Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
  • Публікації

    17 558
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    4

Усі публікації користувача Vinsol2009

  1. А хіба хто змушує? Вчіть державну.
  2. Дык вышивала разбрелась, пришлось загнать обратно в стойло. Конституция им вишь не нравится, а на ратифицированные международно правовые документы начать.
  3. Ратифікована Україною у травні 2003 року. Відповідно до закону про ратифікацію хартії, в Україні положення документу застосовуються до мов таких національних меншин: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарської, молдавської, німецької, польської, російської, румунської, словацької й угорської.[1]
  4. Де записано, що я повинен вивчити мад'ярську?
  5. А вас хто примушував на сторінках цього форуму зманкрутіти?
  6. Обосрался, обтекай молча, не разноси вонь.
  7. Де це написано? У голові фаріонок та інших комуняк?
  8. А хто були німці у повоєнній Чехословаччині? Усіх, хто загубив паспорти той...
  9. Притягнути до відповідальності тих, хто призначав зрадників, а не відправляти їх у відставку чи послинями.
  10. Не заборонено, мають право.
  11. Причина в тому, що дехто не вміє читати, а навіть прочитавши не а змозі зрозуміти.
  12. Я зайнятий іншими справами.
  13. Ні відволікайте мене від справ.
  14. Так краще? www.slovoidilo.ua/2023/01/27/novyna/polityka/sbu-provela-sluzhbovu-perevirku-shhodo-bakanova-rezultaty-zasekretyla Може так? І хто ж їх призначав? Га?
  15. Ні, використовуй, але на маєш права вимагати. А от державною маєш.
  16. Для вас це новина? Хто був міністром у 13?
  17. Хто це сказав? Там написано і інших мов. То що я повинен знати угорську, словацьку, польську? Маячня.
  18. Або в коридорах у могилянці, а відповідати викладачеві мусиш державною.
  19. Как говорил пёс охранник, я лишь объясняю свои обязанности, но не ограничиваю ваших прав. Може то він може, яле касир не повинен.
  20. site.ua/arkadiy.babchenko/maiskie-saslyki-s-yaicami-iykzqgm
  21. Та хоч китайською, але касир не повинен її знати. Не можна від нього вимагати відповіді. А от державною можна. Півроку спілкувались із чехами англійською поки ходили на курси і ніхто не скис. Навіть ті, хто спочатку відповідали російською через півроку вимагають відповідати чеською. Нехай з помилками. Через півроку тих, хто не вивчив чеську сприймають не як біженця, а як окупанта.
  22. А якщо двері відкрив? Звільняти? Яка маячня...
×
×
  • Створити...