Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір конденсаційника на 500 м2

VVkSoft

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім

Порадьте хорошого конденсаційного котла для дому приблизно 500 м2.

Буду вдячний за марку котла який надійни і його можна пропонувати "серйозним клєнтам".

 

Котел повинен мати можливість підключення бойлера косвеного нагріву (Бажано щоб до котла можна підключити насос для бойлера ГВС і можливість підключення погружного датчика в бойлер (датчик НТС)), і датчик вуличної температури.

 

На даному етапі розглядаються варіанти трьох котлів:

1: Viessmann vitodens 200-w

2: Vailant ecoTec plus VU OE 656/4-5

3: Baxi Luna Duo-tech MP

 

Усі котли 60 Кв.

 

Є певні сумніви на рахунок Baxi так як його вага = 40 кілограм:o хотя в каталозі пише що нержавійка марки ALSL 316L

 

Знаємо що Vissmann має теплообміник із "цельної труби", а також самоочищающийся обміник і горилку власного виробництва з автоматичною регуліровкою подачі газу відносно його калорійності. Плюс безшумний. Варто брати таке за сутєву перевагу?

 

Можливо хто запропонує ще деякі варіанти котлів - буду вдячний. Предпочтително нависні котли хоть можна і напольний.

 

Дякую всім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.buderus.ua/?page_id=856

www.buderus.ua/?page_id=858

 

Хто ставив як в роботі Надійні Будеруси?

А то не Bosch часом ними править?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот маслает уже 4 года 28 дней.

ТО приезжает каждый год, но даже чистить пока нечего было.

P9090073.thumb.JPG.07bc680c6cbdd969467c3cd9fd28515c.JPG

P2210043.JPG.4de380e8474e596e71a8d2378e5262c8.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всім

Порадьте хорошого конденсаційного котла для дому приблизно 500 м2.

Буду вдячний за марку котла який надійни і його можна пропонувати "серйозним клєнтам".

 

Котел повинен мати можливість підключення бойлера косвеного нагріву (Бажано щоб до котла можна підключити насос для бойлера ГВС і можливість підключення погружного датчика в бойлер (датчик НТС)), і датчик вуличної температури.

 

На даному етапі розглядаються варіанти трьох котлів:

1: Viessmann vitodens 200-w

2: Vailant ecoTec plus VU OE 656/4-5

3: Baxi Luna Duo-tech MP

 

Усі котли 60 Кв.

 

Є певні сумніви на рахунок Baxi так як його вага = 40 кілограм:o хотя в каталозі пише що нержавійка марки ALSL 316L

 

Знаємо що Vissmann має теплообміник із "цельної труби", а також самоочищающийся обміник і горилку власного виробництва з автоматичною регуліровкою подачі газу відносно його калорійності. Плюс безшумний. Варто брати таке за сутєву перевагу?

 

Можливо хто запропонує ще деякі варіанти котлів - буду вдячний. Предпочтително нависні котли хоть можна і напольний.

 

Дякую всім.

 

Vaillant VKK 656/4 INT

Bosch ZBR 65-2

 

Добавлено через 5 минут

Доброго дня всім

Порадьте хорошого конденсаційного котла для дому приблизно 500 м2.

Буду вдячний за марку котла який надійни і його можна пропонувати "серйозним клєнтам".

А именно конденс или обычный тож пойдет????

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интресно было бы видеть бюджет этой задачи и расчетные теплопотери. А потом уже городить огород.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 5 минут

Цитата:

Сообщение от VVkSoft Посмотреть сообщение

Доброго дня всім

Порадьте хорошого конденсаційного котла для дому приблизно 500 м2.

Буду вдячний за марку котла який надійни і його можна пропонувати "серйозним клєнтам".

А именно конденс или обычный тож пойдет????

 

Имено конденс так як велика площа обєкту

 

Добавлено через 18 минут

Интресно было бы видеть бюджет этой задачи и расчетные теплопотери. А потом уже городить огород.

 

тепловтрати 54 КВ + бак 300л. для ГВС (під час загрузки бака опалення не працює.)

бюджет на стадії розробки - це якщо говорити про конкретні цифри. а в основному то логіка наступна:

- Котел надійний і якісний на тривалий перод експлуатації.

- Гідророзділювач і колектор: зварюємо самі.

- Обвязка: скручуємо самі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бюджет на стадії розробки - це якщо говорити про конкретні цифри. ....

 

Определитесь с бюджетом - Вам за полчаса выдадут нагора решение. А без этого это гадание на кофейной гуще: вариантов может быть легион.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Определитесь с бюджетом - Вам за полчаса выдадут нагора решение. А без этого это гадание на кофейной гуще: вариантов может быть легион.

 

котел приблизно районі 3000 євро ну а там вже логічні аргументи і бюджет можна переглянути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение лучше висман, второй вайлант ну а третий будерус, хотя в канаде очень любят бакси незнаю правда почему. В будерусе насколько я знаю теплообменник из дюрали (поэтому отталкивает меня), моё мнение что у конденсационника должен быть теплообменник из нержавейки. Может кто меня поправит если я где то ошибся, в вопросы физики и химии вдаваться не буду. :beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будерусе насколько я знаю теплообменник из дюрали (поэтому отталкивает меня), моё мнение что у конденсационника должен быть теплообменник из нержавейки.

Из силумина.

Это лучший материал для ККотла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но почему то краны "шаровые" "силуминовые" никто не хочет ставить даже на воду холодную :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но почему то краны "шаровые" "силуминовые" никто не хочет ставить даже на воду холодную

Сравнение - некорректное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение лучше висман, второй вайлант ну а третий будерус, хотя в канаде очень любят бакси незнаю правда почему. В будерусе насколько я знаю теплообменник из дюрали (поэтому отталкивает меня), моё мнение что у конденсационника должен быть теплообменник из нержавейки. Может кто меня поправит если я где то ошибся, в вопросы физики и химии вдаваться не буду. :beer:

 

Абсолютно згідний дюраль (Силумін чи алюміній для кислоти непіде):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

котел приблизно районі 3000 євро ну а там вже логічні аргументи і бюджет можна переглянути.

 

Из упомянутых примерно в эту цену попадает VAILLANT ecoVIT VKK 656/4. Будерус будет дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно згідний дюраль (Силумін чи алюміній для кислоти непіде)

Вы вопрос изучите сначала.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно згідний дюраль (Силумін чи алюміній для кислоти непіде):beer:

 

Мда, познания Ваши в теме материала теплообменников столь глубоки и до такой степени стереотипны, что мне даже Вас будет жаль, когда после детального изучения темы пелена с глаз упадёт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из силумина.

Это лучший материал для ККотла.

 

Чому така ваша думка я категорично не згідний.

ИМХО. Обміник із силуміна має переваги в тім що легший, менший за розміром і теплоопір сплаву набагато менший ніж теплоопір нержавійки. І все а плата за таке є те що він вступає в реакцію з їдким конденсатом і як мінімум часто треба чистити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що він вступає в реакцію з їдким конденсатом

Вы в курсе, кстати, насколько он "едкий"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из упомянутых примерно в эту цену попадает VAILLANT ecoVIT VKK 656/4. Будерус будет дороже.

 

А то не той котел часом що температура конденсації не є стандартною і дорівнює вроді би 65 градусів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то не той котел часом що температура конденсації не є стандартною і дорівнює вроді би 65 градусів

 

 

Я не силён в котлах такой мощности ибо там есть свои сложности, связанные с частотным управлением... Но физика конденсации от мощности точно не зависит :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому така ваша думка я категорично не згідний.

ИМХО. Обміник із силуміна має переваги в тім що легший, менший за розміром і теплоопір сплаву набагато менший ніж теплоопір нержавійки. І все а плата за таке є те що він вступає в реакцію з їдким конденсатом і як мінімум часто треба чистити

 

Вам показать фото теплообменника из нержавейки в состоянии : "Треба чистити"??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы в курсе, кстати, насколько он "едкий"?

Так в курсі PH від 3.5 до 4.5 но точно не памятаю

Достатньо щоб вбити бактерії в септіку якщо його туда зляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в курсі PH від 3.5 до 4.5 но точно не памятаю

Достатньо щоб вбити бактерії в септіку якщо його туда зляти

Кошмар!

 

Перестаньте обсуждать те вопросы, которые вы не понимаете.

 

[spoiler=Кислотность (pH) конденсата в сравнении с другими веществами]%25D0%259A%25D0%25B8%25D1%2581%25D0%25BB%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BD%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2582%25D1%258C%2520%2528pH%2529%2520%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%2581%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25B0%2520%25D0%25B2%2520%25D1%2581%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BD%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B8%2520%25D1%2581%2520%25D0%25B4%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25B3%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%2520%25D0%25B2%25D0%25B5%25D1%2589%25D0%25B5%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25BC%25D0%25B8.jpg

 

imageph%255B1%255D.jpg

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...