Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Andy 76

Пользователи
 • Публікації

  165
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Andy 76

 1. В телеграмі є група по конвертації в віярпро, але наскільки я знаю, з блюма у віярпро не конвертується. Також є сервіс mebel-pro.ga, давненько туди не заглядав, не знаю як там з цим.
 2. Ви маєте повне право на свої висновки. Але для підтвердження теорії про вплив вологості на вигин немає доказів. Якщо б були дві однакові деталі які в різних умовах деформуються по різному, і це було б кілька разів, можна було б робити такі висновки.
 3. Це не є доказом що винне середовище. Просто процеси деформації можуть бути розтягнуті в часі. Умови експлуатації меблевих матеріалів більш менш стабільні - все всередині приміщень. Підвищена вологість в ванній наприклад впливає в основному на кромковані торці - при наявності мікропор в клейовому шарі торці будуть підрозбухать. У мене в гаражі без опалення деякі залишки дсп та шафи стоять вже більше 10 років. Нічого нікуди не крутить, тільки незахищені торці дсп в які потрапляє повітря трохи розперло. Тому закручування деталей це тільки питання настання рівноваги напружень лиця/тила. Зупинитись процес може нариклад через рік, але умови для нього закладаються при виготовленні деталі. Так що я теж залишусь при своїй думці. Доречі це дуже легко продемонструвати. У мене було замовлення, треба було вставки в розсувні нижньоопорні зробить з дсп, якого не було в 10 товщині, тільки 18. Мені на станку зробили по тилу гребінку з пазів, я стамескою прибирав зайве, потім рівняв шліфмашиною. Деталь вигиналась фактично одразу. Це й є демонстрація теорії про порушення рівності напруження шарів.
 4. Це стається через різну усадку покриттів з лиця та тилу і відбувається в момент порушення балансу - наприклад на односторонній мдф наклеїли плівку, сторона з плівкою дає усадку і крутить деталь. Правильно рішення - покриття плівкою голого мдф з двох сторін. І причина саме в цьому, а не у впливах на деталь якихось зовнішніх факторів. Вологість, температура чи магнітні бурі ніяк на це не впливають. Якщо такі казки вам розповідає виробник - це просто намагання зіскочити з рекламації.
 5. Мені більше подобається 18. Та й більшість матеріалів на ринку 18. Заміна на 16 не дасть ніяких переваг по вазі фасада, все одно буде важкий, кількість завісів кардинально не зменшиться. Щодо того що матеріал закручує від різних покриттів-є таке. Я такий ефект вперше побачив ще коли не було ламінованого дсп і меблі робили з голого, шпонуючи його. Якось зашпонував деталь - по лицевій суцільний шпон, по тилу накидав шматків шпона коротких на 50% поверхні. Відносно невелику деталь закрутило знатно. Також таке було з віяром - переробляли деталь з fenix, не було 18, переробляли з 19, мабуть знімали шар з однієі сторони, вигнуло, знов переробляли. Ще був випадок - вже встановлена шафа, топлайн, двері з плівкового мдф 2200х1000, лице плівка, тил стандартна ламінація мдф. На віярі вирівнювачі не поставили, запросили зафрезерувать під них по місцю. Двері були викручені так що при намаганні їх витягнуть шпильки рвались в місцях входа в бобишки. Я вважаю що матеріал який закручує від різних по властивостам покриттям по лицю та тилу - це косяк виробника. Не вмієш робити якісний матеріал - займайся рекламаціями або нафіг з ринка. Щодо хвиль - я думаю що їх походження від неякісного зберігання після виготовлення, коли щойно зпечену плиту поклали на якусь нерівну основу і вона "запам'ятала" цю форму. В принципі теж косяк виробника, але довести це буде складніше.
 6. В розсувних вирівнювачі звичайно мають сенс, вони для них і розроблялись напевно. Але тил розсувних ніхто не бачить. І в розсувних обидві сторони вільні, а в розпашних одна сторона зафіксована завісами, що дає змогу виправити кривизну, правда в дуже незначних величинах, якщо полотно сильно закручене то це не допоможе. Я ж про інше писав-що дсп з часом не веде. Якщо воно гнуте- то воно таке народилось. З різних причин це може бути. А так як поки деталі не приїхали і не стали на своє місце, неможливо зрозуміти наскільки і як вони гнуті чи рівні. Тому і написав що вирівнювач може знадобитись а може й ні.
 7. Підбирається кількість завісів відповідно до ваги фасада. Зазвичай плитні матеріали не веде. Якщо деталь гнута, то вона така і була. Вирівнювачі поставити в дсп та мдф можна, але невідомо чи потрібні вони будуть. Компакт плита хоч і щільніша, гнутись на такій довжині буде більше ніж дсп/мдф.
 8. Andy 76

  Кухня ( меблі)

  Це залежить від того що вам треба - шашечки чи їхать. Якщо аби було, то можна дешеву фурнітуру. Якщо надійно і надовго тоді блюм/хеттіх. У кожного свій розрахунок. Я за метри чи квадрати не рахую. Кошторис по фактичним витратам. Робота - відсоток від вартості матеріалів, в залежності від складності виробу, затрат часу на узгодження/креслення.
 9. Переклеювати або перефарбовувати старі фасади фірми не будуть. Якщо немає грошей і є багато часу і бажання, можна самотужки видалити стару плівку, вишкурити до чистого мдф та пофарбувати. А взагалі легше нові замовити.
 10. Де вхід та вихід повітря на духовку, свч, варочну? Холодильник встановлений майже без зазорів зверху та по боках. Порушення умов його вентиляції. І лотки з морозилки навряд чи виймаються. На лівих пеналах фасади накладні, на правому вкладний. На фасаді карго вже збитий зазор.
 11. Andy 76

  Шпонування

  Робив декілька виробів зі шпонованими/натуральними елементами, задовго до того як Віяр це почав виробляти. Зараз має бути легше. Один з найгеморніших етапів - підбір колірування. А ще різноманітність варіантів малюнка на самому шпоні, що може не сподобатись замовнику.
 12. Порівнювати можна тільки реально пораховану вартість виробу у різних виробників, а не додумувати за них, у кого буде дорожче у кого дешевше. Якість не залежить від того де збирають, а тільки від майстерності збираючого, його досвіду, культури виконання роботи. Це ж стосується " пилу бруду дискомфорту". А як ви визначите "перевіреного виробника"-він вам сам про це розповість і переконає красивими фотками з інтернетів?))) І як бути з конструкціями які можна зібрати тільки на місці-в сучасних кухнях це пенали; а також всі види шаф. Трохи "ідеальна концепція" розповзається)) Про "кухню за один день" - тільки для найпростіших примітивних конструкцій і зібраних хз як. В сучасній кухні є купа нюансів з яким треба витрахуватись саме на монтажі. Так що всі ці казки про "перевірені фірми" , "за один день" і тд - не більше ніж казки.
 13. Замовити дзеркало в потрібних розмірах з поліруванням торців, склеїти тилами. Завіси спеціальні для дзеркала, на уф клей, є в блюмі точно, можливо і в хеттіх. У виробника акцентувати на точності виготовлення деталей з дзеркала, щоб не було розбіжностей після склейки. Від заглиблення (фаски) нікуди не подітись, вона робиться не просто для краси а для прибирання мікросколів на краях, які є концентраторами напружень.
 14. На мою думку важливим також є рух в напрямку визнання росії країною-терористом, тому що вона діє терористичними методами. Чи ведеться в нас така робота...?
 15. Навряд ли. После всего треша это не прокатит. Имхо не надо даже топ политикам все объявлять что поставляется. К чему эта публичность в таких обстоятельствах...
 16. Да ладно, вы это серьезно? Сейчас почти все промтовары это китай, просто у них они красиво брендированы птичкой. Многие продукты питания местного производства под их брендом. Все заменяется элементарно. Может не в моменте, но никакой катастрофы нет. Мне лично теперь просто взападло ходить в эти магазины ради копеечной выгоды.
 17. Начать наверно сложно. Но с другой стороны это опасная игра для таких хитрожопых, их нишу аж бегом займут конкуренты. Главное не молчать в тряпочку, поднимать вопрос. Товары никуда не денутся, просто продавец будет другой, не такой жадный до наживы на крови, хотя бы формально.
 18. Хитросделанные Ашан (а также его дочернее Декатлон) и Леруа Мерлен продолжают зарабатывать в роиссии. Нужно им помочь перестать зарабатывать в остальном мире. Бойкот циничным барыгам!
 19. Ватная пресса пишет: "Неужели КамАЗу придется свернуть сборку множества моделей, включая шасси 63501, которое использовалось для монтажа разнообразной военной спецтехники? О том, что трансмиссией ZF16 оснащались все без исключения тяжелые полноприводные КамАЗы, напоминает «Военное обозрение». При этом, по информации издания, российский аналог — КПП КамАЗ-161 — давно не выпускается. И возобновить производство не представляется возможным, так как и в этой коробке обильно применялись импортные комплектующие. Также может остановиться производство восьмиколесных шасси 6560, что перевозят ЗРАК «Панцирь», плюс российская армия останется без тягача-танковоза 6522. То есть под угрозой оказались самые востребованные грузовики! От себя добавим, что грузовой автогигант располагает некоторым количеством европейских «шестнадцатиступок». А значит, некоторое время выпуск продукции двойного назначения сможет продолжаться. А дальше, очевидно, начнется «импортозамещение» — либо реальное, либо фиктивное. В последнем случае на помощь наверняка придут китайцы со своими коробками Fast Gear — тем более, что их собирает завод под Минском. Что касается гражданской техники, то КамАЗ, как ранее рассказывал портал «АвтоВзгляд», начал выпуск грузовиков, как из сериала «Дальнобойщики» — на таком тягаче без продвинутой электроники рассекали Иваныч (Владимир Гостюхин) и Сашок (Владислав Галкин)." Надо нашим обратить на это внимание, прижать санкциями эту лазейку.
 20. Максимальный репост. Американский patreon блокирует счета украинцев и гарантирует счета россиян.
 21. Нет там никаких технических трудностей. По хорошему каждый шкаф на своих навесах.
 22. Имхо рейтинги на всяких сервисах и реальный скил мастера могут вообще никак не пересекаться. На сервисах клиент ведется на красивые картинки и зачастую деланые отзывы. А в реальной работе столько всяких нюансов и гемора что никакие сервисы их учесть не смогут.
 23. 1. Будет нормально. Делайте как вам удобно. 2. Крылом мойки на пм залезть можно(но нужно учитывать нюансы)на сколько можно уменьшить саму секцию под мойку, нужно смотреть по ее чаше 3.В петли блюм ставятся ограничители 86градусов, если другие петли-ограничитель типа ножницы или пластиковый. 4. Выигрыш 18мм 5. Кто как моет посуду. Если сразу из под крана в сушку(разводить болото в поддоне) то днище из ДСП там не надо. 6. Если эксплуатация жесткая то убьется все, если аккуратно пользоваться, с фасадным материалом ничего не случится.
 24. Не знаю как сейчас Свисспан, но когда он еще был на вияре, он был ужасно вонючий.
 25. В каждом случае ситуации разные. Но чтобы так повесить еще и стена над плиткой должна быть идеально ровной, а это скорее редкость чем правило. Кроме того если верхние шкафы завязаны с низом через пенал то на этапе ремонта увязать уровни пола/потолка/верха плитки вообще нереально, да и смысла никакого этих блох ловить. И при чем тут совок? Есть допуски, размер самой плитки может гулять, уровень может гулять. Зачем закладывать наперед проблемы когда их можно избежать.
×
×
 • Створити...