Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стоит ли брать "серый" телевизор?

мастерок

Рекомендовані повідомлення

ХЗ нужно уточнить у кого-то у меня 32" ergo с т2

 

цена до пятницы 5199грв

 

39" Эрго 65 ватт инфа от пр-ля

цену нужно переуточнять, а то уе нынче радует

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
За три недели до конца 5 !!! летней гарантии посудомойку отремонтировали бесплатно на дому. Ну,для приличия дал парню 50грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серый брать не стоит т.к. :

1. в оф-м СЦ не отремонтируеш, ДАЖЕ ЗА ДЕНЬГИ - не примут, лично звонил (в LG, я брал LG47LA690).

За LG не знаю, Samsung ремонтував в нашому СЦ)

Прийшов, побачили маркіровку, знали сходу шо сірий, кажуть по гарантії не піде, тільки за гроші)))

за 500грн міняли блок+100робота)) Без проблем) 1день... :D Всі з/ч, точно такі як в наших!

UE46D8000

 

2. если сделано для нас то в телеке все будет на наших языках, и с параметрами для наших сетей.

Абсолютно нічого не буде!) Різниця в налаштуваннях прошивки, і все...

 

3. СМАРТ тв для каждой страны свой, свои настройки, сервисы, контент в сервисах (кстати в LG больше всего бесплатного, хотя уже и урезают и только у них был беспл. мегогоу HD и встроеный флеш плеер)

4. параметры вещания для каждой страны свои.

и еще много мелких нюансов из-за которых прийдется танцевать с бубном - оно вам надо, и вспомните одну старую поговорку

Так це все вірно) Але для того, щоб смарт став наш, треба трохи перепрограмувати ТВ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывая что по ТВ уже практичеки него смотреть то телевизор брать вообще не стоит ну или в качестве монитора его ну что удобнее фильмы смотреть.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це все вірно) Але для того, щоб смарт став наш, треба трохи перепрограмувати ТВ...

Да, но на форумах пишут, что в случае неудачи - кирпич- замена материнки (Самсунг)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, но на форумах пишут, что в случае неудачи - кирпич- замена материнки (Самсунг)

Так, це інший бік медалі) Але, якщо не впевнені в собі, можна в більш-менш великому місті знайти людину, яка все зробить за певну суму... З гарантією, і якщо наробить біди, то будуть не Ваші проблеми) Але не наробить, бо зробив їх дуже багато, і я думаю, що навіть з заплющеними очима все б провернув))

Сам живу за 30км від державних кордонів, в нас на ринках дуже багато ТВ з Угорщини, Словаччини, всі готові до роботи в наших умовах, нічого робити з ним вже не потрібно! І на будь якій "точці", можна зробити з Вашого заблокованого смарта, правильний))

В нас можна замовити ТВ, який Вам потрібен з завдатком, його привезуть, перепрошиють, і тоді Ви тільки платите гроші...

А ось в деяких випадках різниці в цінах просто нереальні)) Ось приклад великої діагоналі, моніторю для себе, але поки ітак багато))

UA - 162К

PL - (ссылка устарела)

Тепер мені поясніть, як так? Чи ми значно багатші за європейців? Під "чим" я маю бути/чим керуватись, щоб переплатити 99К(півтора ТВ)?

Якби різниця була в 2-3-5К грн, я би й не думав, купив би наш, все-ж таки велика сума, якщо щось трапиться і т.д.

Я розумію, що на маленьких діагоналях ціна не настільки різниться, але тут, я просто без варіантів візьму сірий, і якщо він здохне, то буду ремонтувати "за свої"/везти його назад до Європи, і не жаліти жодної секунди!

з.и. Питав на рахунок саме цього ТВ, просять 1К грн за розблокування смарту))

Я поки не маю ТВ і не вирішив, що буду робити)) сам досить "дружу" з електронікою, й не думаю, що може щось піти не так, все розжовано до дрібниць, але з іншого боку, на сумі економії й не така велика витрата, щоб ризикувати))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже беру исключительно серую бытовую и тв-технику. Всегда. Очень большая экономия. Правда покупаю с гарантией, но 50/50 официальной или серой.

 

А сейчас когда серая еще и не РФ сборки (словатский самсунг место калужской сборки,сименовские узкуе стиралки WLO (PL)-серии китайской сборки,вместо питерской сборки WLK/WLG ) выбор и не стоит кого брать.

 

 

 

Ну мелочи типа хлебопечки,фенов и т.д тут конечно вся офф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Я сам особисто вожу техніку, включаючи телевізори з Польщі. Купляю все в офіційних магазинах і маркетах електроніки. На весь товар дається 2х річна гарантія, яка підтверджується ксерокопією чека. При гарантійному випадку мусово везти назад в Польщу в магазин, з нього їде в сервіс, на ремонт дається неділя, після чого віддається відремонтована, один раз за більш як за 5 років віддали гроші. Все разом з пересилкою займає 2 тижня, по пересилці домовляюся з клієнтом порівну, або беру пересилку на себе. Гарантійні випадки трапляються дуже рідко, по моїй статистиці 1, максимум 2 рази в рік. Це лотерея, але завжди клієнт залишається не в програшу, максимум 2 тижні очікування, тому що від цього залежить репутація продавця і вистачить одного незадовільного відклику і бізнес закінчується, а конкуренція досить неслабка.

Що стосується телевізорів Samsung, то майже в кожному магазині є сервісний пульт, яким міняють регіон, і Smart працює без проблем в Україні, обновлюється ПО і нічого не блокується. Ця процедура коштує офіційно з чеком і описом проведених робіт до 400гр, неофіційно (все те саме але без паперів) до 150гр. Наші "кулібіни" щоб зекономити лізуть в програмне забезпечення, щось там мутять і в результаті при оновлені ПО получають "кірпіч", але ця процедура коштує 50гр. Але це тільки в Samsungів. Всі інші (LG, Philips і т.д.) виключаючи Sony i Panasonic пристосовані до праці в Україні. Sony i Panasonic я ще не чув і не бачив щоб хтось поміняв регіон і мову на наш, але це тільки проблема телевізорів зі Smartом, а кому не потрібен інтернет в ТВ без проблем настроють параметри на польській, словацькій, болгарській чи англійській мові, або по всім відомим значкам в меню ТВ і будуть дивитися недорогий ТВ європейської зборки.

Все написано на основі власного досвіду продаж і використання трьох "сірих" ТВ включаючи нещадну майже 4х річну експлуатацію функцій 3D i SMART на свому LG 42LM620S.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, но на форумах пишут, что в случае неудачи - кирпич- замена материнки (Самсунг)

У меня так было.

Официальный телик, полез ручонками в инженерное меню и где то поставил 0 вместо 1. И всьо.

Сначала по инету к нему подключались сервисники.

Потом позвонил инженер с Калуги, тоже попросил дать доступ к инженерному меню.

Ничего не вышло.

Приехал паренёк с сервис центра сам, за 5 минут сменил плату, оформил документы и уехал. Я бы офигел таскать 50"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, а как в "серых" Samsungах безопасно устанавливать обновления, чтобы не слетал русский язык?

 

и где купить сервисный пульт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, а как в "серых" Samsungах безопасно устанавливать обновления, чтобы не слетал русский язык?

 

и где купить сервисный пульт?

хЗ як в нових, в мене якийсь 12го року, 8серія, 46ка, як розблокували смарт хаб, оновлював купу разів, нічого не злетіло...

В нових вже не так?) хто в курсі, бо теж планую купляти новий тв))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такое. Наблюдал на этой неделе у знакомого J-модель из Польши (разблочить не получилось стандартными методами по мануалам из инета,вроде уже и сервис пульт использовали и с светодиодом игрались, но не вышло-будут на следующей неделе копать дальше ).

 

У меня на домашней F 13-го года, все гуд (SS словак для Польши). Обновлял на этой неделе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, а как в "серых" Samsungах безопасно устанавливать обновления, чтобы не слетал русский язык?

 

и где купить сервисный пульт?

Розмовляв сьогодні з людиною, яка безпосередньо цим займається, говоре що розблокувати стає все складніше і відповідно дорожче. Я не до кінця розумію навіщо купувати недешеву річ і займатися експерементами, які можуть привести до заблокування (кірпіч).

Рекомендую купувати LG.

А якщо вже так "вперся" самсунг, тоді офіційний російської зборки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне захотелось с гнутым экраном ( lg отпал), выше писали про разницу в цене Европы и российской сборки (очень сомневаюсь в качестве Калужской в стране дешевых спиртных напитков), взвесив риски взял меньше диагональ, обновления ПО отключил на всяк случай)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такое. Наблюдал на этой неделе у знакомого J-модель из Польши (разблочить не получилось стандартными методами по мануалам из инета,вроде уже и сервис пульт использовали и с светодиодом игрались, но не вышло-будут на следующей неделе копать дальше ).

 

У меня на домашней F 13-го года, все гуд (SS словак для Польши). Обновлял на этой неделе.

 

Да, интересна именно данная серия JU, телевизор JU6400, словацкая сборка. Подскажите плиз как разблочить/правильно обновлять, если получится.

 

Рекомендую купувати LG.

 

Лично на мой взгляд, Samsung и Sony заслуживают больше всего внимания благодаря качеству картинки, поэтому и интересуюсь.

Подскажите где можно приобрести сервисный пульт к моделям 2015 года?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Купив і я собі "сірого" поляка LG 55LF592V-ZB. Модель, наскільки я розумію, 2014 року (по лінійці LG - 2015-й модельний рік), виробництво травень 2016. При першому запуску встановив українську регіон і мову, Т2 чудово працює. Другого пульту (мейджику) в комплекті нема (надіявся, що буде - на шведському сайті в описі він є, але і в документах до ТВ заявлений один пульт, і постачальник сказав, що вони йдуть починаючи з 6 або 7 серії) - встановив LG TV Plus на телефон - "пульт" працює. Інтернет по шнурку підхопив автоматом. По ціні зекономив близько 40% відносно цін в роздрібних магазинах на аналогічні моделі ТВ (конкретно ця модель в Україні офіційно не продається). Повісив замість 37" Філіпсу (по вазі LG навіть трохи легше). Єдине, з чим повозився - кріплення vesa 400x400. Не хотів пересверлювати стіну під нове кріплення, адаптери 200 на 400 не сподобались своєю надійністю (4 металевих планочки), тому зварив перехідну рамку з 200x200 на 400x400. Не дуже естетично (хоча її абсолютно не видно), але я спокійний за надійність...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почувствуйте разницу в цене , на один и тот же телевизор ( LG 43LF590V ) в интернет магазине на Украине , и в обычном магазине в Польше :

 

*******.com.ua/lg_43lf590v/p3487077/ - 655 $

Эта же модель, в центре Варшавы, в магазине стоит - 505 $ , а украинцу который его вывозит из Польши и возвращает НДС (там 23%), он обходится в 390 $.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив і я собі "сірого" поляка LG 55LF592V-ZB

А де купляли? Теж шукаю. Максимально "пустий", без наворотiв, щоб працював монiтором.

В Польщi часто, але возитися с нашими митниками не готовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в центре Варшавы, в магазине стоит - 505 $ , а украинцу который его вывозит из Польши и возвращает НДС (там 23%), он обходится в 390 $.

 

А потом платит ндс 20% при ввозе и на разницу с беспошлинным лимитом таможенную пошлину. Ну это так, если официально везти, а не зеленым горошком. Плюс себе навар. Чувствуете разницу? От туда можно и нужно для сэкономить ввозить много чего, но не крупную технику. Ну мы про провоз честный, да? В теме про "серую" технику :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже планирую серый смарт большой диагонали, еще не вникала в суть вопроса, но переплачивать не хотца нашим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Тоже планирую серый смарт большой диагонали

Вот может мне кто-то доступно обьяснить зачем почти все хотят/покупают/переплачивают за этот самый смарт? Уже на момент покупки железо в нем обычно устаревшее. Урезанный функционал.

Купил восьмиядерный андроид 6.0 KM8 Pro, 2/16гиг, 4К 60Гц показывает, все летает, антуту 43000 попугаев рисует, Коди работает, Хром тоже все шустро как на компе. Подключил 900 каналов айпитиви - фильмы, футболы, больше половины каналов в ХД качестве.

Мое имхо - смарт пустая трата денег! За эти деньги покупается нормальный андроид, аэромышь (250грн), и еще на подарок детям останется

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот может мне кто-то доступно обьяснить зачем почти все хотят/покупают/переплачивают за этот самый смарт? Уже на момент покупки железо в нем обычно устаревшее. Урезанный функционал.

Купил восьмиядерный андроид 6.0 KM8 Pro, 2/16гиг, 4К 60Гц показывает, все летает, антуту 43000 попугаев рисует, Коди работает, Хром тоже все шустро как на компе. Подключил 900 каналов айпитиви - фильмы, футболы, больше половины каналов в ХД качестве.

Мое имхо - смарт пустая трата денег! За эти деньги покупается нормальный андроид, аэромышь (250грн), и еще на подарок детям останется

 

А сейчас уже практически все телевизоры больших диагоналей уже идут со смартом. Без вариантов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...