Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

JOTUL I570+акумуляційна маса

avtovas

Рекомендовані повідомлення

Жесть...

Никого нехочу обидеть - но в моей небрендовой топке такого и близко нет

Это, я так понимаю, и есть визитная карточка Ютул... 2т евро

 

А как насчет акуммуляционных таблеток - еть реальные ощущения от них - или пшык...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, а від шамоту у вас ефект який?

Я неможу сказати що вони помагають , але неможу сказати що непомагать бо незнаю як би було без них треба екперементувати, тим займаються на заводі Йотул і є різні вних сертифікати на ті кольца.

Також хочу сказати що проектом я задоволений і Йотул із Бефом непорівнював так як вами мали сказати що цілий тиждень вашу топку неможна палити а давати їй остивати. А за Йотул я спокійний пали скільки хоч

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но в моей небрендовой топке такого и близко нет

Так вы бы пожгли недельку и фотки выложили. Мы бы посмотрели как у вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, а від шамоту у вас ефект який?

Я неможу сказати що вони помагають , але неможу сказати що непомагать бо незнаю як би було без них треба екперементувати, тим займаються на заводі Йотул і є різні вних сертифікати на ті кольца.

Також хочу сказати що проектом я задоволений і Йотул із Бефом непорівнював так як вами мали сказати що цілий тиждень вашу топку неможна палити а давати їй остивати. А за Йотул я спокійний пали скільки хоч

 

Чому не можна топити цілий тиждень?

Чавун-чавуном + футерівка

Топив 3 дні підряд але макс. на номіналі - але розтоплював зранку і до вечора - вночі не топив.

В топки не сподобалось що футеріка залишилась закопчена...

(можливо останню закладку треба зробити максимальну - може тоді все повипалюється і трохи очиститься)

Дверцята витирав тряпкою їз золою після 3-4-ї протопки - але вони були відносно чисті - без відвертих язиків копоті - така "димка" по краях

 

Порталом задоволений - робив сам - він мені обійшовся в копійки...

Топку також встановлював сам - Діма привіз всі необхідні складаючі і детально об,яснив що і куди...

Завдання було швидко закінчити оселю і вселитися... тому за мрамор навіть і не думав заказувати.

Весь шамотний портал добре прогрівається через 1,5-2 години після розтопки і тільки тоді починає віддавати тепло. Тепло віддає довго і його багато - 130кирпичин з яких 100 прогрівається точно. топка 180кг + 400портал - майже піч.

 

Кімната дуже швидко прогрівається від опроміннення - від стекла - воно досить велике навіть для моєї зали в 40м2.

 

Добавлено через 1 час 50 минут

Так вы бы пожгли недельку и фотки выложили. Мы бы посмотрели как у вас.

 

Можно потопить...

Понимаете, тут дело немного в другом...

 

Есть такое понятие как "сетьевой маркетинг"

И некоторые товарищи пытаются навязать мнение что 2 бренда средней стоимостью 2т евро за продукт и плюс всякие доп.элементы - есть незаменимый и неотъемленый атребут современного дома в Украине.

Целый год идет в ветке "строительство дома" открытая рекламма некоторых брендов...

Но почему-то нет положительных отзывов об этих продуктах - а правду ли они такие как о них пишут маркетологи и продавцы?

Меня мягко говоря раскритиковали за неправильный выбор - продолжая расхваливать тот или инной свой бренд.

 

Ставили люди инвикты и лаундели за 500-800 евро

Ну да, без футеровки, без подвода воздуха и без самоочистки

Но под такую топку можно было не гильзовать дымоход - КПД топки не 80-85% а скажем 68-70. Т.е. минимум конденсата. Можно было самому установить - без всяких доп. гарантийных сервисов на установку...

Брендовая же требует обязательной гильзовки (300-400евро), она дорогая (1700-2200е), она не такая уж самоочищающая как о ней расказывают ...

Как-то я сказал что топка должна стоить приблизительно 1% от стоимости дома...

Так меня ракритиковали - что за бред - мы любим покупателя с деньгами...

 

Вопрос - Так ли необходима брендовая топка?

Огонь, альтернативный источник - да, нужен - но может не за 3т евро - разве в строительстве нет более важных дыр куда можно эфективно всунуть 2т евро?

 

Может рановато откинули те-же Лаундели?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, виб мені цифри якісь назвали по вашому теплому порталу. Наприклад за стільки часу він нагрівся до такої температури а пізніше через який час опустився до стартової температури бо я собі думаю щоваш чавун+футировка довше тепло тримає. В мене після 9-ти годин всередині топки температура приблизно 50-60градусів.

Нарахунок чистого скла можливо воно і реально але дрова мають бути сухі і не такі як у мене відрізки, а грубі діаметром 10см , при таких дровах і ведуться розробки топок. Але такими дровами палить можливо 20% людей а інші обходяться тим що є. Чим я маю палити якщо я привіз 5 машин дров-обрізків невикидати мені їх.

А на днях покажу вам фото а можливо відео ,як горить Йотул

 

Епіцентровську топку я б не ставив тому що я хотів получити резервне тепло на 200м2 а ніодна топка із бюджету такого мені б недала. Лаудель чи Інквіту ставити можна суто для краси щоб запалити її раз у тиждень і говорити людям ось бачите в мене також є камін, але толку знього дуже мало, а якщо нею і палити то проблем буде ще більше. Я нерахую що я пераплатив я заплатив за хорушу річ реальні гроші а вцему я тоже трошки розбираюсь бо сам є продавець тільки інакшої галузі.

Своїм знайомим розказую ось я заплатив за свій проект 3000 Є - вони всі о та ти дурак та ти немав де гроші вкласти більше, міг собі щось дишевше зробити, але коли прийшли глянули що я в шортах і в футболці ходжу а приставили до решітки руку а звітам рельно гаряче повітря а що головне я незпалив ще ніодного кубометра газу котлом , вони давай розпитувати а чому? а як? а де?.......

Змінено користувачем avtovas
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вже неодноразово описував

Температура веръньго перекриття десь 50

Бокових стінок - 45

Як тримає тепло - як груба в селі - протопив звечора, а стінку до ранку ще трохи теплі

 

Шорти і футболка, це поняття відносне...

Температура має бути комфортною

 

Я свою також ставив трішки для єкономії, щоб не перескочити 6000м3 по газу і платити замість 1грн - 2,25...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, ну нравится мне как горит огонь вот тут к примеру

ну красиво же

Думаю, что вследствии политики Нордпейса, количество обладателей

этой топки в Украине останется весьма незначительным, а уж отзывов и подавно не услышим. Так что можно теоретизировать на предмет того, что ролик всего-лишь маркетинговый ход, как тут сказали "титулованных продаванов".

Так что, господа, - ищем куда приткнуть высвободившуюся тысячу евро и радуемся чистым стеклам Бефов/Лауделей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарахунок чистого скла можливо воно і реально але дрова мають бути сухі і не такі як у мене відрізки, а грубі діаметром 10см , при таких дровах і ведуться розробки топок

Так давайте спробуйте нормальними дровами попалити і точно будем знати, що в дровах проблема. Мені би наприклад було цікаво чи це в дровах проблема чи в топці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, у мене мрамор прогрівається зверху до температури 60 градусів і до ранку також теплий , і по масі кілограм 300має але я того навіть невраховую що я тим грію будинок.

 

Gonchik, земляче може б і ти нам свої фото виложив ,як не як ти вже рік своєю прокористувався, а можливо в мене щось нетак що скло чорніє.

 

Добавлено через 7 минут

Так давайте спробуйте нормальними дровами попалити і точно будем знати, що в дровах проблема. Мені би наприклад було цікаво чи це в дровах проблема чи в топці.

 

а де їх то взяти в сушку давати невигідно наперед на три роки заготовлювати скільки то треба місця мати. Моїм обрізкам вже можна сказати десь 1.5 року під навісом. Десь зараз буду мати дубові обрізки від дошки із сушки тоді і випробуєм і обовязково поділюсь з вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реальні фото без фотошопа за користуванням топки 6днів

 

Надо потопить на максимуме часик, а когда топка разогреется,то тогда подкидывать и переводить минут через 15 на медленное горение.

Это для примера,просто печь.

1695104458_107.thumb.jpg.b290373c9dbaf4d0334919bb27f9e0b8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, у мене мрамор прогрівається зверху до температури 60 градусів і до ранку також теплий , і по масі кілограм 300має але я того навіть невраховую що я тим грію будинок.

 

 

Не дуже зрозумів як у вас може прогріатися мрамор 300кг - ви ж його ізолювали...

Балка можливо прогрівається від стікла (від випромінненя)

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=109514

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вы бы пожгли недельку и фотки выложили. Мы бы посмотрели как у вас.

 

Можно сравнить с Инвиктой...

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1838265&postcount=62

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, у мене мрамор прогрівається зверху до температури 60 градусів і до ранку також теплий , і по масі кілограм 300має але я того навіть невраховую що я тим грію будинок.

 

Gonchik, земляче може б і ти нам свої фото виложив ,як не як ти вже рік своєю прокористувався, а можливо в мене щось нетак що скло чорніє.

 

Добавлено через 7 минут

 

 

а де їх то взяти в сушку давати невигідно наперед на три роки заготовлювати скільки то треба місця мати. Моїм обрізкам вже можна сказати десь 1.5 року під навісом. Десь зараз буду мати дубові обрізки від дошки із сушки тоді і випробуєм і обовязково поділюсь з вами.

 

 

Все ясно, в мене точно така ситуація, всю топку закоптив але, як кажуть - "сам дурак". Доступ до дров у мене теж подібний - дубові відходи від виробництва паркетної заготовки, кльова штука але вони сирі.

Вчора палив потужно топку цими відходами і зрозумів що після навіть 1,5 року вони вміщують дуже багато води. Як тільки розгориться то конденсат стікає навіть по стінках топки, пізніше в мому Шіделі Уні полився конденсат, причому нормально так його накапало.

Для дуба потрібно мініму 2-3 роки сушки, для бука, кажуть, 1 року достатньо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

smarn, а може то якийсь брак у І570 у всіх форумчан закопчене скло а особливо великий язик із сторони ручки. Що я замітив коли сильніше вдаряю дверку до топки то чую звук як бється чавун до чавуна, таке враження що шнурок має бути грубшим.

Ще перед покупкою один продавець топок мені розказував про стьокла у Йотула, колись вони були 5мм тепер вони 3мм. Я знаю що наші топки не є норвезькі на 100% до них прикладаються ще польські руки. Можливо в тому щось є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

smarn, а може то якийсь брак у І570 у всіх форумчан закопчене скло а особливо великий язик із сторони ручки. Що я замітив коли сильніше вдаряю дверку до топки то чую звук як бється чавун до чавуна, таке враження що шнурок має бути грубшим.

Ще перед покупкою один продавець топок мені розказував про стьокла у Йотула, колись вони були 5мм тепер вони 3мм. Я знаю що наші топки не є норвезькі на 100% до них прикладаються ще польські руки. Можливо в тому щось є?

 

У мене більше закопчено з іншої сторонивід ручки, але як я вже казав дрова дуже сирі, кількість конденсату мене здивувала. Не думав я що в димоході буде капати.

Відносно виробництва в Норвегії, то як на мене місце виробництва не має значення, є певні стандарти і контроль якості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
smarn, а може то якийсь брак у І570 у всіх форумчан закопчене скло а особливо великий язик із сторони ручки. Що я замітив коли сильніше вдаряю дверку до топки то чую звук як бється чавун до чавуна, таке враження що шнурок має бути грубшим.

Ще перед покупкою один продавець топок мені розказував про стьокла у Йотула, колись вони були 5мм тепер вони 3мм. Я знаю що наші топки не є норвезькі на 100% до них прикладаються ще польські руки. Можливо в тому щось є?

 

Может это сообщение что-то разъяснит...

 

Viks, а для меня например - это самое главное! Нафига такой камин, где через стекло того огня не видно и что еще более напряжное, который после каждой растопки нужно драить? Не хуже, чем у Ютула, это Вы сейчас себя успокаиваете?)

 

Viks, я недавно от клиента слышал такую фразу.. Он прислал фотографии, где топка Jotul I570 строителями была загажена в 0. Стекло вообще в смоле и вся внутрянка как в гудроне. И потом говорит, что на нормальных дровах, без всяких очисток, через полтора часа выгорела до чистоты и белизны так, что по виду, как будто вчера привезли из магазина. Остались только два пятнышка из сажи по краям стекла! Клиент специально прислал фото и позвонил поблагодарить за качественную топку.

 

И по цене... Если я не ошибаюсь, то в то время была акция на Jotul и Вы могли купить I570 c большой скидкой по цене своего Бланзек. Рамка к 570ой тоже есть, так что кто ищет, тот всегда найдет лучшие для себя решения.

 

зы: я Вас с вашим выбором не осуждаю, поймите правильно, мне вообще должно быть все равно как бы.. Просто на Вашем примере, будет инфа остальным, за что они Вам должны быть благодарны:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблему знайшов у відклеїному шнурку в куті ,в салоні сказали що потрібно підклеїти так буває .

Щодо закопченості скла пояснюється тим що немаю я чарівних дров а тільки сирі.

Одне тішить що я ще ніразу незапалив свій газовий прожерлевий котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Як обіцяв викладаю відео як горить моя топка. Палю і надалі обрізками скло стало ,менше закопчене так як навчився трохи як зним боротися. Кожний ранок перед розпалкою беру суху салфетку і просто стираю копоть, скло стає чисте.

Запаху як писав раніше вже нема а можливо привик і нечую його.

Газом вже пропалюю так як зранку холодновато у ванній кімнаті, опалення старе чавунне , мушу пропалювати три поверхи, тепер трохи жалію треба було реставрувати газове опалення а пізніше робити резервне ,але нічо, надругу зиму виправим.

І ще оддне хочу сказати що непотрібно робити дорогі портали для топки яка має опалювати будинок.

  • Лайк 23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як обіцяв викладаю відео як горить моя топка. Палю і надалі обрізками скло стало ,менше закопчене так як навчився трохи як зним боротися. Кожний ранок перед розпалкою беру суху салфетку і просто стираю копоть, скло стає чисте.

Запаху як писав раніше вже нема а можливо привик і нечую його.

Газом вже пропалюю так як зранку холодновато у ванній кімнаті, опалення старе чавунне , мушу пропалювати три поверхи, тепер трохи жалію треба було реставрувати газове опалення а пізніше робити резервне ,але нічо, надругу зиму виправим.

І ще оддне хочу сказати що непотрібно робити дорогі портали для топки яка має опалювати будинок.

 

Я думал что очень красиво горят только Нордпейсы и Аустрофламмы, а оказалось что Йотул может давать такие красивые языки пламени!

 

Супер! Спасибо, отличное видео!

 

 

П.С. В скором времени закончим установки у товарища 570ки, тоже отсниму и выложу видео.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як обіцяв викладаю відео як горить моя топка

Спасибо! Не жалею что тоже выбрал эту топку . Отличное видео!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень красивое видео. А кто исполнитель музыки в клипе (сорри за оффтоп)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за позитивний відгук. Я неготувався до зйомки самі бачите по краях є прикопчені кути і палив обрізками знімав вже вечером коли топка горіла цілий деня.

Ефекти бувають ще кращі але невспівав засняти і все це на букових обрізках а якщо би були "чарівні дрова" то робота щеб краще радувала око.

Я відео знімав на простий фотоапарат тому якість недуже на другий раз коли буду мати нормальні дрова знімлю ще одне.

 

Добавлено через 2 минуты

Stan78, то вам сподобалось як топка горить чи як музика :):):)

 

В першій половині чи вдругій?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за позитивний відгук. Я неготувався до зйомки самі бачите по краях є прикопчені кути і палив обрізками знімав вже вечером коли топка горіла цілий деня.

Ефекти бувають ще кращі але невспівав засняти і все це на букових обрізках а якщо би були "чарівні дрова" то робота щеб краще радувала око.

Я відео знімав на простий фотоапарат тому якість недуже на другий раз коли буду мати нормальні дрова знімлю ще одне.

 

Добавлено через 2 минуты

Stan78, то вам сподобалось як топка горить чи як музика :):):)

 

В першій половині чи вдругій?

 

Понравилась работа топки. Свою 570ю мастер уже заканчивает подключать - сегодня будем делать первую протопку... Мастер от топки в восторге :) До этого ему в основном попадались Инвикты, Лаудели, пару раз ставил Харк - говорит, нигде не попадалась такое качественное литье и хорошая геометрия. Для следующего объекта уже взял у меня контакты продавцов.

По музыке - понравились обе инструменталки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...