Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. коли згадують верховну раду, то чомусь важають їх розумними. ви бачили хто там?
  2. а що буде при -10, -20? вони вже показали, що можуть уразити будь який об'єкт.
  3. та все просто - війна на виснаження. і єдиний розрахунок - на випадковість.
  4. а до виборів в США ще далеко але чи існують засоби, які дадуть зможу досягти бажаних результатів? ракети? скільки? чи що потрібно зробити? якщо кожен день наші заявляють, що не вистачає людей. А якщо буде достатньо людей?
  5. якщо не порішають, наступний рік буде дуже жостким
  6. гуморист) а випадки, коли гинуть в учебках, це просто поодинокі випадки. буває.
  7. ну побачимо, як там готові виконувати обов'язок. цікаво, які там гасла будуть?
  8. зміни вже будуть а те, що вангуєте ви, можливо, якщо ситуація сильно погіршиться і" не байдужі люди візьмуть все в свої руки " як один казав, що не буде випускати з Києва чоловіків у випадку евакуації
  9. так Трамп сказав одразу, що це не його війна, і він лише може посприяти її закінченню. Якщо зелю таке не влаштовує, то Трамп може вийти з цього процесу примирення.
  10. там 3 заявки на участь у торгах. ви там є?)
  11. при повній залежності від партнерів, як собі уявляли партнери-влада-люди закінчення війни?
  12. зеля ж сказав, що ще 2 роки
  13. тобто ще не закопав. значить злочину не має. п.с: а куди в селі дівати трупи тварин? а якщо собака здох то закопати можна?
  14. от помітив, найчастіше на аварійці дорогі авто і відомих марок. і в самих не зручних місцях - смуга громадського транспорту А, тротуари,газони.
  15. чому чоловіки все життя щось винні жінкам? зав'язуйте з цим.
  16. та не може такого бути. у нас всі білі і пухнасті. навіть у президента заробітна плата 28 тисяч грн!! страждає кожен день - ношу тягне!
  17. у вас що, світло не вимикають? за кордоном .. строчать і строчать повідомлення незламності
  18. він напевно мав на увазі, що після застосування ножа чи коли його дістав його, то мали право застрелити
  19. мені ще далеко до сережнього віку ) будемо жити, страждати
  20. а тенденція то не на покращення. що буде через 1-2-3-5-10 років таких постійних обстрілів ? велосипеди і вози?
×
×
  • Створити...