Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Які ворота поставити в домашню майстерню?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

не, у нас профилактика бесплатная

ремонты - зависит от сложности

иногда тоже бесплатно делаем.

если где-то рядом дем, а там проблема - предохранитель или привод незаблокированный.

 

Да да репутация важна, но мы же не на воде ездим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще щедрый дядя Вася практикует смазку солидолом направляющую откатных ворот )

А що, не можна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, не можна?

 

не можна тому що завдяки солідолу у направляючій накопичується забагато бруду , який дуже погано впливає на ролики у тій самій направляючій .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що мається на увазі під направляючою? Це та розрізана квадратна труба що одягається на каретку чи зверху пластикові ролики?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є гараж, тимчасово обладнаний під майстерню. Які ворота поставити? Була думка секційні, але почитавши що бояться абразиву, пошкоджень і т.д. задумались. Там ще зварювальні роботи вестимуться, зачистка, малярка, столярка... Радять ставити звичайні металеві і не паритись, по ціні різниця невелика. Що скажете?

 

Ставте і не партеся тимчасово доки вестимуться "зварювальні роботи, зачистка, малярка, столярка..." звичайні металеві. Ключове слово виділив ;) Згодом заробите коштів на отій роботі тимчасовій та встановите будь-які файні, на Ваш погляд ворота, залучивши професійних форумчан і буде Вам щастя ;)

З.І. От вмієте Ви з будь-якої теми зробити флудову - зачиняйте ворота, бо осінь на порозі ;):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та з воротами вже визначились, пару днів тому. Хоч і планується тимчасово, але немає нічого вічнішого ніж тимчасове :grin:

Майстерня домашня, не для заробляння. І не мені до речі :beer:

 

 

 

 

З.І. "Файно" - чуже слово, у нас так не кажуть ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

З.І. "Файно" - чуже слово, у нас так не кажуть ;)

 

"Фа́йно (діалектне) — добре, гарно, приємно; прислівник,синонім до фа́йний — гарний, добрий. Слово дуже поширене на Західній Україні." (Джерело інфи вказувати???)

Маєте щось сі ще казали??? ;):lol:

З.І. Вибачте, що відволіклися від теми воріт :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да да репутация важна, но мы же не на воде ездим.

 

Да перестаньте, сколько там того Ужгорода? Чемодан с инструментом в руки и пешком на объект)).

 

розрізана квадратна труба що одягається на каретку
, Это довольно распостраненное заблуждение многих воротных компаний. Разрезанная труба - это разрезанная труба, а направляющая на фотографии.

IMAG0452.thumb.jpg.86ab83a63dce3b5dda6ed9222a33384a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а в чому принципова різниця? Спочатку глянув на ті що справа подумав що там додаткові ребра жорсткості всередині, але придивися - просто одна в одну вкладені.

А дещо трапеційна форма як на мене ні на що не впливає особливо, головне товщина стінки і бездоганність розрізу.

 

Щодо непотрібності змащування цієї направляючої не згоден. У мене ворота стояли років зо три - почали відкриватись із зусиллям, скрипіли і торохтіли як старий віз, і помітив що після дощу скрип зникає. Зняв заглушки, скинув з каретки - на підшипниках змазка була присутня. Змастив направляючу графіткою (як дядя Вася ;)) - стали відкриватись елементарно, навіть кіт лапою соває :D А рейку звичайно не варто змащувати

 

Щодо пилу і бруду то він туди не особливо то й потрапляє, у будь-якому випадку потрібно профілактику робити раз у кілька років, тоді й почистити. І знову змастити. А підшипникам не шкодитиме якщо ставити із закритою обоймою, у мене як раз такі

А ще воротарям можна було б придумати якийсь ущільнювач гумовий або краще ворсистий щоб прикривати розріз, нескладно ж зовсім - тоді взагалі можна й не обслуговувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що мається на увазі під направляючою? Це та розрізана квадратна труба що одягається на каретку чи зверху пластикові ролики?

 

да, это нижняя направляющая труба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а в чому принципова різниця? Спочатку глянув на ті що справа подумав що там додаткові ребра жорсткості всередині, але придивися - просто одна в одну вкладені.

А дещо трапеційна форма як на мене ні на що не впливає особливо, головне товщина стінки і бездоганність розрізу.

 

Разница в том, что итальянскую фурнитуру не нужно смазывать. Правильно подобранная фурнитура работает минимум 10 лет без замены и ремонта (речь об использовании в частном строительстве). Трапецевидная форма направляющей исключает боковое трение каретки в направляющей трубе и осевой люфт створки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

собака не только грызет провода

собака еще и мочится на нижний улавливатель, вместе с углом ворот.

 

[spoiler=флуд&оффтоп]

В телефонную компанию Юма, штат Колорадо, позвонила жена фермера, жалуясь на то, что ее телефон не всегда звонит когда необходимо, а когда все-таки звонит, то ее собака скулит прямо перед звонком. Приехав на ферму, мастер решил разобраться, что же происходит с собакой-предсказательницей и впадшей в детство теткой.

Он залез на телефонный столб, подключил свой тестер-аппарат и позвонил тетке. Телефон зазвонил не сразу, а только после того, как собака заскулила.

Слезши с телефонного столба, мастер заметил, что:

 

1. Собака привязана к заземляющему проводнику телефонного провода стальной цепью и таким же ошейником.

 

2. Заземлящий проводник телефонного провода плохо присоединен к заземлителю, разрывая, тем самым, цепь.

 

3. Собака получала 90 вольт при входящем звонке.

 

4. После нескольких ударов тока собака начинала скулить и писалась.

 

5. Увлажненная земля замыкала цепь и телефон звонил.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трапецевидная форма направляющей исключает боковое трение каретки в направляющей трубе и осевой люфт створки

Перепрошую, яким чином? Фото можете показати? або схему...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот таким:

Дякую за малюнок. Все ясно. Гляну як мене, але здається таки труба. Каретки встановлено 2шт, ширина пройому 4,5м , кожна каретка підперта болтом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вот таким:

У мене центральні підшипники горизонтальні. За направляючу слугує квадратна труба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підшипники саморобні?

Я б виставив би відро коньяку тому, хто зробить руками підшипник :beer:

 

Добавлено через 4 минуты

Конструктивно каретка зроблена правильно, можливо халтурно підібрані підшипники, але технологічно не гірше, певно краще ніж на вашому малюнку

Ставила років 5 тому інба

 

До речі, яка різниця в ціні між трапеційної направляючою і квадратною?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б виставив би відро коньяку тому, хто зробить руками підшипник :beer:

 

Добавлено через 4 минуты

Конструктивно каретка зроблена правильно, можливо халтурно підібрані підшипники, але технологічно не гірше, певно краще ніж на вашому малюнку

Ставила років 5 тому інба

 

До речі, яка різниця в ціні між трапеційної направляючою і квадратною?

Так багато пити не корисно. :o а у тому що зроблено краще чим на заводі в Італії - я б разів десять переконався б якщо писав би таке. Ціну на квадратну направляючу можете підрахувати самі. Це не складно. Ціна на направляючу rolling center в особистому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна на направляючу rolling center в особистому повідомленні.

Немає :unknown:

 

Та я взагалі без претензій, просто цікаво зрівняти вартість "італійського" варіанту, по суті ж не має значення що і як, головне щоб довго і якісно слугувало :beer:

Ось так зроблено, виробник inba.kiev.ua/

Каретки 2 шт

Як видно підшипників 5шт проти 8-ми у італійців, хоча я ще знизу додав би ще одного горизонтального і тоді по осі точно було б все гут

667669327_0222.thumb.jpg.c0a4a8401bbbf5f00313f08b3aff49bb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає :unknown:

 

Та я взагалі без претензій, просто цікаво зрівняти вартість "італійського" варіанту, по суті ж не має значення що і як, головне щоб довго і якісно слугувало :beer:

Ось так зроблено, виробник inba.kiev.ua/

Каретки 2 шт

Як видно підшипників 5шт проти 8-ми у італійців, хоча я ще знизу додав би ще одного горизонтального і тоді по осі точно було б все гут

 

Трохи не вірно я відписався. Якщо Ви, навіть купите направляючу,то які туди ставити каретки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені не потрібно, ворота є. Це так, для підтримки флуду. Просто якщо питання ціна/якість то очевидно дві рознесені каретки+квадр.труба краще ніж одна й трапеція
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tap_ok, я, наверное, вообще потерял нить.

ибо абсолютно не могу понять, о чем тут речь?

какая "одна и трапеция"?!

кто сказал, что у РЦ одна каретка с роликами?!

мы видим в своей работе очень много ворот.

и можем делать какие-то выводы.

что и как работает.

да, крайнй раз я работал на роллгранде еще в 2010 году, отказавшись от их фурнитуры раз и навсегда.

при разговоре с клиентами я всегда объяснял причину, почему отказался работать с роллграндом, а именно отвратительное качество. и тут же добавлял, что может за 3 года и изменилось что (хотя видел 2 ворот недавно, на роллгранде установленных, ничего не поменялось).

а вы тут пытаетесь рассказать, что самопальная фурнитура лучше не только роллгранда (в чем я сомневаюсь очень крепко), но и итальянского роллингцентра?!

день строителя затянулся, похоже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вы тут пытаетесь рассказать, что самопальная фурнитура лучше не только роллгранда (в чем я сомневаюсь очень крепко), но и итальянского роллингцентра?!

Я цього не казав :beer: просто мені здається що фурнітура з горизонтальними підшипниками конструктивно компенсує недоліки використання квадратної труби. І по ціні теоретично має бути дешевше (конкурентоспроможніше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...