Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Незрозміло, до чого тут ПДВ? Гілка про інше - про курс валюти.

Невже почали повертати ПДВ з купівлі чи з продажу валюти? Чи курс валюти вже вимірюється зерном?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незрозміло, до чого тут ПДВ? Гілка про інше - про курс валюти.

Невже почали повертати ПДВ з купівлі чи з продажу валюти? Чи курс валюти вже вимірюється зерном?

 

Просто на курс вже всі забили, тут більш шкурні питання виникають.

А так да, офтопимо.

По темі 28.32/28.40 по району, в магазині метро 28.00/28.50

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зерно впливає на курс валюти.

 

Ні. Не впливає. Ціна на зерно пляше від врожаю в світі а не в Україні. Якщо врожай завеликий, то ціна в долярах падає, якщо замалий - росте. Але на курс гривні це впливає побічно.

Просто на курс вже всі забили, тут більш шкурні питання виникають.

А так да, офтопимо.

По темі 28.32/28.40 по району, в магазині метро 28.00/28.50

 

Отож бо й воно. Коли порушують правила звичайні користувачі, то їх наказують, а коли порушники адмін та модер, то наказують знов звичайних користувачів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо немає продажу зерна на експорт - немає притоку валюти до країни. А резерви не гумові, щоб перекривати падіння притоку валюти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо немає продажу зерна на експорт - немає притоку валюти до країни. А резерви не гумові, щоб перекривати падіння притоку валюти.

Ти диви яка файна думка! А можна продовжити аналогії?

- Коли не продають українців до рабства, то - немає притоку валюти до країни. А резерви не гумові, щоб перекривати падіння притоку валюти. Треба законодавчо узгодити работоргівлю!

- Коли не продають наркотики, то - немає притоку валюти до країни. А резерви не гумові, щоб перекривати падіння притоку валюти. Треба законодавчо узгодити наркоторгівлю!

 

Взагалі, колись дуже давно, коли пан Лановий мені читав лекції з макроекономіки, то він чомусь казав що курсоутворення, це баланс між видобутком на експорт, та потребою в імпорті. Про розпродаж ресурсів там нічого не було. Лише про потребу збільшення доданої вартості та частки інтелектуального продукту. Можливо щось змінилося за чверть століття і тепер найвищою чеснотою є продаж ресурсів, щоб купувати "брязкальця". Невже Україну довели до рівня папуасії?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да за рады импортного барахла Украина в такому стани.

Як не сумно Понты выше за все.

 

Дерево в Европу по цини дров а нам взамен отходы в виде ламината за дорого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли не продають українців до рабства, то - немає притоку валюти до країни.

Якщо раніше продаж українців до рабства дава валютні надходження, а тут раптом продаж припинили - так, це зменшить валютні надходження.

Треба законодавчо узгодити работоргівлю!

Так зачекайте. Вона ж була узгоджена й наповнювала казну валютою.

Коли не продають наркотики, то - немає притоку валюти до країни.

Якщо продаж наркотиків наповнював казну валютою і раптом з якихось причин припинився.

Треба законодавчо узгодити наркоторгівлю!

Так зачекайте. Було ж законодавчо узгодджено наркоторгівлю, яка забезпечувала валютні надходження до бюджету.

Щось ви заплутались в трьох соснах.

баланс між видобутком на експорт, та потребою в імпорті. Про розпродаж ресурсів там нічого не було.

А видобуте на експорт не розпродавалося? Щось вам пан Лановий все ж таки не доказав, або ви не дочули.

Невже Україну довели до рівня папуасії?

Ви яке переробне виробництво заснували й успішно експортуєте продукцію за кордон? Отож. Немає в Україні тих, хто може переробляти. Дуже довгі гроші, такий бізнес нікому не цікавий. А от, як пан Лановий вас вчив, видобувати сировину й на експорт розпродавати - навчилися, бо досягається дуже швидка оборотність. Он зайвиій місяць зерно експортувати не можуть - вже трагедія. Звісно що перемолоти на муку його нікому, бо якість вийде така, що ніхто ту муку за кордоном не купить.

 

Добавлено через 48 секунд

а нам взамен отходы в виде ламината за дорого.

Ніхто не забороняє купувати ламінат вітчизняного виробництва. Чи навіть всередині країні немає таких дурнів, які згодяться купувати цей недоламінат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А видобуте на експорт не розпродавалося? Щось вам пан Лановий все ж таки не доказав, або ви не дочули.

Та все пан Лановий розказав і я все почув та в житті використав повною мірою. Але нажаль не взмозі ані я, ані навіть пан Лановий свої мізки приладити дурникам, які щоразу обирають того, хто краще збреше, а за рік розповідають що от вони і не голосували.

Але ми відхиляємося від теми курсу гривні.

Ви яке переробне виробництво заснували й успішно експортуєте продукцію за кордон? Отож. Немає в Україні тих, хто може переробляти. Дуже довгі гроші, такий бізнес нікому не цікавий. А от, як пан Лановий вас вчив, видобувати сировину й на експорт розпродавати - навчилися, бо досягається дуже швидка оборотність. Он зайвиій місяць зерно експортувати не можуть - вже трагедія. Звісно що перемолоти на муку його нікому, бо якість вийде така, що ніхто ту муку за кордоном не купить.

Пропонуєте мірятися цюцюрками? То не до мене, бо я навить не стаю навколішки та не відгавкуюся від собаки що на мене гавкає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоразу обирають того, хто краще збреше, а за рік розповідають що от вони і не голосували.

Якщо знайдете опитування хто за кого голосував - то я свій вибір ніколи не приховував і не змінював. Тому тут мимо. І за ЦЕ я не голосував і єдине що залишається - спостерігати та шукати хто ж проголосував (бо таких зараз знайти ой як нелегко, де ті 3/4 тільки й поділися).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не забороняє купувати ламінат вітчизняного виробництва. Чи навіть всередині країні немає таких дурнів, які згодяться купувати цей недоламінат?

---------------------

 

Суть не миняеться хто выробнык это выгодное приминения отходов деревообработки.

 

Печально другое как убычочно используются природные ресурсы много хорошей древесины пускают в дрова это самый быстрый способ зароботка чем организовать выгодную переработку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І за ЦЕ я не голосував

 

Вибачте. Не через рік. Через півтора роки.

 

 

Печально другое как убычочно используются природные ресурсы много хорошей древесины пускают в дрова это самый быстрый способ зароботка чем организовать выгодную переработку.

 

Нічого сумного тут нема. Як казав свого часу один перевіряльник - підеш перевіряти базарника, витратиш час, а він наступного дня на інший базар переїде, а от коли виробництво, то ходи хоч кожен день, бо нікуди виробництво не втече. От і ходять колами перевіряльники різного пошибу. Тому в Україні виробництво і не має сенсу.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незрозміло, до чого тут ПДВ? Гілка про інше - про курс валюти.

Невже почали повертати ПДВ з купівлі чи з продажу валюти? Чи курс валюти вже вимірюється зерном?

 

:pozor: як дістали вже оці висери про офтоп. А де блін поговорити про все в купі, і про курс, і про ПДВ, і про ще якісь там податки, про євробляхерів, зерно, дрова, дороги і подібне. Де?

Йти в окремі теми і не дай Боже не зачепити сусідню?

 

_

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо знайдете опитування хто за кого голосував - то я свій вибір ніколи не приховував і не змінював. Тому тут мимо. І за ЦЕ я не голосував і єдине що залишається - спостерігати та шукати хто ж проголосував (бо таких зараз знайти ой як нелегко, де ті 3/4 тільки й поділися).

 

вместо того чтобы убрать офтоп , Вы его возглавили :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де блін поговорити про все в купі, і про курс, і про ПДВ, і про ще якісь там податки, про євробляхерів, зерно, дрова, дороги і подібне. Де?

На цьому форумі лише про будівництво, коронавірус та курс. Без політики. Уве що ви перерахували - політика в чистому вигляді, а тому на форумі заборонена.

Йти в окремі теми і не дай Боже не зачепити сусідню?

На інший форум. Тут це все офтоп, бо прямо пов’язано з політикою, яка на форумі заборонена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да за рады импортного барахла Украина в такому стани.

Як не сумно Понты выше за все.

Пойди, поищи по базару обыкновенные шурупы украинского производства. Потом расскажешь, по чём продают. А скажу, по чём я продам китайские.

Дело не в понтах, а в том, что многие товары в Украине или не производятся вообще, или производятся отвратного качества. И я не только об автомобилях с айфонами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:pozor: як дістали вже оці висери про офтоп. А де блін поговорити про все в купі, і про курс, і про ПДВ, і про ще якісь там податки, про євробляхерів, зерно, дрова, дороги і подібне. Де?

Йти в окремі теми і не дай Боже не зачепити сусідню?

 

Про все в купі найкраще поговорити в політичці, що була закрита, але чомусь не видалена з форуму.

А стосовно чіплянні, то найкраще кудись в чат, де кожен пише про що бажає, здебільш матюки, і ніхто не читає що пишуть інші. Формат форуму передбачає спілкування за темами та розбитий на розділи та гілки.

 

Добавлено через 1 минуту

Пойди, поищи по базару обыкновенные шурупы украинского производства.

Металвіс? Господар?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металвіс? Господар?

Я в Металвисе работаю, есличё. Я могу назвать список того, что у нас украинского производства, в т.ч. своего. Он очень небольшой, на самом деле. И шурупов там нет, никаких. Не думаю, что у Господаря или любого другого заклятого друга ситуация радикально отличается.

 

Добавлено через 31 секунду

Чистокровний Китай.

Не обязательно. Но в основном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обязательно.

Они открытым текстом говорят - контейнер из Китая идет, приедет - появится в наличии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они открытым текстом говорят - контейнер из Китая идет, приедет - появится в наличии.

Ходовка — да. Высокопрочка, нержа, часть мебельного, специалы всякие — отовсюду. Самосверлящие шурупы — Тайвань. Гвозди, дюбели полипролиленовые — Украина. Покрытие DeltaMKS, перфолента, часть шайб — своё.

ЗЫ Офтопим.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незрозміло, до чого тут ПДВ? Гілка про інше - про курс валюти.

Непонятно, что делает в этой теме про курс Ваш пост про ведение ветки. Это оффтоп. Пишите подобные посты в другом разделе.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте не доходить до идиотизма. Тема про курс это не только посты формата "сегодня 28.50". Все понимают, что на курс влияют многие события в стране в том числе и политические, но политика запрещена по всем разделам.

Если в теме про курс обсуждают сиськи или рецепты это оффтоп, но финансовые и экономические вопросы влияющие на курс, это явно не оффтоп.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пойди, поищи по базару обыкновенные шурупы украинского производства. Потом расскажешь, по чём продают. А скажу, по чём я продам китайские.

Дело не в понтах, а в том, что многие товары в Украине или не производятся вообще, или производятся отвратного качества. И я не только об автомобилях с айфонами.

 

 

 

Дело как раз в понтах весь бизнес Украины работает на економику других стран при норм доходе сразу идёт скупка ландроверов, лексусов отдых в емиратах и разного одноразового барахла потом следует сокращения зарплат об условиях труда вообще молчу нет денег.

 

Так от куда появится украинское качество если все деньги в лексусе а ремонт произвоцва лепят из говна и палок.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...