Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akhavr, Власівка, Бориспільский район

akhavr

Рекомендовані повідомлення

А це у газовщиків треба питати. Ввести поряд (3м) зі стовпом електрики вони не захотіли, довелось підводити з іншої сторони та обводити кругом. І поверху.

 

Странно как то, у меня подключили так, как мне было удобно. В земле газовая труба пришла к счётчику (где я тыцьнул пальцем) потом опять ушла в землю и вышла непосредственно в месте подключения. И вообще газовщики сказали что сейчас жёстких требований при подключении нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сенс? Один з ризиків, які я хочу прибрати - це здача мені труб, які при запуску потечуть. Якщо я одразу (або протягом тижня) не зможу запустити опалення і перевірити якість інсталляції - чи треба її робити?..

 

Ціліссність системи опалення можна перевірити і без газу... навішуєте батареї, котел - заповнюєте систему водою і бачите недоліки :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціліссність системи опалення можна перевірити і без газу... навішуєте батареї, котел - заповнюєте систему водою і бачите недоліки :)

 

І заморозити без використання 20К-30К-35К грн... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странно как то, у меня подключили так, как мне было удобно. В земле газовая труба пришла к счётчику (где я тыцьнул пальцем) потом опять ушла в землю и вышла непосредственно в месте подключения. И вообще газовщики сказали что сейчас жёстких требований при подключении нет.

 

А у нас от так... :( Головний естетичний недолік - не захотіли в парі метрів від повітряної лінії електрики закопувати трубу. Тому і довелось вводити з іншої сторони будинку і городити цю "конструкцію".

 

Може просто об'єм робіт собі створювали :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Побачив цікаву ідею по оформленню мансарди.

 

Замість планованої 100% вагонки, мабуть зашию ОСБ та пофарбую як вказано тут stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=27150

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав обговорення проекту власного будинку (той що є - для батьків + гостьовий).

 

stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=27307

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вчора почав зашивати стіни.

 

Думав зробити це МДФ-панелями, але в останній момент в Епіцентрі батьки вирішили що краще накласти ОСБ і потім їх або пофарбувати або поклеїти шпалери.

19122009(001).thumb.jpg.8f27125a59ce472ceb518d7d441234e1.jpg

19122009(005).thumb.jpg.bb8197bcb669ff3d2c948e7fea05eaef.jpg

19122009(006).thumb.jpg.018d513da501ae9bdb465fb2ff7f0441.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 роки потому...

Добрий день,

 

Наскільки я розумію ви покрили дах ППЧ?

 

Прошу вас поділіться інформацією про це в теперішньому часі :)

Як вона (ППЧ) себе показала? В якому стані через ці кілька років?

Також буду вдячний за рельні фотки.

 

Думаю багато кому буде цікава така інфа.

 

P.S.

І що за виробник )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ППЧ. Виробника зараз не пам'ятаю, стан візуально сильно не змінився. Буду там, якщо не забуду - сфоткаю і закину сюди.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...