Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бесплатные советы профессионального дизайнера

FashionFace

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Andrey1901 сказав:

Найімовірніше так, оскільки проектувальники наприклад намалюють вам вентиляційні траси, які потрібно буде "облаштовувати" дизайнеру. Розміщати панелі управління повинен також дизайнер, а тут уже монтажники врахують або попросіть врахувати в проекті.

Якщо дизайнер проектує зону навколо будинку, генплан, то і виводи для води він повинен розмістити та обґрунтувати, чому потрібно/зручно саме тут, а вам це має бути зрозуміло. Знову ж таки, сантехніки-монтажники просто зроблять як ви покажете.

Меблярі без жодних проблем зроблять гардеробну за чужим дизайн-проектом, мені так робили. Тут вартість проекту порівняно з вартістю меблів на замовлення настільки невелика, що проект з візуалізацією роблять безкоштовно і меблярі.

Також вам потрібно визначитися з підходом. Хтось любить детально пропрацювати в проекті кожен цвях і потім не відступати ні на крок. Інший готовий творчо додумувати і змінювати плани на ходу. Різним людям комфортніше по-різному. Але другий варіант дорожчий і триваліший.

Дякую за вичерпну відповідь
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

питання, є бажання в інтер'єрі зробити щось типу стінових панелей вертикальними смугами різної товщини, приблизно як на картинці але красивіше ))
питання - чи є якесь правило/формула/готовий патерн як обирати ці сами "різні ширини"? Бо так наче концепція зрозуміла а не зрозуміло "скільки" і я якому порядку. Колись успішно гуглив "рендомну" розкладку плитки на підлогу може і тут щось таке дизайнери практикують?
image.png.c4cf50702a17b7e666c48b1703b82a0c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2024 в 19:46, standov сказал:

питання, є бажання в інтер'єрі зробити щось типу стінових панелей вертикальними смугами різної товщини, приблизно як на картинці але красивіше ))
питання - чи є якесь правило/формула/готовий патерн як обирати ці сами "різні ширини"? Бо так наче концепція зрозуміла а не зрозуміло "скільки" і я якому порядку. Колись успішно гуглив "рендомну" розкладку плитки на підлогу може і тут щось таке дизайнери практикують?
image.png.c4cf50702a17b7e666c48b1703b82a0c.png


Естетичніше ніж "золотий перетин" на площинах важко щось придумати)
(Пропорція 2:3)

Якщо дуже спрощено - бажану ширину б'ємо на п'ятикратні ширини. А потім - ділимо на 2-х і 3-х кратні ширини. А потім ускладнюємо - збиваємо ритм однаковий. Тобто якийсь сегмент зміщуємо в більший чи менший розмір. Або дублюємо вузьку полосу. А якщо ширина велика, хоча б 2м - красиво буде додати ще якусь третю ширину - меншу чи більшу за основну пропорцію. Дуже бажано збивати ритм не чітко по центру композиції. І взагалі не робити вертикальний профіль чітко по центру. 
Ще зверніть увагу - естетично виглядає коли поперечні ділення не горизонтальні, а під кутом. 
Приклад: 
1b09695dc0745092aacc124169e7efb2.jpg.8900bd56b887ed4e6d7366060dea2f6e.jpg

І ще трохи буде впливати тканина. Для шкіри, цупкої рогожки буде межа вузьких сегментів. Дуже-дуже приблизно - менше 20 см буде важко красиву опуклість зробити. А для м'яких тканин (бархат, шеніл, м'яка рогожка) - більш вільно.

Картинка з Пінтерест. Там є як естетичні, так і "такоє". Для пошуку "мягкие стеновые панели".
Для пошуку в Інстаграм - "м'які стінові панелі". Так буде навіть більше вдалих композицій. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MegaPolis_Valeriya сказал:

Ще зверніть увагу - естетично виглядає коли поперечні ділення не горизонтальні, а під кутом. 

поперечних в мене взагалі не буде, як мінімум не планується. то я просто без них картинку не знайшов )

 

 

4 минуты назад, MegaPolis_Valeriya сказал:

Якщо дуже спрощено - бажану ширину б'ємо на п'ятикратні ширини. А потім - ділимо на 2-х і 3-х кратні ширини.

звучить дуже красиво але я не зрозумів ( можете якийсь приклад мінімальний шо куда ділить
наприклад є ширина 2 метри )

UPD мабуть зрозумів, типу 2 метри ділимо по 50см, далі ці 50 ділимо на 20 та 30 та перемішуємо? але буде 2 варіанти а на картинках наче як три мінімум, чи мені здається

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, standov сказал:

поперечних в мене взагалі не буде, як мінімум не планується. то я просто без них картинку не знайшов )

 

 

звучить дуже красиво але я не зрозумів ( можете якийсь приклад мінімальний шо куда ділить
наприклад є ширина 2 метри )

UPD мабуть зрозумів, типу 2 метри ділимо по 50см, далі ці 50 ділимо на 20 та 30 та перемішуємо? але буде 2 варіанти а на картинках наче як три мінімум, чи мені здається

Все правильно )
по свободі в Корелі трішки конкретніше накидаю що маю на увазі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2024 в 19:46, standov сказал:

питання - чи є якесь правило/формула/готовий патерн як обирати ці сами "різні ширини"?

Проще всего подбирать по правилу золотого сечения (гуглите). В совковое время использовалось правило третей (примерно то же, что и предыдущее).

То есть, каждая толщина должна отличаться от последующей на 1/3 в ту или иную сторону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.04.2024 в 21:40, standov сказал:

поперечних в мене взагалі не буде, як мінімум не планується. то я просто без них картинку не знайшов )

 

 

звучить дуже красиво але я не зрозумів ( можете якийсь приклад мінімальний шо куда ділить
наприклад є ширина 2 метри )

UPD мабуть зрозумів, типу 2 метри ділимо по 50см, далі ці 50 ділимо на 20 та 30 та перемішуємо? але буде 2 варіанти а на картинках наче як три мінімум, чи мені здається

Не критикуйте дуже, це просто ілюстрація принципу )))

1003468547__.JPG.574ffd21151d83a6324f6a3833709397.JPG

Для 200 см самі очевидні ділення це 40 і 50 см. 
На око прикинула до стіни - 40 сподобалось більше. 
Це 5 сегментів. Ділимо. 
Застосовуємо Золотий перетин (Золотое сечение) - пропорція 2 до 3. Відповідно 40 см б'ється на 16 і 24 см
І збиваємо ритм повторенням цих пропорцій: дублюємо поспіль полоски по 24 і по 16. 
Можна композицію віддзеркалити чи по іншому перемішати повтори. 

Вертикаль також побила на 5. Просто на 4 візуально мало, на 6 - дуже дрібно. Проклала вісі по горизонталі. Лінії під кутом вписала в новостворені прямокутники. В кожній вертикалі - по 2 лінії або групи ліній. Знову таки - збила ритм, щоб вигляд був природніший. 
В композиції ліній, що під кутом не претендую на звання ідеальної ))) Там можна гратися і ще варіанти знайти більш симпатичні

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MegaPolis_Valeriya сказал:

Не критикуйте дуже, це просто ілюстрація принципу )))

1003468547__.JPG.574ffd21151d83a6324f6a3833709397.JPG

Для 200 см самі очевидні ділення це 40 і 50 см. 
На око прикинула до стіни - 40 сподобалось більше. 
Це 5 сегментів. Ділимо. 
Застосовуємо Золотий перетин (Золотое сечение) - пропорція 2 до 3. Відповідно 40 см б'ється на 16 і 24 см
І збиваємо ритм повторенням цих пропорцій: дублюємо поспіль полоски по 24 і по 16. 
Можна композицію віддзеркалити чи по іншому перемішати повтори. 

Вертикаль також побила на 5. Просто на 4 візуально мало, на 6 - дуже дрібно. Проклала вісі по горизонталі. Лінії під кутом вписала в новостворені прямокутники. В кожній вертикалі - по 2 лінії або групи ліній. Знову таки - збила ритм, щоб вигляд був природніший. 
В композиції ліній, що під кутом не претендую на звання ідеальної ))) Там можна гратися і ще варіанти знайти більш симпатичні

Без кутових: 
 

1541946951__2.JPG.9d3affb4356cbe582c68a63fc57841e0.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...