Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько может весить лист пенопласта (пенополистирола)? Больше 20КГ!

DrakOn

Рекомендовані повідомлення

У нас домов утепленных 10см пенопласта кот наплакал.

И отношение к экономии, особенно в многоквартирных домах не фонтан.

И вообще, что это за цифра в 1,5 раза де вы ее взяли, как ее считали?

Втому і проблема.Ніхто нерахує свою економію.ніхто недивиться в норми.Переважно буває так що сусід утеплив 5см сказав що супер економить я теж утеплю 5см.Економія звісно що буде але нарівні 20% при умові якості матеріалу.Так само і майстри -їм всерівно якою товщиною утепляти головне щоб клієнт согласився.гроші вони і так свої отримають за роботу.А в кінцевому результаті страдає клієнт через свою необізнаність.

 

В багатоквартирних будинках ситуація інша.Там переважна більшість квартир внутрішнього розміщення за винятком крайніх.Стіна яка виходить зовні переважно одна або дві.Тому витрати газу там нетакі вжей і великі.Або коли центральне опалення а в приміщенні холодно тоді утепляють щоб підвищити температуру.

 

1.5-це настільки раз більше ми тратин на обігрів будинку в прорахунку 1м2 загальної площі ніж в США.Можна погуглити тай найдете.

 

Добавлено через 9 минут

Що перевірити!?Ви хочете сказати,що краще за мене знаєте як я і чим працював?Все,..щасти вам з бетолем!

Звісно що ви краще знаєте де ви і з чим працювали.І від Американського утеплювача нікому в Україні тепліше нестане.Там так ненамахують як тут користуючись необізнаність та низькою платеспроміжністю людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що краще за мене знаєте як я і чим працював?

Не знаю з чим і як Ви працювали - це Ваше особисте. Але під 5см ппс українського виробництва при 15-20 градусах морозу на внутрішній стороні повно крупинок льоду - ця товщина просто тупо промерзає при таких умовах навіть при якісному монтажі. Звичайно це не стається за перший місяць експлуатації. Крім того важко віриться, що в холодних регіонах Америки обшиваються 5 - 8см ппс при їхній розумній економії на всьому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю з чим і як Ви працювали - це Ваше особисте. Але під 5см ппс українського виробництва при 15-20 градусах морозу на внутрішній стороні повно крупинок льоду - ця товщина просто тупо промерзає при таких умовах навіть при якісному монтажі. Звичайно це не стається за перший місяць експлуатації. Крім того важко віриться, що в холодних регіонах Америки обшиваються 5 - 8см ппс при їхній розумній економії на всьому.

Я їм про колачики,а вони про глечики!:DЯ вам не збираюсь нічого доказувати.Ви,особисто,зривали(вирізали) на стіні кусок ппс і це бачили(краплі льоду)???Підкреслюю,для особливо розумних,працював в таких штатах як:Вісконсин,Міннесота,Айова,Індіана,Дакота(пд-пн),Мічіган,Іллінойс.Більшість робіт-Іллінойс,Вісконсин.За весь час роботи 10см приміняли десь 3 рази,вже точно й не пригадую.Ось такЖ-)А коли вам віриться,то й самі знаєте,що робиться.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мерикосам загоняться с толщиной 100 мм вероятно не очень выгодно, ибо тыща кубов газа у них для населения не 500 ихних рублей, и для детских садиков не 1000 долларов (как у нас), а вероятно на сегодняшний день порядка 80 долларов.

100 мм ПСБСа будет долго окупаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Ви,особисто,зривали(вирізали) на стіні кусок ппс і це бачили(краплі льоду)???

Так, і не раз.

Підкреслюю,для особливо розумних,

Оберти скинь, умнік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оберти скинь, умнік.

Я з тобою кози не пас...А з такими як ти,я стараюсь взагалі розуму не накладати.Щасти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...