Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько может весить лист пенопласта (пенополистирола)? Больше 20КГ!

DrakOn

Рекомендовані повідомлення

П.С. Я простой и скромный исполнитель с личными убеждениями, которые не приносят мне коммерческой выгоды.

 

 

:D Верю. Мы здесь все собрались альтруисты.:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верю. Мы здесь все собрались альтруисты.

Может я не совсем правильно выразился, но коммерческого интереса среди утеплителей не имею. Рынок утеплителей убит и особо ловить нечего. А работать на 1% рентабельности смысла не вижу.

Основу моих коммерческих интересов составляет выполнение работ, а не на продажа материалов, соответственно я не пиарю ППС для своего заработка, а выражаю свои убеждения в адрес этого, как по мне, самого подходящего утеплителя под "мокрый" метод. Так же как и базальтовую вату в вентилируемых фасадах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может я не совсем правильно выразился, но коммерческого интереса среди утеплителей не имею.

 

Ни для кого не является секретом, что мы(производители работ) имеем свои скидки у поставщиков стройматериалов(дилеров). Не все заказчики могут брать материалы со скидками на уровне наших, а многие и не хотят. А хорошая скидка дает нам возможность где-то и уступить в стоимости работ. И вопрос-делиться ли скидкой с заказчиком- наше личное дело. У меня и в мыслях не было уличить Вас, ув. cheko, в чем-то крамольном. А интересы свои нужно отстаивать в любом случае, иначе не выжить нам в этом мире.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни для кого не является секретом, что мы(производители работ) имеем свои скидки у поставщиков стройматериалов(дилеров). Не все заказчики могут брать материалы со скидками на уровне наших, а многие и не хотят. А хорошая скидка дает нам возможность где-то и уступить в стоимости работ. И вопрос-делиться ли скидкой с заказчиком- наше личное дело. У меня и в мыслях не было уличить Вас, ув. cheko, в чем-то крамольном. А интересы свои нужно отстаивать в любом случае, иначе не выжить нам в этом мире.

В целом Вы все правильно сказали, вот только на утеплителях такие смешные скидки, что там нечего и напрягаться в попытке заработать.

Есть позиции с хорошей рентабельностью, где и скидка основательная и заказчику от розницы можно хорошо скинуть, а есть что-то типо ППС где цена "моя" и розничная отличается на 10-20 грн на кубе. Так какой смысл такой МЕГО коммерции?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В целом Вы все правильно сказали, вот только на утеплителях такие смешные скидки, что там нечего и напрягаться в попытке заработать.

Есть позиции с хорошей рентабельностью, где и скидка основательная и заказчику от розницы можно хорошо скинуть, а есть что-то типо ППС где цена "моя" и розничная отличается на 10-20 грн на кубе. Так какой смысл такой МЕГО коммерции?

 

Неприбідняйтесь Александр Комар правильно говорить.Нехочу озвучувати фірму але вона практично всім відома дає скидки для майстрів 10-15% на свою продукцію і усі комплектуючі.Такщо при ваших цінах на ППС че становить не 20грн на 1м3 а більше 40грн.

 

Добавлено через 15 минут

В это сложно верится....потому как, судя по статистике вашей активности, вы уже догнали Виндера...практически в любой теме, после появления слова "ППС" или его производных - появляются ваши "обличительные" посты. Другое дело, что пока... ваши попытки продвижения Бетоля, сводятся к "опусканию" конкурирующих материалов...да и попытки эти довольно нелепы и комичны, особенно последний случай с замачиванием ППС и ГБ....., а чего стоит аппеляция к одному "довольному" клиенту, утеплившему Поротерм (куда только смотрят поротермщики!!! это ж ересь - утеплять теплую керамику!) . Да и отзыв-то скуденький - говорить о + в неэксплуатируемом доме. В общем, вам конечно плюс за настойчивость и даже упрямство и огроменный минус за узколобость и примитивизм...

 

Це ваше право вірити чи ні.Бетоль новий матеріал і далеко ще неконкурентний відносно попиту на інші утеплювачі-це все діло часу.А що до опускання кронкурентів це ви перебільшили.Я неодноразово писав що немає поганих утеплювачів а є неправильне їх використання.Особисто я вважаю що ППСа не місце в утепленні мокрим методом.Сам утеплювач неруйнується але фасадна конструкція за короткий період почина тріскати.Можна багато розказувати що це погані майстри,але ніхто неговорить що при нагріванні стіни та ппс від сонця він має властивість диформації+горючість.Тому місце ППСа в середині стіни або під товстим щаром штукатурки або в поліфасадних конструкціях.Це моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ваше право вірити чи ні

Это вопрос не веры, а статистики -просмотрите свою активность в темах и поймете, что вы, как банный лист прилипли ко всем темам о ППСе...

Це моя особиста думка.

И вы безусловно имеете на нее право, но вот когда вы ее начинаете транслировать в массы, то получаете на орехи, ибо ваша "думка" не отличается ни оригинальностью, ни аргументацией....Продвигайте бетоль (за это вас все-таки хвалят) немного в другой манере. Пока вы только отторгаете потенциальных заказчиков. Я знаю о чем говорю, ибо собирался стать вашим заказчиком, почему не срослось думаю догадываетесь... На счет ППСа держите свое мнение при себе....вот и все. У меня к примеру есть стойкое предубеждение против ГБ ( при том, что я работал на предприятии его выпускающем, не понаслышке знаю технологию, как производства так и строительства....исправлял косяки, усиливал конструкции и пр...), однако по веткам газобетонщиков не шастаю и не троллю их....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На счет ППСа держите свое мнение при себе....вот и все.
Я цього незбираюся робити.Я розказую про якість ППС про те як густина невідповідає вазі.Це людям потрібно знати де і як їх намахують виробники.На форумі спілкуються багато людей а не тільки я з вами.Те що ми сперичаємся з вами і доказуєм кожен свою правоту, це дуже добре.Але поприто нас читають багато інших форумчан які після прочитаного роблять свої висновки і створюють свою думку про матеріал цей чи інший.Небудьте такі впевнені що ППС має більше позитивних думок ніж інші утеплювачі.Так дійсно його ціна приваблює усіх,але якщо поковирятися у якості ,та проаналізувати інші характеристики-то получається не все дешеве є хорошим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товариш Фон ну Ви вже напевно дістали всіх на цьому форумі,ну скільки можна...це така особлива тернопільська впертість чи що???Хто читає цей форум вже все давно зрозумів про вас і про ваші акценти.:fool:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я цього незбираюся робити.Я розказую про якість ППС про те як густина невідповідає вазі.Це людям потрібно знати де і як їх намахують виробники.На форумі спілкуються багато людей а не тільки я з вами.Те що ми сперичаємся з вами і доказуєм кожен свою правоту, це дуже добре.Але поприто нас читають багато інших форумчан які після прочитаного роблять свої висновки і створюють свою думку про матеріал цей чи інший.Небудьте такі впевнені що ППС має більше позитивних думок ніж інші утеплювачі.Так дійсно його ціна приваблює усіх,але якщо поковирятися у якості ,та проаналізувати інші характеристики-то получається не все дешеве є хорошим.

 

я про вас сложил свое мнение , ассоциация одна - жулики ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товариш Фон ну Ви вже напевно дістали всіх на цьому форумі,ну скільки можна.

Ви спочатку тему перегляньте на першій сторінці і побачите хто про бетоль почав говорити,і я також говорив щоб перейти у відповідну тему.А потім розказуйте хто кого дістав.

 

Добавлено через 1 минуту

я про вас сложил свое мнение , ассоциация одна - жулики

Можна більш конкретніше, в чому жульнічество.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неприбідняйтесь Александр Комар правильно говорить.Нехочу озвучувати фірму але вона практично всім відома дає скидки для майстрів 10-15% на свою продукцію і усі комплектуючі.Такщо при ваших цінах на ППС че становить не 20грн на 1м3 а більше 40грн.

 

Добавлено через 15 минут

 

 

Це ваше право вірити чи ні.Бетоль новий матеріал і далеко ще неконкурентний відносно попиту на інші утеплювачі-це все діло часу.А що до опускання кронкурентів це ви перебільшили.Я неодноразово писав що немає поганих утеплювачів а є неправильне їх використання.Особисто я вважаю що ППСа не місце в утепленні мокрим методом.Сам утеплювач неруйнується але фасадна конструкція за короткий період почина тріскати.Можна багато розказувати що це погані майстри,але ніхто неговорить що при нагріванні стіни та ппс від сонця він має властивість диформації+горючість.Тому місце ППСа в середині стіни або під товстим щаром штукатурки або в поліфасадних конструкціях.Це моя особиста думка.

 

Чеко має рацію, на ппс більше 15 грн на м3 знижку не дають. Я це добре знаю і сперечатися не варто)))))))

 

За короткий період почне тріскатися і конструкція з бетолем якщо фасад будуть робити косорукі)))))

 

Бачив фасад з ппс якому вже 15 років, висотка, під сонцем, тріщин немає, дивно........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехочу озвучувати фірму але вона практично всім відома дає скидки для майстрів 10-15% на свою продукцію і усі комплектуючі.Такщо при ваших цінах на ППС че становить не 20грн на 1м3 а більше 40грн.

Так укажите мне эту "волшебную" фирму, которая на утеплитель, дюбеля и уголки дает скидку в 15 % при адекватной розничной цене!!! Как только я узнаю ее координаты, сразу же стану ее первым клиентом. Ощутимую скидку можно получить на клея, декор и ВСЕ!!! По остальным фасадным позициям рынок убит...

А то что Вы берете ориентир цен магазина, от которого к производителю цепочка в пять дилеров и они 10 кг ППС продают за ГОСТ, так это Ваша проблема.

 

Лично мои поставщики при заявке первый вопрос задают такого плана, - "тебе ГОСТ или ТУ?", и в зависимости от моего запроса и озвучивается цена либо 460 грн/куб, либо 320 грн/куб.

 

Добавлено через 53 секунды

Чеко має рацію, на ппс більше 15 грн на м3 знижку не дають.

А все потому что есть материалы, на которых заработок идет на обороте, а есть такие, что приносят доход высокой рентабельностью...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мои поставщики при заявке первый вопрос задают такого плана, - "тебе ГОСТ или ТУ?", и в зависимости от моего запроса и озвучивается цена либо 460 грн/куб, либо 320 грн/куб.

Це дуже добре що у вашого виробника ви можете взяти якісний ППС по таких цінах.Про ППС з ТУ я неговорю.Але це навіть не 1% від загальної кількості споживачів.А я говорю про масовість по ППС який знаходиться в магазинах,там його якісного практично незустрінеш.

Фірму нажаль я вам невкажу,ато знову почнуться розмови що я тролю .

 

Добавлено через 5 минут

За короткий період почне тріскатися і конструкція з бетолем якщо фасад будуть робити косорукі)))))

 

Такий варіани теж може бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мои поставщики при заявке первый вопрос задают такого плана, - "тебе ГОСТ или ТУ?", и в зависимости от моего запроса и озвучивается цена либо 460 грн/куб, либо 320 грн/куб.

Зараз такі реалії.

Але має бути так. Виписка з переліку сертифікованих матеріалів.

 

Примітка. Продукція, що виготовляється згідно з ТУ, підлягає

сертифікації за показниками, які відповідають

обов'язковим вимогам чинних нормативних документів (ДСТУ

та ГОСТ) щодо аналогічної продукції. Відповідно до

п.3.2 ДСТУ 1.3 - 93 зазначені показники ТУ не можуть

бути нижчими за вимоги нормативних документів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опубликованные документы уже не действительны...

Якщо ви незнаєте то я вам хочу підгадати.Теплоїзоляційні матеріали непідлягають обовязковій сертифікації,тому матеріал був сертифікований на добровільній основі.Найближчим часом сертифікат поновиться так як зараз почали виготовляти ГБ Д150 відповідно і теплопровідність буде іншою.Також на сайті є сертифікат по екології.Про горючість матеріалу сертифікат непотрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплоїзоляційні матеріали непідлягають обовязковій сертифікації,

тогда о каких ГОСТах на пенопласт идет речь? Каждый делает как хочет и что хочет и все ок. А любые подтверждения качества материалов лишь по личному желанию.

 

 

ФОН, не зацикливайтесь на формализме, он у нас столь колизионный, что даже говорить не о чем. Что и подтверждает выборность Ваших аргументов и отсылок.

И что самое главное, здравый смысл должен быть на первом месте, а у Вас с этим явные проблемы, так как кроме формальных отмашек Ваши сообщения абсолютно пусты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда о каких ГОСТах на пенопласт идет речь? Каждый делает как хочет и что хочет и все ок. А любые подтверждения качества материалов лишь по личному желанию.
Я хоть на якісь норми схиляюсь а ви взагалі норми ігноруєте розказуєте про якісь ринкові відносини та попит на неякісну продукцію.

Сертифікат відповідності та ДСТУ це різні речі.Сертифікат це документ який підтверджує відповідність матеріалу згідно норм ДСТУ чи інштих нормативних документів.А ви мені розказуєте про повну безвідповідальність виробників Каждый делает как хочет и что хочет и все ок. І також хочу вам підгадати що показники ТУ неповинні бути меньші від норм ДСТУ.Хотів би знати відносно вашої озвученої ціни яка більш правдива згідно норм і який з цих матеріалів відповідає нормам а який взагалі підробка.

Змінено користувачем ФОН
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН, Я вам говорю о жизненных реалиях и финансовых возможностях людей.

А Вы настолько ушли в формализм, что честно говоря Вас не каждый бюрократ поймет.

 

Вы не последовательны.

 

Изначально Вы говорите что вся сертификация на бетоль есть у Вас на сайте, я смотрю и вижу что все документы не действительны.

Тогда вы кричите о необязательности сертификации и что-то о пенопласте.

После этого вообще начинается непонятные глупости и упреки с оскорблениями в мой адрес.

Я напомню, я не производитель и не продавец материалов, я исполнитель и все мои выводы продиктованы опытом и практикой.

Так же хочу напомнить что я работаю не только с пенопластом (буквально сегодня договорился о монтаже системы сканрок), но убежден и буду продолжать отстаивать позицию что в "мокром" фасаде пенопласт выигрывает перед другими утеплителями очень сильно.

А то что для Вас ППС как красная тряпка для быка уже поняли все, кто хоть раз уделил внимание прочтению Ваших постов.

Да и правильно другие подметили о не самой правильной маркетинговой политике с Вашей стороны. Агрессивный подход конечно работает, но не зная меры происходит обратный эффект.

 

И по поводу ТУ.

Лично не знаю ни одного производителя пенопласта, который бы что-либо говорил о соответствии ТУ ГОСТу. Лично я не встречал упаковки пенопласта с маркировкой ДСТУ, которая бы не соответствовала нормам. Но есть уйма предложений на рынке, где упаковка либо прозрачная, либо просто какие-то буковки и циферки, но маркировки ДСТУ нету. А там хоть змея горыныча рисуй...

 

И что самое главное, я не верю в то что такой профессионал как Вы этого не знает!

А Ваши жалкие попытки есть не что иное как некое подобие на манипуляцию.

 

На СД специалисты не глупые собрались. И лапша, которая отлично висит на ушах далеких от строительства людей, не катит в кругу профильных спецов.

 

С Вашего позволения дам небольшой совет - будете продолжать в том же духе и СД как площадку для реализации бетоля Вы потеряете.

 

На этом любые дискуссии с Вами прекращаю...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН, Я вам говорю о жизненных реалиях и финансовых возможностях людей.

А Вы настолько ушли в формализм, что честно говоря Вас не каждый бюрократ поймет.

 

Вы не последовательны.

 

Изначально Вы говорите что вся сертификация на бетоль есть у Вас на сайте, я смотрю и вижу что все документы не действительны.

Тогда вы кричите о необязательности сертификации и что-то о пенопласте.

После этого вообще начинается непонятные глупости и упреки с оскорблениями в мой адрес.

Я напомню, я не производитель и не продавец материалов, я исполнитель и все мои выводы продиктованы опытом и практикой.

Так же хочу напомнить что я работаю не только с пенопластом (буквально сегодня договорился о монтаже системы сканрок), но убежден и буду продолжать отстаивать позицию что в "мокром" фасаде пенопласт выигрывает перед другими утеплителями очень сильно.

А то что для Вас ППС как красная тряпка для быка уже поняли все, кто хоть раз уделил внимание прочтению Ваших постов.

Да и правильно другие подметили о не самой правильной маркетинговой политике с Вашей стороны. Агрессивный подход конечно работает, но не зная меры происходит обратный эффект.

 

И по поводу ТУ.

Лично не знаю ни одного производителя пенопласта, который бы что-либо говорил о соответствии ТУ ГОСТу. Лично я не встречал упаковки пенопласта с маркировкой ДСТУ, которая бы не соответствовала нормам. Но есть уйма предложений на рынке, где упаковка либо прозрачная, либо просто какие-то буковки и циферки, но маркировки ДСТУ нету. А там хоть змея горыныча рисуй...

 

И что самое главное, я не верю в то что такой профессионал как Вы этого не знает!

А Ваши жалкие попытки есть не что иное как некое подобие на манипуляцию.

 

На СД специалисты не глупые собрались. И лапша, которая отлично висит на ушах далеких от строительства людей, не катит в кругу профильных спецов.

 

С Вашего позволения дам небольшой совет - будете продолжать в том же духе и СД как площадку для реализации бетоля Вы потеряете.

 

На этом любые дискуссии с Вами прекращаю...

 

Шановний cheko бачу що ви вже закіпіли.

Я вас поважаю як фасадчика та виконавця фасадних робіт.Роботи ваші ті що на фотках заслуговують уваги.Також думаю що якість виконання робіт відповідає професійності.

Нерозумію чому ви так настирливо захищаєте неякісні матеріали. Я нічого немаю проти ППС ,я цей матеріал також вважаю хорошим,унас тільки розбіжності у правильності застосування.Кожен залишається при своїй думці.

Пойміть я непроти ППС я проти виробників неякісного матеріалу.Неякісний матеріал це пряме обкрадання клієнта.Тому я привожу вам нормативні документи на які повинні схилятися усі виробники.Нормативний документ для них як закон,в тому числі і для ППСа.І на кожній упаковці в обовязковому порядку повинно писати відповідність до нормативного матеріалу.

Тому бажаю вам успіху в роботі і якості в матеріалах.

Ваш клієнт хоче отримати окрім якості щей ефект від теплоїзоляції-а непросто викинути гроші отримавши сумлінний ефект.

Я осоисто перед виконанням робіт озвучую клієнту який орієнтовний ефект економії він отримає в процентному відношенні.А перезимувавши зиму ознайомлююсь у правильності результата.

Я за відкритість інформації

 

Ви що думаєте що я незнав попередніх висновків про експеримент і сміло на нього згодився.Відкритість це головне а клієнт сам оприділиться у виборі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш клієнт хоче отримати окрім якості щей ефект від теплоїзоляції-а непросто викинути гроші отримавши сумлінний ефект.

Я не за бетоль, я проти пінопласту, навіть більш - менш якісного :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не за бетоль, я проти пінопласту, навіть більш - менш якісного :beer:

Утеплювачі коли зозглядаєш в комплексі то поганих немає,бо застосування їх в правильному місці постійно приводить до позитивного результату.

Неправильно розглядати утеплювач окремо чи тільки по показникам теплопровідності.

Скажімо якщо враховувати тільки теплопровідність то найкращий від усіх традиційних це вакуюмний.Але його унас практично невикористовують по багатьом причинам в тому числі і фінансовим.І в Європі він теж немає масового застосуванняАле зато має найкращу теплопровідність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплювачі коли зозглядаєш в комплексі

Так я про розгляд характеристик в комплексі. Звичайно, якщо ппс забезпечити сухе середовище його характеритики будуть довго радувати - але ж це практично не можливо. При зміні ж вологості ппс не є настільки привабливим матеріалом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я про розгляд характеристик в комплексі. Звичайно, якщо ппс забезпечити сухе середовище його характеритики будуть довго радувати - але ж це практично не можливо. При зміні ж вологості ппс не є настільки привабливим матеріалом.

+Висока температура більше 60 грд теж негативно впливає.Тому потрібно захищати його і від такого явища.Тому я прихильник ППСа в середині стіни або у тому місці де на нього максимально зменьшиться дія високих температур та вологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+Висока температура більше 60 грд теж негативно впливає.Тому потрібно захищати його і від такого явища.Тому я прихильник ППСа в середині стіни або у тому місці де на нього максимально зменьшиться дія високих температур та вологи.

 

Слухайте,вистачить городити байки:o то якась вологість то високі-низькі температури,то ще щось:DВи як почуєте слово ппс то кидаєтесь як собачка на кістку.Де ви бачили щоб ппс,крім України,використовувався всередині кладки,я такого не бачив ні разу!!!Для себе б таке не зробив ніколи.Я б на вашому місці pr-ив бетоль і до їнших утеплювачів такі поради як не знаю б не давав!:evil:Я ппс не захищаю,ідеального нема нічого,для мене цей вид утеплювача-оптимальний,а от для вас,я бачу,бесіди,про все крім бетолю,набирають параноїдального характеру.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слухайте,вистачить городити байки:o то якась вологість то високі-низькі температури,то ще щось:DВи як почуєте слово ппс то кидаєтесь як собачка на кістку.Де ви бачили щоб ппс,крім України,використовувався всередині кладки,я такого не бачив ні разу!!!Для себе б таке не зробив ніколи.Я б на вашому місці pr-ив бетоль і до їнших утеплювачів такі поради як не знаю б не давав!:evil:Я ппс не захищаю,ідеального нема нічого,для мене цей вид утеплювача-оптимальний,а от для вас,я бачу,бесіди,про все крім бетолю,набирають параноїдального характеру.

Вам потрібно уважніше читати пости.Я останніх декілька постів взагалі незгадую БЕТОЛЬ а описую виключно про утеплювач ППС.Якщо ви більш детальніше хочете поспілкуватися про БЕТОЛЬ то це можна зробити у відповідній темі.

А що до ваших вищеописаних фраз скажу одне.Нерозглядайте утеплювач як окремий елемент конструкції,а розглядайте як комплекс+зважуйте різні фактори впливу на таку конструкцію різними природніми явищами-тоді ви зрозумієте що немає поганих утеплювачів а є неправильне їх застосування що до довговічності ,пожарної безпеки,ефективності,та рентабельності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...