Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подсыпка щебня и песка.

urikesh

Рекомендовані повідомлення

Почитав форум непонятно делать или нет подсыпку под фундамент и пол подвала.Везде пишут что нужно а сдесь прочитал что будет собираться вода.Что посоветуете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, мне сейчас заканчивают рыть траншеи под ленточный фундамент, min глубина- 1.20, с понедельника начинают подсыпку. Песок использовать не буду, только щебень фр.20-40, 10см, трамбовка, 10 см, трамбовка. Грунт - 70-90 см чернозем, глубже - суглинок, грунтовые глубоко...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже чернозём сантиметров 60 потом песок.Грунтовые воды одни говарят 4 метра.Соседи бурили скважину 50 метров ничего не нашли и выкопали колодец 15 колец.Другие говорят что нада низ и стены подвала подсыпарь речным песком для отвода воды.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене люба підсипка - це анахронізм.

в любому випадку бетон повинен стояти на материковому грунті, а так Ви підсипаєте щось непритаманне для цієї землі яке нічим не скраплене.

а вже після водонасичення щебінь "входить" у той самий материковий грунт а пісок осідає нижче... і як наслідок фундамент рівномірно або в гіршому випадку нерівномірно таки осідає до материкового грунту і тут уже чи правильне співвідношення ширина-несуча здатність і чи витримає земля вагу будитнку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вже після водонасичення щебінь "входить" у той самий материковий грунт а пісок осідає нижче...

 

Я пол в погребе под гаражом буду сначала щебнем отсыпать, а чтобы он никуда не делся и не "утонул" в песке под ним, буду стелить под щебень геотекстиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пол в погребе под гаражом буду сначала щебнем отсыпать, а чтобы он никуда не делся и не "утонул" в песке под ним, буду стелить под щебень геотекстиль.

 

я боюсь, що мене тут закидають теоріями, але я десь бачив передачу з якимось прорабом, то він навів гарний приклад, візміть і покладіть камінчик на той грунт, на який будете ставити фундамент і наступіть на нього, він з радістю ввійде в грунт... а потім покладіть якийсь уламок більшої площі, він ввійде в грунт набагато важче. те саме і з фундаментом, всерівно є фундамент і грунт, а так між ними ще щось непевне нічим не скріплене. навіть якщо протрамбувати всерівно на мою думку буде з часом те саме,

Але це моє ІМХО про фундамент, хоча підлогу у підвалі так само усипав щебнем і лишив на рік під всіма дощами, хай втрамбовується)))

Змінено користувачем NikolayII
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я боюсь, що мене тут закидають теоріями, але я десь бачив передачу з якимось прорабом, то він навів гарний приклад, візміть і покладіть камінчик на той грунт, на який будете ставити фундамент і наступіть на нього, він з радістю ввійде в грунт... а потім покладіть якийсь уламок більшої площі, він ввійде в грунт набагато важче. те саме і з фундаментом, всерівно є фундамент і грунт, а так між ними ще щось непевне нічим не скріплене. навіть якщо протрамбувати всерівно на мою думку буде з часом те саме,

Але це моє ІМХО про фундамент, хоча підлогу у підвалі так само усипав щебнем і лишив на рік під всіма дощами, хай втрамбовується)))

 

Щебнева підсипка може служити як ізолятор від вологи. Капілярна волога не піднімається по щебеню. Відтак з"являється свого роду захит бетону від корозії. Більш важливо якщо бетон армований.

 

Якщо моноліт відразу загідроізолювати (не легка задача або дорого) то мабуть щебеневу підготовку можна уникнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щебнева підсипка може служити як ізолятор від вологи. Капілярна волога не піднімається по щебеню. Відтак з"являється свого роду захит бетону від корозії. Більш важливо якщо бетон армований.

 

Якщо моноліт відразу загідроізолювати (не легка задача або дорого) то мабуть щебеневу підготовку можна уникнути.

 

от тут можуть закидати капцями сильно.

1. бетону вода абсолютно не шкодить.

2. бетон не піддається коррозії

3. коррозії піддастся арматура, але вона в бетоні НІКОЛИ не буде ржавіти, не те середовище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тут можуть закидати капцями сильно.

1. бетону вода абсолютно не шкодить.

2. бетон не піддається коррозії

3. коррозії піддастся арматура, але вона в бетоні НІКОЛИ не буде ржавіти, не те середовище.

Если вода бетону "не шкодить" почему тогда при полной геологии обязательно берут грунтовую воду(если они высоко) на предмет агрессивной среды?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вода бетону "не шкодить" почему тогда при полной геологии обязательно берут грунтовую воду(если они высоко) на предмет агрессивной среды?

 

я не геолог, сказати не зможу, але за Ваші гроші геологи напевне зможуть визначити прогнозовану кількість земляних червів які також гіпотетично можуть руйнувати почву під фундаментом...;)

Але у мене зустрічних два питання:

1. грунтова вода і її агресивність напевне залежить від хімічного складу грунту. І якщо вода страшно агресивна, який бетон потрібен? спеціальний??? якийсь інший цемент чи щебінь потрібен?

2. Навіщо взагалі будувати фундамент на рівні грунтових вод???????????????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. бетону вода абсолютно не шкодить.

 

самое глупое утверждение. вода и камень точит. если оглядеться по сторонам то можно увидеть не мало конструкций из бетона рассыпавшихся под действием влаги.

 

бетон не піддається коррозії

он тупо разрушается

 

3. коррозії піддастся арматура, але вона в бетоні НІКОЛИ не буде ржавіти, не те середовище.

 

если бетон не рассыпался, а причин может быть уйма.... и опять же та же вода

 

 

 

почему тогда при полной геологии обязательно берут грунтовую воду(если они высоко) на предмет агрессивной среды?

 

и не только при высоких грунтовых водах. геологический отчет должен обязательно содержать данные об агресивной среде, по этим данным мы закладываем определенный класс бетона, с определенными характеристиками. вплоть до изготовления из сульфатостойкого цемента.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як все з Ваших слів складно...

а бетон руйнується не від води, а від замерзшої в ньому води.

А скільки років "вода камінь точить"? може це про проточну воду яка постійно рухається? у вас на шляху фундаменту має бути річка або море???

І якщо Ви пропишете фундаменту сульфатостійкий цемент, на якому заводі рядовий забудовник зможе замовити такий бетон, скажімо 60 м3?

Заставить бетонний завод закупити вагоно-норму такого цементу? а якщо він ненароком живе не в Києві???

А якщо нема, то буде вручну маслати???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бетону вода абсолютно не шкодить.

Но вредит несущей способности грунта, на котором стоит фундамент.

Так как опыт в строительстве у меня не малый, скажу не по наслышке, если под будущим фундаментом грунт хорошо проводит воду, то подсыпать можно, лучше щебнем, он распирая грунт увеличивает его несущую способность, а вот если под фундаментом глина или ее проявления, то лучше аккуратнее рыть траншеи/котлованы. В основном, подсыпка, это возможность выровнять перепады в траншеях, дабы не лить дорогой бетон попусту, от сюда, вопрос, может копать аккуратнее ? Мой вердикт, фундамент ставить на бетонную подготовку (армированную) а подготовку заливать в опалубку, простеленную из ну три пленкой или гидро-изолом любым.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як все з Ваших слів складно...

абсолютно не сложно, главное ваша позиция "есть мое мнение и не правильное". сами не понимаете процесса и других вводите в заблуждение.

 

у вас на шляху фундаменту має бути річка або море???
и такое не исключено, где применяется определенный бетон со своими требованиями.

 

Заставить бетонний завод закупити вагоно-норму такого цементу?

 

если в этом есть необходимость это нормальное явление, можете поинтересоваться у любого производителя бетона.

 

 

NikolayII,если хотите по умничать, то потрудитесь для начала почитать литература, например нормативную и требование к бетону и железобетону. осмотритесь по сторонам и надеюсь поймете, что бетон или железобетон все таки разрушается под действием окружающей среды (например отмоски, заборы, карнизы, балконы, крыльца, цоколи и тд и тп)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но вредит несущей способности грунта, на котором стоит фундамент.

 

так тут кажуть, що вода шкодить саме бетону!!!:fool:

Повторюсь, вода замерзша в капілярах і в раковинах бетону з часом зруйнує його за допомогою МОРОЗУ!!!

А якщо вода буде в фундаментному бетоні до якого мороз НЕ ДІЙДЕ, то як вона його зрунує???

а про несучу здатність, то да, тут вже треба конструктору думати, ширину опирання, тощо...

Так как опыт в строительстве у меня не малый, скажу не по наслышке, если под будущим фундаментом грунт хорошо проводит воду, то подсыпать можно, лучше щебнем, он распирая грунт увеличивает его несущую способность, а вот если под фундаментом глина или ее проявления, то лучше аккуратнее рыть траншеи/котлованы. В основном, подсыпка, это возможность выровнять перепады в траншеях, дабы не лить дорогой бетон попусту, от сюда, вопрос, может копать аккуратнее ? Мой вердикт, фундамент ставить на бетонную подготовку (армированную) а подготовку заливать в опалубку, простеленную из ну три пленкой или гидро-изолом любым.

 

от тут да але всерівно краще викопати не до самого низу, а залишити 5-7 см щоб потім дорівняти лопатою, собі саме так і робив.

І взагалі мені, я так бачу, пощастило, у мене грунтові води нижче 20 метрів.:DЖ-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тут да але всерівно краще викопати не до самого низу, а залишити 5-7 см щоб потім дорівняти лопатою, собі саме так і робив.

очень верное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановний Drosselbeere я абсолютно не хочу "поумничать" і впевнений, що бувають різні випадки. я просто висловлюю свою думку і нікому не даю нікому ніяких настанов.

 

осмотритесь по сторонам и надеюсь поймете, что бетон или железобетон все таки разрушается под действием окружающей среды (например отмоски, заборы, карнизы, балконы, крыльца, цоколи и тд и тп)

 

зауважте, ви перераховуєте бетонні вироби які піддаються впливу морозу і води:o

 

напевне Ви неуважно читали мою позицію про руйнування бетону, повторюсь ще раз:

а бетон руйнується не від води, а від замерзшої в ньому води.

 

Повторюсь, вода замерзша в капілярах і в раковинах бетону з часом зруйнує його за допомогою МОРОЗУ!!!

А якщо вода буде в фундаментному бетоні до якого мороз НЕ ДІЙДЕ, то як вона його зрунує???

 

а тут тема про бетон в землі на такій глибині, де морозу не буде... хоча ні.Ж-)

тема про підсипку щебню і піску під фундамент!!!

:Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII,вы написали

 

от тут можуть закидати капцями сильно.

1. бетону вода абсолютно не шкодить.

2. бетон не піддається коррозії

 

вот и все..... без комментариев

 

 

 

 

У меня тоже чернозём сантиметров 60 потом песок.
Другие говорят что нада низ и стены подвала подсыпарь речным песком для отвода воды.

 

зачем подсыпать песком, если в основании песок???? а для отвода воды от здания делают дренаж, хотя не наю, что у вас собираются отводить

 

 

тема про підсипку щебню і піску під фундамент!!!

 

поздно вы про это вспомнили :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ладушки, проїхали:D:beer:

я не знайшов тої теми, де обговорювалось питання зворотньої засипки, так ось там прийшли до висновку, що піском (тобто дренуючим грунтом) засипати навіть шкідливо, вияснили, що краще або рідним грунтом або глиною або хорошим суглинком. Собі котлован засипав рідним грунтом, але і з ним мені пошастило, він у мене суглинок з вкрапленням чистої глини. адже глина робить "замок" і не пропускає воду далі до фундаменту, а якщо ще фундамент гідроізольований і з дренажем, то взагалі "песня".:)

На складних грунтах або з близькими грунтовими водами дренаж ІМХО потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После харошего дождя уже второй день стоит вода в катлаване.Перед заливкой бетона чем лучше подсыпать.Почва суглинок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне если можно контакты по песку,щебню. Как разначинаю стройку в Новых Петровцах.Спасибо. Водичка близко:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне если можно контакты по песку,щебню. Как разначинаю стройку в Новых Петровцах.Спасибо. Водичка близко:(
стучись в личку:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тут можуть закидати капцями сильно.

2. бетон не піддається коррозії

.

:) ну це ви пожартували!

Сам робив щебневу підсипку, десь пів метра насипав, добре чи ні побачу згодом, але відчуваю, що гірше точно не буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

десь пів метра насипав
Тоже не понимаю идею подсыпки, может с применением геотекстиля? Но зачем дренаж под фундаментом? Кто сыпал, объясните из каких побуждений, кроме экономии бетона?

Уплотнение грунта методом разклинивания крупной фракцией 50-70 щебня - понятно. Так там щебня надо несколько ведер. А тонны сыпать в болото зачем? Если можно, толково объясните.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...