Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю другу половинку

Nobel

Закрыть тему?  

70 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Читаю я вас, уважаемые критики современных девушек, читаю и вспоминается мне одно интересное сравнение из Вед.

 

Целенаправленно перелетают с цветка на цветок и собирают душистый нектар.

 

вы в точку...

именно так и можно охарактеризовать современных девушек... :roll:

 

Добавлено через 2 минуты

"зачем Вам "ВСЕ" и зачем Вам о них статистика, Вы же все равно будет жить с одним человеком, - вот его и изучайте )

 

раз тут Перець вспомнили :D

165807_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

408 страница темы. Константин, а ведь, создав тему, Вы не полбабы (извините за слэнг) решили найти. Судя по-всему Вы (особенно последние посты об отъезде) Вы полсебя потеряли. От этого и нытье, и самолюбование, и решение "а не свалить ли?", и еще много разных "и". Может стоит просто тараканов из башки вывести? Поверьте, это просто. Надо просто захотеть и взглянуть на себя со стороны. А женщин лучше наших родных - просто не бывает. И искать надо не половинку, а одну единственную - свою, родную.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коровьи лепешки, в отличии от людей, лежат тихонько и не учат пчел куда им лететь и что делать.

 

... А если бы и учили, то пчелы бы летели себе дальше, не прислушиваясь.

 

Если советы навозных куч Вам мешают, значит, Вы к ним прислушиваетесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если советы навозных куч Вам мешают, значит, Вы к ним прислушиваетесь?

Не мне, Ольга, не мне..

Я женат давно и менять этот статус не планирую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не ті то мозолі, зовсім не ті...

 

 

У нас во дворе тусовалась компания алкашей. Каждый день они с самого утра уже готовенные торчали возле остановки и киоска. И что характерно, они тоже совершенно точно знали, у кого "те" мозоли, а у кого "не те".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте не будемо розвивати тему - всі чудово розуміють що таке мозолі, дерибан і алкаші.

І я говорив без претензій - крадуть усі, питання лиш у масштабах і способах, але давайте речі називати своїми іменами, без прикрас - це буде принаймні чесно :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю пора закрывать ветку, а то и оптимисты от Вашего нытья скоро станут пессимистами:o

 

ну так голосуйте, активнее. еще 4 голоса в пользу "да" и судьба будет предрешена :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крадуть усі, питання лиш у масштабах і способах, але давайте речі називати своїми іменами, без прикрас - це буде принаймні чесно :beer:

 

если в Вашем окружении крадут все, мне Вас жаль. В моем окружении люди очень честные, копейки чужой не возьмут. У них, как и в нашей семье, есть четкое правило - ворованное счастья не приносит. Не сомневаюсь, что и здесь на форуме таких много.

 

Вообще меня поражают люди, которые вот так вот приписывают вообще всем людям земли один из смертных грехов. Лихо, однако.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо вспомнить, что у каждого разное понятие о краже ..... могу также добавить, что среди простого народа сохранилось много честных людей (мне дважды в жизни возвращали кошелек с деньгами, причем в первом случае человек меня вовсе не знал и определил мой телефон с помощью карточки клиента, обратившись в аптеку) :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ладно...посміялися пофлудили....

 

тепер напишу як є...

 

так як і писав, є дівчина...30р. зустрічаємося...завтра от їдемо до Львова...подивимося місто (був там з пів сотні раз...але все поспіхом і по роботі)...перед цим їздили ще по цікавих містах...

 

по планах обїздити і подивитися ще багато чого...так, для старту...а далі видно буде...:roll:

 

 

стосовно Греції - думаю зрозуміли, що то був жарт!!!!

 

Всіх зі святами...давайте жити мирно і не сваритися....

 

 

П.С. Думаю, тему ще не варто закривати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є дівчина

Нобель, і хто після цієї фрази буде заходити в Вашу тему?..

Треба було написати "майже є дівчиана", чи "є частина дівчини", чи "мені здається одна на мене зацікавлено дивилась всю ніч"... ну якось так.. а то інтригу вбили двома словами "є дівчина"! Ви б ще написали, що у вас є спільні плани не тільки на найближчі вихідні, а й на наступні 10+ років..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по планах обїздити і подивитися ще багато чого...так, для старту..

не звернув увагу , коли перший раз читав повідомлення

ну все.. нема більше що ловити в цій темі.. плани вже на "багато чого".

І кому тепер давати непотрібні поради??

 

Добавлено через 2 минуты

а це вже буде видно...

 

життя коротке... Чи Ви думаєте, що ми будемо найближчі роки сидіти в цій темі, чекати доки Ви зайдете запитати який пральний порошок краще використовувати для дитячих речей??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І кому тепер давати непотрібні поради??

 

по ходу справи в мене будуть конкретні запитання...в цій темі...

 

но не в стилі "все пропало" ;)

 

Добавлено через 54 секунды

який пральний порошок краще використовувати для дитячих речей??

 

а по питаннях дітей, думаю краще на профільні теми...все-таки будівельний форум...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 років.. ще не нагулявся, а вже знайшов собі "другу половинку".. Вам разом майже 60 років! Ви готові це прийняти???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви готові це прийняти???

 

тобто прийняти??? роки ж не спишеш і пробіг не скрутиш...через 3 неділі дай Бог і 29 буде...

 

Добавлено через 35 секунд

ще не нагулявся

 

та і гуляв...і не гуляв...все залежало від зайнятості...погоди і економічної ситуації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і гуляв...і не гуляв...все залежало від зайнятості...

Субота, Повернувся з села. Помився. Відновив рівень рідини в організмі. 7 Годин вечора. Вітер вщух. Хватаю спінінг. Взуваюсь. Залишилось вийти з будинку, перейти дорогу і - я вже на Дніпрі в пошуках вечірнього судака. І тут: "Ти куди!! Кому я вечерю готувала!". Все. Завіса. Німа сцена не вийшла, я пробував пояснити, що не голодний, що поїм коли повернусь і все таке.. Ви готові вечерю проміняти на рибалку??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нда... То ищу девушку, то есть девушка, то нет девушки, то все складно.... То уезжаю в Грецию, то шутка...

Тему явно нужно закрыть.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стосовно Греції - думаю зрозуміли, що то був жарт!!!!

Нобель - "фантазёр ещё тот".

ессно что поняли :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нда... То ищу девушку, то есть девушка, то нет девушки, то все складно.... То уезжаю в Грецию, то шутка...

Тему явно нужно закрыть.

 

irishka, може варто тему показати психологу? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може варто тему показати психологу?

 

не варто псувати психологу його психіку :)

 

Ти куди!! Кому я вечерю готувала!". Все. Завіса. Німа сцена не вийшла, я пробував пояснити, що не голодний, що поїм коли повернусь і все таке.. Ви готові вечерю проміняти на рибалку??

 

не однією рибалкою....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не однією рибалкою....

Знайдіть мене років через п"ятнадцять, як одружитесь.

Поговоримо про ЦЮ Вашу репліку ;) :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поговоримо про ЦЮ Вашу репліку

 

я не люблю "фанатизму" в будь-якій сфері...таж рибалка/полювання кожного дня набриднуть за тиждень...а от коли раз в тиждень - то інша справа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таж рибалка/полювання кожного дня набриднуть за тиждень...а от коли раз в тиждень - то інша справа...

Раз в тиждень рибалка... :D

Не буду Вас переконувати.

Тим приємнішим буде усвідомлення несподіваної реальності :lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду Вас переконувати.

Тим приємнішим буде усвідомлення несподіваної реальності

 

Вам так "врізали" походи до Дніпра??? ;)...

 

ну думаю взамін дали щось не менш приємне ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...