Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Криві виводи під змішувач у ванній

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

Купив нарешті змішувач і виявив що виводи виведені криво :(

фото:

DSCN1120_resize.thumb.jpg.9839624af557b330125cf21a46c7bf97.jpg

на фото плитка покладена на Г/К коробі, глибиною біля 10см.

труба ППР замурована в стіну, потім коліно 90 градусів, якийсь вроді подовжувач на порядка 6-7см і в результаті виведено з короба 2 муфти (на фото заглушені заглушками).. виводи ніби в повітрі висять, трошки гуляють але не в ту сторону що потрібно.

 

але в результаті один вивід зроблений криво (на гарячу воду). ось так:

attachment.php?attachmentid=147478&d=1277562964

 

якщо прикласти досить серйозне зусилля до муфти то вона трошки все ж піддається вбік, і змішувач на ексцентрики встановити можливо.

 

от прошу поради.

 

наскільки то нормально приміняти такі силові методи до ППР ?

 

можливо є якісь хитрі ексцентрики які вирівняють той один вивід в потрібній мені площині ?

 

завтра буду звонити сантехніку розбиратися що за діла, але підозрюю він багато думати небуде і силою все таки той змішувач натяне ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если оденетсяс небольшим усилием, то нормально. А если надо будет пропотеть, чтобы одеть, то в дальнейшем может сифонить из-под прокладки смесителя

 

ИМХО, лучше раздолбать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если оденетсяс небольшим усилием, то нормально. А если надо будет пропотеть, чтобы одеть, то в дальнейшем может сифонить из-под прокладки смесителя

 

ИМХО, лучше раздолбать

а сама пайка на з'єднанні муфти і труби витримає таку бокову нагрузку ?

 

довбати дуже нехочеться.

 

бачу ще варіант розрізати ексцентрик, зігнути в потрібному місці і заварити то все якимось аргоном :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а сама пайка на з'єднанні муфти і труби витримає таку бокову нагрузку ?

 

довбати дуже нехочеться.

 

бачу ще варіант розрізати ексцентрик, зігнути в потрібному місці і заварити то все якимось аргоном :D

 

Аргоном ненадо,если эксцентрик латунный то можно просто спаять припоем по меди.

Другими словами это можно сделать так: вкрутить эксцентрики,надрезать болгаркой с той стороны в которую будет подгибатся,затем по плоскости подогнуть и обпаять этот разрез.

 

Если зазор плоскости небольшой то может и накрутится но надо ставить толстые прокладки.

 

В другом случае аккуратно вокруг муфты по окружности роздалбливать фитинг чтобы освободить от раствора и тогда можно будет выровнять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив нарешті змішувач і виявив що виводи виведені криво :(

фото:

[ATTACH]225097[/ATTACH]

на фото плитка покладена на Г/К коробі, глибиною біля 10см.

труба ППР замурована в стіну, потім коліно 90 градусів, якийсь вроді подовжувач на порядка 6-7см і в результаті виведено з короба 2 муфти (на фото заглушені заглушками).. виводи ніби в повітрі висять, трошки гуляють але не в ту сторону що потрібно.

 

але в результаті один вивід зроблений криво (на гарячу воду). ось так:

attachment.php?attachmentid=147478&d=1277562964

 

якщо прикласти досить серйозне зусилля до муфти то вона трошки все ж піддається вбік, і змішувач на ексцентрики встановити можливо.

 

от прошу поради.

 

наскільки то нормально приміняти такі силові методи до ППР ?

 

можливо є якісь хитрі ексцентрики які вирівняють той один вивід в потрібній мені площині ?

 

завтра буду звонити сантехніку розбиратися що за діла, але підозрюю він багато думати небуде і силою все таки той змішувач натяне ))))

 

Та вкрутить трубку в кривой эксцентрик и нагреть феном и повернуть туда куда надо. Это ж пластик...Не нагревать больше 180 градусов бо начнет плыть и тогда ....можна на обрезке трубы потренироватся с температурным режимом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...вивід зроблений криво (на гарячу воду)...

Дык... Если правильно нарисовано, то вывод горячей воды должен слева выходить. Вот он и бурует шо его не туда высунули. :sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і силою все таки той змішувач натяне

 

Ваша ситуація дупа. Не можна ППР крутити, та оставляти під напругою і тиском ні в якому разі! Колись можете прийти з праці додому ввечері, а сусіди пику наб'ють.

Краще пожертвувати однією плиткою, та переробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

...краще пожертвувати однією плиткою, та переробити...

 

 

ключевая фраза. правильное решение. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аргоном ненадо,если эксцентрик латунный то можно просто спаять припоем по меди.

Другими словами это можно сделать так: вкрутить эксцентрики,надрезать болгаркой с той стороны в которую будет подгибатся,затем по плоскости подогнуть и обпаять этот разрез.

 

Если зазор плоскости небольшой то может и накрутится но надо ставить толстые прокладки.

екцентрик незнаю який, треба якомусь спецу показати.. змішувач Kludi, вні був в комплекті.

 

ну я так і думав.. закрутити, надрізати в потрібному положенні, зігнути і потім чимось заварити/запаяти, потім залити ще на всяк випадок якою 2 компонентною холодною сваркою (я так саморобний металевий впускний колектор в машині обробляв на фланцях там де зварка, щоби не було підсосів воздуху - ніби все ок). треба спробувати. принаймні то дешево і сердито.

 

В другом случае аккуратно вокруг муфты по окружности роздалбливать фитинг чтобы освободить от раствора и тогда можно будет выровнять.

там нема розчину.. це короб з г/к. а труби замуровані в стіні на 10 см в глибину від плитки.. а зі стіни торчать оці муфти. до самої стіни щоби роздовбати добратися неможливо, не знімаючи плитку.

 

 

Дык... Если правильно нарисовано, то вывод горячей воды должен слева выходить. Вот он и бурует шо его не туда высунули. :sad:

схему я взяв з інтернета. просто вставив картинку, лінь було самому малювати :) в мене вивід з ліва такий кривий як на схемі справа.

 

 

 

Ваша ситуація дупа. Не можна ППР крутити, та оставляти під напругою і тиском ні в якому разі! Колись можете прийти з праці додому ввечері, а сусіди пику наб'ють.

Краще пожертвувати однією плиткою, та переробити.

ясно, ну мене це найбільше цікавило. значить нараз щось попробую придумати з ексцентриком.

 

сьогодні змішувач пробув поставити.. ніби закрутив.. але зусилля там немале.. гайки самі по собі не йдуть.. треба ключом розвідним тянути практично відразу і почергово. зняв поки що все.

 

плитка лежить на гіпсокартоні.. з майстрами ще не говорив, але щось думаю що вона зніметься разом з г/к взборі і боюсь щоб всю стіну не прийшлось переробляти :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Многоэтажка, магистральное давление и несколько этажей внизу.

 

И эти люди натягивают газовым ключом неналазящие на резьбу эксцентрики :) Браво, безумству храбрых поём мы песню...

 

Помните, сорванная на магистрали резьба может выдать до 30 литров воды в минуту. Это более 10 кубов в час хорошей, годной водопроводной водички на полу. Радость соседей в радиусе двух квартир вокруг я даже описать не берусь, но за ремонт пары этажей внизу прийдется взять ипотеку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...