Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трембіта. Таунхаузи в Ременові і Вислобоках.

Piton111

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...

Слушайте, товарищи, а как у вас решен вопрос с канализацией? Помнится, при строительстве Савчин обещал некие очистные сооружения для стоков. По факту я вижу в Вислобоках два цементных колодца, куда все это г... стекает. Один из них уже заполнен и содержимое равномерно распределяется по окрестностям. Амбре стоит очаровательное. Надо полагать, что после заселения поселка, аромат будет такой, что Полтва и рядом не стояла.

При этом Трембита аккуратно собирает деньги за водоотведение. Какой смысл в этом водоотведении, если мы имеем обычную выгребную яму, которую никто не откачивает и которую я мог бы сам выкопать у себя на участке в этом случае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо хтось знає як справи з будинком по куземського10,половину гаражів зробили,а що дальше?

Будують перший поверх (в двох квартирах вже збудований)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! може хтось знає як там Куземського 11? вже місяць там небув

свіже відео з Ременова
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Доброго дня! Їздив на будівництво, мною були внесені зміни і відмовився від внутрішніх робіт вже давно, а коли приїхав то побачив, що зробили на першому поверсі мені перегородки і поштукатурили, добре що хоч не зробили того ще на другому поверсі. Раджу всім перевірити хто вносив зміни в проект=)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Чи є тут хтось, хто купив таунхауз у 16 будинку? В більшості квартир нема ні вікон ні дверей, хоча термін в мене по договору 20 липня ( звичайно ж перенесено на 25 серпня, потім на кінець вересня і на сьогоднішній день, як то кажуть, "...а віз і досі там"). Також питання по каналізації - очисних споруд я там не видів, якщо там заселиться ще 3 будинки, то через деякий час в своіх же какашках плавати будемо. Газ - мабуть саме болюче питання для всіх, хто купив квартири в будинках з газоблоку. Юрійович обіцяє - 1000 відстоків що до зими в 16 будинку він буде, хоча в тих будинках, що вже здані ним навіть не смердить. Також питання по самій процедурі підключення до газу - має вселитись цілий будинок, щоб газовики пустили газ по трубах, чи вони роблять розводку і якщо вже живеш, то підключають?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, я вам сфоткаю фото "очистных споруд" в Вислобоках. То есть огромный колодец, куда сливается все г... Колодец давно заполнен и все г... ровным слоем растеклось по окружающей местности. Аромат еще тот. Зато зимой ковзанка будет, приходите кататься.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, я вам сфоткаю фото "очистных споруд" в Вислобоках. То есть огромный колодец, куда сливается все г... Колодец давно заполнен и все г... ровным слоем растеклось по окружающей местности. Аромат еще тот. Зато зимой ковзанка будет, приходите кататься.

 

Гівно-каток))))) Будемо в гості один до одного ходити по вихідних, бо в нас десь "на районі" мабуть такий само "каток" є))) Треба в Трембіту подзвонити, хай на сайті вкажуть додаткові переваги купівлі житла в Ременові - гівно-каток, бесейни в підвалі і т.д. Я шось так думаю, що з часом з'явиться атракціон "рускіє-горкі", бо центральну дорогу фури вже так роздовбали, що скоро живого місця не лишиться. А ще можна проводити екскурсії "Джунглями Ременова", бо між будинками на газонах і так званому полі для гольфу такі двометрові будяки вже розрослися, що скоро люди почнуть там губитися. Цікаво, ті хто вже там живе, за благоустрій (типу квартплату) оплачують адміністрації містечка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как у вас решен вопрос с канализацией? Помнится, Савчин обещал.....

Говорят: обещанного три года ждут....

 

Мы, в Гетьманском, ждём с 2010...

Очисных так и нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був вчора на будівництві - по 16 будинку взагалі нічого не змінилось. Таке відчуття, що наразі роблять тільки багатоквартирний будинок, там вже навіть одна квартира ніби заселена, от тільки що там робити без газу, враховуючи, що на носі зима, я не знаю....

Здається, в Юрійовича явно проблеми з фінансами, оскільки навіть в буденний день робочих на будівництві мало, а ЖК Лемберг взагалі не розбудовується. Можливо хтось вже судився з ним щодо термінів, або може є хтось, хто відмовлявся і повертав гроші???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, в Юрійовича явно проблеми з фінансами, оскільки навіть в буденний день робочих на будівництві мало

Так і є, багато хто з працівників розрахувались бо не платили (чи затримували) зарплати.

 

Замість того щоб закінчити одне вони починають інше будівництво і все стоїть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день) Ми уже майже рік чекаємо на спарений котедж по куземського 10, але на разі навіть фундаменту не зробили((( в договорі прописано до кінця грудня) так що навіть не знаємо що робити?)

взагалі можна забрати назад свої гроші?) чи все таки це норм фірма і добудує??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По ходу, ще нікого не кидав, але враховуючи те, що нічого наразі там не робиться трохи починає насторожувати. Треба збиратись разом і з ним говорити. Коли піднімалось питання по 16 будинку, що висота стелі 2.6 м, а не 2.8 м. як у інших будинках, і просив у нього номери телефонів всіх майбутніх сусідів, щоб зібратись і це обговорити (або хоча б попередити), то він сказав, що номери не може надати, оскільки то розголошення персональних даних. Треба тиснути на нього, по по ходу всі наші гроші пішли в ЖК Лемберг, який нікому нафіг не треба серед поля. Пропоную в найближчу суботу зібратись в Ременові і все обговорити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Настали морози і в таунхаусі почали з'являтися тріщини на стінах. І тріщин не одна, а декілька, і є суцільні тріщини від мансарди до першого поверху. Я розумію, що будинок не завалиться, але це насторожує. Хіба газоблок сам по собі так тріскає???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо тріщина то фундаменту хана....

Фундамент має в собі металеві шпали, тому надіюсь фундаменту не хана, повинен витримати, так як газоблок є легким матеріалом. Чув, що проблема з тріщінами не лише в одному будинку...

 

Добавлено через 9 минут

Почитав інші форуми, там запевняють що це один з недоліків газоблоків. Він тріскає сам по собі. Радять не панікувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настали морози і в таунхаусі почали з'являтися тріщини на стінах. І тріщин не одна, а декілька, і є суцільні тріщини від мансарди до першого поверху.

 

ставте "мітку" з гіпсу на тріщині(майстри знають) і слідкуйте, коли потепліє зійдеться тріщина чи ні. якщо тріснуло і все - не саме страшне,гірше якщо тріщина "гуляє" - холодно розійшлась, тепло - зійшлась.

хоча, якщо тріщина від фундаменту до даху- це зле.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
На рахунок експертизи не знаю, але після того як підключили воду з Вислобок стало краще(кажуть артезіанська), вода вже не жовта, на смак нормальна, тільки трохи більше накипу лишається
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...