Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

звідки інфо про вибори "мера"?

Да вроде на один год, 26 октября будем избирать нового голову, вместо Шепеленка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відстаю.

У нашому кутку ні слухом, ні духом.

Не перспективно витрачатися через слабку густину населення

 

Добавлено через 11 минут

Що це за Мелітопольський братанчик появився на горизонті?

https://www.facebook.com/rpglevaha

весь такий перспективний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відстаю.

У нашому кутку ні слухом, ні духом.

Не перспективно витрачатися через слабку густину населення

Нам закидывали пакетик рекламки с разными рож... лицами, так что поищи де-нить на заборе :)

 

Що це за Мелітопольський братанчик появився на горизонті?

https://www.facebook.com/rpglevaha

весь такий перспективний

Братишко)))) Фамилия подходит к интерфейсу :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам закидывали пакетик рекламки с разными рож... лицами, так что поищи де-нить на заборе :)

було, але я туди щось і не заглянув, думав це партійний спам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

було, але я туди щось і не заглянув, думав це партійний спам

Там Жеребцов был, так что видимо это чисто его инициатива.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де глянути список усіх кандидатів? Чи то, як завжди, читати в день виборів на виборчій дільниці?

А то "спам" в поштовий ящик кидають. Сьогодні на масиві на всі авто "антирекламу" одного з кандидатів розклали, то хоч знати хто взагалі балатується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де глянути список усіх кандидатів? Чи то, як завжди, читати в день виборів на виборчій дільниці?

А то "спам" в поштовий ящик кидають. Сьогодні на масиві на всі авто "антирекламу" одного з кандидатів розклали, то хоч знати хто взагалі балатується.

на сайті ЦВК тільки вибори до ВР

Але знайшов отаке

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в почтовом ящике нашел агитационную листовку Шепеленка. Поспрашивал у соседей, говорят что Шепеленко не в СИЗО и там никогда не был, что он будет балатироваться на мера, говорят что, просто Жеребцов со своей братией под шумок Майдана его силой вытолкали с должностии и заставили подписать какие-то бумаги на увольнение.

Сегодня и у нас по всем столбам расклеили бритоголового братана.

Соседи волнуются, чего это Вадима невидно среди кандидатов, уж сильно он им по душе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи волнуются, чего это Вадима невидно среди кандидатов, уж сильно он им по душе.

В сельраде говорили, что он в АТО. На сколько правда - хз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в почтовом ящике нашел агитационную листовку Шепеленка. Поспрашивал у соседей, говорят что Шепеленко не в СИЗО и там никогда не был, что он будет балатироваться на мера, говорят что, просто Жеребцов со своей братией под шумок Майдана его силой вытолкали с должностии и заставили подписать какие-то бумаги на увольнение.

Сегодня и у нас по всем столбам расклеили бритоголового братана.

Соседи волнуются, чего это Вадима невидно среди кандидатов, уж сильно он им по душе.

Може і під шумок, але на скільки я зрозумів, то на виборах виграв таки дядя Валєра, просто дядя Саша вирішив, що вибори виборами, а головою бути дяді Саші і усьо. Він ж тоді був члєном правлячої каманди, йому можна. Ну от він за принципом тьоті Засухи посунув Валєрку. А коли правляча каманда шатнулась на ногах, Валєра справедливо захотів своє місце.

 

п.с.Вчора у нас була зустріч з Валєрою, але я провтикав

взагалі дивлячись скільки судів дядя Саша наваляв на Валєрку, то може дядя Валєра не такий вже какашка

хз

на скільки я зрозумів секретар (який імовірно по більше дяді Саші командував у с.раді) пхається через Братаньчика

(с)

10655439_827909313895795_3957464713895208932_o.thumb.jpg.21472431cd5c22194ce4c817c28df959.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може і під шумок, але на скільки я зрозумів, то на виборах виграв таки дядя Валєра, просто дядя Саша вирішив, що вибори виборами, а головою бути дяді Саші і усьо. Він ж тоді був члєном правлячої каманди, йому можна. Ну от він за принципом тьоті Засухи посунув Валєрку. А коли правляча каманда шатнулась на ногах, Валєра справедливо захотів своє місце.

 

п.с.Вчора у нас була зустріч з Валєрою, але я провтикав

взагалі дивлячись скільки судів дядя Саша наваляв на Валєрку, то може дядя Валєра не такий вже какашка

хз

на скільки я зрозумів секретар (який імовірно по більше дяді Саші командував у с.раді) пхається через Братаньчика

(с)

 

Почти так оно и было, только немного краше.

 

Если Вы встречаетесь с Жеребцовым, то наверно должны знать как на самом деле было.

 

Не знаю по справедливости как там было с голосами, но красота захвата кресла мера была супер, особенно во время Майдана , особенно как Валерка с братией завалили в сельсовет с битами, представились Правым Сектором и "Валерка справедливо захотів своє місце", да так оно и было-бы, если-бы не подъехали настоящие представители Правого Сектора и не дали Валерке с ряженой братией подсрашник, объяснив всем, что пан Жеребцов и его братия к Правому Сектору и Майдану не имеют никакого отношения. И стал он для нас какашкой с какашек, но земельки в сладких местах под кафе-пицерии, Валерка своей женушке успел нагрести. Ну то такэ. Все они там...........................................

 

На днях был в сельсовете, увидел неприятный момент, сидит какой-то "боров", то-ли глава избирательной компании Жеребцова, то-ли какую-то другую должность он при нем занимает....короче, одет в зачуханый комуфляж, носки грязные, обут в летние резиновые тапочки, ну бл...... нет слов, аля быдло.

Может знаете его лично, а если нет, то спросите у Валерки, как должен быть одет представитель власти (легитимной или нет, это второй вопрос), который принимает людей в сельсовете. Да, чувствую далеко мы закатимся при такой власти.

Лично для меня и всех моих знакомых: - Жеребцов и вся его лже-братия, да и все остальные это ТАБУ.

 

ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ??????? ХЗ

Змінено користувачем Ясень
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валєрку бачив разок-два, підписував якийсь док.

Особистість його мені не відома, тому не можу сказати ні за, ні проти.

Дядя Саша хоч і нігодяй, але свого часу зробив гарну річ, хоча багатьох це дуже обурювало - хочеш підписати будь-який док., заключи договір на вивезення сміття. І він справно перевіряв по списочку.

по кількості викинутих грошей на кампанію, щось мені підказує, що будемо "під братаньчиком"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по кількості викинутих грошей на кампанію, щось мені підказує, що будемо "під братаньчиком"

Ибо как нету "того единственного" - победят проплаченные. Я до сих пор знаю только про сашку и валерку. Где другие, че не светятся нигде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ибо как нету "того единственного" - победят проплаченные. Я до сих пор знаю только про сашку и валерку. Где другие, че не светятся нигде?

Ти відстав від життя. У нас мала густина населення, тому викидати на розваги не рентабельно і малопродуктивно.

А в селі без "братаньчика" я так бачу уже життя неможливе https://www.facebook.com/rpglevaha

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ти відстав від життя. У нас мала густина населення, тому викидати на розваги не рентабельно і малопродуктивно.

А в селі без "братаньчика" я так бачу уже життя неможливе https://www.facebook.com/rpglevaha

И про братанчика я тож ниче не знаю :)

Об этом и писал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшла! В селищній раді на другому поверсі є список кандидатів.

DSC_0684.thumb.jpg.6dc7d3bf92fd2e51cecafe4cff1707a8.jpg

DSC_0683.thumb.jpg.ef92c78092384bf403d77d9f0ac1404c.jpg

Змінено користувачем Kysja
добавила мініатюри
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.work.ua/ua/resumes/1791081/

я вибрав перспективного

 

п.с. погуглив

загалом масовка і всі ті самі рожі, які знають чого лізуть

які думки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.work.ua/ua/resumes/1791081/

я вибрав перспективного

Этот точно знает, че хочет)))

 

які думки?

Есть одна... Че ты не идешь в депутаты? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть одна... Че ты не идешь в депутаты? :)

Спасибі.

Депутати працюють за дякую і їм не платять заробітну плату.

Поки у мене немає часу на таку діяльність, можливо колись, якщо захочеться гострих відчуттів :)

У с.голови доречі зп теж думаю не надто, тисяч 5-6

 

п.с. Я знаю як вони збільшують свої прибутки, але це інша історія:\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Шепеленко и Дащенко всё нормально. Дащенко действительно был в АТО. А то что Дащенко часто бывает в Киеве, это не удивительно, он ездит к другой своей семье. Меня очень интересует когда же будет раздача наворованных земельных участков.:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Шепеленко и Дащенко всё нормально. Дащенко действительно был в АТО. А то что Дащенко часто бывает в Киеве, это не удивительно, он ездит к другой своей семье. Меня очень интересует когда же будет раздача наворованных земельных участков.:flag1:

 

А можно поподробнее, о наворованных участках?

Вы имели ввиду вторую семью Вадима - нацгвардию?

Или мы чего-то не знаем???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит вы чего-то не знаете.....:)

 

Добавлено через 9 минут

Значит вы чего-то не знаете.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...