Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фирма РЛК Компани / "Blue filter". Кто слышал?

Taras_Bond

Рекомендовані повідомлення

Всем привет. Вчера на офис пришел продавец фильтров "Blue filter", и понарассказывал (и напоказывал) ужасов про воду из под крана. Так же обгадил бутилированную воду. Сказал что может бесплатно провести "анализ" той воды, которую мы пьем в квартире. Приехал, провел электролиз воды из под крана и из бутлей. Ну и еще каким то приборчиком что то замерил (что то с надписью TSD вроде).

 

Кто слышал про эти системы и саму контору? Цена довольно большая, по сравнению с аквафором... но с другой стороны, если все так шоколадно, как описывает продавец, то можно брать.

 

Доброго вечора, не знаю чому у вас такі негативні емоції. Недавно до мене подзвонила дівчина із компанії "Blue filter" та запропонували безкоштовно протестувати будь яку воду яку я споживаю, спочатку виникли питання - чому все безкоштовно, і чому повинні бути усі дома?, але подумала чому б ні, у мене маленька дитина якій я купляю воду,і запросила їх додому. Прийшли два хлопці, і почали робити різні тести, в порівнянні з водою їз їхнього фільтру, і не повірите вода яку я купляла дитині жахлива, не повіривши власним очам що я даю дитині ми понесли воду дитячу і їхню на експертизу, і дійсно вода дитяча не придатна для споживання, а їхня дійсно хорошої якості) Я їм дуже вдячна, я придбала у них фільтр, звісно ж дорого, але чесно скажу я дуже задоволена, і ніж купляти фільтри типу "еспрінт", бар"єр чи інші,подумате декілька раз, це просто будуть даремно потрачені кошти.Не пожалійте грошей,цей фільтр дійсно хороший, не вірте дурним слухам.Дякую, компанії "Blue filter" за що вони такі є,і роблять дійсно добро для людей:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yulia 333, вы либо из них либо вам было лень прочитать ветку (всего 3 страницы) от начала и вы не привыкли (не умеете) считать деньги или привыкли их не считать :)

Представители дистирибуторов обычно не заморачиваются изобретением никнеймов. Разгадать их очень просто:

Берут имя+ 3-4 произвольных цифры.

количество сообщений на форуме таких "благодарных покупателей" тоже редко достигает 3-4 :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....почали робити різні тести, в порівнянні з водою їз їхнього фільтру, і не повірите вода яку я купляла дитині жахлива, не повіривши власним очам що я даю дитині ми понесли воду дитячу і їхню на експертизу, і дійсно вода дитяча не придатна для споживання, а їхня дійсно хорошої якості) ... я придбала у них фільтр, звісно ж дорого...

Хорошая реклама.

Когда позвонили мне и я им ответил, что у меня установленн осмос Аквафильтр (польский), они попытались мне рассказать, что их осмос- осмотичнее:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вода яку я купляла дитині жахлива, не повіривши власним очам що я даю дитині ми понесли воду дитячу і їхню на експертизу, і дійсно вода дитяча не придатна для споживання, а їхня дійсно хорошої якості)

 

Какую воду Вы покупали до этого?

Где делали экспертизу?

Скан выводов экспертизы можно посмотреть?

Заранее благодарю за ответы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yulia 333, Разгадать их очень просто:

Берут имя+ 3-4 произвольных цифры.

количество сообщений на форуме таких "благодарных покупателей" тоже редко достигает 3-4 :)

Научите их еще мимикрии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Железобетонный способ отвадить любых продаванов, занимающихся телемаркетингом - в ответ на их предложение сказать "я уже поставил/купил/заказал/пользуюсь/...", после чего продаваны сразу опечаливаются и кладут трубку.Ж-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...