Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

TaurosRMK

Пользователи
  • Публікації

    2 471
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача TaurosRMK

  1. Цікавлюся тим, що мені потрібно для життя, політика туди не входить. Так що таке.
  2. Та запросто, коли будуть всі рівні, не важливо від суми грошей в чемоданах, будинку, автомобіля, посади та звязків. Якщо чийсь синок здоровий як бик, але в потрібний момент перемістився в потрібне місце і навіть не думає що тут відбувається, то чого інші маються рвати сраку і тратити своє життя за таких...
  3. Чим більше читати всякі такі припущення, ти все запутаніше. А ще всякі експерти і тд. За всі ці місяці кожен тиждень різні новини "білорусь готується напасти", через тиждень-два "загрози з боку білорусії немає"... через деякий час знову "білорусь накопичує війська на кордоні"... "на білоруському напрямку ніякої загрози"... и так постійно. Напевно самі білоруси в шоці. І такі новини про все... "в противника ціль відрізати нас від моря", через тиждень "противник планує захопити луганську і донецьку обл", "противник має намір то, має намір це"... кожного разу інша інформація.
  4. Здається кожен має право керувати життям своїм і своєї сімї самостійно, і вибирати чи тікати, ховатися, чи вмерти.
  5. Пора спати, а то букви путаєте... Пропонуєте всіх виловити і примусово мобілізувати? Не важливо служив чи ні, можеш чи ні, всіх підряд. Хоча ні, під роздачу завжди будуть попадати самі прості люди, а всі інші "нарішають" і їх чіпати не будуть.
  6. Для початку треба перемогти, щоб було що і де відновлювати. А то зараз уже складають мега плани, так ніби знають що от от все закінчиться "две-три недели, в августе переломний момент, до нового года"... А якщо це затягнеться на х років, то черехз х років ці всі країни скажуть йдіть нахер з вашим відновленням. Взагалі не розумію як в умовах війни можна щось планувати наперед... За місяць все може змінитися не в кращу сторону і виникає питання нащо тратити час на якісь плани.
  7. Шановний, так ви статистику своєї команди прирівнюєте до 100% по країні? Файно
  8. А по словах дуже хочеться, то може підробити свідотство про народження на 3-4 роки пізніше? 😁
  9. Ну так Canton, як він любить казати "знає трохи більше від інших", має інфу що не служив, знатить не візьмуть нікуда. А по місцях ситуація трохи інша.
  10. Старі діди предпенсійного віку, які жили по законах СССР, будуть розказувати як має жити молоде покоління, а то "не служив - не мужик" 😂
  11. Діду, все нормально з тобою? Що знати, то що в них і так записано має бути в особових справах? Не розказуй байок, що беруть лише тих, хто служив, а інших "просто для звірки".
  12. Звичайно, лише із кола знайомих і їхніх знайомих, або кого знаю хоча б приблизно, получали повістки всі без варіантів, навіть молодь 1999 років. А з тих хто вже в бою може 5-6 служило, інші ні. Можете продовжувати дальше говорити що "не служивші не потрібні нікому".
  13. Яких даних, ті які у них мають бути в списках? Тобто чи служив чи ні, а якщо не служивші їм не потрібні, то які дані уточнюють? Що їв, як спав, як постригся типу таких? Є особові справи в яких записані всі потрібні дані - служив, не служив, яке звання, освіта, склад сімї та ін. По нормальному мали б вибрати тих, хто їм потрібен і уточнювати їхні дані, а по факту просто всім по списку без розбору, або кого зловлять на вулиці Зроуміло що не зразу в бій, але по словах декотрих "їм не потрібні не служивші", а по факту беруть всіх, план треба виконати. Таке от... Нічо нового.
  14. Ага, ага... Якщо так, то чому повістки роздають всім без варіантів? Якщо людина не служила, то у них хіба нема записів про це? Чи може є такі, які прослужили без відома военкомату? По новинах всі розказують що пріоритет лише з досвідом, а по місцях пріоритет ті, кого зловили.
  15. Ця сторінка з методички вже пройдена, давайте наступну!
  16. А відправили його зі Львова напевно 😁
  17. Так договорюйте вже, хто, що, для чого. Тут нема екстрасенсів.
  18. Правильно, нехер це було будувати, хай би в бомжарнях діти вчилися, а машини по гавні їздили.
  19. Та все просто, замість фінансування доріг пишеш лист байдену и кажеш що треба через тиждень 120 установок, гроші не проблема, і через тиждень вони вже розкидані по території України. Всьо просто.
  20. Судячи з останніх 1690 сторінок, у всьому заслуга ПО, якби не він то нічого б не було. Читайте між буквами.
  21. А руцкие і далі це будуть підтримувати, адже не важливо скільки ракети коштують, не важливо що ці гроші могли б піти на розвиток міст і сіл в рашці, готові і далі в гавні сидіти, головне що ракети летять і рассея сильная держава... 😐
  22. Жаль що мозок тоже один на всіх, а не кожному свій...
  23. Краще хата десь в лісі, но це не точно 😀
  24. Якщо довго повторювати одне і те ж, можна перетворитися на папугу 😁
×
×
  • Створити...