Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть визначитись з системою опалення

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

SON розшифруйте будь ласка "Систему изначально затачивать под ТТ-котел на ЕЦ, дабы потом не трахаться с переваривание труб и всякими изменениями" Що ви під цим розумієте? Що таке ЕЦ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть а чи бувають газові колонки бездимоходні? Це як варіант якшо ставити наш вітчизняний парапетник одноконтурний на 16-17 КВТ і бездимоходну газову колонку на приготування гарячої води? Раз наші настінники ненадійний варіант а іноземні настійнники (та й наші теж) потребують захист електрики, безперебійник та ще й чисту воду наскільки я розумію

 

P.S. До речі як дорого (Квт електрики чи грн. на місяць) обходиться використання електричного бойлера на літрів 120 думаю, сімя з 3 чоловік використання води середнє як на таку кількість буде думаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть а чи бувають газові колонки бездимоходні?

 

Есть такие, как правило с очень малой производительностью по воде и особыми условиями установки и эксплуатации, которые Вам вряд-ли понравятся. тем более вас трое.

 

бездимоходну газову колонку на приготування гарячої води?

 

Поставьте турбированную, в чем проблема. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я власне і мав на увазі турбовану газову колонку бо прочитав що є ще й взагалі такі що викидають гази прямо в приміщення там де працюю то такі мені точно не підходять.

 

А не підкажете стосовно марок таких бездимохідних турбованих газових колонок.?

 

Може дійсно варіант: наш парапетник на опалення 16 КВт перший поверх 100 м2 повинен справитись + класнична гравітаційна система із стальними трубами і радіаторами + на гарячу воду бездимохідна турбована газова колонка. Поділіться марками виробниками може?

 

P.S. Ще раз їздив на вихідних дивився свій будинок. Висновок мурувати димохід неполучиться (по перше звіси даху по 60 см + уже підшиті металом а по друге висота до конька 8 метрів крутий схил даху) а варіант ставити сендвіч-труби (в будинку десь метра 3,5 можна однотрубну нержавійку утеплену мінватою а вище криши ще 4 метри стопудово сендвіч) теж якось затратно трохи бо це є треба мінімум дві труби тянути для колонки і для котла (витяжки вроді можна простіше зробити через стінку отвори)

 

Як щодо такого варіанту колонки teplotorg.com.ua/products/gazovaya-kolonka-ross-vpg-21-10tci.html

Змінено користувачем sashaMO
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не підкажете стосовно марок таких бездимохідних турбованих газових колонок.?

Какую потянете финансово, ту и берите. Китайские начинаются от1200-1300, более брендовые множьте на 2.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SON а що ви мали на увазі коли говорили що треба звернути увагу на воду яку заливати в систему опалення якщо ставити імпортний настінник? Є якась залежність від якості/складу води яку заливають в настінники і в парапетники? Парапетники менш вибагливі до якості води? Одно чи двоконтурні парапетники чи настінники є якась особливість стосовно наявності другого контуру і якості води яку в них заливають. Вроді на рівнеському заводі коли спілкувався з контсруктором по їхньому двоконтурному настіннику на 24 кв турбованого то сказали що там особливість така що підсос води для опалення береться з контуру гарячго водопостачання — це добре чи погано і чи у всіх настінниках таким чином регулюється нестача (врезультаті мабуть випаровування) води в контурі опалення?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SON а що ви мали на увазі коли говорили що треба звернути увагу на воду яку заливати в систему опалення якщо ставити імпортний настінник?

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2120076&postcount=20

 

С напольником/парапетником систему можно, даже нужно "не закрывать" , настенный котел без избыточного давления в СО работать попросту не будет.

Достаточно прокипятить водопроводную воду и залить в систему.

Аристоны (наст. котлы) не имеют датчика давления, т.е. работают, но кончается херово.

Про воду для СО можно написать много, но сейчас леньки, как-нибудь под настроение. :) :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2120076&postcount=20

 

С напольником/парапетником систему можно, даже нужно "не закрывать" , настенный котел без избыточного давления в СО работать попросту не будет.

Достаточно прокипятить водопроводную воду и залить в систему.

Аристоны (наст. котлы) не имеют датчика давления, т.е. работают, но кончается херово.

Про воду для СО можно написать много, но сейчас леньки, как-нибудь под настроение. :) :beer:

 

що до води , дистильовану воду можна заливати в сисистему опалення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що до води , дистильовану воду можна заливати в сисистему опалення?

 

Можно, но не нужно, впрочем как и дождевую.

Я в химии не шибко, :oops: но именно соли жесткости, ( в помиркованном кол-ве) которые есть в водопроводной воде, не дают воде "смещаться" в кислотную/щелочную область.

Простое кипячение воды убирает излишек солей и "выгоняет" из воды растворенный в ней кислород, которого там больше чем в атмосферном воздухе.

Водоподготовка в "большом" отоплении - это целая наука. :D :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я так розумію що якщо двохконтурний котел має підпитку води контура опалення безпосережньо з контура приготування гарячої води то це не є добре? Все таки краще одноконтурний котел, але тоді цікаво якщо система замкнута то звідки йде підпитка води? :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але тоді цікаво якщо система замкнута то звідки йде підпитка води?

А в замкнутій системі куди їй діватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто я так розумію що якщо двохконтурний котел має підпитку води контура опалення безпосережньо з контура приготування гарячої води то це не є добре?

 

Из ХВС, (водопровода). При отсутствии утечек в СО кол-во подпиточной воды мизерное и не есть смертельным.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую усім хто відповідає в даній темі. Трохи прояснюється картина, обдумую варіанти. У мене вода з власної скважини (на форумі такі скважини називають "свистками") стоїть гідрофор який качає з неї воду, але поки що вода поганої якості (є і метал і крейда чи шось типу того). Ставити буду фільтри відповідні в будь якому разі, але може бути що вода все одно з часом не очиститься в достатній мірі. У мене питання: при поганій якості води чи не краще ставити одноконтурного котла а на гарячу воду ставити окремо чи газову колонку чи газовий бойлер. Бо якщо ставити довконтурника то напевно при поганій воді може вийти з ладу весь котел і ні гарячої води не буде ні опалення?

 

До речі якщо ставити газову колонку то вроді є незручність що одразу як відкриваєш кран то тече холодна вода потім гаряча. Читав що ставлять якісь змішувачі які вроді недешево коштують, але я не зрозумів як їх ставлять на кожну точку забору води чи одразу на виході з клонки?

 

P.S. бойлер "косвенного" нагріва напевно не получиться ставити на бездимоходний котел (парапетний або настінний) (хоча я так розумію це найкращий варіант на гарячу воду) та й ціна на них трохи кусається вроді дешевше як за 4 тис грн. не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...