Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

люди а чего Глеваха село, когда оно ПГТ? хотя я бы его уже и городом назвал, дома новые там явно не сельские да и старые 5 этажки...где в селе такие есть..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Написали в Держенергонагляд листа з приводу постійних планових і аварійних ремонтів, які вже просто поперек горла стоять. За останні два місяці відключення 1-2-3 рази в тиждень це норма. Я уже просто ледь не щодня відвідую сайт Київобленерго і моніторю планові відключення, щоб хоча б розуміти, що сьогодні чекати. Хоча там інформація часто не об'єктивна і якщо ти не знайшов там свого смт., то не факт що тобі "планово" не відключать

 

Так от сьогодні щастя.

Приїхав інспектор і як я зрозумів начальник Васильківського РЕМу і при дружині інспектор щемив начальника як хлопчика. Той вибачався і сказав, що все буде в шоколаді. Побачимо, який це матиме ефект на практиці. Пообіцяли зокрема відпороти чергового диспечера, який посилав нас в Лос Анжелес дізнатись, коли подадуть ел. енергію

 

В черговий раз підтверджую собі, що лист це час від часу сила, а телефонні скарги це потрачені нерви на вітер

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В суботу відчув "пакращення вже сьогодні". В черговий раз відрубали ел. енергію. Дзвінок в аварійну, зразу взяли трубку і як з кулемету :"Впало дерево в КС р-ні, вже знаємо, ліквідовують, орієнтовний час включення 1 год".:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В суботу відчув "пакращення вже сьогодні". В черговий раз відрубали ел. енергію. Дзвінок в аварійну, зразу взяли трубку і як з кулемету :"Впало дерево в КС р-ні, вже знаємо, ліквідовують, орієнтовний час включення 1 год".

Мне ответили веселее :)

Я: Драсте, так-то так-то, свет моргает.

Диспетчер: У меня тоже моргает

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне ответили веселее :)

Я: Драсте, так-то так-то, свет моргает.

Диспетчер: У меня тоже моргает

:)

це в суботу? Наступного разу скажи нехай не умнічають, бо начальник їм розповість як потрібно спілкуватись з клієнтами Київобленерго:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це в суботу? Наступного разу скажи нехай не умнічають, бо начальник їм розповість як потрібно спілкуватись з клієнтами Київобленерго

Ага, в курсе))

В субботу не дозвонился, это вчера так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Жители Глевахи, подскажите-сiльрада - вокзальна 26 -Это там , где Пиццерия- то есть по дороге на Васильков?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрію, а ви на лІСОВІЙ ДАЛЕКО ВІД кОМСОМОЛЬСЬКОЇ ЖИВЕТЕ?

це я до питання про інтернет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, от Комсомольской далековато, я ближе к трассе, в районе дома лесника, если знаете. На Комсомольской насколько я знаю тоже есть много желающих подключится, только не знаю добрался ли туда провайдер которым я пользуюсь. Может если вы дружите с ближайшими соседями, договоритесь и составьте коллективную заявку на подключение?

Странно, уведомления об обновлении темы на почту приходят почти через неделю:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

О! За дорогу оце тільки помітив тему ... N.O., тре було мене пнуть - я б одразу став до зброї. Романтізм іще той був.

 

Інтернет, такий собі

2677399300.png

вночі бува краще.

Пінг дуже добрий ... у порівнянні з 3G.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, сбросьте номерков трактористов хороших.

Нужно вспахать огород маленьким трактором (желательно с фрезой).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Хочу купить для себя участок в Глевахе от 5 до 12 сот. Уважаемые форумчане может кто-то продает или знает кто продает скиньте пожалуйста инфу. Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Написав чергові кляузи на П-З УЗ. Першу проморозили, мабуть через те, що не написав погроз. Надалі такого робити не буду. На чергову кляузу уже з погрозами розправи, вчора побачив, що 18 червЕня буде ремонт. Після попередніх вздрючок вивішують оголошення, що уже схоже на якусь людяність по відношенню до автомобілістів.

 

З приводу основної дороги продовжую переписку по багатьох інстанціях, в кінцевому результаті всерівно відписується Васильківська РДА. На днях телефонував деякий інспектор Леонід Лукіч і обіцяв, що все буде в шоколаді. Після його дзвінка трохи присипали ямки на перехресті переїзду і залатали одну ямку на дорозі. Будемо надіятись, що все інше теж дороблять

16062013-.thumb.jpg.dbc9b98631cfba7bebaf3d4044798a1f.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після попередніх вздрючок вивішують оголошення, що уже схоже на якусь людяність по відношенню до автомобілістів.

Цікаво написано: обїзд через Васильків. А це як так можна обїхати. Доречі в Калинівці на переїзді висить аналогічне оголошення тільки буде закритий до 20 червня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво написано: обїзд через Васильків. А це як так можна обїхати. Доречі в Калинівці на переїзді висить аналогічне оголошення тільки буде закритий до 20 червня.

Імовірно вони мали на увазі Васильків-1 тобто Калинівку. Тільки потім щоб доїхати до Глевахи, то потрібно вбити машину на тій дорозі. Краще вже через Боярку-Малютинку. Я чекаю поки всі залізничні переїзди зроблять повітряними або підземними, це свого часу ляпнув Борька після аварії в під Магнітогорськом. Залишилось чекати 2015-2017 року і потім настане щастя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишилось чекати не довго

Звонил только что Василию Ивановичу, говорит, что до 1го июля попробуют успеть и сделать дорогу.

Но сообщил так же, что у них проблемы с финансированием на бытовом уровне. Всех могут отправить за свой счет в отпуска, народ не получает с марта зарплату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звонил только что Василию Ивановичу, говорит, что до 1го июля попробуют успеть и сделать дорогу.

Но сообщил так же, что у них проблемы с финансированием на бытовом уровне. Всех могут отправить за свой счет в отпуска, народ не получает с марта зарплату.

Нажаль це не новина, коли я з ним місяць тому спілкувався, то він мені запропонував під'їхати для спілкування і прихопити зарплату за лютий.

п.с. їхні проблеми це їхні проблеми, можемо їм тільки поспівчувати, фінансування у них в повній "задниці", хоча в даній галузі як і в нашій країні в цілому, проблема неоднозначна - з однієї сторони стоять голодні будівельники із заборгованістю, а з іншої сторони керівництво, яке отримує шалені суми за псевдоремонт. Але ці суми осідають явно не в руках простих будівельників. Але якщо скласти руки і чекати поки їм виплатять зп, то наша дорога перетвориться в хлам. Подивимось, що там сьогодні залізничники наляпають на переїзді. У них теж "відсутні" кошти, але паралельно це їм не заважає виконувати державним коштом благоустрій дач, доріг і т.п. Пройдіться по "райончику" все стане ясно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Не пройшло і 4х місяців плідної переписки як вчора на нашій дорозі наступило свято - підлатали ямки. Працювати є над чим, але це маленька перемога.

 

 

Також вчора був неприємно поінформований сусідом, що його обікрали протягом дня - залізли у вікно в котельні. Походу не цигани, бо не гребли все підряд, зокрема срібло їх не зацікавило. з того що вчора розповів сусід - сперли документи на будинок, мисливську зброю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...