Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

TaurosRMK

Пользователи
  • Публікації

    2 471
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача TaurosRMK

  1. А я вказував що пишу за свою сім'ю? Просто рівень життя в Україні не був таким, щоб кожна сім'я/людина могла зебезпечити проживання хоча б на пів року-рік без роботи, а тим більше в умовах війни, коли ціни ростуть, а з/п ні, або взагалі немає. А багато таких, де дійсно лише чоловік заробляв закордоном або жили від зарплати до зарплати. І що цим людям робити? Знову... я не про себе пишу. В нас для цього є армія. Чи по вашому всі поголовно чоловіки мають тепер бути на фронті і ніде інакше? А що ж тоді буде творитися в тилу? А в державі є змога забезпечити всіх, якщо всі підуть воювати? Чи може з вилами йти воювати? Чи може всі безстрашні герої яким немає чого втрачати. Не спорю, хтось героїчно йде і захищає, і нехай повертаються живими, але всіх рівняти трохи не правильно.
  2. Можливо... Але ви спеціально упустили слова А якщо це станеться вже через місяць, що далі робити тій сім'ї? Медальку дадуть... Сильно поможе?
  3. Тобто сім'ям, де чоловік заробляв гроші закордоном, де є малі діти, тепер сидять 3+ місяці (або навіть з нового року) без роботи, а зароблені раніше гроші закінчуються... Що запропонуєте робити? Чи може йти на фронт, зразу на передову, нехай з/п платять, щоб сімя прожила? І не дай Бог отримати поранення, стати інвалідом, чи померти...
  4. Так ще зразу після виборів запустилася програма по обсиранню. Пости в ФБ, коменти де лише можна, потім трохи притихли. І от під час війни знову активізувалися, знову пости в ФБ появляються що шото не так, а був би гетьман, то такого не було б.
  5. Читаю тему і бачу що тут через одного всі політичні стратеги, військові аналітики, бізнес менеджери, психологи, всію знають інформацію чуть не від президента напряму і кожний знає як треба правильно поступати. І кожен хочу щоб когось та й покарали, не важливо за що, винні мають бути, тому що не так зробив, не то сказав і тд. Шустер шоу відпочиває 😁
  6. Ну перевести я можу, але вперше чую таке... таке хіба москаль міг придумати
  7. Я покажуся занудою, але в смартфоні є функція скріншот 😆
  8. Ті, які зайняли два останні місця на євробаченні 😀
  9. Вони збили один наш - у нас появилось на 2 більше. Якось так 😁
  10. По телевізору говорять що українські, значить українські.
  11. А якщо ні, то прийде армія рф і освободіт...
  12. Шо, опять? 😀 Ні для без вогню.
  13. Судячи з коментарів на форумі - декотрі все ж таки не адекватні.
  14. По їх словах там 100% ховаються ВСУ, і то тисячами.
  15. Просто перший підтвердив, значить галочка за ним, всі інші вже не зможуть підтвердити так ефектно, тому що будуть вже не перші 😁
  16. Який самі розвалили? А як відремонтували, вставили нові двері і ліноліум постелили? Але ж схавають, головне правильно подати 😑
×
×
  • Створити...