Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поганенька вода що краще брати одноконтурника чи двоконтурника?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Вчора спілкувався з продавцем котла Baxi Eco Four 1.240Fi і він сказав таку річ що бойлер Gorenje GV 120 не підходить до даного котла бо бойлер "не зможе сприймати від котла всю потужність і врезультаті шось там буде перегріватисть закипати і тд." я так зрозумів від нього що потрібно брати бойлер з теплообмінником на 24 квт теплоємності хоча думаю що то брєд. Мені здається що косвеннік може бути будь-яким хоч на 80 літрів хоч на 300 різниця тільки у швидкості нагріву тобто в потужності самого котла.

 

Народ дуже хочу почути думку чи варто з’єднувати Baxi Eco Four 1.240Fi з Gorenje GV 120 чи є там якісь проблеми? Чомусь ніхто не хоче сказати що краще в даному випадку Beretta City 24 RSI наш Тепловест одноконтурний чи Baxi Eco Four 1.240Fi

Змінено користувачем sashaMO
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплообмінник бойлера по потужності повинний бути або менше, або врівень потужності котла. Багато хто каже це по барабану. Для нагріву без водорозбору так. Але, коли Ви, припустимо, включили кран на довгий проміжок часу, котел не встигатиме у проточному режимі нагрівати воду.

 

Добавлено через 1 минуту

Чомусь ніхто не хоче сказати що краще в даному випадку Beretta City 24 RSI наш Тепловест одноконтурний чи Baxi Eco Four 1.240Fi

 

Чому не хочемо? Скажу-беріть той котел, де близько сервіс і надійний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора спілкувався з продавцем котла...і врезультаті шось там буде перегріватисть закипати і тд.

 

Не слушайте продавцов, датчик температуры бойлера зачем? Чтобы зимой переключить нагрев с ГВС на отопление, а летом отключить котел.

Это если мощность теплообменника бойлера гораздо больше мощности котла, то, как уже говорил naupv, при большом отборе вода будет не горячей, а теплой.

 

А вообще Вы прикидывали бюджет закупки/экономии в предлагаемых Вами вариантах? Руководствуйтесь тем, что к котлу можно прикрутить любую бочку с водой (косвенник :-)), только автоматика/управление должны быть родные котлу

ИМХО, в данном случае бюджет будет решающим фактором

 

З.Ы. Мне нравятся Вайланты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Тобто я так зрозумів що головне аби бойлер не був більшої теплоємності ніж котел інакше він буде довго грітись а перегріватись він не буде бо є датчик. Тобто любий бойлер орієнтовно до 160 літрів підійде до 24 квт котла. По бойлерам вроді технічно зрозуміло.

 

Тепер по котлам. У нас в місті вроді найбільше проштовхують Тепловести (навіть ті самі газовики радять його і можуть взяти на обслуговування) хоча Baxi теж залюбки багато де беруть на обслуговування. З Феролі поки що одна контора займається.

 

Мене от що цікавить який з цих чотирьох котлів які я озвучив:

1)Beretta CITY 24 R.S.I.

2) Teplowest АГО-24-С-Б

3)Baxi Fourtech 1.240Fi або Baxi Eco Four 1.240Fi

4) Westen Pulsar D 1.240 Fi

є кращим, надійнішим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене от що цікавить який з цих трьох котлів які я озвучив:

1)Beretta CITY 24 R.S.I.

2) Teplowest АГО-24-С-Б

3)Baxi Fourtech 1.240Fi або Baxi Eco Four 1.240Fi

4) Westen Pulsar D 1.240 Fi

є кращим, надійнішим?

 

беріть той котел, де близько сервіс і надійний.

 

А из названных - мне почему-то Бакси нравится :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене от що цікавить який з цих чотирьох котлів які я озвучив:

1)Beretta CITY 24 R.S.I.

2) Teplowest АГО-24-С-Б

3)Baxi Fourtech 1.240Fi або Baxi Eco Four 1.240Fi

4) Westen Pulsar D 1.240 Fi

є кращим, надійнішим?

Я бы их поставил так: 1,3,4,2...:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі що Beretta CITY 24 R.S.I. буде надійніша і краща за Baxi Fourtech 1.240Fi або Baxi Eco Four 1.240Fi а Westen Pulsar D 1.240 Fi та Teplowest АГО-24-С-Б є трохи гіршими?

 

І ще мені радили бойлер на 120 літрів GORENJE GV 120 але він є напольним і я щось не певнен чи зможу його вмістити в котельній тому розглядаю варіант навісного бойлера Galmet Neptun Kombi SGW(S) 120. Що скаже про дану модель (продавець вроді радив його каже що він трохи кращий за GORENJE GV 120) хотілось би щось комбіоване (тен + змієвик) в межах 2-3 тис грн.

 

P.S. Дуже дякую всім небайдужим учасникам, хочеться підібрати щось нормальне з вашою професійною допомогою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі

 

Мабудь він має рацію (і кулемет:D), що Беретта і Баксі майже однакові котли, у інших гірші показники екплуатації. Галмет хороша фірма, принаймні ми часто купляємо бочки цієї контори.

galmet.kiev.ua/ru/vodonagrevateli/boyleru-kosvennogo-nagreva

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже мабуть буду брати Baxi Eco Four 1.240Fi та Galmet Neptun Kombi SGW(S) 120. Хай буде дорожче на 3-4 тисячі але спокійніше спати і не думати за сервіс. Хоча вроді як чудово розумію що все це техніка і все ламається.

 

Тепер таке питання: озвучте будь ласка перелік запчастин які мені потрібно докупити до Baxi Eco Four 1.240Fi щоб зв’язати з косвенніком. Я так розумію:

1.) Електричний трьохходовий клапан або він ще називаєтсья сервоприводом. Можу помилятись. Він має бути оригінальний BAXI?

2) Датчик температури (але він по ідеї може йти в комплекті з бойлером)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже мабуть буду брати Baxi Eco Four 1.240Fi та Galmet Neptun Kombi SGW(S) 120. Хай буде дорожче на 3-4 тисячі але спокійніше спати і не думати за сервіс. Хоча вроді як чудово розумію що все це техніка і все ламається.

 

Тепер таке питання: озвучте будь ласка перелік запчастин які мені потрібно докупити до Baxi Eco Four 1.240Fi щоб зв’язати з косвенніком. Я так розумію:

1.) Електричний трьохходовий клапан . Він має бути оригінальний BAXI?

2) Датчик температури (але він по ідеї може йти в комплекті з бойлером)

1.Так.Але думаю ціна Вам не сподобається.(взнаєте -напишіть)

2.Датчик температури -також оригінал -саме під цей котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені місцевий продавець озвучив ціну на всю обвязку до косвенніка + димохід коаксіальнй до BAXI 1400 грн із них димохід 370 грн
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу уточнити якщо електричний трьохходовий клапан то це і є так званий сервопривід. А якщо трьохходовий клапан механічний то до нього потрібно докупляти мотор (бачив мотор коштує 360 грн)?

 

І таке питаннячко якщо трьохходовий і датчик температури будуть "не рідними котлу "Baxi Eco Four 1.240Fi" то чим це може вилізти не тим боком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І таке питаннячко якщо трьохходовий і датчик температури будуть "не рідними котлу "Baxi Eco Four 1.240Fi" то чим це може вилізти не тим боком?

1. Трехходовой - это железяка. А ей управляет моторчик. И если сигнал от котла не будет соответствовать сигналу, который понимает моторчик, то никакого управления может и не быть. Но это в теории, обычно 3 провода - общий (№3) (на 1 провод идет ток - крутится в одну сторону, на 2 провод идет ток -крутится в другую сторону)

2. Изменение сопротивления датчика от температуры не соответствует шкале котла - определять температуру будет с ошибкой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут добрі люди кажуть що в Baxi Eco Four 1.240Fi триходовий клапан із сервоприводом вбудовані в котел. Тобто як мінінум економлю неслабо. Лишилось датчик температури придбати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лишилось датчик температури придбати.

 

Вроде в районе 100 грн стоил. Если не ошибаюсь, у меня такой лежит дома. Могу на пиво поменять :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив брати напевно таки Berettу. Читав негативні відгуки по двоконтурниках (в основному летять в людей теплообмінники я так зрозумів саме другий теплообмінник який готує гарячу воду) Беретии але надіюсь з одноконтурником проблем таких не буде.

Отже буду радий якщо відгукнетесь і скинете свої ціни на наступне обладнання:

 

Радіатори:

С22-50-050 Сompact-22 500*500 3шт

С22-50-100 Сompact-22 500*1000 1шт

С22-50-120 Сompact-22 500*1200 2шт

С22-50-160 Сompact-22 500*1600 1шт

TL-50-120 Therma Line TL 500*1200 1шт

 

Бойлер:

Galmet Neptun Kombi SGW(S) 120

 

Котел:

Beretta City 24 RSI + датчик температури щоб зав’язати котел з бойлером

 

Пропозиції напевно краще надсилати в приват або ще краще на електронку sashamo8@gmail.com щоб не засмічувати даний форум. Якщо є якісь пропозиції по констурктиву то можна відповісти і в даній вітці форуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не краще водопідготовку поставити, фільтри

Нарешті, хоч один вірний натяк!

 

"Поганеньку" воду не можна в систему опалення заливати, бо все, що в ній "плаває" буде на стінках теплообмінника котла та на радіаторах у вигляді осаду, чи котлового каменю. І, як не дивно, чим "навороченіший" котел, тим більш примхливий він до води у системі опалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки зупинився на варіанті

1. Радіатори: Kermi FKO

2. Котел: Teplowest АГО-24-С-Б

3. Бойлер: Galmet Neptun Kombi SGW(S) 120 (комбінований косвеннік з теном)

 

З Беретою ніхто в Луцьку толком не захотів працювати а Baxi виявилось дорожчим від Тепловеста майже на 2,5 тисячі (разом з триходовим), продавець виявився трохи стрьомним чуваком ЧП без офіса-магазина, на колесах, а якшо брати в магазині то різниця між тепловестом і Baxi буде біля 3 тисяч грн. Та ще й почитав з обслуговуванням негаразди можуть бути, тобто не такі вже й безпроблемні котли ці баксі на наш газ, світло і воду, тим більще що живу в селі.

 

Коротше надіюсь що якшо з Тепловестом і будуть якісь проблеми то хоч не так буде шкода (типу своє взяв шо хотів) і поремонтувати легше буде а з Baxi буде гризти думка що от блін переплатив а толку. Така от чудернацька у мене логіка. Напевно буду дякувати всім небайдужим хто відгукнувся.

 

P.S. Аж самому шкода що стільки часу морочився майже вибрав Baxi потім Beretty а врезультаті прийшов до нашого Тепловеста який мені у газовій конторі пропонували (правда двоконтурний пропонували). Мабуть подіяли чинники обслуговування і гарантії потім ціна. Коротше ще раз всім дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...