Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
  • Публікації

    17 558
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    4

Усі публікації користувача Vinsol2009

  1. apostrophe.ua/ua/news/society/2022-09-06/v-seti-soobschayut-o-nastuplenii-vsu-pod-balakleey-kak-eto-byilo-karta/278682?amp
  2. А коли вони інакше воювали? Може в Афгані чи в Чечні?
  3. А може тому, що південь "prosrali"і місто оточили?
  4. А у влади? Зробити винними військових....
  5. А до чего тут військове керівництво?
  6. И остановиться где то по середине.
  7. fakty.ua/406508-my-ni-pri-kakih-obstoyatelstvah-ne-pojdem-na-ustupki-rossii---mihail-podolyak И тебя посодють.
  8. А жарити шашликів готові
  9. Тикай собі в дупу, чувирло.
  10. Тому, що влада брехала власним громадянам.
  11. Яке саме? Не було розстріляних машин, чи влада не брехала?
  12. А ще можете заїхати до Харкова, там донедавна стояли машини на окружній, розстріляні окупантами з жінками та дітьми,бо хтось вирішив брехати громадянам України.
  13. Кто раскалывает страну.
  14. Тобто проти чергового військового звання людині, яка немає ніякого відношення до ЗМУ у вас немає. Причудово. Пропозиція. Зробити мосійчучку полковником, та блазнів із кварталу. Чим вони гірші?чому їм лише ордени ?
  15. От опять эти порохоботы раскачивают лодку.
  16. А боевых генералов под следствие....
  17. Товарищи! Разрешите от всего сердца искренне поздравить великого полководца современности Люсю с давно заслуженным в боях присвоением очередного воинского звания полковника. Ура товарищи, ура!!! Трам парам пам пам. Звучат фанфары.
  18. Зелена пліснява мулить йому.
×
×
  • Створити...