Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Идете в ДЕУ и договариваетиесь.... Помагает, проверено....:rolleyes:

 

Не бачу змісту домовлятись за те, що й так повинна зробити селищна рада, яка успішно списує тонни кілогривень на дані процедури.

 

Добавлено через 2 минуты

Ми на районі домовляємось з трактором щоб вулички прочистити, але за власні кошти чистити трасу це вже гоніво Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вона багато чого повина... :D И маэмо те, що маэмо...

Я вот в обязательную бесплатную медицину тоже:D верю.... Гипотетически.... Но когда родные болеют, мне пофиг, кто что должен, важно решить вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ми будемо і далі мовчати, чекаючи, що хтось щось повинен зробити, то будемо мати ще менше ніж маємо:(
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи с.Глеваха. Короче ситуёвина следующая - в трёх домах (Новый шлях) вчера ночью были разбиты окна (в моём в том числе) и кто-то орудовал внутри. Вчера был - сука, все стены в кровище, видать порезался не слабо гад, но, самое интересное, хоть и всё вверх дном перевёрнуто, но ничего не пропало. Сосед вызывал ментов - я не стал (а смысл? ведь ничего не пропало - потому и искать хрен будут не будут) Может я не прав и надо было таки заявить? Какие будут мнения???

З.Ы. Завтра "забульбеню" вместо разбитых стеклопакетов триплекс...

 

Добавлено через 48 минут

Другий день дістаю нашого улюбленого голову щоб почистив дорогу. Зранку сьогодні на дорозі був триндєц повний, ледве догріб до переїзду. Сьогодні з піною сказав, що трактор працює. Ввечері побачу. Ще хтось йому телефонує крім мене?

 

Ваш "улюблений голова" навіть до доньки своєї траХторів не направив. Лід - ако хокейне поле, навіть не став розривати автомат в своїй автівці аби піднятися на неселичке узгір"я на Новому шляху :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи с.Глеваха. Короче ситуёвина следующая - в трёх домах (Новый шлях) вчера ночью были разбиты окна (в моём в том числе) и кто-то орудовал внутри. Вчера был - сука, все стены в кровище, видать порезался не слабо гад, но, самое интересное, хоть и всё вверх дном перевёрнуто, но ничего не пропало. Сосед вызывал ментов - я не стал (а смысл? ведь ничего не пропало - потому и искать хрен будут не будут) Может я не прав и надо было таки заявить? Какие будут мнения???

З.Ы. Завтра "забульбеню" вместо разбитых стеклопакетов триплекс...

заявити треба. хай займаються. збитки від розбитих склопакетів тянуть на справу.

 

Ваш "улюблений голова" навіть до доньки своєї траХторів не направив. Лід - ако хокейне поле, навіть не став розривати автомат в своїй автівці аби піднятися на неселичке узгір"я на Новому шляху :(

Мій улюблений голова про свою доцю постійно мені тикає носом, що його дорогенька доця возить у садок своїх дітей у Боярку і він про всі проблеми дороги знає, але чомусь нічого не робить. Хоча я голову покинув, пишу скарги зразу на Васильківську РДА. Доречі, ці гнидюки клали на закони повністю, навіть не дотримуються закону про звернення громадян, в 30ти денний термін не відписують.

Сьогодні знову набрав улюбленого голову, питаю чи прочистить дорогу в сторону Малютянки, так красавчик заявив "чистимо щодня". І це при тому, що трактор останній раз чистив у четвер, та й то "чистив" це голосно сказано. Уявляю скільки тон соляри і піску списано на ці процедури

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сунулся за ж/д переезд, а там жесть.

 

Дополз до завода пластиковых окон и понял, что дальше ехать на защите картера невозможно.

 

Развернулся и встретил мощную технику, пара колес этой громины буксовала, но ехала.

 

N.O., с Одесской пл. и потом уже по трассе, звонил тебе, хотел спросить может привезти чего, машина была пустая. Но не дозвонился, сбрасывало постоянно :/ Да и не доехал бы :(

 

В 15:30 на переезде света не было.

image.thumb.jpg.70ea8459e224027fc230c525c71804d8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене розрядились усі телефони, 3й день немає електроенергії. Вчора і на роботі не було ел. енергії. Сьогодні свіжий сніжок прирівняв дорогу, уже так сяк можна їхати. Дорогу не чистять, голова зайняв позицію пофігізму. На переїзді взагалі абзац - каша нерівномірно намерзла, перетворилась у лід і тепер ями по 50см.

Вчора бачив цей БТР, не зрозумів навіщо він там був.

Щодо нашого села є чергова веселенька стаття

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ни у кого ли нету генератора на пару часов? Можно не сильно мощный, надо морозильник подморозить, а то продукты пропадут...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ни у кого ли нету генератора на пару часов? Можно не сильно мощный, надо морозильник подморозить, а то продукты пропадут...

здається сьогодні не поганий морозильник на вулиці :D

п.с. Сьогодні звернув увагу, що в холодильнику тепліше ніж в домі:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здається сьогодні не поганий морозильник на вулиці

п.с. Сьогодні звернув увагу, що в холодильнику тепліше ніж в домі

Мы уже все наличие морозильника вынесли на улицу.

Вчера в 22 часа включили свет))) Радости было ппц)) Пока через минуту его снова не выключили и до утра так и не включили :(

На улице с крыш капает, если не бут мороза и света, то печально за продукты..

Хотя сеня на платформе люди говорили, что у них вчера в эти же 22 часа свет включили и уже они со светом. Надеюсь что и нас поремонтируют.

 

ЗЫ Назар, как у вас там с температурой в доме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас тоже сутки не было света, а вчера в 22:30 включили.... В доме 15 градусов, воды нет, конечно, в холодильнике тепло.... Мы как раз успели запустить купленный вчера же генератор...:), и тут конец света закончился!

Но зима длинная, думаю, генератор лишним не будет....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас тоже сутки не было света

Дык у нас сегодня уже четвертые сутки пошли :(

 

В доме 15 градусов

У нас котел энергонезависимый, так хоть тут не печалимся...

 

воды нет

С колодца ведром качаем))

 

в холодильнике тепло

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗЫ Назар, как у вас там с температурой в доме?

4 доба без електроенергії це звичайно весело. Сьогодні на термометрі було +12. В котельні + 9.

Вчора облом був ще той. Врубили перший раз десь о 10й вечора, теж зрадів. Подумалось: "Ну нарешті". На радощах побіг витягувати ганчірку з труби від котла, якою прикрив вихлоп щоб не попадав холод. Поки йшов у будинок все закінчилось. Поржав. Почекав 5хв і пішов спати. Десь через 30 хв все повторилось. Почекав хлинку, думаю ну мабуть уже все. Другий почав радіти. Знову пішов і вийняв ганчірку, відкрутив воду в туалеті (в нас гідроакум. 100л так, що вода в крані ще була вчора, ми її дуже економили, для готування тягав з криниці, хоч у нас це зовсім не пристосовано). Увімкнув котел, він навіть почав працювати і тут бац. Після цього я засунув назад ганчірку, вимкнув усе і сказав собі, що ну його, 3й раз на це я не поведусь, як виявилось приводу і не було :)

 

Добавлено через 1 минуту

Якби не камін було б туговато, а так це все романтично і погрітись можна. Хоча звичайно каміном не опалиш, це все ж декоративна штука

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасение утопающего дело рук самого утопающего!:D

Это о нас.Двое суток просидели без электричества.Когда пошли третьи сутки ожидания сосед с тестем пошли и сами вломились в трансформаторную . Оказывается, мелочная поломка, а помощь к нам и не спешила!!! О нашем " пятачке" наверное просто звбыли!

Страшно жить в селе зимой! Вести от соседей как с фронта! Муж параноиком стал! За котлом как за малым детем смотрит! Провода по улице практически над головой нависают!! Крыши под такой тяжестью снега хоть бы выдержали! Во дворе снега по - самое...короче выше колен будет! Собаки всю террасу своими собачьими делами запрудили! Вчера генератор ели " вырвали " в магазине.

А сейчас нас морозы начнут добивать!:)

Вот это райская жизнь!:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ж романтика :D

 

Добавлено через 3 минуты

від достовірних джерел чув, що електромонтажні фірми пропонували послуги своїх працівників за зарплату аналогічну працівникам РЕМу, але така допомога виявилась нікому не потрібна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на работе только и спрашивают , а что сегодня новенького у вас в селе? В смысле, катаклизмов!:D Отсутствие свта по несколько дней трудно понять жителю многоэтажек! Они совсем не понимают радости что дорогу прочистили трактором! Ну что здесь такого неординарного?!!! :D:D

Вчерась опять , только вошла в дом , хотела приготовить ужин, а тут , бац, электричества нет! Захотелось уже плакать!:)

Теперь у нас не показывает телевизор ! Наверное до весны придеться ждать пока снег не растает!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гг. у нас було відсутня ел. енергія без пару годин 4 доби. За цей час був час зрозуміти як нам добре живеться:D

Після хуртовин дорога перетворилась ну тунель з вузькоколійкою і поки це нікому не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, комусь ще цікавий стан дороги Глеваха-Малютянка чи всі зайняли позицію "моя хата скраю?". Це ж ваша дорога, а не дорога держави, голови чи когось іншого!

Наш голова зайняв точно таку ж позицію, коли чує мій голос, то одразу кидає трубку, а потім морозиться. Поки ще не почало танути є зміст хоча б розгребти перемети і розшири дорогу, бо після розмерзання і викатування колій роз'їхатись буде не реально. Сьогодні пишу чергового листа, бо "дзвінки як мертвому кадило", але все ж рекомендував би не байдужим теж писати і діставати нашого любого голову. Може візьмемо діставанням - телефон 04571 31044

Кожен по дзвіночку. Підтримайте акцію!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Всех с праздниками!

 

Сегодня (ссылка устарела) на кадастровую карту Украины, сможете найти на ней свой участок: map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю односельчан з минулими та наступними святами. 2012 рік завершено.

 

Як показав досвід народ і далі пасивний. Усі чомусь вважають, що власність кожного завершується за їхніми воротами, а дороги, ліси, озера річки це чиєсь і цей хтось повинен за усім гарно дбати. Поки ми не зрозуміємо, що це все наше,а не дяді Шепеленка, то ситуація не виправиться. На чудо розраховувати дуже складно. Як я зрозумів, практично ніхто крім мене далі за свій ніс не бурмотів про погану дорогу. Особисто катанув листи на Обл і Рай держадміністарції, результат не зовсім добрий, але хоча б розгребли під'їзд до переїзду зі сторони села. Тому прошу активніше вливатись в ряди не байдужих, разом ми щось можемо зрушити з місця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Сьогодні отримав листа.

Отриманий досвід ще раз підтверджує давно відомий факт - під лежачий камінь вода не тече. Проте складається враження, що дорогою користуюсь тільки я, а решту все влаштовує

747620717_.thumb.jpg.a458069a01e7d24c9078c859f191b5aa.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому році довелось проїхати по тій дорозі, до весни не поїду.

 

В данному стані з дорогою вже нічого не зробити і ніякі листи тут не допоможуть, розчистити її до асфальту - просто нереально, чекати до весни.

Звичайний трактор, ба навіть грейдер - не потянуть, тут требя гнати залізничну спецтехніку, трактори, що вагони перекидають.

 

Максимум, що можна зробити - посипати піском або сіллю.

А враховуючи те, що сільрада як правило бідна установа, то єдиним дієвим варіантом є:

- голова може викорастати адмін ресурс, що б залучити спецтехніку

- селяни можут скинутись на фінансування роботи спецтехніки, на сіль, чи пісок для посипки дороги

по іншому система не буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому році довелось проїхати по тій дорозі, до весни не поїду.

 

В данному стані з дорогою вже нічого не зробити і ніякі листи тут не допоможуть, розчистити її до асфальту - просто нереально, чекати до весни.

Звичайний трактор, ба навіть грейдер - не потянуть, тут требя гнати залізничну спецтехніку, трактори, що вагони перекидають.

 

Максимум, що можна зробити - посипати піском або сіллю.

А враховуючи те, що сільрада як правило бідна установа, то єдиним дієвим варіантом є:

- голова може викорастати адмін ресурс, що б залучити спецтехніку

- селяни можут скинутись на фінансування роботи спецтехніки, на сіль, чи пісок для посипки дороги

по іншому система не буде працювати.

Запрошую вас відвідати ще раз дорогу і переконатись, що зробити щось таки можна. Після листа розчистили під'їзд до переїзду (не знаю чим вони довбали, але збили лід до асфальту), а через деякий час прочистили дорогу, на скільки це можливо, розширивши її до нормальної ширини. Принаймні тепер можна "пропливти" не зупиняючись для пропускання зустрічного транспорту.

З приводу бідності села ви глибоко помиляєтесь. В місцевому бюджеті крутяться такі суми, що вам і не снилось. Для цікавості огляньте кількість організацій, розміщених на території села і прикиньте суму відрахувань в бюджет села. Я думаю після цього у вас відпаде бажання писати подібні дурниці. Тому платити за те, що хтось тирить гроші і не може виділити пару тисяч в рік на прочищення дороги, щоб селяни не відчували себе жителями північного полюсу, на яких усім накласти, я не бачу змісту. Чому ви думаєте наш улюблений голова проголосив себе обраним людьми головою за типовою схемою виборів 2012? Задля ЗП в пару тисяч? Краде, нехай краде, розбиратись у крадіжках є кому, але треба ж і про людей не забувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після листа розчистили під'їзд до переїзду

Добрый день односельчане, только наткнулся на тему, жаль что не видел раньше. На счет того что писать нужно - согласен на 100%! Живу в селе, на Лесной улице. Около года назад боролся с Васильковским РЭС, напряжение 140-160 вольт они считали нормой и уверяли меня что их специалисты выезжали и на столбе делали замер и там всё в пределах нормы. Регулярные звонки и письма в РЭС не дали никакого результата, пока не наткнулся где-то в инете на похожую ситуацию, там советовали писать в "Держенергонагляд". Один звонок туда - объяснили куда и как им написать, отправил письмо, получил ответ, они "скликали комісію", отправили в Васильков человека который занимался моим вопросом, выезжал с сотрудниками РЭС на замеры у меня дома, составил акт, который обязал РЭС исправить отклонения от нормы... в общем всё это продолжалось около двух недель, но результат меня порадовал, 220+-10в и официальное письмо о том что всё исправлено. Не знаю, повезло мне или это так и должны работать подобные службы, но я понял что не всё потеряно, действительно многие просто не хотят писать от недостатка времени или недостатка информации в каких-то вопросах. К сожалению ни в одной администрации и службе нам не расскажут как правильно составить претензию или жалобу на них же, вот и выходит что раз никто не пишет, то по отчетности у них всё впорядке, жалоб нет.

 

П.С. На счет интернета, уже почти год с Рубиконом, добивался очень долго, бегал по соседям, собирал желающих, провайдер сказал нужно минимум 10 человек чтоб тянули. На удивление всё таки сделали, хоть я совсем с краю села и тянуть туда довольно далеко. А как альтернативу иногда использую "интертелеком", скорость радует (от 300кбит до 1мбит без антенны) по сравнению с МТС и CDMA UA, которые тоже раньше пытался использовать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...