Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Якщо Ви називаєте ціну 22,4 наближається до 23, то дійсно кошмар-кошмар. Таки да 22,4 ближче до 23, ніж 22,3 з яких сьогодні вранці в Чернівцях стартанули. Але з такою логікою :lol: пишіть вже наближається до 50.:rolleyes:)

 

Взагалі-то ви неправі..... 22,95-23 ввечері вже.... можливо якийсь Чернівецький валютчик відстав від життя....

Судячи з темпів сьогоднішнього дня (+50 коп) завтра вранці можуть відкритись з 23+ і погнати ще вгору...

 

Добавлено через 2 минуты

Днепр продажа по 23 была сегодня

 

О каком укреплении может быть речь посмотрите размер експорта и ВВП на душу населения во времена Виктора Федоровича и сейчас

 

Такое впечатление что урки сливают страну

 

Посчитайте во сколько раз больше зерна и металла мы должны сейчас экспортировать чтобы покрыть это? еще и учитывая отвал куска

металлургии...

Федорыч сейчас счастлив, ведь не на него свалилась эта ж...

a1e1eb8b54da2b31bdbc5a273bb0c240.png

8d8fc1ef9c82c7a69d3e9a4a212be909.png

Федорыч еще вовремя слинял...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з темпів сьогоднішнього дня (+50 коп) завтра вранці можуть відкритись з 23+ і погнати ще вгору...

 

.

Сегодня был какой то трабл в обменниках и банках с кассовыми аппаратами связано, вроде меняют на другие точно не знаю.

Похоже что народ побежал к менялам и курс того, чуток

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НБУ массово скупает доллары на межбанке

podrobnosti.ua/2044286-nbu-massovo-skupaet-dollary-na-mezhbanke.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то ви неправі..... 22,95-23 ввечері вже.... можливо якийсь Чернівецький валютчик відстав від життя....

Судячи з темпів сьогоднішнього дня (+50 коп) завтра вранці можуть відкритись з 23+ і погнати ще вгору...

 

Ціна купівлі валюти на 17-30 була 22,4. Після цього часу з дому не виходив. :) Валютчиків було аж два, на точці де до 4 бувало в кращі часи загону оленів.

Завтра вранці на Калині уточню курс, він там завжди вищий ніж в центрі міста.

 

П.С. Якось дивно виглядає повний ігнор в новинах на ТВ теми про переговори пані Яресько. Спочатку нагнітали що оголосимо дефолт якщо не домовимось. Потім всім розказували про те що і після дефолту будемо жити. А тепер повний інформ вакуум....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НБУ массово скупает доллары на межбанке

podrobnosti.ua/2044286-nbu-massovo-skupaet-dollary-na-mezhbanke.html

 

есть непроверенная инфа, что только за сегодня объем больше 60 млн

 

Добавлено через 2 минуты

Ціна купівлі валюти на 17-30 була 22,4. Після цього часу з дому не виходив. :) Валютчиків було аж два, на точці де до 4 бувало в кращі часи загону оленів.

Завтра вранці на Калині уточню курс, він там завжди вищий ніж в центрі міста.

 

П.С. Якось дивно виглядає повний ігнор в новинах на ТВ теми про переговори пані Яресько. Спочатку нагнітали що оголосимо дефолт якщо не домовимось. Потім всім розказували про те що і після дефолту будемо жити. А тепер повний інформ вакуум....

1. Можу дати пару WEBадрес обмінок, одна з них досить точно йде за ринком Харкова, Дніпра, інша часто завищує курси, заганяє (всім відома Роза). На ФІНАНСАХ кожного вечора звіт з валютних ринків Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Києва. Всі підпирають 23, Києв трохи відстав, але думаю вранці вирівняється..

2. Зявилась інфа, нейтральна, буденна.

Україна і Спеціальний комітет кредиторів досягли згоди щодо умов конфіденційності та розпочнуть переговори на рівні міністра фінансів та кредиторів наступного тижня.

Про це йдеться у спільному прес-релізі Міністерства фінансів України та Спеціального комітету кредиторів.

"30 червня 2015 року у штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні відбулася зустріч між делегацією України на чолі зі Спеціальним урядовим уповноваженим з питань боргу Віталієм Лісовенком, членами Спеціального комітету кредиторів України та представниками МВФ", - йдеться у прес-релізі.

Як наголошується, зустріч надала можливість для продуктивного обміну думками між її учасниками щодо макроекономічних показників України та технічних аспектів очікуваної боргової операції України.

"За підсумками зустрічі, Україна та члени Спеціального комітету кредиторів досягли домовленості про умови забезпечення конфіденційності, що дозволить представникам Міністерства фінансів та кредиторів провести переговори по суті можливого рішення, які розпочнуться наступного тижня", - йдеться у повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

П.С. Якось дивно виглядає повний ігнор в новинах на ТВ теми про переговори пані Яресько. Спочатку нагнітали що оголосимо дефолт якщо не домовимось. Потім всім розказували про те що і після дефолту будемо жити. А тепер повний інформ вакуум....

Не исключено что правительство само нагнетает небольшую панику для поддержания более высокого курса выше чем реальный рынок для большего притока валюты в страну.

 

Позитивного торгового баланса мы достигли в прошлом году при курсе 16.5, тоесть курс должен быть в этих границах ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позитивного торгового баланса мы достигли в прошлом году при курсе 16.5, тоесть курс должен быть в этих границах ИМХО

вы ошибаетесь, с сентября месяца 14 года у нас отрицательный баланс пошел ( как только отпала металлургия), который достиг пика в декабре , дальше пошел профицит с февраля и гривна начала укрепляться...При 16,5 мы как раз выходили на пик ж...ы

Также профицит наблюдался до обострения в августе 2014...Вот тот курс 11,7 как раз был экономически обоснованным без войны...Война естественно внесла коррективы..

.(коллеционирую я всякого рода инфографику)

ukraine-balance-of-trade.png?s=ukrainebt&v=201507012123&lang=all

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы ошибаетесь, с сентября месяца 14 года у нас отрицательный баланс пошел ( как только отпала металлургия)

От куда картинка и что это, это часом не платежный баланс?

Я четко помню 3 и 4 квартал положительный торговый баланс по данным укрстата.

 

Сейчас не нашел поквартально, но есть за год, чуть меньше чем пол миллиарда долларов минус за год.

 

www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2013/zd/eit_zk/eit_zk_0114_u.htm

 

НБУ тогда рисовал отрицательный но, с припиской мелким буквами внизу "по предварительной информации"

И с этой "бумагой" от НБУ ватаны носились по всем финансовым и политическим форумам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позитивного торгового баланса мы достигли в прошлом году при курсе 16.5, тоесть курс должен быть в этих границах ИМХО

 

это при условиях, что падения производства не было и цены минимум стабильны.

и какую роль в балансе сыграли газовые игры в тот момент? не купили газа и в плюсах?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв курс на Калині станом на 10 ранку був 22-4 купівля 22-8 продаж. Зараз ще в місті уточню.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв курс на Калині станом на 10 ранку був 22-4 купівля 22-8 продаж. Зараз ще в місті уточню.

Чудове місто...

а по Україні так:

Рынок наличных Киева

Опт, «неформал»

$ 22,60/22,90 UAH/USD

Рынок Запорожья, опт:

$ - 22,70/23,10 UAH/USD

Розничный и мелкооптовый сегмент неформальной ветки рынка наличных Днепропетровска : доллар – 22,60-65/22,93-95

Харьков 23

Львів 22,85

 

В столице в среде дилеров «неформального» рынка признаки «легкой паники».

В Запорожье на рынке наблюдается «легкая паника»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а где ж прогнозы то?

 

ладно, скажу только что по моим ощущениям мы на пороге большого шухера (по типу 98-го)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чернівці центр міста, станом на 13-00 курс мінял 22,7 черги за доляром не було. ;)

Щоб не бути голослівним от фото таблички обмінника (в мінял табличок звісно немає :D) , поруч з мінялами їх 3 штуки, тому вони змушені ціну ставити як і в обмінках, на вечір коли обмінки закриються можуть і підняти ціну. В обмінки іншої мережі було ліньки йти.

В Приваті ж не зміг отримати валюту з карти в межах встановлених ПБ лімітів, в касі не було величезної суми в 600 дол.;)

230426361_.jpg.25739a7710bc128b75d6aee1c1430aa8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чернівці центр міста, станом на 13-00 курс мінял 22,7 черги за доляром не було. ;)

 

хороший курс, проте як правило обмінки-це філії банків:D, а там +2% ПФ..

 

По містах України скоригувались приблизно до 22,8-22,9....Радує...може загін вмер?..

 

Цікаво, що в Одесі і на Заході курс дещо менше ніж в центрі і східніше..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хороший курс, проте як правило обмінки-це філії банків:D, а там +2% ПФ..

 

По містам України скоригувались приблизно до 22,9....Радує...може загон видихся...

Немає +2. Я сам купував валюту в одному з них. При чому зайшов кажу, хочу 1000 дол. Питань нема, сума ***, я кажу стоп в сусідньому курс на 10 коп нижчий, до побачення я до сусідів. Касир сходу і в нас теж на 10 коп нижчий, special for you. :lol: І ніяких комісій, податків (це було в кінці весни).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає +2. Я сам купував валюту в одному з них. При чому зайшов кажу, хочу 1000 дол. Питань нема, сума ***, я кажу стоп в сусідньому курс на 10 коп нижчий, до побачення я до сусідів. Касир сходу і в нас теж на 10 коп нижчий, special for you. :lol: І ніяких комісій, податків (це було в кінці весни).

Хто як хоче так і д...з цими обмінками)))

Мені євро по 25 сподобалось у Вас.... я сьогодні вимушений був в Житомирі сьогодні по 25,45 купувати, треба було закрити борг, до завтра не терпіло(( Причому жалілись, що євро в дефіциті....навіть с долларом полегше..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я эвро купляв по 24.8 сьогодні на львівщині! (бо теж треба було вже скоро, а так не купляв би, думаю що буде дешевше навіть завтра вже!) В деяких ПОВ стоіть 25.2 але є і стоїть курс 24.8. Особливо попиту немає знайома касирша казала ні на шо! Правда мали до 1000 євр, більше не мали. Міняйли по 25 єври продавали сьогодні у нас. Змінено користувачем karmen1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які прогнози пари долар-євро, щось Греція не дає надій що євро буде триматись вище долара.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які прогнози пари долар-євро, щось Греція не дає надій що євро буде триматись вище долара.

 

ИМХО

С Грецией порешают в любом случае, еврозону она не покинет... Евро имеет шансы серьезно только вверх... Чем ниже оно будет моментами тем выгоднее оно к покупке...

 

ЗЫ Главный индикатор: если мировые финансовые монстры ожидают ниже паритета, тогда стопроцентно будет рост))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які прогнози пари долар-євро, щось Греція не дає надій що євро буде триматись вище долара.

 

Греція вже своє відіграла

 

Грецька економіка всього лишень 1.9% від ввп ЄС

 

Європейські банки які тісно були зв'язані на греках в 2011 році на близько 120 млрд в більшості все свою з відти вивели залишки 12 млрд

 

Тобто Греції можна дозволяти виходити і впливу на евро не буде може в короткий період впаде на 1.04 а ділі в ріст особливо як Португалія та іспаня побачать що може трапитись

 

Добавлено через 2 минуты

ИМХО

С Грецией порешают в любом случае, еврозону она не покинет... Евро имеет шансы серьезно только вверх... Чем ниже оно будет моментами тем выгоднее оно к покупке...

 

ЗЫ Главный индикатор: если мировые финансовые монстры ожидают ниже паритета, тогда стопроцентно будет рост))))))

 

Згоден що вгору . Я брав евро по 1.07 приблизно . Буде нижче візьму ще . А от відносно того що не вийде тут

 

Може бути справа принципа для працьовитих німців дати урок лінивим грекам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это при условиях, что падения производства не было и цены минимум стабильны.

Рост экспорта наблюдался от третьего к четвертому кварталу, если не изменяет память.

Ну а насчет цен так на экспорт товар в баксах и евриках идет, там с ценами порядок в плане стабильности.

 

и какую роль в балансе сыграли газовые игры в тот момент? не купили газа и в плюсах?

Газ как раз купили, но он тогда подешевел, с третьего квартала как раз и начал дешеветь, 9 месячный временной лаг от нефти подкрался незаметно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а насчет цен так на экспорт товар в баксах и евриках идет, там с ценами порядок в плане стабильности.

посмотрите динамику цен металла

 

Добавлено через 2 минуты

Греція вже своє відіграла

Грецька економіка всього лишень 1.9% від ввп ЄС

Європейські банки які тісно були зв'язані на греках в 2011 році на близько 120 млрд в більшості все свою з відти вивели залишки 12 млрд

+1

добавлю еще такой ньюансик как евро-QE. тоже подушечка безопасности такая себе. у кого с греками токсично что осталось - могут откупить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посмотрите динамику цен металла

причем искать не нужно, индексы цен приведены на предыдущей странице...там и с зерном полная ж....а

Сырьевые цены падают....для нас,как страны, это печаль...но зато когда начнут расти у нас пойдет рост выручки и валюты...подоное уже наблюдалось в 2008-2011 годах...

 

Добавлено через 29 минут

У кого какие мысли, пробитие 23 , которое по факту уже случилось, это загон или планомерное движение вверх?

 

Электрон,шо там у вас на Калині, все по 22,7 продають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Электрон,шо там у вас на Калині, все по 22,7 продають?

Я на Калині не був. Я туди не їзжу щодня інколи двічі на тиждень заїжаю.

З розмов з базарниками курс під закриття базару був майже 23 на здачу. Продажу не було, валюту тільки скуповували. Це виходить ріст в 50-60 коп за день... (((

 

Але це з слів людей, тому на рівні ОБС. Якщо буду біля валютників то уточню курс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...