Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 120
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. ну да. був Вася. був Вася фахівець. збирав Вася дрони. збирав він рік. збирав він два. а на третій рік Васю в дшв. Не має більше Васі. а насправді так і буде. бо будуть брати з тих, хто на обліку стоїть. і якщо буде кепсько з відловом, то відмінять бронювання. або як минулого листопада клоунаду влаштують під приводом "шото вас дофіга, полюбе махлюєте негодяі, давайте повну ревізію блеать, з відміною всіх бронювань, поновлюйте критчиність блеть!!111". бо проводити ревізію весь рік не відміняючи броні це занадто складно для наших. обовязково ж треба наєпать.
  2. і люди бачать багато чого ще і тому не ідуть добровільно кожен сам за себе
  3. та йо-ма-йо. чувак каже - пацани на досвіді розрізняють, де бйоовий, а де гівно. і збивають лише бйоовий. а тепер почнуться заподлянки з двигунами-бк-обманками, і доведеться збивати все.
  4. ну так зроблять обманки з двигуном бойового або бойовий з двигуном обманки мовчати треба, а не ***іти речникам краще би той речник розказав, чому з березня 2024 не збито жодного носія КАБів. відколи кабами почали хуярити, так фронт і сунеться весь час. це страшна зброя і перевага дистанційного знищення будь чого. як не крути, а вони знайшли нішу і розвивають її. КАби, шахеди, ланцети, розвід бпла, фпв на опті. а ще у них є ракети різні, супутникові системи. прокачають свою армію капітально.
  5. дядьку. вас так важко читати. скільки намагався вдумливо читати ваші пости, не виходить. потрібно попрацювати над правилами побудови речень.
  6. а навіщо публічно заявляти, що навчились розпізнавати бойовий шахед і обланку? вгадайте що буде далі?
  7. почалась літня кампанія на Півночі? капець у них ресурсів. з жовтня 2023 давлять. був плацдарм на Курщині, а тепер вже зайшли до нас. як так? або відволікають і будуть давити в іншому місці.
  8. та це в тему, на що здатні українці в перспективі
  9. здай сусіда-ухилянта, отримай ...?
  10. бо збити 1 шахед дорого. а їх сотні щодня. спосіб виснаження. думаєте у наших є план дій проти такої навали? а може це і є план - страждання, страждання, страждання. щось дід зрадойобить. по василю відзвітували ж - майже все збили. а він каже що 7 годин дрони один за одним влучали в об'єкти.
  11. в якому стані? і який план дій?
  12. нічого. США зараз не приймають учасні військами у війні в Україні. їм страшно, сцикотно.
  13. а зараз штати не хочуть?
  14. уявляєте який ***ець буде коли все раптово посипеться? закріплятися треба, а не до останнього українця з лопатою. чомусь фіни і корейці зупинись на межі.
  15. смерть це найкращий варіант, ніж каліцтво, інвалідність чи полон. але, схоже, чим ближче до цього, тим більше жити хочеться. тому бомжі не су_цидять, а живуть до останнього.
  16. так і є. збереження лиця всім мразотам.
  17. ну, значить будуть без контрактів, на загальних умовах. воювати будуть всі (с)
  18. armyinform.com.ua/job_zsu/strilecz-operator/ то мобіків не візьмуть?
  19. не знаю анекдотів і 500-1000 дронів за раз це питання часу.
  20. уявляєте, якщо через 1 рік їх будуть щодня по 500 запускати? а через 2 роки - по тисячі? потрібна лазерна зброя, електромагнітна, ТОЩО, Потужність зараз он 1 балістичну ракету на рік зроблять і буде ПЕРЕМОГА!
  21. на скільки я зрозумів, там все вирішила неймовірна кількість мін, особливо "пелюсток". а у нас їх не має.
  22. у вас витрати на сім'ю скільки в мясяць?
×
×
  • Створити...