Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
  • Публікації

    17 558
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    4

Усі публікації користувача Vinsol2009

  1. Именно поэтому нужно устроить разбор залета.
  2. Ото ж. А зачем? Чтобы другим неповадно было. Короче, чистый projob с нашей стороны.
  3. Вы правда не понимаете? Сам же Золкин признался, что пропагандистский эффект закрыл собой сдачу Херсона. Нахера мне его пять тупых версий, расскажи, как на самом деле было, раз тебя допустили к такому важному делу. Если зэк хотел остаться в плену, то он не подлежит обмену до окончания войны, если сам просился на обмен, то покаж бумажку. Ґішпанський сором. Таких чмошников на пушечный выстрел нельзя допускать к информационному фронту.
  4. Заїхав поміняти резину на зимову, сказали через неділю зранку лишиш машину, а забереш після обіду.
  5. Спасибо за ссылку Какое же оно тупое, теперь мне соня понятно, почему оно работало на шабашах Шария.
  6. Проти тупого поціновувача бомбосятини.
  7. Напоминаю для плесени СЕРЕДА 28 СІЧНЯ 2015 08:37
  8. Шото он язык в ср засунул после лажи с зеком.
  9. Учора їздили в Йіґлаву. Накупили смаколиків.Ніжинських консервованих огірочків, кабачкової ікри, рошенок.
  10. А чому її зовуть боброєдкою?
  11. www.radiosvoboda.org/a/news-sbu-lavra-pisni-ruskiy-mir/32128892.html
  12. Один хер, для интересов Украины это хреново.
  13. А як без неї допитувати полонених?
  14. Сбушник казав, що напередодні 92 кудись вивели, лишили один бат.
  15. Мені і так відомо, що у Харкові брали у тероборону лише із власною зброєю.
  16. Так , лише бомбосяни справжні українці.
×
×
  • Створити...