Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. відловлюєте рандомних іноземців, придумуєте їм статті і потім випускаєте в обмін на плюшки. класна схема?
  2. навіть через 10 років України не буде в ЄС. а в стані війни нас туди і не візьмуть
  3. ви реально слухаєте всю цю хню що сюди кидаєте? відео від 10 хвилин до 1.5 годин? чи орієнтуєтесь на заголовки-картинки?
  4. а ваньок мовчить доречі, раніше про ракети зі стратегів повідомляли за пів дня. а тепер лише по факту, що здійснені пуски і піздц. США перестали надавати таку інфу?
  5. п'ятниця і тихо? договорнячок закулісний в процесі?
  6. порти не прикриті перехоплювачами, міні-ракетами, ТОЩО? думайТЕ
  7. я вимагаю памятник відкриваю збір?
  8. і ЦЕ ЗА ЗАРПЛАТУ В 28 000 ГРН НА РУКИ!!!!!!1111
  9. каби літають куди попало здалеку. рсзв шмаляє. фпв дрони на оптиці літають. ну хз. значить реально ПОТУЖНИЙ лідоР!!111
  10. переломний момент в головах буде після першого КАБА на Київ
  11. уявіть як це буде безглуздо, якщо б щось сталось? якщо вірити його словам, було хх замахів, а тут чувак добровільно наразив себе на небезпеку і різке зникнення президента поставить під ризик всю державу тому це або дебілізм, або договорняк коли приїзджав дід-Байден, то москву інформували про це, і по Києву не летіло нічого ніхуа в радусі 500 км
  12. а якщо чисто по факту? чувак в зоні бойових. цікаво як його там прикривали? чи це все договорняк?
  13. насправді багатьох не відпускають. у родича замість законних 45 днів - нуль. і компенсації не має. вже 13 місяців.
  14. чому не має тортів ЗЕ? бо Рошен зажрались вже.
  15. у важкі часи завжди народ згадують. проєпати все, а провину скинути на народ?
  16. от на хайпі про "3 дні" треба було і закінчувати в 22-23. бо в результаті у нас розслаблено все, а вони змінились і серйозно підійшли, тепер невідомо чим закінчиться.
  17. так як і це ніде не прописано в законах а пам'яиаєте як сміялись з сусідів? www.instagram.com/reel/C3DfqQENn7O/ https://www.youtube.com/watch?v=Ms-t-L8Ggic
  18. а уявіть якщо вдруге оберуть
  19. понеслось то чого ти розповідав про каву в Ялті в 2023? отаке
×
×
  • Створити...