Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
  • Публікації

    17 558
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    4

Усі публікації користувача Vinsol2009

  1. Предлагаю забанить на недельку, чтобы научился пользоваться инструментами форума.
  2. Напіврозвбраний кацапський автомат, гарна підготовка верховного до війни.
  3. Хто б сумнівався. Бидлячество не прикриєш ніяким патріотизмом.
  4. Я сусіду залишив ключі від хати і машини. Погріб, повен консервації. Бензин у нього був.
  5. Сам іди дурбецало, я тебе не чіпав.
  6. Саме тому таким кращих сидіти на лавочці перед під'їздом, а не вештатись по виборчим дільницям.
  7. А як же, кожен сам собі президент.
  8. Там жила моя двоюрідна сестра, вискочила у одних капцях і халатику. Гарно що родичи жили за кілометр. Добігла. Дім той відремонтували, але вона до того не дожила, померла від ковіду. А в тій майстерні, що навпроти, я завжди колеса міняв. Швидко і зручно. У чехах потрібно за тиждень домовлятися. Сьогодні приїхав, компресор поламаний, тепер у вівторок.
  9. Ти сидиш нероба рівно сракою на дивані, а я працюю і допомагаю військовим , і при цьому я нероба. Викликайте санітарів.
  10. Та так, що у давбограїв і досі палає
  11. Не, може наступного разу не піде голосувати за чергового клоуна, ци ви песиміст, і вважаєте, що всі невиліковні.
  12. Чому Баканов досі не на лаві підсудних?
  13. Я ж кажу, вибухнула чергова концерва.
  14. Краще б ти зайвий раз не виставляв свою гівнячу сутність.
  15. Відсутність адекватності.
  16. Як гарно гівна горять у диванного воїна...
  17. На відміну від тебе, нероби.
  18. m.gordonua.com/news/society/kolomoyskiy-vladeet-zamkom-xv-veka-vo-francii-i-apartamentami-naprotiv-eyfelevoy-bashni-shemy-1660460.html Зелебобікаи, що там чутно за весінні посадки, може вже час?
×
×
  • Створити...