Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте фрезер

InSAn

Рекомендовані повідомлення

при таком люфте заготовки на шкантах не сходятся на 0.5-1мм если повезет. :)

 

Ну как бы любой фрезер сильно не точный в качестве замены нормального шкантового фрезера

 

Хотел покупать новый мафель за 630евро, но в итоге взял интерскол из древних остатков за 3000грн (россия их уже не выпускает ибо подшипники им не продают)

 

Добавлено через 3 минуты

В фиоленте понятие "плавно" нет вообще. Да и в моем мактеке в общем-то то-же. :(

а как-же без него?

Пы.Сы.

Шканты я еще покупаю :D, а вот отверстия под них через шаблон сверлить надоело, а руки-крюки под 90 гр. иногда просверлить :) и пробки на сверлах как ограничитель уже поднадоели вот и извращаюсь:D

 

Если вы аматор как я - ищите Интерскол/felisatti/freud ФМШ-12/710 (только выбирать нужно очень стательно, они часто кривые)

Если профи - маффель дд40 с линейкой

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы аматор как я - ищите ....

маффель дд40 с линейкой - Вы ценник видели, на то, что предлагаете :) ?

 

Про ФМШ-12/710 первым делом почитал на воодтулсе и понял, что не в коня корм :).

А вот как сам не допер про линейку с дыркой и копировальное кольцо предложенное DODG- это да, уже диагноз......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я сегодня испытывал новую фрезу-сверло ∅8мм. Обороты на 2-3 положении (12000 - 15000). Пока настраивался, в охотку 120 отверстий просверлили. Может завтра сделаю фото.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...линейку с дыркой и копировальное кольцо предложенное DODG...

«Линейка с дыркой» очень помагает, как в качестве кондуктора, так и циркуля. Но есть еще одно приспособление для фрезерования на кромках и т/п.

Желающие могут изготовить самостоятельно, покажу фото оригинала.

Использую со всеми фрезерами. Можно прикрутить к фрезеру, а можно использовать с копировальным кольцом ∅30мм

 

По присадочным фрезерам добавлю так-же пару фотографий для информации. У каждого из них свое назначение и возможности. Фотографировал сам, так как в сети подробных фото некоторых моделей нет!

of_fh_7133.thumb.jpg.e87dc13fdf7cdf5a7d810e7716ee4625.jpg

of_fh_7138.thumb.jpg.8228a750964fabeacbdfe75901080bfd.jpg

of_fh_7139.thumb.jpg.05351deec0b02f317f67e8329bacfc26.jpg

of_fh_7141.thumb.jpg.7552da97eeaa085c438fad1c878e6d4f.jpg

of_fh_7147.thumb.jpg.e2a6cc396ee9bbb4e45f3430fda0f15a.jpg

joinig_machine_set_4382_01.thumb.jpg.a6e581297cd1cacd3132c1a4dda22085.jpg

03_mafell_lnf_20_4413.thumb.jpg.0be05ffae383107e0eb886fb2e44b99a.jpg

03_mafell_dd_40_4415.thumb.jpg.5ae247582d79aee84601c8f71655f0e2.jpg

03_festool_df500_4406.thumb.jpg.f81ca775eb9b0826eaea20f249085162.jpg

03_festool_df700_4408.thumb.jpg.f01b4e679ccac5b59f854fa2b311c3ba.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По присадочным фрезерам добавлю так-же пару фотографий для информации. У каждого из них свое назначение и возможности. Фотографировал сам, так как в сети подробных фото некоторых моделей нет!

 

И цена

Вот такой шкантовый фройд за 3к грн вполне себе оказался ровным и отлично справляется с домашними нуждами по производству мебели

IMG_20160821_143218_HDR_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы обсуждаем возможности, или я не правильно понял тему?

Дмитрий, ну самые большие возможности у стаместки в ровных руках, вам ли не знать:). Баланс цена\возможности тоже должен быть.

Вопрос в другом. Не качественный присадочный фрезер не нужен даже даром, потому как он будет портить изделие, а не создавать его .

ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дмитрий, ну самые большие возможности у стаместки в ровных руках, вам ли не знать:). Баланс цена\возможности тоже должен быть.

Вопрос в другом. Не качественный присадочный фрезер не нужен даже даром, потому как он будет портить изделие, а не создавать его .

ИМХО.

 

Не не качественный, а КРИВОЙ (нет паралельности фрез, нет угла в 90град, линия центра фрез не паралельна плашке торцевого упора)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Баланс цена\возможности тоже должен быть.

Согласен. Беру свои слова назад! Сегодня закончили сверлить отверстия фрезером. Сделал маленький ролик, как подготовлю - выложу.

 

Временно пару фото.

DSC01212.thumb.jpg.93050594ea16e673893205c301331213.jpg

DSC01222.thumb.jpg.31f36d3e76a378778f9010673b21ff03.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен. Беру свои слова назад! Сегодня закончили сверлить отверстия фрезером.

 

.

А если метровым сверлом и через всю стопку?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если метровым сверлом и через всю стопку?

Орест, будете шутить - заблокирую Вам доступ к картинке! Все будут видеть, а Вы нет! :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В целом с погрузкой/разгрузкой на сверление 60 отверстий уходило примерно до 10 минут. Вес процесс занял несколько часов.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Орест, будете шутить - заблокирую Вам доступ к картинке! Все будут видеть, а Вы нет! :D

А вівчариста собака попала в кадр...то Ваша?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Всім доброго вечора ! Можливо хтось підкаже що краще зробити?Придбав ручний фрезер Erbauer 2.1кВ 28000об щоб поставити в стіл ! Виявилось що цанги на 8 мм немає лише на 12 і 6 ! Я часто користуюсь пальчиковими фрезами 4-5мм для вирізання пазів! а для цанг 12мм і 6мм не можу знайти таких фрез! Як дізнапись профіль цанги щоб можна було знайти таку ж але на 8мм?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як дізнапись профіль цанги щоб можна було знайти таку ж але на 8мм?

Ніяк,цанга не має профілю вона має конусність,краще шукайте втулку 12\8 мм,на Топедо в ремонтників вона думаю є.Поміряйте свою цангу в мене десь лежать без діла цанги на 8мм,можливо підійде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Як дізнапись профіль цанги щоб можна було знайти таку ж але на 8мм?...

Є два варіанти.

Перший вже озвучив пан viksel - розрізна перехідна втулка 12 ➝ 8. Виготовляється токарем із подальшою термічною обробкою.

Другий - підбір цанги від відомого бренда. Як правило, менш імениті (або невідомі) виробники копіюють свої вироби використовуючи розробки відомих марок. Знайтіть у своїй місцевості колегу, який має фрезер і протестуйте цангу із гайкою на сумісність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виготовляється токарем із подальшою термічною обробкою.
А нащо термообробка подальша???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нащо термообробка подальша???

Ви так багато поставили знаків питання, що підозрюю відповідь знаєте. Або маєте власні думки із цього питання. То аргументуйте чому не потрібно!

І додаткове запитання, навіщо калять цанги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І додаткове запитання, навіщо калять цанги?
Взагалі закалка підвищує твердість відповідно і зносостійкість тобто підвищує строк служби...

 

Але після закалки в сталі відбуваются деформації і відповідно неохідна фінішна обробка, шліфовка.... Мало того що втулку 8/12 складно шліфувати і потрібно 2 станка та і по ціні це буде дуже не дешево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как это нет цанги? Если есть 6 и 12 значит была и 8. Надо продавца "крутить"
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі закалка підвищує твердість відповідно і зносостійкість тобто підвищує строк служби...

Я був правий відносно ваших знань - вони є! Дякую.

Дещо додам. Якщо твердість поверхні хвостовика фрези буде вища за втулку, то при певних ситуаціях (прокручуванні хвостовика) на поверхні втулки можуть з'явитись задири і втулку буде пошкоджено. Також, для уникнення деформації при калінні втулки використовують певну технологію виробництва, стосується вона розрізів, які мають перетинки на виході. І тільки після каління, та шліфування остаточно перерізаються. Це все правильно, але досить складно.

Дещо простіший варіант виготовлення втулки: точіння, каління, розрізання електроерозійним методом. Саме такий спосіб я використовував при виготовленні втулок років 20 назад. Більшість втулок роздарив знайомим, дещо залишилось, але розміри не пам'ятаю. Треба подивитись.

На сьогоднішній день користуюсь фірмовими цангами, що ідуть в комплекті із гайкою.

Зразок фото доступних цанг, робив для оформлення сторінки магазину.

 

collet_8452_695x220.jpg

 

collet_family.jpg

 

Розміри: ∅ 6mm, ∅ 6,35mm (1/4"), ∅ 8mm, ∅ 9,53mm (3/8"), ∅ 10mm, ∅ 12mm, ∅ 12,7mm (1/2") Докладніше.

collet_8452_1350x900.thumb.jpg.897937077a0447dd587e39ac2cb384ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі закалка підвищує твердість відповідно і зносостійкість тобто підвищує строк служби...

 

Але після закалки в сталі відбуваются деформації і відповідно неохідна фінішна обробка, шліфовка.... Мало того що втулку 8/12 складно шліфувати і потрібно 2 станка та і по ціні це буде дуже не дешево

Воно то так, але якщо не закалити, то після пари зажимів, або недостатніх зажимів, незакалена цанга перетвориться в сміття, і якщо часто працювати фрезером, то можна порахувати що дешевше, зробити декілька закалених цанг, чи постійно замовляти некалені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воно то так, але якщо не закалити, то після пари зажимів, або недостатніх зажимів, незакалена цанга перетвориться в сміття
Конкретно Ви коли небудь користувались незакаленою цангою? Змінено користувачем Лис Ник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно Ви коли небудь користувались незакаленою цангою?

Кожен користувач дешевих фрезерів користується такими цангами,ні вони пройшли термообробку звичайно,тільки це термообробка яку можу і я вдома зробити.Відносно незакалених цанг то бронза досить непогано працює у випадку коли купити нема де або тимчасовий варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кожен користувач дешевих фрезерів користується такими цангами

 

В мене нажаль поки що нема фрезера по дереву,щоправда маю "фрезерок" по металу а ще токарний так от в в патроні токарного кулачкі не закалені а навантаження там на поряд більші звичайно і вімого до точності дещо ніжчі але деформації кулачків а точніше контактної поверхні мінімальні приходится проточувати 1-2 рази на рік на пару десяток, у цангі а точніше перехідної втулки навантаженн будуть мінімальні навіть при інтенсівній роботі хватить на пару місяців

 

Добавлено через 1 минуту

ні вони пройшли термообробку звичайно,тільки це термообробка яку можу і я вдома зробити

 

Що Ви маєте на увазі, може виробник просто по тех регламенту не калить до високої твердости...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...