Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

то что путин обяснил в ролике это основы макроэкономики :) 2 курс института. Но, он не пояснил одну важную вещь, что затраты на производстов товара как были допустим 28р, так и остануться 28р еще пару месяцев, и з\п как была 15р в товаре так останеться до полугода такой , а дохода дествительно станет больше в бюджете.

 

Т.е. оно так все и работает , только ж лохторат смотрит не со стороны экономики а со стороны своего карамана и холодильника, поэтому девальвация нац.валюты воспринимаеться негативно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви знаєте, я мабудь не буду сперечатися з людиною у якої "путін галавнога мозга" .

 

ви ж маєте розуміти, що у когось путін головного мізку, а у вас сорос головного мізку...чи захід головного мізку.

Кожен хворіє по своєму...і думає , що хворіють інші, а він здоровий.

 

Добавлено через 5 минут

А тим часом гривня ще відіграла декілька копійок в долара. Про що і казав напередодні.

 

що вона відіграла? +7 коп девал по міжбанку і 28,30-28,35 на готівці...

Сьогодні день не показовий, бо свято в США і оборутки будуть виконані лише завтра.

 

Трохи відійшли вниз від 28,4-28,5...невеликий рух на МБ і легко 28,6 побачимо, а то і вище...

 

-

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви ж маєте розуміти, що у когось путін головного мізку, а у вас сорос головного мізку...чи захід головного мізку.

Кожен хворіє по своєму...і думає , що хворіють інші, а він здоровий.

Дякую що знайшли діагноз. Тепер у мене відкриті очі.

Ще б знати з чого той діагноз, але щось мені підказує що на це питання відповідь не почую.

 

що вона відіграла? +7 коп девал по міжбанку і 28,30-28,35 на готівці...

Сьогодні день не показовий, бо свято в США і оборутки будуть виконані лише завтра.

 

Трохи відійшли вниз від 28,4-28,5...невеликий рух на МБ і легко 28,6 побачимо, а то і вище...

 

-

Ви, як на мене, плутаєте де верх і де низ. Хоча, тут грає роль в якого боку дивитись. Якщо з боку України і її валюти, то вверх, тобто укріплення. Якщо з боку доляра то дійсно - вниз, хоча і не суттєво.

Ну а стосовно того, що ми побачимо, то ви мабуть неуважні. Я декілька разів писав що укріилення гривні (по вашому падіння доляра) буде продовжуватись до виборів, що відбудуться менш ніж за два тижні. А от надалі, є велика вірогідість що потрібні люди будуть виходити з ОВГЗ, і тоді для збільшення заробітку гривню ще укрілять. Або "вирівняють" середньорічний курс опустивши гривню нижче 30 (по вашому піднявши доляр).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Я декілька разів писав що укріилення гривні (по вашому падіння доляра) буде продовжуватись до виборів, що відбудуться менш ніж за два тижні..

 

здається ви щось не зрозуміли...

Сьогодні на міжбанку гривня впала по відношенню до долара на 7 копійок.

Стартували при 28,25, закінчили при 28,32. Ніякого продовження укріплення сьогодні не було, а завтра будем бачити.

 

 

А на готівці за минулий тиждень сповзли з вершини в 28,45 до 28,25, але на вихідних відіграли 5-10 коп назад, повернувшись на момент сьогоднішнього вечора до 28,30-28,35

 

PS Хоча вашу теорію зі стримуванням (я б не назвав це помітним для електорату укріпленням гривні) перед виборами підтримую, а після виборів буде не до електорату ,треба рятувати бюджет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

PS Хоча вашу теорію зі стримуванням (я б не назвав це помітним для електорату укріпленням гривні) перед виборами підтримую, а після виборів буде не до електорату ,треба рятувати бюджет...

 

Для того, щоб рятувати бюджет потрібно хочаб трохи розуміти що це таке. Нажаль в нинішнбому парламенті та кабміні фахівців обмаль. А для більшості, таке враження, що бюджет то просто таке незрозуміле слово. Одна особа на прямому ефірі заявила що вона двічі ПРОЧИТАЛА бюджет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возвращаясь к теме

смотрел сегодня курс по "индикативному обменнику"

28.25-28.33

Не вижу прям большого укрепления гривны.

До выборов 10 дней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возвращаясь к теме

смотрел сегодня курс по "индикативному обменнику"

28.25-28.33

Не вижу прям большого укрепления гривны.

До выборов 10 дней.

Думаю сегодня просядет еще гривна...НБУ сделал 28.316400 (+ 7 коп)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю сегодня просядет еще гривна...НБУ сделал 28.316400 (+ 7 коп)

Ну да, на скупке стало 28,3, на продаже - 28,45

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да, на скупке стало 28,3, на продаже - 28,45

 

Подивимось яка ціна буде за тиждень після виборів. Вже потроху прогнозують на кінець року 32-33 за доляр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивимось яка ціна буде за тиждень після виборів. Вже потроху прогнозують на кінець року 32-33 за доляр.

 

подивимось то подивимось, але передвиборчим падінням долара (чи укріпленням гривні) поки і не пахне....

так...флуктуації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Памятаю часи, коли ви в якості зрадофіла кляли Порохаа, але не опускались до рівня звинувачень на адресу Заходу,МВФ, соросят.

Якби нік не бачив, навіть не впізнав би хто пише.....

ви ж маєте розуміти, що у когось путін головного мізку, а у вас сорос головного мізку...чи захід головного мізку.

А Ви , дивлюся, прогресуєте у вдосконаленні форми ведення дискусії - ще одного перевертня виявили :good: :lol:

Все вірно - коли закінчуються аргументи, саме час переходити до сакраментального "а ти хто такий? ..." :hlop:

 

Про курс

Особливих ризиків я особисто не бачу: пік виплат пройдений: за жовтень здається 2,6 ярда віддали, +200 мільонів витратили на підтримку курсу

Але девальвація в сучасних умовах навіть потрібна, всі країни будуть послаблювати свої валюти на фоні вливань ФРС. Питання в контрольованості і масштабах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви , дивлюся, прогресуєте у вдосконаленні форми ведення дискусії - ще одного перевертня виявили :good: :lol:

 

дякую за схвальний відгук:good::rolleyes:

 

PS До речі,як там економіка, вже запрацювала від насичення грошима, зростаємо??

А то я тут новину зустрів,якраз в контексті курсу валюти...

За даними НБУ, обсяг готівкових коштів в обігу поза банками у вересні збільшився на 1% (+4,65 млрд грн), з початку року (тобто за три квартали) - на 23,6% (+90,7 млрд грн), а за останні 12 місяців (тобто порівняно з показником на 01.10.2019) - на 32,5% (+116,6 млрд грн) - до 475,1 млрд грн.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за схвальний відгук:good::rolleyes:

Дякую, що оцінили :beer:

Просто хочеться бачити в Вас як і раніше розумного і зваженого співрозмовника з цікавими думками і розміркуваннями, а не ще одного "сантехніка-політика" :friends:

PS До речі,як там економіка, вже запрацювала від насичення грошима, зростаємо??

А то я тут новину зустрів,якраз в контексті курсу валюти...

Я по своєму бізнесу бачу деяке пожвавлення десь з липня. Жовтень був досить непоганий, як для карантіну. Баланс з плюсом за 9 місяців. Стабільности немає, якось рвано, але по підсумку помісячно - десь на 3+ для звичайних умов і на 4+ у порівнянні з квітнем-травнем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але девальвація в сучасних умовах навіть потрібна, всі країни будуть послаблювати свої валюти на фоні вливань ФРС. Питання в контрольованості і масштабах.

 

просто уявив собі це повідомлення в році так 2014-2015:lol:

 

хоча в деякій мірі не можу не погодитись...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто уявив собі це повідомлення в році так 2014-2015:lol:

Ви будете здивані, але з того часу багато чого помінялося в світі. Точніше - навіть з березня цього року

Тут пройшла інфа, що МВФ рекомендує країнам, що розвиваються, не економити, а якомога більше витрачати (не буду давати пруф, може він "некошерний", вважайте за чутки :) )

В усякому разі, якщо я не помиляюсь, навіть у ФРС не бачать іншого шляху, як заливати економіку грошима - індекс долара завалили на 93,5 (якщо не помиляюсь) - тупо стежкою 2008-року

І що вимагати від наших економістів, якщо в тих же Штатах не все сталось як гадалось: гроші, виділені населенню в якості фін-підтримки пішли на фондовий ринок (оті 1200 дол)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви будете здивані, але з того часу багато чого помінялося в світі. Точніше - навіть з березня цього року

 

ІМхо.....для країн, що заробляють на продажі сировини, падіння цін на сировину болючіше, ніж пандемія.... а саме в 2014-2015 роках це падіння було просто разючим...як і в 2008-2009 роках...

 

просто гляньте на Fe, зерно на момент....на DJ Commodity....

 

Добавлено через 16 минут

В усякому разі, якщо я не помиляюсь, навіть у ФРС не бачать іншого шляху, як заливати економіку грошима )

 

заливати власну економіку грошима, підтримуючи власних виробників....а у нас кого? що ми виробляємо?

в нашому випадку це неконтрольована емісія,яка рано чи пізно вилізе боком,якщо не буде підкріплена зростанням ЗВР..якщо бути точним, то реальних ЗВР без валових резервних зобовязань... Глянувши нинішнє співвідношення можна приблизно розуміти яких цифр курсу очікувати при продовженні емісії без реального зростання ЗВР

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заливати власну економіку грошима, підтримуючи власних виробників....а у нас кого? що ми виробляємо?

В Штатах фін підтримку можна розділити на, так би мовити, 2 частини: частина коштів пішла на підтримку "власного виробника" шляхом викупу акцій-облігаций, а інша частина - "роздача" коштів населенню в розрахунку на стимулювання споживання. А населення не кинулось витрачати кошти на товари-послуги, а багато хто кинувся "заробляти" на шаленому зростанню фондових індексів. Ну і якщо, врахувати, що значна частина споживчого ринку це товари з Китаю, то підтримка власного виробника вийшле так собі в цій частині

Малий бізнес же в основному опинився між "там и здесь" - багато хто не зміг отримати допомогу, бо були обмеження і умови.

Так що і там не все так сталось, як гадалось.

У нас взагалі проблема з кредитуванням реального сектору: щось почали щось робити з відлученням банків від соски ОВДП, але не встигли. Хоча, программа "Доступні кредити" зі скрипом, але рухається і набирає обертів. Але навіть 7% для більшості виробництв це забагато, не кажучі по 9-10%. Не маючі надійних позичальників, банки не будуть шукати собі проблем з кредитуванням, тому і вкладають вільні кошти в ОВДП (Гороховський на питання чому Монобанк пішов в рітейл - лише споживчі кредити з величезними ризиками неповернень, а не кредитування бізнесу, відповів, що будь-який кредит юрособі, за винятком хіба що торгівлі, це майже 99% - проблема). Ну а тим більше з нашою "реформованую" судовою системою

От і маємо: і без кредитів - зась, і кого кредитувати ... ?

Змінено користувачем LM
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Штатах фін підтримку можна розділити на, так би мовити, 2 частини: частина коштів пішла на підтримку "власного виробника" шляхом викупу акцій-облігаций, а інша частина - "роздача" коштів населенню в розрахунку на стимулювання споживання. А населення не кинулось витрачати кошти на товари-послуги, а багато хто кинувся "заробляти" на шаленому зростанню фондових індексів. Ну і якщо, врахувати, що значна частина споживчого ринку це товари з Китаю, то підтримка власного виробника вийшле так собі в цій частині

Малий бізнес же в основному опинився між "там и здесь" - багато хто не зміг отримати допомогу, бо були обмеження і умови.

Так що і там не все так сталось, як гадалось.

У нас взагалі проблема з кредитуванням реального сектору: щось почали щось робити з відлученням банків від соски ОВДП, але не встигли. Хоча, программа "Доступні кредити" зі скрипом, але рухається і набирає обертів. Але навіть 7% для більшості виробництв це забагато, не кажучі по 9-10%. Не маючі надійних позичальників, банки не будуть шукати собі проблем з кредитуванням, тому і вкладають вільні кошти в ОВДП (Гороховський на питання чому Монобанк пішов в рітейл - лише споживчі кредити з величезними ризиками неповернень, а не кредитування бізнесу, відповів, що будь-який кредит юрособі, за винятком хіба що торгівлі, це майже 99% - проблема). Ну а тим більше з нашою "реформованую" судовою системою

От і маємо: і без кредитів - зась, і кого кредитувати ... ?

 

ви самі і відповіли .

В нашому випадку роздача грошей задешево (емісія) не призведе до шаленого розвитку реального сектору, бо для розвитку недостатньо грошей, потрібен ринок збуту, а краще ринки.

А от тут вже момент залучення інвестицій, бо ,як правило, той , хто тут щось відкриває, вже має ринок збуту, а український для нього просто як додатковий.

І банкам не дуже цікаві ці ігри з обліковою ставкою та роздача кредитів під малий відсоток з великими ризиками. Їм краще купити ОВДП , ніж видати кредит юрособі, а потім ще й під цей кредит робити резервування у разі його тривалої несплати..ОВДП вони точно отримають, під ОВДП у разі чого можна взяти рефінанс в разі скрутного становища, це реальний актив, а не оті всі кредити українським юрикам,які гроша ломаного не варті.

 

От багато хто каже, що ОВДП-це піраміда.....тоді трежери -це взагалі піраміда пірамід.. Сам друкую, сам видаю, обміюю на щось корисне для мене , потім під папірці під 1% забираю назад. ЦЕ типу на принтері надрукувати гривні, купити авто , а потім під 1% річних отримати гривню назад і витрачати на власні потреби. В кишені і авто і гривні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может закрыть эту тему?

Зачем населению страны, которая успешна только в получении всё новых и новых кредитов, экономическая грамотность?

 

В развитых странах все живут на кредитах. Кредит - двигатель прогресса, если он не потребительский.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В развитых странах все живут на кредитах. Кредит - двигатель прогресса, если он не потребительский.

Так живут на потребительских кредитах. Даже еду в кредит покупают, не говоря уже о технике, недвижимости, авто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так живут на потребительских кредитах. Даже еду в кредит покупают, не говоря уже о технике, недвижимости, авто.

 

Кредиты под бляхи и у нас 0,1% годовых. НО, там много других существенных затрат. Бери не хочу. А вот смысла брать ипотечный кредит не вижу. Аренда чаще удобней и дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот смысла брать ипотечный кредит не вижу. Аренда чаще удобней и дешевле.

Этих американцев не поймешь. У них ипотека почему-то популярна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этих американцев не поймешь. У них ипотека почему-то популярна.

 

Потому что у них ипотека дешевле аренды. У нас наоборот. Опять же, насколько я понимаю, там идет перенос стоимости залога с дома на дом, переоформление кредита и куча всякого. Короче, переехать в новый дом при смене работы не проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что у них ипотека дешевле аренды. У нас наоборот. Опять же, насколько я понимаю, там идет перенос стоимости залога с дома на дом, переоформление кредита и куча всякого. Короче, переехать в новый дом при смене работы не проблема.

 

Мне другое было интересно, все жители США поголовно живут в ипотеке всю жизнь, а где свое жилье? Хотя бы у детей ипотечников? Они же за всю жизнь ипотеку выплачивают. Или дети его продают и в новую ипотеку влезают?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...