Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. якщо буде Залужний "непридатний до служби", то броня залишиться лише у поліцаїв і тітушні. базову підготовку будуть прозодити з 16 років. а мобілізація буде з 18 включно із жінками а ВЛК взагалі відмінять бо час військовий, нєфіг тут
  2. це ж було вже. а в кінці року скажуть "опа па па, щось вас дохуа. давайте ка ми анулюємо всім статус критичності або заблокуємо можливість продовжувати бронювання своїм прцівникам" під надуманими приводами і сотні тисяч броньованих окрім мєжнтів будуть мобілізовані
  3. а теоретично це діє? якщо всі органи нові, переливання крові, то яке слабке місце? мозок?
  4. у нас 40 млрд доларів на рік потреба і якось ще система живе а щодо ракет, ви віртие, що буде 250 крилатих ракет на місяць?
  5. а в 2024 були кордони, перемога, репарації ..
  6. а 30 років погано жилось 40 мільйонам?
  7. Україна обрала не такий шлях? тільки у нас нафти не має
  8. все одно майбутнє одне - мобілізація не депутатам же йти, чи синім
  9. і що ж чекає Україну і її ресурс, якщо він стане президентом? якщо ВЛК пройде
  10. хто добровільно віддасть владу над цивільними? короткої війни не сталось. буде вічна.
  11. розкажіть це тітушні, яка буде вас пакувать в бус
  12. в півнійчній кореї відстрілюють свої за перетин кордону? прикордонникам медальку видадуть. скажуть що була патужна операція УХИЛЯНТ. результати 2 шт. якщо їм так хочеться стріляти, то чому не в зоні бойових? в які часи і країна відстрілювали РАБІВ?
  13. так з 5 років сказав Швайка готувати ресурс
  14. не будуть люди повертатися навіть якщо прибрати всі проблеми, які турбьують пересічного українця, а ВІЙНА залишиться. БО життя в Україні зводиться до мобілізації, до особистої участі у війні. А люди не хочуть страждати, помирати. Люди хочуть визначеності майбутнього, можливості реалізувати свої мрії. і прирівняти корупціонерів до зрадників без дій щодо них не має сенсу. у нас безліч законів, але на практиці вони не діють або поліція не слідкую за їх дотриманням. від побутового рівня і вище.
  15. я його так і не дослухав і не почув що він там хотів сказати на х2 швидкості просто тягне час для ефіру і говорить очевидні узагальнені речі типу "повинні зробити висновки" ну так конкретизуй *ля
  16. треба закон прийняти, що всі діти то власнітсь держави. адже це майбутні штурмовики.
  17. t.me/telelug/36786 Колумбійці вже бояться воювати а українці блін ЗОБОВЯЗАНІ. є психологія і інстинкти. і цього не змінити. люди різні. здатні воювати вже всі там.
  18. rozetka.com.ua/ua/338803249/p338803249/?gad_source=1&gad_campaignid=12478738977&gbraid=0AAAAADf72SBNP-gfV75PW7mToRBrLe0gV&gclid=Cj0KCQjw5c_FBhDJARIsAIcmHK_Oi2ARi4iuSi2Q1777sReY-D-TGZlnKGiout35WXZzralYB2c1bwwaAmoAEALw_wcB 🤣
  19. давайте перерахуємо ахунеї з 2022 року?
  20. треба уточнювати який саме клоун є смарагдовий є рижий
  21. це ті що регулярно самі падають? вони допомогли уникнути попадань двох ракет в Києві? будь яку ціль можна вразити. ЦЕ Ж БУЛО ВЖЕ який сенс писати пустять 10-20-30 ракет на об'єкт. пустять асорті. кинджал. балістику.
  22. чому Китай не зацікавлений в придбанні нафти і газу з рф? побудувати потужні нафто-газо-гони і задешево купувати на сотню років
  23. то це що, перемога таки буде?!
  24. а чому тоді попри повної заборони експорту у них дефіцит? через ажіотаж? як у нас було в 22?
×
×
  • Створити...