Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 120
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. куплять у Китая нові літаки - дрононосці. Бо та стратегічна авіація вже до дупи цьому світу. Кинджал доставить ядерку швидше і надійніше
  2. так писали про 4 аеродроми чи 5. а знімки лише з одного з них постять. і про 41 не пропагандони кричали першими, а саме офіційні канали
  3. хіба обмін загиблими не повинен відбуватися постійно відповідними службами? що для цього потрібно аж цілі переговорні делегації зганяти в Туреччину? ну а цифри то взагалі шокують. 6000 на 6000 .. а скільки їх ще і скільки ще буде.
  4. і чого ж люди не хочуть в армію? якщо навіть КАДРОВІ військові - люди, які обрали армію своїм сенсом життя, фахом, в ахуі від того, що там робиться.
  5. бо суть в тому, щоб поставити всіх на облік. вони ж минулого року кричали - ставайте на облік, ми вас забронюємо. люди ломанулись в тцк, а потім а через 1 рік влаштували клоунаду з "вас щось дофіга, ми всі бронювання анульовуємо - бронюйтесь заново". і 2-3 місяці люди без бронювань. або забронюваняли працівників ІТ компанії, а потім анулювали їй статус критичності, бо правила змінились. і за рахунок заброньованих будуть постійно здійснювати мобілізацію в певному % . взагалі бронювання складна штука для підприємств через квоти. 50-75%, у деяких 100% від військовозобов'язаних. Тобто у вас повинні працювати ще і НЕ військовозобов'язані. А де їх взяти? це пенсіонери або до 24 років, або жінки, або зняті з обліку.
  6. стабільна Україна це те що зараз?
  7. найбільше сумно від того, що не говорять вже причини війни. якщо рф заявляє, що причина війни - наш шлях в НАТО. То по такій логіці, заявляється - що Україна відмовляється від шляху в НАТО, а рф деокуповує всі території до кордонів 91 року? Поставити їм пряме чітке питання. Якщо ж цього не відбувається, значить вони брешуть про причини війни. Ну тобто потрібно говорити фактами. а ще самий прикол в тому, що члени НАТО кажуть, що України в НАТО не буде. От і воюйте українчики. Вас ще 30 млн є..
  8. і це з купою силових структур, постійним контролем за населенням. між регіонами там кпп. а що ж тоді буде у нас? у нас поліція зайнята іншими справами.
  9. а зеля сказав, що 117 операторів керували дронами
  10. ну то написали би 90. у нас жеж кажуть правду, а не прикрашають втрати свої і чужі
  11. лише одна з новин defence-ua.com/news/vorog_bje_po_kijevu_z_s_400_u_45_km_vid_kordonu_koli_u_ssha_povinni_zrozumiti_scho_znischiti_deshevshe_nizh_zbivati-13804.html
  12. помітили, що перестали С300-400 жбурляти в якості балістики?
  13. введе санкції проти України
  14. блін ну по такій логіці не треба нічого знищувати? за таке нам США повинні лизати бо це послаблення в їх інтересах.
  15. ейфорія пройде за добу просто завжди перед перемовинами повинна відбутись якась хуня. чи ця атака підвищила позиції України?
  16. а які варіанти? воювати будуть всі !111
  17. то який сенс тоді від поточних дипломатичних зустрічей переговорів, принижень? якщо всім очевидно, що це нічого не дасть? маніпуляція Трампом? як сказав Зеля - Трамп не вічний?
  18. за здачу Півдня вже винних визначили?
  19. обідно що два діда переживуть мене
  20. так суть в тому що їм не має сенсу зупинятися. у них все на військовий лад встало. а уу нас проблем більшає. тов чиїх інтересах дипломатія? чи ви очікуєте перемоги як в 2 світовій? ну ну
  21. чому? нам за перемогу озвучували на різних етапах різне. Зупинили ворога? так відносно. що ви ще хочете? зберегли державність? що вам ще треба? бо з такими темпами може не залишитись нації
  22. це підхід до проблеми "зі зворотнього". що дасть продовження війни? ми завдаємо ворогу критичних втрат? втрати ворога порвняно з нашими? ну і так далі. за енергетику договорняк організували, а це означає що там буде тихо спокійно. то чим давити на ворога? живої сили у них 30 лямів, їм та 1-1.5 тисячі санітарних втрат на добу до дупи.
×
×
  • Створити...