Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Домик для Вити (Лесная Буча)

Lyga001

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні учасники форуму. Пропоную Вам тему, в якій я буду в режимі онлайн слідкувати за будівництвом чергового шедевра від єнакієвської аристократії.

По зрозумілим причинам, сам майбутній хазяїн - назвемо його, скажімо.. Вітя, дописувати тут не буде ))) Але, так як предмет дослідження прямо пов`язаний з тематикою форуму, можливо Вам буде цікаво на це подивитися.

Для тих, хто не в курсі, пропоную ознайомитися зі статтею на Укрправді - www.pravda.com.ua/articles/2013/08/7/6995627/

Також, паралельно буду дописувати в спеціально створений блог vitya-stroitdom.livejournal.com. Я вже викладав це посилання в форумній темі «Покращення життя вже сьогодні», та десь воно загубилося на тисяча якійсь там сторінці, поміж обільних дописувань нікнейм_анонімуса.

Зі свого боку, мені було б цікаво почитати думки профільних спеціалістів, зокрема, я хочу підбити орієнтовну вартість даного будівництва, принаймні по зовнішніх роботах.

У подальшому також планую дорозслідувати матеріал Укрправди, та розпочати активний тролінг міської ради і мера Бучі, відомого корупціонера Федорука, за допомогою закону «Про доступ до публічної інформації». Було б дуже непогано якщо мою тему читали б і професійні юристи, адже мені буде необхідна певна підтримка з юридичних питань.

 

Отже, орієнтовний план 14-ти гектарної ділянки виглядає так:

 

4834_original.jpg

 

оцінити масштаб забудови можна за посиланням - maps.google.com.ua/maps?q=%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8+%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3+%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x472b31dcc65dab8f:0x213d311019831da6,%D1%83%D0%BB.+%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D1%8B+%D0%9B%D1%8E%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3,+%D0%91%D1%83%D1%87%D0%B0,+%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&gl=ua&ei=RV0GUtPZKcbw4QTApYGQDA&ved=0CC0Q8gEwAA

 

На даний момент на ділянці закінчують зводити фундамент під семиметровий (!) паркан. Вигляд з вулиці Рози Люксембург:

 

4961_original.jpg

 

5180_original.jpg

 

На території ділянки є вже декілька готових споруд, які були побудовані ще кілька років тому. Вони загороджені окремим парканом, можливо це буде майбутнє підприємство по обслуговуванню маєтка джуніора:

 

5689_original.jpg

 

6278_original.jpg

 

Фундамент тут ще не добудували:

 

6434_original.jpg

 

І кілька фото з території ділянки

 

7272_original.jpg

 

8229_original.jpg

 

8740_original.jpg

 

На даний час вартість сотки землі в цій частині Лісової Бучі складає 6000 у.о.

* 14 га = 8 400 000 у.о.

 

Далі буде...

 

9025_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему Вы решили, что это домик младшего ?..и что полезного смогут узнать форумчане ?

да и раздел несколько о другом:\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему Вы решили, что это домик младшего ?..и что полезного смогут узнать форумчане ?

да и раздел несколько о другом:\"\":

це не я рєшіл, почитайте статтю на укрправді. я живу в лісовій бучі, я бачив в яких маєтках живуть доларові мільйонери. повірте, таку гігантоманію і несмак (я маю на увазі паркани по сім метрів) можуть собі дозволити тільки люди з дуже вузького кола осіб в цій країні.

якщо Ви не знаходите в цій темі щось для себе полєзне, то не читайте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее это Витя полезного в теме не найдет. Вот если б в процессе обращался с вопросами - "мужыки, а де вы берете навоз" или "почем в Одессе рубероид" - тогда конечно, сюда. А так в юмор и сатиру. И это вообще дача, а не дом, верно? Тогда в дачки. "Садовый домик в баобабах".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Баян какой-то. Вон на мысе Айя строят, куда там "Бучанскому маетку" :)

Может это просто котеджный городок будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повірте, таку гігантоманію і несмак (я маю на увазі паркани по сім метрів)

А как же их не делать по 7 метров, если даже с такими заборами в интернете ведется репортаж о стройке? Я в легком шоке от темы.

Недавно решили проехаться с мужем по Конча-Заспе и присмотреть крыши и отделку фасадов. Так фиг что увидишь. Но мы отнеслись с пониманием к такой закрытости. (ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно решили проехаться с мужем по Конча-Заспе и присмотреть крыши и отделку фасадов. Так фиг что увидишь.

 

С воды смотреть нужно, если так уж интересно.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С воды смотреть нужно, если так уж интересно.

С этого ракурса мы уже промониторили. (ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С воды смотреть нужно, если так уж интересно.:D

 

Сейчас так строят, что с воды, что с дороги ничего не видно. У нас сейчас в работе один такой объект под рабочим названием "21-й км" - я таких масштабов стройки за всю свою деятельность не видел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Сьогодні сходив на будівництво. За останні пару тижнів, коли останній раз там був, змін небагато.

 

12080_original.jpg

 

Почали демонтаж паркану, за яким стоять господарські будівлі якогось підприємства

 

12387_original.jpg

 

Майже закінчили фундамент по периметру

 

12654_original.jpg

 

Залишилось якихось пару десятків метрів, і весь майбутній будмайданчик, включаючи ділянку з ангаром і кількома будиночками, буде оточений бетонним фундаментом під паркан

 

13041_original.jpg

 

Залишилось трохи почекати, і побачимо, чи дійсно він буде семиметровим )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый "Автор"! На мой взгляд, Вы слегка незаконно и не порядочно открыли ветку.... раздел называется: ."..как МЫ строим..." , забор же не Вы строите и гектары не Вы купили (спи...ли):) и вообще, "задавите в себе жабу" успокойтесь и живите своей скромной пацакской жизнью. Конечно, хотелось бы тут читать посты Автора (владельца), но думаю, что скорее форум прикроют, нежели Автор станет форумчанином.:oops: Да и у других сограждан появляется жгучее желание на подушечках пальчиков описать стройки ближайших соседей:lol: Мой Вам совет, не судите, да не судимы будете. Все же понимают сорказм Вашей ветки. Каждому -свое. Реально, противно на все это смотреть, но никогда и ни при каких обстоятельствах не опускайтесь до ИХ уровня. Удачи Вам.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы слегка незаконно и не порядочно открыли ветку.... раздел называется: ."..как МЫ строим..." , забор же не Вы строите и гектары не Вы купили (спи...ли) и вообще, "задавите в себе жабу"

Верно подметили, соответствующий раздел на форуме отсутствует! Можно будет его назвать "Дневники нищебродов" и размещать там темы обо всех подсмотренных с воды или с дельтаплана виллах и резиденциях. Тока нафига?

Вот вы мне лучше объясните - чо эт они Вышгородское и Киево-Святошинское направление осваивают? Почему им в Конче не пондравилось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему им в Конче не пондравилось?

 

И не досталось Тамерлану камня (с) :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верно подметили, соответствующий раздел на форуме отсутствует! Можно будет его назвать "Дневники нищебродов" и размещать там темы обо всех подсмотренных с воды или с дельтаплана виллах и резиденциях. Тока нафига?

Вот вы мне лучше объясните - чо эт они Вышгородское и Киево-Святошинское направление осваивают? Почему им в Конче не пондравилось?

 

Здравствуйте, Filina!

Можно на Ваш вопрос ответить умно, но будет скучно. Отвечу так..., пауки плодятся из банки расползаются..., там места мало. :)

простите за флуд в ветке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый "Автор"! На мой взгляд, Вы слегка незаконно и не порядочно открыли ветку.... раздел называется: ."..как МЫ строим..." , забор же не Вы строите и гектары не Вы купили (спи...ли):) и вообще, "задавите в себе жабу" успокойтесь и живите своей скромной пацакской жизнью. Конечно, хотелось бы тут читать посты Автора (владельца), но думаю, что скорее форум прикроют, нежели Автор станет форумчанином.:oops: Да и у других сограждан появляется жгучее желание на подушечках пальчиков описать стройки ближайших соседей:lol: Мой Вам совет, не судите, да не судимы будете. Все же понимают сорказм Вашей ветки. Каждому -свое. Реально, противно на все это смотреть, но никогда и ни при каких обстоятельствах не опускайтесь до ИХ уровня. Удачи Вам.

 

Шановний Praktik_J! "Трошки не законно" це як? Я раджу Вам уважно прочитати правила форуму. В них прямо не вказано, що розповідь обов`язково повинна вестися від першої особи, або від "власника". Це по-перше. По-друге, нічого протизаконного, згідно діючого законодавства, тут немає. Я лише фотографую будівництво паркану на об`єкті, який ніяким чином не є секретним. Навпаки, він розташований поряд з Бучанським міським парком, на видноті, так сказать. Щодня тією дорогою проходять десятки місцевих жителів. Хай там навіть Папа Римський будується!

По-третє, в своєму дописі Ви самі порушуєте п. 2.2.15 ("хамство, провоцирование конфликтов и оскорбления других пользователей"), п. 2.2.15 ("использование ненормативной лексики (мат), в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов"), п. 2.2.23 ("флуд, флейм") даного форуму, на що я звертаю увагу модераторів.

Про жабу, пацаків і подальші "днєвнікі ніщєбродов" я не хочу навіть коментувати, Ви і так цим дуже яскраво окреслили свої власні комплекси та інтелектуальний рівень.

Тож бажаю Вам удачі у виборі септика і всього найкращого, а в моїй темі прошу не турбувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про жабу, пацаків і подальші "днєвнікі ніщєбродов" я не хочу навіть коментувати, Ви і так цим дуже яскраво окреслили свої власні комплекси та інтелектуальний рівень.

Не-а, шановный, это как раз-таки вы демонстрируете свой уровень фактом открытия этой ветки. С какой точки зрения вам интересен этот объект - застройщика, архитектора, просто эстета? Как бы не так. "однабабкасказала, у них будет семиметровый забор!" Провоцирование - это оно и есть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никакой плользы тема не несет, шо забор обсуждать? у форумчан и покрасивей и по технологичней решения есть, ну еще может крышу с какой сосны сфотографируете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Praktik_J! "Трошки не законно" це як? Я раджу Вам уважно прочитати правила форуму. В них прямо не вказано, що розповідь обов`язково повинна вестися від першої особи, або від "власника". Це по-перше. По-друге, нічого протизаконного, згідно діючого законодавства, тут немає. Я лише фотографую будівництво паркану на об`єкті, який ніяким чином не є секретним. Навпаки, він розташований поряд з Бучанським міським парком, на видноті, так сказать. Щодня тією дорогою проходять десятки місцевих жителів. Хай там навіть Папа Римський будується!

По-третє, в своєму дописі Ви самі порушуєте п. 2.2.15 ("хамство, провоцирование конфликтов и оскорбления других пользователей"), п. 2.2.15 ("использование ненормативной лексики (мат), в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов"), п. 2.2.23 ("флуд, флейм") даного форуму, на що я звертаю увагу модераторів.

Про жабу, пацаків і подальші "днєвнікі ніщєбродов" я не хочу навіть коментувати, Ви і так цим дуже яскраво окреслили свої власні комплекси та інтелектуальний рівень.

Тож бажаю Вам удачі у виборі септика і всього найкращого, а в моїй темі прошу не турбувати.

 

Lyga001, здравствуйте!

Если я Вас чем-то обидел, прошу прощения.

Форум, это место, где собираются люди пообщаться на интересующие их темы. Ваша ветка наверняка создана Вами для такого общения. В своем первичном сообщении (комментарии) я не планировал Вас чем-то обижать или оскорблять. В первой части сообщения я действительно считаю, что не корректно описывать чужие стройки, во второй части сообщения я в шутливой форме писал как бы от самого "Собственника забора", абстрактно предположив, как бы он сам отреагировал на Вашу ветку... В этой части присутствуют слова пацак и жаба. В резолютивной части своего сообщения я не двусмысленно поддерживаю Вас, относительно того, что "Все же понимают сорказм Вашей ветки. Каждому -свое. Реально, противно на все это смотреть" Относительно слова "пацак" - слово взято из кинофильма «Кин-дза-дза́!» цитата вебсайта Википедия— "двухсерийный комедийный художественный фильм в жанре антиутопии, снятый на киностудии «Мосфильм» режиссёром Г. Н. Данелия. Картина «Кин-дза-дза!» оказала влияние на современную русскоязычную культуру — вымышленные слова из фильма вошли в разговорный язык, а некоторые фразы персонажей — стали устойчивыми выражениями" Врядли слово пацак - есть каким-то нецензурным или оскорбительным словом. Это скорее собирательный образ обычного обывателя, ни коем образом не относящийся к элите. Не будите же Вы спорить, что Вы не пацак, а чатланин :) Я вот, тоже, к счастью обычный пацак, интересующийся септиками (как Вы верно заметили) и другой фигней для своей стройки)))

О жабе и без меня в интернете достаточно написано, более того, памятники стоят в нашем государстве. К примеру тут mesta.kiev.ua/popular/364-pamjatnik-zhabe.html или тут tourpalata.org.ua/rus/novosti-1-409/150.html, вот еще тут polit.ua/articles/2012/06/04/svinarenko.html, и вот еще mapia.ua/ru/berdyansk/dostoprimechatelnosti/pamyatnik-zhabe-zhaba-kotoraya-dushit-zavist-porok--939214. Жаба, собирательный образ, символ зависти, и уж ни как не оскробление, а памятники воздвигают наверняка, как намек и напоминание нам всем, что ее (жабу) нужно в себе душить и искоренять, сложно с ней жить, заразой такой жить.

Отдельно про матюк (спи...ли). Так в соответствии с п. 2.2.15. Правил запрещены "Любые проявления межнациональной розни, высказывания, оскорбляющие чужое достоинство, а также использование ненормативной лексики (мат)" Мне кажется, что в контексте вышеуказанного пункта речь идет о недопустимости оскрбления какого- либо участника форума, чего я не делал. Это видно из текста моего сообщения. Касательно п.2.2.23. Флуд, флейм - инициирование и поддержка неинформативных бесед, постинг излишнего количества Сообщений и/или Тем подряд. Вся Ваша ветка и есть этот самый флуд и, как его там, флейм. Попробую обосновать свои слова. Во- первых, Вы нарушили Правила п. 2.2.27. Троллинг - размещение провокационных Сообщений и/или Тем с целью вызвать конфликты между Пользователями или взаимные оскорбления.

далее, Вы пренебрегаете п. 1.9 Правил в части того, что каждый участник форума имеет право выражать свое мнение., Замечу так же, что Вы не изучили п 2.2.10. Правил, где четко идет речь о том, что запрещено размещение ложной, непроверенной, основанной на слухах информации без явного указания, что такая информация является недостоверной и/или непроверенной. При чем тут Витя, Коля или Юра, если Вы сами даете ссылку на статью в "Украианской правде", где речь идет о выделении земли гр. Ляшко и его соратникам по партии. И о слухах о том, что тут будет строится сын Президента страны (автор статьи четко пишет слово "слухи"). Более того, Вы еще и нарушаете п. 3.8. Правил "Пользователь соглашается не публиковать содержимое, которое: "....содержит ложную или не отвечающую действительности информацию о любом физическом или юридическом лице..."

Пишу это сообщение в общем форуме, а не в личку только потому, что уважаю себя и могу за себя постоять.

В заключении, хочу сказать еще раз, простите, если чем-то обидел. Если Вас мои извинения не устраивают, можите обратиться к администрации форума на основании п. 2.2.13 Правил.

Всего хорошего.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не-а, шановный, это как раз-таки вы демонстрируете свой уровень фактом открытия этой ветки. С какой точки зрения вам интересен этот объект - застройщика, архитектора, просто эстета? Как бы не так. "однабабкасказала, у них будет семиметровый забор!" Провоцирование - это оно и есть.

ну, я взагалі-то член місцевої територіальної громади, і мені як мінімум не байдуже що буде з цим доволі значним шматком Лісової Бучі. по-друге, сам планую будуватись в тому районі. і повірте, від такого можливого сусідства не дуже радію.

стосовно того що тема провокативна - так, я це розумію. можливо, я трохи помилився з вибором розділу і назвою. якщо вона викликає такі негативні коментарі саме тут, будь-ласка, звертаюся до модераторів, перенесіть її до іншого розділу. Наприклад, в "Хоббі" - "Растєнія"- "Борьба с сорнякамі". Я навіть назву готовий поміняти, перефразуючи відомий сюжет "Єралашу", на "Януковощ полєвой, лєкааарственний!" :lol:

так що тут майже як в пісні - it doesn't matter what you create, if you have no fun

 

Добавлено через 6 минут

никакой плользы тема не несет, шо забор обсуждать? у форумчан и покрасивей и по технологичней решения есть, ну еще может крышу с какой сосны сфотографируете.

а як же естетика? невже знамените єнакієвське барокко не заслуговує хоч на малесеньке представництво на форумі?

а те що у багатьох форумчан покрасивіше, це і так зрозуміло. що тільки кришу сфотографую, поживем-побачим. ось вам приклад:

www.pravda.com.ua/rus/articles/2012/09/28/6973303/

і взагалі, публічним людям (а на 14-ти гектарах там не Ваня Іванов, як Ви самі розумієте, будується), треба звикати до публічності.

 

Добавлено через 4 минуты

to Praktik_J

без проблем відповів би по кожному пункту, та якось я не хочу вступати з Вами в публічний диспут. це є марнота часу, сотрясание воздуха і нікому не потрібний флуд.

тим більше не зовсім розумію при чому тут якісь чатлани та інопленетяни. я вільна людина, я живу в демократичній країні, ні перед якими чатланами "ку" робити не збираюсь. хочу - фотографую, не хочу - не фотографую. захочу - напишу запит в міську раду, не захочу - не напишу. це моє право як громадянина.

нікого тут не збираюсь тролити чи провокувати. подобається - читайте, не подобається - не читайте. я лише показую і розказую, а висновки кожен має робити сам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

слідкувати за будівництвом чергового шедевра від єнакієвської аристократії.

Проект покажете? Ну, хоч ескізи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Дуже перепрошую у читачів за деякі неточності, які були допущені мною у попередніх записах.

Після більш детального огляду території по всьому периметру та надходження нової інфи (про це трохи згодом), план Вітіної ділянки має виглядати так:

13297_original.jpg

 

Тобто гектарів насправді не 14, а 15 з гаком )

Помилився я тому, що деякі ділянки з Вітіного масиву на кадастровій карті були позначені як окремі, причому деякі з них навіть забудовані. Та, аби не псувати контурів майбутнього маєтку, для власника це не виявилося проблемою.

 

Найголовніша новина з мого попереднього візиту сюди - це спорудження металевого каркасу для паркану, і, власне, сам паркан. Як і обіцяно, він таки висотою СІМ МЕТРІВ!

 

13446_original.jpg

 

На даний момент каркас споруджено майже по всьому периметру ділянки, за виключенням лицьової сторони - тієї, яка виходить на вулицю Рози Люксембург і міський парк.

 

13951_original.jpg

 

Прямуємо далі по периметру. Звертаємо увагу на дерев’яну споруду загального користування, що знаходиться в буферній зоні, поміж парканами Віті і ще якогось заможного пана.

Хто і чому її тут поставив, невідомо.

 

14189_original.jpg

 

А ось і перша жертва паркану. Симпатичний будиночок на вулиці Грибоєдова опинився в полоні. Сподіваюсь, його колишній господар таки підняв трохи бабла )

 

14429_original.jpg

 

І, нарешті, славнозвісний паркан. Я трошки проспав початок його спорудження, адже почали його зводити з північної, найбільш віддаленої частини ділянки, яка знаходиться біля поля. Східна частина в процесі

 

14821_original.jpg

 

15100_original.jpg

 

Гуляючи вздовж паркану, зустрів двух робітників, які приварювали верхні секції. З одним із них (на фото) в мене відбувся такий діалог:

- Добрий день! А скільки метрів забор?

- Сім!

- Класний забор, капітальний! - показую великий палец догори

- Та, китайський..

 

15329_original.jpg

 

На цій фотці можна оцінити масштаби забудови. Я уявляю, як прикро людям, які кілька років тому купили або побудували тут поряд з лісом будинки, щоб усе життя споглядати цю картину маслом.

Трохи правіше (на жаль, не зробив з того ракурсу фото) розміщена недобудова, на якій працювали мужики-роботяги. Коли я дістав свій апарат та почав фотографувати, робітники почали пошепки обговорювати цю подію: "Це преса, це преса!", показуючи тим, що вже звикли до уваги ЗМІ до паркану.

 

15516_original.jpg

 

Тож, якщо в когось ще залишилися якісь сумніви, ось Вам прямий родич

 

15774_original.jpg

 

P.S. Відкопав в інтернеті цікаву інформацію щодо попереднього господаря одного з цих земельних наділів. Неймовірно, але ним виявився, хто б Ви думали, волшебний кролік, бойовий друг Олега Ляшка по імєні Боря, Санта Клаус? Ні, це відомий співець ротом Славко!

Придивіться до документу "Фрагмент генерального плану" за посиланням www.narodnavolya.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=144%3A2009-02-19-18-28-11&Itemid=53, та двох ділянок на моєму скані з кадастрової карти на першому зображенні - ті, які знаходяться внизу, зліва, і трохи світліші за решту.

P.P.S. Був би дуже вдячний якби хтось із фахівців або форумчан які мали такий досвід, прокоментував би вартість спорудження 1 метра такого паркану, ну хоча б приблизно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і взагалі, публічним людям (а на 14-ти гектарах там не Ваня Іванов, як Ви самі розумієте, будується), треба звикати до публічності.

 

справедливо сказано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ну, ось, власне, і все. Паркан майже добудовано, територія загорожена

 

16069_original.jpg

 

Вигляд з вулиці Рози Люксембург, навпроти бучанського міського парку

 

16251_original.jpg

 

В'їзд до майбутньої резиденції

 

16467_original.jpg

 

Іду я тут собі тротуаром, фотографую чудові краєвиди. Раптом з якогось ангару за парканом вибігає охоронець і з помітним західноукраїнським акцентом питає:

- Ну шо, получаєцця?

І стає посеред дороги, так, ніби намагається затулити собою весь 7-метровий паркан з 15-ма гектарами.

- А в чому справа, - кажу. У Вас якісь проблеми?

- Та нє, просто питаю. Получаєцця?

 

16890_original.jpg

 

Колись давно в своїх записних книжках один з авторів "12-ти стільців" та "Золотого телёнка" назвав Росію "страной непуганых идиотов". Трохи перефразуючи, можна дати певну дефініцію і нашій країні. Я б назвав її "країною переляканих холопів"

 

16989_original.jpg

 

Ну а тепер трохи конкретики. На сайті громади Приірпіння нарешті опублікували статтю "про нашего мальчика" - (ссылка устарела). Це одна з перших спроб розслідувати дану тему.

Зокрема, там наведено інформацію, що в принципі може бути цікавою і для форумчан. За словами будівельників зі статті, паркан складається з 400 секцій, в кожній з яких по 6 металевих сендвіч-панелей, з утеплювачем всередині. Виробник панелей - Кагарлицький завод "Пантек" - www.pantec.com.ua. Вартість 1м кв панелі складає 350 грн. Площа панелі - приблизно 4,5 м кв. Тож, маємо вартість матеріалів: 4,5*350*6*400 = 3 млн 780 тис. грн. Вартість роботи по монтажу 1 панелі - також 350 грн. Робота: 350*6*400 = 840 тис. грн. Плюс, спорудження бетонного фундаменту під паркан висотою 1,6 метрів по периметру ділянки, обійшлося не менше 1 млн 200 тис. грн, без урахування оплати праці робітникам. Тож, загалом, паркан потягнув майже на млн доларів.

Ну і найбільше одкровення - завдяки запиту народного депутата Гулака-Артьомовського В.В. Януковича до прокуратури у зв'язку із скандалом в пресі, стало відомо П.І.Б. офіційного власника 15-гектарної ділянки. Ним виявився такий собі Василь Устимович К. Дивина, але про цю напевно талановиту, багату та успішну людину нічого не знає ні гугл, ні яндекс (до речі, люди що здійснюють юридичне прикриття таким справам мають доволі своєрідне почуття гумору; пам'ятаю зі статті С.Лещенка на Укрправді, як 7,6 га території Межигір'я записали на Благодійний фонд "Відродження України", засновником якого була студентка із Донецьку на ім'я Лоліта Шапкова :D )

 

П.С. Хтось із спеціалістів-будівельників, які все ж таки читають цю тему, може пояснити - для тих хто в танку, навіщо в паркані УТЕПЛЮВАЧ ??? Ну, сім метрів паркан, чорт із ним - щоб не заглядали сусіди, або щоб не зазіхали всякі злодюги на чуже добро. Але утеплювач в заборі? Нафіга?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...