Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трембіта. Таунхаузи в Ременові і Вислобоках.

Piton111

Рекомендовані повідомлення

І чи взагалі є шанс просто приїхати і вселитися, а не постійно їздити і контролювати?

 

не раджу. косяки будуть вилазити протягом 1-5 років

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настільки все запущено???

 

все гірше ніж Ви можете собі уявити.

 

після того що я бачив, прийшов до висновку і всім кажу, що готовий будинок ніколи не куплю. мушу все контролювати від риття ям під фундамент до прибирання після ремонту

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
все гірше ніж Ви можете собі уявити.

 

після того що я бачив, прийшов до висновку і всім кажу, що готовий будинок ніколи не куплю. мушу все контролювати від риття ям під фундамент до прибирання після ремонту

 

А що саме ви бачили??:confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що саме ви бачили??:confused:

 

Ви подивіться фото навіть з таун-хаусів- фундамент, панелі(каркасник) www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279&page=4

 

особисто бачив на сусідніх будинках( в котеджному містечку) як блоки фундаментні без підсипки піску/щебеню кидали в болото, без армопояса по них починали стіни зводити, як заливали чорнові стяжки в 5 см товщиною на неутрамбовану землю, як НЕклали арматуру в "армо"пояса і перемички

як крокви(бо невистарчило двожини) збивали на прольоті в 6 метрів з трьох кусків цвяхом "75", як каналізаційні/водяні труби клали на глибині 30 см від "о" рівня, як по пінопласту(який приліплений на цемент а не на клей) без сітки і клея, ліпили короїд.... і т.д......

і

бачу чим то все вилазить власникам...........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви подивіться фото навіть з таун-хаусів- фундамент, панелі(каркасник) www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279&page=4

 

особисто бачив на сусідніх будинках( в котеджному містечку) як блоки фундаментні без підсипки піску/щебеню кидали в болото, без армопояса по них починали стіни зводити, як заливали чорнові стяжки в 5 см товщиною на неутрамбовану землю, як НЕклали арматуру в "армо"пояса і перемички

як крокви(бо невистарчило двожини) збивали на прольоті в 6 метрів з трьох кусків цвяхом "75", як каналізаційні/водяні труби клали на глибині 30 см від "о" рівня, як по пінопласту(який приліплений на цемент а не на клей) без сітки і клея, ліпили короїд.... і т.д......

і

бачу чим то все вилазить власникам...........

 

Ну так, каркасник я б ніколи не купив, але газоблоковий котедж - це зовсім інше. Спеціаліст дивився на фундамент і він повністю відповідає стандартам. Тому за газоблоковий котедж не варто переживати!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви подивіться фото навіть з таун-хаусів- фундамент, панелі(каркасник) www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279&page=4

 

особисто бачив на сусідніх будинках( в котеджному містечку) як блоки фундаментні без підсипки піску/щебеню кидали в болото, без армопояса по них починали стіни зводити, як заливали чорнові стяжки в 5 см товщиною на неутрамбовану землю, як НЕклали арматуру в "армо"пояса і перемички

як крокви(бо невистарчило двожини) збивали на прольоті в 6 метрів з трьох кусків цвяхом "75", як каналізаційні/водяні труби клали на глибині 30 см від "о" рівня, як по пінопласту(який приліплений на цемент а не на клей) без сітки і клея, ліпили короїд.... і т.д......

і

бачу чим то все вилазить власникам...........

 

 

А почему не взять отдельно землю и не построить дом,который будет подходить именно вам?Ведь так вы сможете контролировать весь процес, и именно вы будете выбирать каждую мелочь с помощью архитектора.

Зачем доверять застройщикам которым главное продать ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня всім. Сьогодні їздив у Ременів дивитися на котеджі ті що з газоблоків будуються(3 поверхи). Дуже сподобались котеджі. Задумались про придбання. Я перечитав всю тему, але для себе хочу дещо уточнити.

1. Я так зрозумів що дитсадка немає, правда мені росказували що в плані є школа і дитсадок, але як я розумію це лише слова. Чи є дитсадок в самому селі?

2. Хто вже придбав, живе, буде заселятися, як обстоять справи з інтернетом? тут писали про якийсь інет, але казали що будуть модернізовувати, чи є якісь зрушення?

3. Питання по документам на землю і сам дім. По закінченню будівництва мого будинку мені видадуть документи під право власності на дім і на ділянку? і як ця земля взагалі зареєстрована, під будівництво, чи садівництво?

Всім буду вдячний за любу інформацію. Можливо хтось щось порадить.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) В Ременове помоему есть детский сад.

2) Интернет есть. Проводят на следуюший день после звонка. 300грн за проведение. 100грн абонплата. Скорость теоретически до 8.

3) Документы делают и на землю и на дом. Делают таким образом будто вы сами и строили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интернет вроде бы уже есть bat.at.ua/

С документами на землю сложнее. Земля переводится под строительство в два этапа - вначале под садоводство, потом под строительство. Сейчас это вообще сельскохозяйственные угодья. Когда вы приобретете землю, вам дадут телефон одного пана из Каменки, который за определенную сумму будет все это делать. Причем делать очень не спеша, скажем года 2. По крайней мере в Вислобоках, где продажа земли началась в 2011 году, я пока еще не встречал ни одного человека, у которого на руках есть полный пакет документов на землю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня интернет: internetyk.org.ua/

С документами у меня всё длилось ровно 2 дня... гораздо большая проблма с газом... провтыками по стройке и тд...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переоформление заняло два дня? :o Но это невозможно. На каждое переоформление необходимо заседание Каменко-Бугской сильрады, где принимается решение о смене целевого назначения земельного участка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Я так зрозумів що дитсадка немає, правда мені росказували що в плані є школа і дитсадок, але як я розумію це лише слова. Чи є дитсадок в самому селі?

 

є в селі, з нашого містечка туда дітей возять

 

 

 

2. як обстоять справи з інтернетом? казали що будуть модернізовувати,

 

в мене вже оптоволокно, тарифи від 20 Мб-100 грн до 50 Мб/с- 150 грн

 

А почему не не построить дом, вы сможете контролировать весь процес

 

я понимаю, что Вы не следите за моими постами...

построился, с 2011 года живу, застройщика контролировал на всех этапах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене вже оптоволокно, тарифи від 20 Мб-100 грн до 50 Мб/с- 150 грн

 

А чё за провайдер?

 

Добавлено через 48 секунд

Переоформление заняло два дня? :o Но это невозможно. На каждое переоформление необходимо заседание Каменко-Бугской сильрады, где принимается решение о смене целевого назначения земельного участка.

 

А почему должна была быть смена целевого назначения? Земля пи была под застройку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему должна была быть смена целевого назначения? Земля пи была под застройку.

О, круто! Тогда конечно. В Вислобоках такого не было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня!

Хотів запитати, як майбутній власник зблокованого будинку з газоблоку в с.Ременів наступне:

1. Від яких матеріалів забудовника варто відмовитись?

2. За якими моментами будівництва варто простежити, щоб зробили нормально?

3. З чого варто зробити сходи?

4. Також цікавить якість водопостачання на даний час, (якість, тиск води).

5. Газопостачання.

 

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Все досить цікаво виглядає у цих таунхаузах, але хотілося б щоб огорожі були одинакові...

 

Це виглядає модно і стильно, а не кожен сам собі робить..

 

Хто які взагалі ставить або ж думає?

Найшов цікавих виробників..

Хто шо думає?

 

Фото 3b59ea45f7da.jpg

5968f3550027.jpg

be697e1d26a9.jpg

2570bdcfbe4c.jpg

d514f87ca243.jpg

b0216f36220f.jpg

05db2bd8f3b8.jpg

ceccd4e6bb6a.jpg

c23d9e212d81.jpg

0b98fcbc7f10.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все досить цікаво виглядає у цих таунхаузах, але хотілося б щоб огорожі були одинакові...

 

Це виглядає модно і стильно, а не кожен сам собі робить..

 

Хто які взагалі ставить або ж думає?

Найшов цікавих виробників..

Хто шо думає?

 

Забудовник буде однакові ставити огорожі, хіба за бажанням хтось собі замінить. Але не думаю що таких буде багато :)

 

Добавлено через 2 минуты

На Куземського 8 будівництво щось ну дууууже слабо рухається, хтось може знає в чому проблема. Пам'ятаю Савчин казав що до вересня побудують всі поверхи (без внутрішніх робіт), а насправді навіть перекриття між першим і другим поверхом не залито. Це трохи насторожує:-x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нічого дивного. Як і всі забудовники Трембіта терміни не виконує. Доплюсуйте ще 6 місяців
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нічого дивного. Як і всі забудовники Трембіта терміни не виконує. Доплюсуйте ще 6 місяців

 

Мдааа... для чого було обіцяти. За язик його ніхто не тягнув. Тими обіцянками вони собі репутацію псують ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Репутацию? При постройке жилья низкого ценового сегмента?

 

Люди, Вы в своём уме?

Их задача - хоть что-то заработать из тех крох, которые им заплатили застройщики. Потому там экономят даже на песке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Репутацию? При постройке жилья низкого ценового сегмента?

 

Люди, Вы в своём уме?

Их задача - хоть что-то заработать из тех крох, которые им заплатили застройщики. Потому там экономят даже на песке.

 

Так, репутацію! Будь яка фірма хоче мати хорошу репутацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Днями їздив в Ременів:

15-тий практично збудований, а у 8-ому почали будувати другий поверх! Купа працівників і техніки - всі працюють! Лишились позитивні враження!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...