Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. а чого так? когось за яйця взяли?
  2. ну а що робити, якщо Україна повністю залежна від грошей і зброї парнерів? що робити в ситуації, коли не має вибору? а якщо вибір - подальша війна "якось там буде" обернеться крахом всього, мільйонами жертв, точкою неповернення? у вас було колись відчуття БЕЗПОВОРОТНОСТІ ПОДІЇ? влада то звалить коли захоче, а нам що робити? ну і влада бачите яка класна? незламна, потужна, дуже за українців бідкається.
  3. є порівняння умов договору, який пропонують зараз і минулого? той що пропонували до "корисних копалин"?
  4. ++ війна це завжди про гроші в програші лише ми(( втрата територій, людей, демографічний капець, втрата економіки і сотні мільярдів доларів боргів.
  5. не закінчться. апетит приходить під час обіду. так як їм зараз не має сенсу зупинятися, бо є шанс що посипеться на землі так і нашим не буде сенсу зупинятися, якщо у ворога буде все дуже погано чомусь обидві сторони хочуть ВСЕ, не маючи важелів для цього
  6. а потрібно було ще років 10 почекати і продовжувати русифікацію. і вливати інвестиції. думаєте за 100 мільярдів доларів не продали б щось?
  7. такі чесні обличяя ночі не сплять, думаючи про українців
  8. і оголошують мобілізацію? чому вони вирішують, скільки триватиме війна?
  9. мені "подобаються" потужні заяви деяких країн ну так чому ви не хочете допомогти солдатами?
  10. готувати до війни з 5 років? мобілізувати всіх включно з жінками 18+? народити 2 мільйони немовлят і віддати державі для створення 2 мільйонної армії дшв через 18 років? відірваність політичного керівнцицтва всіх погубить а військове буде людським ресурсом закривати питання
  11. бо майдануті виїхали а тітушня на буршниті або в тцк на підробітках залишились раби
  12. багатьох влаштовує навіть така війна, головне щоб чужими життями а потім просто звалять
  13. ля скільки це разів писали?
  14. та нічого не підпишуть... ( а щодо питання про чиновника - гроші гроші
  15. деякі люди і так все віддали, і все одно на них звалюють ще і пройоби влади. ну збс
  16. а чи залежить від них щось? що вони ще можуть зробити? якщо у нас буде безліміт зброї, просування на землі зупиниться?
  17. ну в 25-26-30 роках точно буде кращий?
  18. нормальний договір міг бути в 22 і 23 роках. тепер, оскільки за все заплечено кров'ю, життями, то і пункти будуть агресивніші
  19. все просто - якщо ви не хочете мобілізуватись, то і не обурюйтесь майбутньому договору і взагалі, яким договір очікували побачити ви?
  20. Переговори щодо завершення війни за останні 36 годин відбуваються з "вражаючим темпом", заявила посолка США Девіс. їм було мало 3.5 роки для розібратись в причинах і наслідках, хто що хоче, і як це припинити політично-дипломатично? чому саме 36 годин?
  21. це єдиний чувак, який робив лаби в універі, поки всі інші дуркували?
  22. ага. пам'ятаю в січні казали - встигніть мобілізуватися, поки є шанс. Встигніть прийняти участь, бо скоро кінець.
×
×
  • Створити...