Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крик души-цемент!!!!

мастерок

Рекомендовані повідомлення

Ну продают и продают, нам то что? У себя же продают.

Так человек показал положительные отзывы на новороссийский цемент. А они такие забавные :rolleyes:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так человек показал положительные отзывы на новороссийский цемент. А они такие забавные

От що ви весь час нестиковки шукаєте? Методички ж не найкращі голови світу пишуть, а москалі з зайвою хромосомою. Чого від них ще очікувати??? Вони ж фейки не вміють детально проробляти...

Ото нема на вас Ким Чен Ина - після першого ж запитання "а чому ваші факти не стикуються між собою" вам би віттяли голову й на тому дурні запитання закінчилися б.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, я даже видел. В 90-х.

 

В Білгороді Дністровському (Одеська область) досі фасують по 50кг. Але до якості самого цементу жодних претензій. У них він йде як "400", але реально не гірше за деякі "500".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить!

У вас "клава" пишет быстрее ,чем голова думает

Я говорил ,что хороший цемент верхне-баканского завода ,про два других цементных завода не знаю ,так же как и вы.

 

В настоящее время в структуру предприятия входит три цементных завода: «Октябрь», «Пролетарий» (оба расположены в Новороссийске) и «Первомайский» (находится в поселке Верхне-Баканском).

Источник: www.avtobeton.ru/cementnye_zavody_rossii/novoroscement.html

 

нашли какой одиночный отзыв и на его основании судите о заводах ,как в анекдоте слышал я вашего Корузо ни слуха ни голоса ,мне Микола напел

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо далеко ходити - в Епіцентрі Дюкергоф по 50 кг 27.ua/ua/shop/tsement-pts-ii-a-sh-500-50-kg.html. Або Кам’янець-Подільський по 50 кг теж 27.ua/ua/shop/tsement-kamenets-podolskiy-pts-ii-b-sh-400-50-kg.html. І ще є...

 

Добавлено через 44 секунды

В настоящее время в структуру предприятия входит три цементных завода: «Октябрь», «Пролетарий» (оба расположены в Новороссийске) и «Первомайский» (находится в поселке Верхне-Баканском).

Ще один незалежний відгук від будівельника :D .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отзыв о новороссийском цементе , а я говорил о другом Новороссийском произ-ва Верхне-абаканского завода inbimart.com/sevastopol/prod...y-pts500-50-kg

Давай, жги, кацапчик.

Не поленился, разобрался что в том вашем новоросиске за цементы.

Начнём с твоего верхне-абаканского. Что характерно, завод не скрепный - фильтры швейцарской фирмы ELEX AG, технологичекая линия датской фирмы FL Smidth. Причём производитель это с гордостью пишет на своей главной странице - мол не наше гомно росийское у нас установлено, а западное всё. Сразу вопрос к тебе, товарищ номерной, зачем вы кормите этот проклятый загнивающий Запад, этих геев, своими заказами линий да фильтров?

Но вернёмся к какчеству.

Заходим на скрепный русский сайт, посвящённый цементу и бетону. Находим супер-пупер абаканский завод, и на тебе - оценка качества всего 5,57 из возможных 10 beton.ru/cemzavodi/element.php?ID=356952

Ищем Новоросцемент, который не очень по мнению нашего дорогого номерного товарища с Ольгино, и на тебе - неувязочка, его оценивают потребители в 6,86 из 10 возможных. beton.ru/cemzavodi/element.php?ID=357002 Т.е. тоже больше на гомно похоже, чем на цемент, но получше абаканского. Вот кто теперь брехло - все эти потребители, дававшие оценку новоросиским цементам, или наш форумный балабол?

П.С. Есть ещё в тех степях Атакайцемент с оценкой в 5,4, т.е. тоже отстой.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

три цементных завода: «Октябрь», «Пролетарий» и «Первомайский»

 

Какие кошерные названия!:lol:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие кошерные названия!

Надо четвёртый строить, а то Ильича прокатили походу.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давай, жги, кацапчик.

Не поленился, разобрался что в том вашем новоросиске за цементы.

Начнём с твоего верхне-абаканского. Что характерно, завод не скрепный - фильтры швейцарской фирмы ELEX AG, технологичекая линия датской фирмы FL Smidth. Причём производитель это с гордостью пишет на своей главной странице - мол не наше гомно росийское у нас установлено, а западное всё. Сразу вопрос к тебе, товарищ номерной, зачем вы кормите этот проклятый загнивающий Запад, этих геев, своими заказами линий да фильтров?

Но вернёмся к какчеству.

Заходим на скрепный русский сайт, посвящённый цементу и бетону. Находим супер-пупер абаканский завод, и на тебе - оценка качества всего 5,57 из возможных 10 beton.ru/cemzavodi/element.php?ID=356952

Ищем Новоросцемент, который не очень по мнению нашего дорогого номерного товарища с Ольгино, и на тебе - неувязочка, его оценивают потребители в 6,86 из 10 возможных. beton.ru/cemzavodi/element.php?ID=357002 Т.е. тоже больше на гомно похоже, чем на цемент, но получше абаканского. Вот кто теперь брехло - все эти потребители, дававшие оценку новоросиским цементам, или наш форумный балабол?

П.С. Есть ещё в тех степях Атакайцемент с оценкой в 5,4, т.е. тоже отстой.

Я сказал ,что хороший цемент на основе собственного ,

 

а не дыванного опыту, до этого работал с украинским цементом ,

 

по сравнению с украинским ,абаканский цемент лучше ,

 

если у вас есть какой либо собственный опыт по использованию цемента поделитесь ,

 

Добавлено через 4 минуты

зачем вы кормите этот проклятый загнивающий Запад, этих геев, своими заказами линий да фильтров?
Чтобы он в долг вам давал , так написано в методичке от Ольгино или Сколково:fool::fool:

 

а если серьёзно вы даете ссылки сами их не читаете , этим западным геям принадлежал пакет акций завода ,нормальный инвестор вкладывает деньги в своё производство

 

"В 2001 г. 42%-й пакет акций «Новоросцемента», принадлежавший холдингу "Альфа-Цемент", выкупила дочерняя компания швейцарского концерна Holcim немецкая фирма Breitenburger Auslandbeteiligungs GmbH."

РИА РБК

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сказал ,что хороший цемент на основе собственного ,

 

а не дыванного опыту, до этого работал с украинским цементом ,

 

по сравнению с украинским ,абаканский цемент лучше ,

 

если у вас есть какой либо собственный опыт по использованию цемента поделитесь ,

 

Добавлено через 4 минуты

Чтобы он в долг вам давал , так написано в методичке от Ольгино или Сколково:fool::fool:

 

Шановний будівельник(:)), скажіть що то за марка цементу і виробник приховується під логотипом "український цемент"? Особисто я поки побудувався то перепробував чуть не десяток виробників, в тому числі і підробки....,від Івано-Франківського до Балаклії з Криворізьким, я вже не кажу, що в кожного виробника є марки - 400, 500 -( Пц-1,ПЦ-2, портлант, шлакоцемент і т.д). А ви тут порівнюєте, щось частково конкретне(без вказання марки і цільового призначення цементу) із чимісь загальним(це по типу середньої температури хворих в палаті):).

П.С. У вас ,відразу ж відчулася, рука "неДИВАННОГО" експерта, як на мене:lol:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если серьёзно вы даете ссылки сами их не читаете

А зачем? Главное - ляпнуть. Этот же человек недавно утверждал: "Это только в средней нечернозёмной полосе росии цемент до сих пор по 50 кг фасуют. У нас давно стандарт 25 кг" Так что напрасно пытаетесь вести диалог. Ссылки, лозунги - вот и весь разговор.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да и насрать - если есть выбор

 

вот те раз ,а где же национальная гордость ,?

 

фирма Евроцемент на снимке ,является российским холдингом

 

448969905_w640_h640_cid119470_pid312286498-27f93924.jpg

 

Добавлено через 10 минут

скажіть що то за марка цементу і виробник приховується під логотипом "український цемент"? Особисто я поки побудувався то перепробував чуть не десяток виробників, в тому числі і підробки..
специально для вас повторю марки цемента ,которые запомнились ,

 

А в Крыму раньше самое г-но был Евроцемент и бахчисарайский

 

у вас на бахчисарайском стяжка на улице через год посыпалась ,

 

а я стяжку на эвроцементе1:3 в бане через 2 месяца всю выбросил ,даже перфоратор не понадобился

 

Хороший был ольшанский , но марка 400 была только по бумагам ,на деле марка 300 максимум

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль тема перетворилась в часткову рекламу

Пів року тому залита тепла підлога Миколаївський цементом 3 до1

Зараз стяжка потрохи перетворюється на пил

600 м труби викривати нема бажання

20 м кімнату залив 50 л ст17 супер- як в пісок пішло і калюжки ніде не було

У кого який досвід виправлення таких проблем- поділіться

Які ще суміші рідкі до бетону можна застосовувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль тема перетворилась в часткову рекламу

Пів року тому залита тепла підлога Миколаївський цементом 3 до1

Зараз стяжка потрохи перетворюється на пил

600 м труби викривати нема бажання

20 м кімнату залив 50 л ст17 супер- як в пісок пішло і калюжки ніде не було

У кого який досвід виправлення таких проблем- поділіться

Які ще суміші рідкі до бетону можна застосовувати?

 

Самі заливали, чи "майстри"? При такій пропорції, важко зіпсувати стяжку, навіть якщо взяти "глиняний пісок", для штукатурки.

Як раз,після заливки "армопояса", поверх фундаменту, із підробки Миколаєвського цементу(насипали в мішки, в промзоні Тернополя), став звертати на якість цементу і його правдивість.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заливали самі

Купували в розвадові біля заводу

Отримали якісне посвідчення до накладної

На мішках були відповідні дати і партія

Лиш тепер взнаю що сам завод не працює

Там бадяжать вce що сипеться

Не беріть ніколи Миколаївський порох

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Сьогодні закінчив експеримент з використанням різних марок цементу для шпаклювання стіни. Тонкошарова шпаклівка.

Результат наступний по 12 бальній системі: 12 - Кривий Ріг, 11 - Кам'янець-Подільський, 8 - торгбуд, фасується під Києвом. Купився на те, що на пакуванні було написано, що він з шлаком винесення. Реально він сиплеться, коли по шпаклівці проводиш пальцем. Добре, що взяв його тільки мішок. Весь цемент марки 500, мішав з піском 1:4.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні закінчив експеримент з використанням різних марок цементу для шпаклювання стіни. Тонкошарова шпаклівка.

Результат наступний по 12 бальній системі: 12 - Кривий Ріг, 11 - Кам'янець-Подільський, 8 - торгбуд, фасується під Києвом. Купився на те, що на пакуванні було написано, що він з шлаком винесення. Реально він сиплеться, коли по шпаклівці проводиш пальцем. Добре, що взяв його тільки мішок. Весь цемент марки 500, мішав з піском 1:4.

 

Для штукатурок беруть в основному 400-й, кажуть 500-й та й ще й пц-1 то без потреби.

А яка ціль вашого шпаклювання цементним розчином? Та і по якій основі це робили?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я просто звик працювати 500. Він відсотків на 10 дорожчий ніж 400, але я якось впевненіше почуваюся, коли ним працюю.

А зараз роблю фактурну шпаклівку по керамзитоблоку та силікатній цеглі - не хочу вирівнювати криві стіни, а фактура трохи кривизну сховає. То в мене склад "потрібних" речей та дві кімнати з кухнею та санвузлом для гостей. Не дуже відповідальний будинок, якщо кому не сподобається всередині - то я нікого не силую там залишатися :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...