Vinsol2009
Пользователи-
Публікації
17 558 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
4
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Vinsol2009
-
А хіба хто змушує? Вчіть державну.
-
Дык вышивала разбрелась, пришлось загнать обратно в стойло. Конституция им вишь не нравится, а на ратифицированные международно правовые документы начать.
-
Ратифікована Україною у травні 2003 року. Відповідно до закону про ратифікацію хартії, в Україні положення документу застосовуються до мов таких національних меншин: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарської, молдавської, німецької, польської, російської, румунської, словацької й угорської.[1]
-
Де записано, що я повинен вивчити мад'ярську?
-
А вас хто примушував на сторінках цього форуму зманкрутіти?
-
Обосрался, обтекай молча, не разноси вонь.
-
Де це написано? У голові фаріонок та інших комуняк?
-
А хто були німці у повоєнній Чехословаччині? Усіх, хто загубив паспорти той...
-
Притягнути до відповідальності тих, хто призначав зрадників, а не відправляти їх у відставку чи послинями.
-
Не заборонено, мають право.
-
Причина в тому, що дехто не вміє читати, а навіть прочитавши не а змозі зрозуміти.
-
Я зайнятий іншими справами.
-
Ні відволікайте мене від справ.
-
Так краще? www.slovoidilo.ua/2023/01/27/novyna/polityka/sbu-provela-sluzhbovu-perevirku-shhodo-bakanova-rezultaty-zasekretyla Може так? І хто ж їх призначав? Га?
-
Ні, використовуй, але на маєш права вимагати. А от державною маєш.
-
Для вас це новина? Хто був міністром у 13?
-
Хто це сказав? Там написано і інших мов. То що я повинен знати угорську, словацьку, польську? Маячня.
-
Або в коридорах у могилянці, а відповідати викладачеві мусиш державною.
-
Как говорил пёс охранник, я лишь объясняю свои обязанности, но не ограничиваю ваших прав. Може то він може, яле касир не повинен.
-
site.ua/arkadiy.babchenko/maiskie-saslyki-s-yaicami-iykzqgm
-
Та хоч китайською, але касир не повинен її знати. Не можна від нього вимагати відповіді. А от державною можна. Півроку спілкувались із чехами англійською поки ходили на курси і ніхто не скис. Навіть ті, хто спочатку відповідали російською через півроку вимагають відповідати чеською. Нехай з помилками. Через півроку тих, хто не вивчив чеську сприймають не як біженця, а як окупанта.
-
А якщо двері відкрив? Звільняти? Яка маячня...
