Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. от клятий радянський союз. понастроїли.
  2. ого. у Луцьку є аеродром
  3. ну.. наші як завжди будуть насміхатися а потужний напише красивий пост чи хто йому їх пише, що треба більше ппо. він вже ниє, що вибили газову інфраструктуру і дефіцит газу на 1 мільярд євро, цікаво чому в грощах разували а не кубах газу. і якщо знову будуть бити по генерації електроенергії-тепла ну і т.д. + дефіцит газу, і будуть піарити Пункти незламності 2.0
  4. ракета відстрілює теплові перешкоди? в якусь ТЕЦ?
  5. вони ненавидять одне одного (с) Трамп треба влаштувати мирні переговори за посередництва Туреччини
  6. Іскандер це ж мобільна установка. Вони не можуть ухильнутись, якщо знають, що в їх сторону летить дрон?
  7. та вже повний пофігізм. головне щоб не калікою залишитись. Потужний називає це незламністю. психіка в нуль .. незламність блін.
  8. живуть спокійне мирне життя. милуються кометами, бо не знають, шо може бути щось інше, загрозливе для життя. літо. класно їм. а як у вас літо почалось? є настрій?
  9. а вони звідки беруть? коли США припинили допомогу розвід даними, то вибили наших з Курщини
  10. я *бу? від партнерів? у нас же нічого нема я чомсь думав, що він в Астраханській області, а воно дуже близько. Так що чи бьуло попередження про орєшкін я не знаю.
  11. спец канали пишуть типу такого "Загроза балістики з Астраханської області!" "активність установки в астраханській області" і т.д.
  12. впевнені що то він? не було попередження про активність і коли він все таки долетить, буде не до сміху? бойову частину вони чим замінили замість яз?
  13. це може працювати в обидві сторони
  14. ну а серйозно? був би результат при такій кількості. як і 2 млн фпв. або там 1 з 10 долітає.
  15. у мене сусід бидло-алкоголік все життя п'яним їхдить і нічог ойому не має.
  16. то чому щахедами кошмарять Україну цілодобово 365 днів на рік, і є результат. А 100 тисяч, що в 3 рази більше - і їх не видно?
  17. 30+ км від кордонуу зачистку роблять від цивільних. без поважної причини тебе одразу в бус.
  18. перемовини ... один називає зелю тероритом і нелегітимним, інший обзивається на першого щодня буле мир, ага. з потудним Трампом і його шизою. все таки по сценарію Афганістана ідемо. 100% без жи2дів не обійшлося.
  19. питання ДЕ. бо це 273 дрона ЩОДОБИ.
  20. 28 тисяч КАБів ща 5 місяців. офігеть. як наші це витримують . .
  21. о. ниття від голобородьба в тг цікаво, що він відчитався про 100 000 НАШИХ далекобійних бпла в 2024. От у ворога за 5 місяців 11200 шахедів і видно результат. а у нас 41 000 в перерахунку, і ..? щось не сходиться https://www.facebook.com/reel/1094263995806098/ 2.2 мільйони фпв дронів. ДЕ? це ж капець яка кількість
×
×
  • Створити...