Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

+1! Достали! Дышать нечем.

Не то слово. Хочется уже ходить по под дворами и этих (пожарников) .....опой в костер сажать. Наверное это будет самый эфективный штраф, а то ж с.....(нехорошие люди) скоро отравят всех диоксинами от горящего пластика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю! Пора вводить штрафы !

С наступлением осени хочется "свалить " с Глевахи. Дышать не чем!!

Люди с головой совсем не дружат!! Сегодня , еду в маршрутке, наблюдаю картину , дымит кострище , а в костре одна зеленая масса!! Дымовая завеса на сутки обеспечена!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите,пожалуйста, может кто знает контакт ветеринара, который живет в Глевахе на массиве???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

місяці так 3 тому нажалівся в СЕС на засранців з базару, які хоронять сміття тупо в посадці, та й взагалі перетворили там територію на смітник. СЕСівці мене проігнорували, недавно піддав їм жарку скаргою на гарячу лінію. Вони вирішили відписатись заднім числом, ніби то вже відповідь давно приготували тільки от не відіслали, на конверті штамп 25 грудня, а відповідь нібито 11 листопада, хоча 30 денний термін всеодно пройшов

 

Скоро настане нам щастя

1228028080_.thumb.jpg.983a1d65b6bb99c5db4747b6f91224ef.jpg

833692608_-1.thumb.jpg.254821ea8f36401ece5dcc9ca6016c84.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також черговий раз нагадав САД, що пора б уже поремонтувати дорогу, яку вони от от повинні б полагодити. У них як бачите проблеми із закупівлею матеріалів. Також просив щоб виділили кошти на зимове чищення дороги, як видно з листа все за планом, тому якщо дорога буде не чищена, то буду напрягати Васильківське РайДУ. Думаю, що останні і не в курсі, що у них усе за планом

1248930576_26_12_13.thumb.jpg.a86640bd37a58843ac42a254e6e5c1a0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый N.O., периодически заглядываю сюда и получаю глоток кислорода от Ваших постов. Как Вас клонировать и заселить Вами опытные поля усопшего института генетики ? Я бы хотел жить в этом поселке...

Примите искреннюю благодарность и поддержку вашей позиции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый N.O., периодически заглядываю сюда и получаю глоток кислорода от Ваших постов. Как Вас клонировать и заселить Вами опытные поля усопшего института генетики ? Я бы хотел жить в этом поселке...

Примите искреннюю благодарность и поддержку вашей позиции

 

дякую. Насправді не роблю нічого унікального, просто почав із себе, тому витрачаю трохи часу на елементарну писанину і 3.30грн на рекомендований лист + 0,3 грн на конверт. Якщо б кожен так пописував у наші органи, то вони втомились би відписувати і щось таки б зробили. А так всі ФЕ далі кухні не йдуть. Тому результат плачевний.

 

Вчора направив листа у Васильківське РайДу з копією відповіді, щоб знали, що у них з фінансуванням все добре, тому щоб чистили дорогу. Побачимо як буде по факту.

Також написав у СЕС, щоб розповіли про результати свого припису, і додав, що пора б заглянути й на ферму, там повним ходом облаштовують звалище сміття уже не перший рік

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також написав у СЕС, щоб розповіли про результати свого припису, і додав, що пора б заглянути й на ферму, там повним ходом облаштовують звалище сміття уже не перший рік

 

До речі про ферму.

Я не зовсім розумію що там відбувається, і в чиїй вона зараз власності, але запах від тих куп гною що в останній час я там спостерігаю починає напрягати все більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі про ферму.

Я не зовсім розумію що там відбувається, і в чиїй вона зараз власності, але запах від тих куп гною що в останній час я там спостерігаю починає напрягати все більше і більше.

власник інститут генекити

розмовляв із нашим землевпорядником з приводу цієї проблеми, він каже що припис припинити сміттєзвалище пишуть на с/раду, а селищна рада типу реального впливу на них немає, враховуючи земельні тягання, що тягнуться роки, то думаю один одного не сприймають.

 

п.с. я тут подумав, може поскаржитись ще й у НАН України, інститут ж у їх структурі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Зв'язувався з РайДу, обіцяли посипати нашу супербагатостраждальну дорогу, а то на поворотах слизьковато
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

для тех, кто рядом :-)

 

Отдам даром, дрова липовые, чурки где-то по 1 метру, диаметр до 25 см. Много, 10-15 камазов. Только самопогруз и самовывоз - Малютянка, Киево-Свят район. Нормальный подъезд грузовиком. Задача достаточно срочная.

067-506-36-11 Татьяна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для тех, кто рядом :-)

Таня, привет!

Писал пару месяцев назад в ЛС по этому поводу :)

Завтра наберу, зарезервируйте, плиз 5 камазов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таня, привет!

Писал пару месяцев назад в ЛС по этому поводу :)

Завтра наберу, зарезервируйте, плиз 5 камазов.

 

супер, там пока всем хватит :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для тех, кто рядом

 

Отдам даром, дрова липовые, чурки где-то по 1 метру, диаметр до 25 см. Много, 10-15 камазов. Только самопогруз и самовывоз - Малютянка, Киево-Свят район. Нормальный подъезд грузовиком. Задача достаточно срочная.

067-506-36-11 Татьяна

Сказал двоюродному брату, он теплицы топит.

Возможно подьедет на белой газельке.

Вам заранее звонить надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказал двоюродному брату, он теплицы топит.

Возможно подьедет на белой газельке.

Вам заранее звонить надо?

 

Да, пусть позвонит - я ткну пальцем откуда забирать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите,пожалуйста, может кто знает контакт ветеринара, который живет в Глевахе на массиве???

Наверное уже не актуально, но если нужно пишите в личку. Знаю такого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижні потому...
Если кому нужен шифер в нашем районе - прошу посмотреть сюда: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=2944336
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Здравствуйте, дорогие жители форума!

Вопрос немного не по теме, т.к. интересует садовое товарищество Глеваха, но возможно мне здесь смогут помочь.

Имеется участок в с/т Глеваха (6 соток), електричество, газ, интернет, асфальт. Есть

возможность приобретения соседних 6 сот. Но есть сомнения, стоит ли обустраиваться и

жить круглогодично, где 90% - это дачные домики и почти никто не проживает зимой?

Постоянные жители с/т Глеваха, отзовитесь!

Какая ситуация зимой с дорогами и какая, по

вашему мнению, здесь перспектива коттеджного городка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перспектива коттеджного городка в садах - имхо никакая Смысл сносить сады и строить городок когда рядом пустующие земли

 

Себе строить дом можно. Я в Глевахе-1, зимой дороги чистят лучше чем в Киеве, моя линия обжитая, есть и такие что полностью в старых домиках, как повезет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу 4-ый год.

По Глевахе-3 постоянно проживающих на 2012-2013 - 750 домов.

С чисткой снега проблемы нет, но лучше клиренс от 175.

 

Семья переезджать в Киев в квартиру - ни в какую!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...