Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akhavr, Власівка, Бориспільский район

akhavr

Рекомендовані повідомлення

За півтора місяці розрулив вузьке місце в бізнесі, злітав в Ісландію (ось де криза :shock: ! і будують там не менш криворуко ніж у нас) і нарешті продовжую..

 

Купив нову плитку на цоколь - Zeus Chocolate 86 кольору темного шоколаду. На місці має вигляд як треба :)

 

Закінчується монтаж електрики.

 

Пічка успішно експлуатується вже більше місяця. Тепло і приємний запах по всій хаті :) А от камин димить :(

 

Чи достатньо труби 110мм внутрішнього діаметру для камину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи достатньо труби 110мм внутрішнього діаметру для камину?

 

Для камина, если мне не изменяет память, диаметр нужен не меньше 200мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи достатньо труби 110мм внутрішнього діаметру для камину?

Ставили 2 асбестовые трубы по 110мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставили 2 асбестовые трубы по 110мм.

 

По асбестовым трубам для камина советую относится осторожно, а лучше не использовать. При большой температуре разлетаются , могут с элементами взрыва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов наступне:

 

forum.stovemaster.ru/viewtopic.php?t=1449

 

для бездымной работы камина должно соблюдаться соотношение площади окна портала и площади дымохода как 10:1 (чем меньше соотношение, тем лучше)

 

Згадую який у мене розмір портала :)

 

PS Труби у мене з нержавійки, утеплені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При моїх розмірах порталу 54см на 56 см (4.5 цеглини по ширині на 8 рядів) маємо площу порталу 3024см2.

 

Площа труби діаметром 110мм ~95см2

 

Співвідношення ~32:1 :crazy:

 

Варіанти: або подвоїти діаметр труби (і тепло з печі буде вилітати в трубу?) або зменшити площу порталу (скло?)

 

Де я неправий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Мінус один день життя :(

 

Домовились покласти плитку на цоколь. Все купили, все завіз, включаючи майстра. Тільки від'їхав на кілометр - дзвінок, "Я буду рахувати в погонних метрах, ціна метра та ж сама".

 

Ширина плитки 30см, на рівному місці вартість робіт - в три рази зросла :o

 

Закинув його з манатками до машини і викинув в Києві. За такі гроші сам класти буду мабуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За вечір з батьком та дядькою відбили верхній рівень майбутньої плитки планкою. Завтра - грунтовка + поклейка плитки.

 

Після вчорашнього візиту плиточника таємничим чином випарувались хрестики на 2мм :o

07112009(012).thumb.jpg.b935b5b4251401901f54ac153074015f.jpg

Змінено користувачем akhavr
Додав фотографію
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прогрунтували, виставили підставки під нижній край плитки, поклеїли плитку на одну стіну.

 

На фото- підставка на південній стіні.

08112009.thumb.jpg.a4d0a641b019cc24d2bae801b7d31244.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінус один день життя :(

 

Домовились покласти плитку на цоколь. Все купили, все завіз, включаючи майстра. Тільки від'їхав на кілометр - дзвінок, "Я буду рахувати в погонних метрах, ціна метра та ж сама".

 

Ширина плитки 30см, на рівному місці вартість робіт - в три рази зросла :o

 

 

А как "мастер" объяснил повышение цены за работу в три раза?

В погонных метрах плитку-такое первый раз слышу. Кризис уже конкретно крышу рвет у некоторых.

Самое интересное-то, что сделаете Вы все лучше того "мастера".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как "мастер" объяснил повышение цены за работу в три раза?

В погонных метрах плитку-такое первый раз слышу. Кризис уже конкретно крышу рвет у некоторых.

 

"Ну, тут же цоколь, мне же тут кучу времени выставлять всё надо будет".

 

Типу до того як їхав, він не знав що це цоколь буде..:fool:

 

Самое интересное-то, что сделаете Вы все лучше того "мастера".

 

І я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їздили сьогодні в Баришівську газконтору. Розводка газу в будинок від стану "труба середнього тиску на стіні будинку" до "вентиль в будинку" - ~3000 грн, з них 800 грн матеріали і 2200 - робота.

 

Питання яке я забув задати газовикам - які вимоги обходу пічної труби? Фото в додатку.

07112009.thumb.jpg.7349a2d8a9bd48b1007f7af8a395716b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Баришівську газконтору.

Поторопитесь, я в прошлом году, в это время подал заявку на установку счетчика, так ждал два месяца, причем звонил каждый день.

 

Есть у них слесарь Гена (из Крыма). Так вот его не советую. Бил себя в грудь, что он русский человек и если его не обидеть, то он постарается. Я не обидел и он постарался - после него, пломбировщик все перепаковывал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поторопитесь, я в прошлом году, в это время подал заявку на установку счетчика, так ждал два месяца, причем звонил каждый день.

 

Думаю цей рік != минулий. Призначили на вівторок, 17-го листопада.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розбираюсь з пічкою stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=371021#post371021

 

Схоже, що треба буде міняти димохід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка, якого розміру балки перекриттів? Який взагалі вийшов "пиріг" стеля+перекриття+підлога загальна і підлога в с/вузлі? Яка буде підлога на першому поверсі? Як Ви її утеплили? Яка довжина сходів до повороту і після? Скільки пішло часу на кришу? Дякую за відповіді.:good: Вибачаюсь за кількість питань..:D:D:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка, якого розміру балки перекриттів?

 

4 метри. Балки, наскільки пам'ятаю - 100мм x 100мм

 

Який взагалі вийшов "пиріг" стеля+перекриття+підлога загальна і підлога в с/вузлі?

 

Знизу вгору:

- паробар'єр

- мінвата

- шпунтована дошка 40мм

 

Яка буде підлога на першому поверсі? Як Ви її утеплили?

 

Знизу вгору:

- підсипка глина

- щебінь, пісок (точно не пам'ятаю)

- гідробар'єр (рубероїд)

- ЕППС

- чорнова стяжка

- чистова стяжка

 

Можу помилятись в порядку, треба підняти записи

 

Яка довжина сходів до повороту і після?

 

По горизонталі чи довжина тетив?

 

По горизонталі:

- перший трохи менше 3х метрів

- другий ~метр

 

Скільки пішло часу на кришу?

 

Враховуючи, що там був косяк із-за відсутності проекту і стропілку перероблювали 3 рази (і черепицю перекладали двічи), то швидко - ~місяць :)

 

Дякую за відповіді.:good: Вибачаюсь за кількість питань..:D:D:D

 

Та на здоров'я :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне то-же сначала назначили дату, а потом начались переносы. Может Вам повезет.

 

М-да... У них глюкнув календар в голові і вони поїхали по завтрашніх об'єктах :(

 

Перенесли на понеділок, 23-тє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вводимо газ в будинок - див фото.

 

Як завжди "є особливості"...

 

З однієї сторони, для газового опалення вже практично все готове, тільки котел, радіатори та розводку.

 

З іншої сторони, із-за пертрубацій з розміщенням ГРП (сусіди були проти), газ в систему досі не запущений і в ході опалювального сезону врізку навряд-чи будуть робити :(

 

Тепер в роздумах... Наскільки є сенс рватись встановлювати котел з радіаторами, якщо є пічка і електрика?..

23112009.thumb.jpg.7cea59c9a78545607c4ac07235c6e38b.jpg

23112009(001).thumb.jpg.b9303129fca6a7c84bc38eebcb4e0109.jpg

23112009(002).thumb.jpg.c99f377ac2fe3868e0bb73f2674d8181.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в доме пока никто не живет, то и особого смысла ставить батареи нет. Сдругой стороны можна кинуть всю разводку труб, а батареи и котёл подключать по факту наличия газа. Печки вполне хватит поддерживать в доме температуру комфортную для проведения внутренних работ.

ЗЫ: А чем обусловлена прокладка трубы верхом, если можно было завести низом? И в доме было бы видно меньше труб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в доме пока никто не живет, то и особого смысла ставить батареи нет.

 

Збираюсь жити регулярно (50% там, 50% Київ) десь з нового року.

 

Сдругой стороны можна кинуть всю разводку труб, а батареи и котёл подключать по факту наличия газа.

 

А сенс? Один з ризиків, які я хочу прибрати - це здача мені труб, які при запуску потечуть. Якщо я одразу (або протягом тижня) не зможу запустити опалення і перевірити якість інсталляції - чи треба її робити?..

 

Печки вполне хватит поддерживать в доме температуру комфортную для проведения внутренних работ.

 

Та там і жити зараз нормально можна, тільки внутрянку зробити.

 

ЗЫ: А чем обусловлена прокладка трубы верхом, если можно было завести низом? И в доме было бы видно меньше труб.

 

А це у газовщиків треба питати. Ввести поряд (3м) зі стовпом електрики вони не захотіли, довелось підводити з іншої сторони та обводити кругом. І поверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сенс? Один з ризиків, які я хочу прибрати - це здача мені труб, які при запуску потечуть. Якщо я одразу (або протягом тижня) не зможу запустити опалення і перевірити якість інсталляції - чи треба її робити?..

 

Я предложил такой вариант, потому что довольно часто так и делают - разбрасывают все трубы - цепляют батареи, котёл. Пускают давление до 3 атмосфер, исправляются мелкие баги проявившиеся в результате первого пуска, снимаются батареи и котёл (на случай если в доме часто не бывают) и всё успешно заливается стяжкой или штукатурится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...