Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правда что в Европе камин.топки дешевле и можно оттуда привезти?

Андрей123456

Рекомендовані повідомлення

Покупал неделю назад NORDPEIS Panorama NI-25. Знакомый ехал в Польшу по своим делам и обещал привезти топку попутно. Причём сам он сантехник и несколько оптовых складов (не магазинов) в Польше знает.

На таможне уточнял стоимость провоза - там 150 кг. - где-то хотели 200$

Цена на данную топку на складе составила в районе 1200 евро. Но если поискать в Украине (даже здесь на форуме) то можно найти дешевле.

Думаю разница в цене будет больше на польские топки - здесь всё зависит от моделей и изготовителя.

А возможность возместить НДС vs заплатить мзду - призрачный плюс такой покупки. Я купил в Украине и ни чуть не жалею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупал неделю назад NORDPEIS Panorama NI-25. Цена на данную топку на складе составила в районе 1200 евро. Но если поискать в Украине (даже здесь на форуме) то можно найти дешевле.

 

Первые три ссылки дали цену в 13200-13500 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

я купив топку в Польщі kratki maja bs , вийшла мені 6700(це мінус пдв і + 700 грн за доставку і взятки митникам)

в нас на сайтах мін ціна 1150 євро!от і думайте куди нам рухатись..

купляв тут elektrokal.pl

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукав недорогу топку-купив KAW-MET W1 у Львівській області за 4300гр. Не думаю що везти з-за кордону буде дешевше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так місцеві контрабандисти казали шо як добра зміна то можна бомбу перетягнути

 

от і думайте як довго ми будемо йти до Европи :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
я купив топку в Польщі kratki maja bs , вийшла мені 6700(це мінус пдв і + 700 грн за доставку і взятки митникам)

в нас на сайтах мін ціна 1150 євро!от і думайте куди нам рухатись..

купляв тут elektrokal.pl

А можна детальніше? Як замовляти, як перевезти через кордон? Теж планую купити камін в Польші, але монолітний (вага - 120 кг), не знаю, чи це вигідно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вигідно ще й як!мені перевозили місцеві контрабандисти які суто тим і займаються.ну і це вигідно якщо камін середній або дорогий по ціні,до4-5тис грн то краще в нас купити
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вигідно ще й як!мені перевозили місцеві контрабандисти які суто тим і займаються.ну і це вигідно якщо камін середній або дорогий по ціні,до4-5тис грн то краще в нас купити

 

чи можна в них шось замовити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Gonchik, добрый день! Есть ли возможность притянуть топку Kratki Zuzia (самая простая) по интересной цене? Заранее благодарен!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ли возможность притянуть топку Kratki Zuzia (самая простая) по интересной цене? Заранее благодарен!

 

На следующей неделе мне везут парочку Kratki по хорошей цене. Если интересно пишите в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покупал камин здесь: englishfireplaces.co.uk

доставка микроавтобусом из Лондона в Тернополь, дальше Новая почта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Gonchik, добрый день! Есть ли возможность притянуть топку Kratki Zuzia (самая простая) по интересной цене? Заранее благодарен!

 

На Украине зюзя 500-520евриков цена на нее вроди и так порезана

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...