akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
коли згадують верховну раду, то чомусь важають їх розумними. ви бачили хто там?
-
а що буде при -10, -20? вони вже показали, що можуть уразити будь який об'єкт.
-
та все просто - війна на виснаження. і єдиний розрахунок - на випадковість.
-
а до виборів в США ще далеко але чи існують засоби, які дадуть зможу досягти бажаних результатів? ракети? скільки? чи що потрібно зробити? якщо кожен день наші заявляють, що не вистачає людей. А якщо буде достатньо людей?
-
якщо не порішають, наступний рік буде дуже жостким
-
гуморист) а випадки, коли гинуть в учебках, це просто поодинокі випадки. буває.
-
ну побачимо, як там готові виконувати обов'язок. цікаво, які там гасла будуть?
-
зміни вже будуть а те, що вангуєте ви, можливо, якщо ситуація сильно погіршиться і" не байдужі люди візьмуть все в свої руки " як один казав, що не буде випускати з Києва чоловіків у випадку евакуації
-
так Трамп сказав одразу, що це не його війна, і він лише може посприяти її закінченню. Якщо зелю таке не влаштовує, то Трамп може вийти з цього процесу примирення.
-
там 3 заявки на участь у торгах. ви там є?)
-
при повній залежності від партнерів, як собі уявляли партнери-влада-люди закінчення війни?
-
зеля ж сказав, що ще 2 роки
-
тобто ще не закопав. значить злочину не має. п.с: а куди в селі дівати трупи тварин? а якщо собака здох то закопати можна?
-
от помітив, найчастіше на аварійці дорогі авто і відомих марок. і в самих не зручних місцях - смуга громадського транспорту А, тротуари,газони.
-
чому чоловіки все життя щось винні жінкам? зав'язуйте з цим.
-
та не може такого бути. у нас всі білі і пухнасті. навіть у президента заробітна плата 28 тисяч грн!! страждає кожен день - ношу тягне!
-
у вас що, світло не вимикають? за кордоном .. строчать і строчать повідомлення незламності
-
він напевно мав на увазі, що після застосування ножа чи коли його дістав його, то мали право застрелити
-
мені ще далеко до сережнього віку ) будемо жити, страждати
-
а тенденція то не на покращення. що буде через 1-2-3-5-10 років таких постійних обстрілів ? велосипеди і вози?
