Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, мой участок на Гожулах на поле напротив конечной ГРЛ. По грунтам сплошная глина, вода на уровне 6 метров. Экономить на фундаменте конечно не стоит вот и хочу правильно его сделать под блоки ФБС.

Я так понял если сделать правильную монолитную подушку с армировкой под блоками поверх песка и щебня то просадки можно избежать.... вопрос какие размеры этой подушки должны быть))

 

Добрий день. Колега Drosselbeere повністю правий, ми оперуємо тільки цифрами, тому без геології і даних про надземну конструкцію я точних даних Вам не дам, можу просто рекомендації дати, але і для них потрібні хоч якісь вихідні дані.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Прошу поради по армуванню підпірної стінки. Зверху буде забор з профнастилу на металічних стовбчиках.

[/img][/url]

 

Як на мене то армування маловато.. все напруження судячи по фото буде сприйматись двома вертикальними стержнями із міні палі зі сторони насипу.

e51efd82b431.jpg.d89e0d0fddeb440e86a7e932530c1a70.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене то армування маловато.. все напруження судячи по фото буде сприйматись двома вертикальними стержнями із міні палі зі сторони насипу.

Дякую! Тоді буду добавляти внизу біля палі арматуру звязану в квадрат з поперечним армуванням.

А як Ви робите фундаменти під хвіртку і ворота? Якщо іншу частину фундаменту забору робити на палях з ростверком , то як перейти до стрічкового фундаменту воріт і хвітки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Тоді буду добавляти внизу біля палі арматуру звязану в квадрат з поперечним армуванням.

А як Ви робите фундаменти під хвіртку і ворота? Якщо іншу частину фундаменту забору робити на палях з ростверком , то як перейти до стрічкового фундаменту воріт і хвітки?

 

Можна таким чином виконати як на фото...

 

attachment.php?attachmentid=297832&d=1375521472

1443.thumb.JPG.6d06bc71347c9b2d10eca959edd47aa7.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Колега Drosselbeere повністю правий, ми оперуємо тільки цифрами, тому без геології і даних про надземну конструкцію я точних даних Вам не дам, можу просто рекомендації дати, але і для них потрібні хоч якісь вихідні дані.

__________________

Добрый день Тарас,

 

Да, я понимаю без данных делать выводы невозможно.

Итак, если я хочу рассмотреть 2 варианта фундамента:

1. Монолитная подушка бетонная скажем 0,3 м (ее необходимо тоже определить расчетом?) с армированием +2 ряда блоков ФСБ 2,4х0,4х0,6

2. Ленточный монолитный фундамент с армированием 1,1 м + цоколь 0,4 метра.

 

Какие исходные данные конкретно мне необходимо иметь (тип грунта, угв, конмтрукция стен, перекрытие) для того что бы просчитать ширину фундамента ну и схему армировки...

Огромное спасибо за помощь!!!!!

С ув. Дмитрий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие исходные данные конкретно мне необходимо иметь (тип грунта, угв, конмтрукция стен, перекрытие) для того что бы просчитать ширину фундамента ну и схему армировки...

 

Для розрахунку фундаментів Вам потрібно надати конструктору звіт по геологічних вишукуваннях (щоб конструктор бачив яку вагу здатні нести ваші грунти) та всю конструктивну частину проекту (щоб конструктор міг порахувати яка вага погонного метру вашого будинку). Все інше - просто підбирається ширина опирання щоб навантаження не перевищувало несучої здатності грунту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день Тарас,

 

Да, я понимаю без данных делать выводы невозможно.

Итак, если я хочу рассмотреть 2 варианта фундамента:

1. Монолитная подушка бетонная скажем 0,3 м (ее необходимо тоже определить расчетом?) с армированием +2 ряда блоков ФСБ 2,4х0,4х0,6

Для 1-1,5 поверхових котеджів восновному розраховую тільки ширину підошви, армування і висота приймається конструктивно. Це тому що геологія зачасту може бути не однорідною і при використанні даних для розрахунку армування з геологічного звіту і навантажень від невеликого котеджу, розрахунок може видати діаметр арматури наприклад 5-8мм, що не рекомендовано нормативною літераткрою, потрібно брати не меньше 12-го діаметру. Сам характер розкладки арматури виконується із принципів роботи конструкції. Наприклад конструктор бачить ще до розрахунку де може бути розтягнкта а де стиснута зони. Висоту стрічки підбираю по зоні продавлювання в першу чаргу і вже потім дивлюсь що показує розрахунок. Для котеджів висота стрічки 300мм восновному достатня, більше не зустрічв, може ще бути 250 і 200мм. Якщо навантаження на 1м.п виходять 4-5т і грунт R=17 і більше т/м.кв. то я беру арматуру 10-го діаметру, більше не має сенсу.

2. Ленточный монолитный фундамент с армированием 1,1 м + цоколь 0,4 метра.

Монолітна стрічка має більшу просторову жорсткість. Ширина підошви підбирається по тому ж принципу що і в збірно-монолітному варіанті, а ширина самої стрічки виходячи із ширини самої стіни але не рекомендую меньше 300мм. В любому проекті потрібно пропрацьовувати цокольний вузол. (що на фото)

attachment.php?attachmentid=298062&d=1375633317

 

Какие исходные данные конкретно мне необходимо иметь (тип грунта, угв, конмтрукция стен, перекрытие) для того что бы просчитать ширину фундамента ну и схему армировки...

Огромное спасибо за помощь!!!!!

С ув. Дмитрий

seyvalter Вам відповів

222222.thumb.JPG.7e36145a79320d55b91095d7c5efe228.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый день.

Помогите, пожалуйста, советом.

Планируем построить "домик" для нашей семьи. Чтоб все наши желаемые комнаты влезли нужно или же немного изогнуть несущую стену (типа такого _Г ) или второй этаж без несущей стены. Дом планируется с двумя полноценными этажами + небольшой нежилой чердак под крышей (дабы не пустовало место - просто закидывать туда хлам).

Можно ли делать изгибы в несущей стене и обязательна ли она на втором этаже двухэтажного дома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Помогите, пожалуйста, советом.

Планируем построить "домик" для нашей семьи. Чтоб все наши желаемые комнаты влезли нужно или же немного изогнуть несущую стену (типа такого _Г ) или второй этаж без несущей стены. Дом планируется с двумя полноценными этажами + небольшой нежилой чердак под крышей (дабы не пустовало место - просто закидывать туда хлам).

Можно ли делать изгибы в несущей стене и обязательна ли она на втором этаже двухэтажного дома?

 

Добрий день. Скиньте хоч якісь плани поверхів))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По красной линии желаемый изгиб несущей стены

1 этаж

 

В тому що стіна несуча не пряма нічого страшного немає, але (!) Потрібно знати яке перекриття і як вирішений вузол кріплення сходів до нього. Відповідно потрібна інформація по конструкції сходів.

 

Що стосується несучої стіни на 2-му поверсі, то необхідна інформація по конструкції покрівлі і перекриття над 2-м поверхом, поскільки наявність стіни допоможе простіши вирішити передачу навантажень найкоротшим шляхом до фундаменту.

 

Короче кажучи потрібно все розглядати в комплекся.

 

1-Яке планується перекриття над 1-м пов.?

2-Яка каонструкція сходів?

3-Яке планується перекриття над 2-м пов.?

4-Яка форма і конструкція покрівлі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Тарас, скажіть будь-ласка, якщо центральна стіна не є несучою, а тільки як перегородка (товщина до 15 см), чи є необхідність в моїй ситуації робити під нею фундамент? якщо є, то який?

Є невідповідність форми стіни на першому і другому (мансардному) поверсі, чи є потреба в зміні цієї форми? Перектиття планується з ж/б плит, стіни газобетон 375 мм.

Проект з інтернета (додаю), який намагався видозмінити (викладу через 2-3 дні).

Буду дуже вдячний за відповіді на запитання і взгалі за рекомендації по проекту в цілому.

643861662_1.PNG.0b58a46063a7f632f7df0300565f38c6.PNG

928349836_2.PNG.9c4436b2739718a3bf685edf3690ab43.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Тарас, скажіть будь-ласка, якщо центральна стіна не є несучою, а тільки як перегородка (товщина до 15 см), чи є необхідність в моїй ситуації робити під нею фундамент? якщо є, то який?

Є невідповідність форми стіни на першому і другому (мансардному) поверсі, чи є потреба в зміні цієї форми? Перектиття планується з ж/б плит, стіни газобетон 375 мм.

Проект з інтернета (додаю), який намагався видозмінити (викладу через 2-3 дні).

Буду дуже вдячний за відповіді на запитання і взгалі за рекомендації по проекту в цілому.

 

Доброго дня. Я так розумію, що внутрішні несучі стяни у Вас взагалі відсутні і плити Ви будете обпирати вздовж коротшої сторони (7м.) ?

 

Що стосовно фундаменту під перегородки, якщо у Вас цоколь перекритий буде плитами то фундамент не потрібен, а якщо конструкція підлоги першого поверху іде по грунту, то орієнтуйтесь на схему, що на фото. Там два можливі варіанти під перегородку із цегли, для газоблоку ця схема теж підійде. Майте наувазі, що річковий пісок зворотньої внутрішньої засипки повинен бути ретельно протрамбованим (пошарово через 100мм віброплитою) в іншому випадку можливі просадки при експлуатації.

1886762835_.thumb.JPG.4b7d57ebe005e8ebd4bea88021030357.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Я так розумію, що внутрішні несучі стяни у Вас взагалі відсутні і плити Ви будете обпирати вздовж коротшої сторони (7м.) ?

Несучими внутрішніми стінами є ті, що йдуть під сходову клітку

Підлога іде по грунту. Пропонують наступний пиріг (фото додається)

А що на рахунок невідповідності центральної перемички першого і другого поверху? потрібно їх зробити однаковими чи це не має особливого значення?

І ще: підскажіть будь-ласка на якій відстані повинні бути деревяні лаги один від одного і їх висоту? і чим можна для утеплення засипати пустоти між ними?

Щиро дякую за Вашу допомогу.

1767208598_.thumb.png.d120d26084237d2a42d6ca2c7d8f5b92.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Несучими внутрішніми стінами є ті, що йдуть під сходову клітку

Підлога іде по грунту. Пропонують наступний пиріг (фото додається)

Дивіться фото

А що на рахунок невідповідності центральної перемички першого і другого поверху? потрібно їх зробити однаковими чи це не має особливого значення?

У Вас не одинакові пропорції фото поверхів, тому не зовсім розумію про які перемички іде річ. Здогадуюсь що у Вас несучі стіни не співпадають.. у Вашому випадку це дуже не рекомендовано!

 

І ще: підскажіть будь-ласка на якій відстані повинні бути деревяні лаги один від одного і їх висоту? і чим можна для утеплення засипати пустоти між ними?

Щиро дякую за Вашу допомогу.

 

Не засипайте, це зайве, єдине що рекомендую так прокласти гідроізоляцію між лагами і стяжкою. Дерево обовязково обробіть відповідними антисептиками! Висота лаг 50мм крок по осях 500мм.

315019336_.thumb.png.17d499b13e53649610d7dab2d2fb5bd9.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас не одинакові пропорції фото поверхів, тому не зовсім розумію про які перемички іде річ. Здогадуюсь що у Вас несучі стіни не співпадають.. у Вашому випадку це дуже не рекомендовано!

Постарався на фото указати невідповідність перемичок

1989321008_.png.c78624f26f65e6738400f5082d6bc5eb.png

59303854_.png.240fef0358496f393b588ed0d68ff0e9.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постарався на фото указати невідповідність перемичок

Перегородки не обовязково щоб були одна над іншою. А якщо у Вас стіни не попадають одна над одною, то потрібно передбачати відповідні заходи наприклад розрахувати несучу балку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Моя предистория такова,

по ходу стройки и чтения отчетов с других объектов, пришло осознание того что домик уж сильно бюджетный. Остановил кровельные работы т.к последний шанс подвязаться с изменениями к крыше.

 

На скорую руку набросал изменения в проект. Понимаю, что потянет за собой определенный гем...рой, но лучше уж поздно чем никогда.

Начав стройку весной имеешь место для маневра...

Пристроить надумали большую комнату, 30м.кв. столовая плюс гостиная.

 

В основе дома лента с армокаркасом, четыре прута арматуры 12мм. Цоколь бут, высота 80см, первый ряд блоков на раствор с кладочной сеткой, дальше клей. По верху монолитный пояс арм 4прута 10ки.

 

По конструктиву пристройки, думаю залить армоленту кольцом, бутовый цоколь кольцом, стена буквой П.

Опереть новую крышу на существующий мауэрлат одним концом потолочных балок, другой конец на новый мауэрлат.

 

Между существующим и будущим фундаментом ЭППС, толщина минимальная которая есть в продаже. Вот такой план...

ЗЗаранее огромная благодарность за критику.

attachment.thumb.jpg.b4268ad90805c13a43404c1d8981cea3.jpg

1004016332_-0130.thumb.jpg.82c2f84e885342fe697ba93423861350.jpg

112354092_.thumb.jpg.7f29b451016a7d207d9c0a37bb3a0ff4.jpg

18919392_.thumb.jpg.9fce50acad8c0b360774ab7e62b4bce8.jpg

11.thumb.jpg.a73f66b83c65698e1f2a0ec97f368e0f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В основе дома лента с армокаркасом, четыре прута арматуры 12мм. Цоколь бут, высота 80см, первый ряд блоков на раствор с кладочной сеткой, дальше клей. По верху монолитный пояс арм 4прута 10ки.

З цим наче все ок, не знаю правда геології, але при вашому неваликому відносно навантаженні проблем бути не повино.

 

По конструктиву пристройки, думаю залить армоленту кольцом, бутовый цоколь кольцом, стена буквой П.

Опереть новую крышу на существующий мауэрлат одним концом потолочных балок, другой конец на новый мауэрлат.

Як будете робити замкнутий контур фундаменту, слідкуйте щою сторона біля існуючого фундаменту не контактувала з ним. Тобто щоб випадково не нарушити цілісність аснови існуючого будинку, тому що тоді буде просадка і як наслідок тріщини газоблоці. Краще контур у Вашому випадку не робіть.

 

 

В покріві я поставив би доп. стійки в місці обпирання балок на мауерлат, поскільки тоді не будуть виникати поперечні зусилля (епюра М тоді буде дорівнювати нулю) це не панацея, але я б добавив. див. фото 1

 

Також підкажіть запитання що на фото 2 я поставив.

attachment.thumb.jpg.edcc23523b1f0423e78434d9a93bf8ed.jpg

498154765_-0130.thumb.jpg.96c8d1fb9e01a1ee36eb26ea9957cff1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цим наче все ок, не знаю правда геології, але при вашому неваликому відносно навантаженні проблем бути не повино.

 

Участок в 2 км от Днепра, левый берег. Метр земля переходящяя в песок,песок...Грунтовая вода 3.5м, вторая вода 10м.

 

 

Краще контур у Вашому випадку не робіть.

Спасибо, очень ценный совет. Вы пишете, что прокладывали ЭППс между новой и старой кладкой. С толщинной не опечатка 50мм? может 5мм?

 

кож підкажіть запитання що на фото 2 я поставив.

В доме есть перемычки 2м и 2.4м армировал 12мм арматурой в четыре прута.

Под перемычку-армопояспояс как раз сегодня возводим колонны из ГБ. До последнего хотелось верить что будет стоять без них, но....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, очень ценный совет. Вы пишете, что прокладывали ЭППс между новой и старой кладкой. С толщинной не опечатка 50мм? может 5мм?

 

Ні не опечатка. Можна брати і 30мм але просто я замовляв 50мм на утеплення і не хотів окремо робити замовлення на 30мм. Це не принципово.. мінімум 20мм максимум 50мм. 100мм ЕППС вже забагато. На фото схема диф. шва між площадкою вхідною і основним фундаментом, у Вас буде щось схоже по цьому ж принципу.

attachment.php?attachmentid=301209&d=1376834170

33.thumb.JPG.95b16b134e735e018c599236d3bb9458.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В покріві я поставив би доп. стійки в місці обпирання балок на мауерлат, поскільки тоді не будуть виникати поперечні зусилля (епюра М тоді буде дорівнювати нулю) це не панацея, але я б добавив. див. фото 1

Спасибо за замечание, добъем если надо. Конструктив крыши мой, интересно добиться совершенного видения нагрузок...

 

Собственно вопрос, подпоры, те что есть, они нужны или можно было б ограничиться подпоркой в том месте, что Вы указали(р-н мауэрлата)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Собственно вопрос, подпоры, те что есть, они нужны или можно было б ограничиться подпоркой в том месте, что Вы указали(р-н мауэрлата)?

 

Там достатньо 50х50 брус доставити.. Ваші підпорки нехай залишаються

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...