Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш чудовий берник!

x_y_z_

Рекомендовані повідомлення

Ура-ура, сьогодні наше сімейство поповнилося чудовою дитиною - бернським зеннехундом Харді :)

Собача з феноменально розумними очима спокійно проїхало в машині (практично вперше в житті) понад 200 км. Вдома погодували, дали пити, хотіли показати подвір'я, а воно вляглося під горіхом і тихенько, але вперто там сидить - стресує...

Дамо трішки обвикнути і підемо спробуємо знову поспілкуватися :)

Ось який він чудовий:

211000129.jpg

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю с пополнением!)))))

Не оставляйте пока малыша без надзора. Лучше немного насилия - перенос на ручках в "укромное местечко", но не безнадзорная самостоятельная борьба со стрессом.

пару дней и не узнаете парня) - будет штурмовать участок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яю с пополнением!)))))

Не оставляйте пока малыша без надзора. Лучше немного насилия - перенос на ручках в "укромное местечко", но не безнадзорная самостоятельная борьба со стрессом.

пару дней и не узнаете парня) - будет штурмовать участок.

Дякуємо за вітання і поради, вони нам дуже потрібні зараз :))

Та на руках і ношу на вулицю й назад :))

Сьогодні ночував у нас в кімнаті - без жодного звуку, окрім хрупання корму в другій ночі :)) Зранку винесла на вулицю, зробив усі свої справи і знов тихо лежав, поки я розчищала сніг.

Ліля, а "укромное местечко" - то лише там де ми, чи можна в сараї його облаштувати, поки сніг так валить, а то мокре воно й нещасне...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ура-ура, сьогодні наше сімейство поповнилося чудовою дитиною - бернським зеннехундом Харді :)

Собача з феноменально розумними очима спокійно проїхало в машині (практично вперше в житті) понад 200 км. Вдома погодували, дали пити, хотіли показати подвір'я, а воно вляглося під горіхом і тихенько, але вперто там сидить - стресує...

Дамо трішки обвикнути і підемо спробуємо знову поспілкуватися :)

 

Ну слава Богу появилась темка об умничках..

Может укачало, поэтому и так себя ведет.

Мои поздравления!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой красавчик!!! Глазки очень умные)) Поздравляю вас с таким замечательным новым другом! А где покупали и долго ли определялись с породой?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю вас с таким замечательным новым другом! А где покупали и долго ли определялись с породой?

Дякуємо за вітання :))

Ну породу ми обирали довго, у нас головні вимоги були - не гігантський розмір, орієнтованість на людину та відсутність агресії. Думали про голдена, лабрадора і бернця :) Але він сам до нас прийшов: з того моменту як ми про нього дізналися і до того, як він опинився у нас вдома, минуло менше 2 діб :))

Наш Харді родом звідси: (ссылка устарела).

 

Добавлено через 3 минуты

Ну слава Богу появилась темка об умничках..

Может укачало, поэтому и так себя ведет.

Мои поздравления!!!

 

Дякуємо за вітання!

Може, ще й укачало - там по дорозі між Бердичевом і Житомиром 50 км чистого жаху, нас всіх укачало на тих страшних ямах :( Добре, що колеса не погубили, як інші машини...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ліля, а "укромное местечко" - то лише там де ми, чи можна в сараї його облаштувати, поки сніг так валить, а то мокре воно й нещасне...

Лучше с Вами): чем больше общения, тем быстрее пройдет адаптация.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше с Вами): чем больше общения, тем быстрее пройдет адаптация.

дякую :))

ми вчора пів дня на вулиці з ним провели, потім замерзли самі і забрали його до хати :))

сьогодні чоловік на вулиці працює, то з малим там спілкується :)

є прогрес: сидить ще тихенько, але вже голову підводить і роззирається навколо :)

потім знов заберемо до хати, хоча воно мокре пахне так добряче :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну у нас с собаченькой отдельная история. Собакина забрали в 6 месяцев. Мы уже большие, ходим на тренировки...

picture.php?albumid=3603&pictureid=53732

 

picture.php?albumid=3603&pictureid=53733

 

picture.php?albumid=3603&pictureid=53731

 

Готовьтесь к тому, что он будет по Вас очень скучать и громко лаять при встрече, если Вас целый день не было дома.

Будет пасти как стадо коров семью. И полюбив разрываться если например, стояли вместе и моментально разбежались с супругом в разные стороны.

Вот такое оно чудо эта собаченька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашому в понеділок буде 8 місяців :))

 

Чтоб Вы понимали: до 2 лет он ребенок. Собаченьки с интеллектом взрослеют позже.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтоб Вы понимали: до 2 лет он ребенок.

Та він такий, що й без стів зрозуміло, що то ще дитя :))

Мій майже трирічний син і той старший :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашому в понеділок буде 8 місяців )

упс....

а заводчики с ним не гуляли, видимо, от того и стресс такой сейчас(

Вам придется потрудиться над социализацией.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам придется потрудиться над социализацией.

мусимо потрудитися, якщо хочемо спокійну і щасливу собаку :)

є перші успіхи - вже піднімає голову на кличку і навіть! підходить пару кроків, щоб з руки погризти корм :))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки що годуємо собака сухим кормом, який він їв вдома (Нубертус голд едалт), але мордують мене підозри, що натуральна їжа якось більш природня для тварин :)

сьогодні спробували купити на базарі обрізь яловичу - якась жирна, шлунка-вимені нема, бо продаються лише молочні телята...

на вечір набрала трохи нежирних обрізків і ще є селезінка - не впевнена, що її можна давати...

хелп розібратися з харчуванням :)) з маленькими дітьми простіше - молоко в мами завше з собою :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки що годуємо собака сухим кормом, який він їв вдома (Нубертус голд едалт), але мордують мене підозри, що натуральна їжа якось більш природня для тварин :)

....

Моё мнение , как владельца собачки этой же породы : не затягивайте с переводом рациона на натуралку , но делайте это постепенно ,- особенно поаккуратней с сырыми почками-селезёнками.Знаю случаи , когда после кормления до 1 года и более сухим кормом ( или натуральным ВАРЕННЫМ) - собакам от сырого мяса было плохо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки що годуємо собака сухим кормом, який він їв вдома (Нубертус голд едалт), але мордують мене підозри, що натуральна їжа якось більш природня для тварин :)

сьогодні спробували купити на базарі обрізь яловичу - якась жирна, шлунка-вимені нема, бо продаються лише молочні телята...

на вечір набрала трохи нежирних обрізків і ще є селезінка - не впевнена, що її можна давати...

хелп розібратися з харчуванням :)) з маленькими дітьми простіше - молоко в мами завше з собою :)

 

Мы сразу начали варить ему супчики, каши и на химреативах не заморачивались. Здоровая натуральная пища есть натуральная. Яблочко с морковкой тертые давали и т.д. Почитайте в инете есть много рекомендаций и пробуйте что подойдет собаченьке. Главное не перекармливать...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моё мнение , как владельца собачки этой же породы : не затягивайте с переводом рациона на натуралку , но делайте это постепенно

я некоректно виразилася - вдома він був на змішаному раціоні, то для мене як для новичка з собаками, страшно переходити на натуралку, бо не знаю, що і як годувати :)) тому перших пару днів він їв сухий корм, але надалі я хочу все ж годувати його натуральною їжею - ось сьогодні вже вечерятиме яловичими обрізками, в які треба щось додати з овочів, напевно? моркву? сиру? варену?

 

Добавлено через 1 минуту

Почитайте в инете есть много рекомендаций и пробуйте что подойдет собаченьке. Главное не перекармливать...

в інеті стільки тих рекомендацій, що в мене вже голова пухне :))

важко не перегодовувати через ці очиська - все на світі їм віддасиш :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

першу мою натуральну вечерю Харді зацінив: запарені вівсяні пластівці, терта сира морквина, ложка оливкової олії і 400 грамів підгорля - миска пуста :))

вже вирішила, щоб не плутатися й не забувати нічого, зробити собі файл у екселі із "собачим меню": чого й скільки давала, як засмакувало :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я некоректно виразилася - вдома він був на змішаному раціоні, то для мене як для новичка з собаками, страшно переходити на натуралку, бо не знаю, що і як годувати :)) тому перших пару днів він їв сухий корм, але надалі я хочу все ж годувати його натуральною їжею - ось сьогодні вже вечерятиме яловичими обрізками, в які треба щось додати з овочів, напевно? моркву? сиру? варену?

 

Добавлено через 1 минуту

 

в інеті стільки тих рекомендацій, що в мене вже голова пухне :))

важко не перегодовувати через ці очиська - все на світі їм віддасиш :))

 

Вот почитайте, это моя тема по кормлению собак

domovoi.unoforum.ru/?1-14-0-00000004-000-0-0-1331671957

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот почитайте, это моя тема по кормлению собак

дякую за таку детальну інструкцію :)))

заводчики рекомендували не годувати свининою, бо а) зажирна і б) гельмінти в ній нехороші бувають :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

треба купити грабельки, в яких щось там обертається, щоб вичісувати нашого красунчика :))

потребую вашою допомоги - які купувати, щоб були хороші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще нужно иметь их несколько: и с густыми зубьями, и с редкими. Когда начнет лезть щенячья шерсть, не одни сломаете...:)

Приучите расчесываться, сам проситься будет..:)

 

Мы когда забрали собаченьку, приобрели еще кота, тоже 6 месяцев. Они просто обожают друг друга:

 

picture.php?albumid=3603&pictureid=53835

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...