Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

И снова теплый пол. Узел подмеса.

vadimck

Рекомендовані повідомлення

Почитав 9 пост.

В мене теж товста стяжка але утеплювача 10 см. Палю теж по 6-8 годин. Не щодня. Ялиною.

Перша протопка довго росла температура повернення колектор став трішки теплий аж підвечір. Зараз якщо не палив 3 дні то повернення прогрівається за 3 години. За одну протопку піднімаю температуру в будинку на 2 градуси. Об'єм топки 92 літра. Якщо топити щодня то піднімаю на 3 чи 4 градуси.

Діаметри ніде не звужені при пайці?

 

Добавлено через 3 минуты

Та вообще не понятно. Если подача котла слева, а справа обратка - то верхний коллектор подача - тогда насос должен качать вверх и трехходовой смешивающий.

 

 

Сообщение 9 в этой теме. Лучше его демонтировать, проток уменьшает

Поки строчив попередній пост ти написав про 9 пост. ;)

 

Судячи з фото насос качає вниз.

Я б замість триходового вернув трійник та перевернув насос. Двохходовий даватиме порцію остої води а трійник змішуватиме з поверненням з нижнього колектора. А насос качатиме в верхній. Правда ще б балансувальний кран.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав 9 пост.

В мене теж товста стяжка але утеплювача 10 см. Палю теж по 6-8 годин. Не щодня. Ялиною.

Перша протопка довго росла температура повернення колектор став трішки теплий аж підвечір. Зараз якщо не палив 3 дні то повернення прогрівається за 3 години. За одну протопку піднімаю температуру в будинку на 2 градуси. Об'єм топки 92 літра. Якщо топити щодня то піднімаю на 3 чи 4 градуси.

Діаметри ніде не звужені при пайці?

 

Добавлено через 3 минуты

 

Поки строчив попередній пост ти написав про 9 пост. ;)

 

Судячи з фото насос качає вниз.

Я б замість триходового вернув трійник та перевернув насос. Двохходовий даватиме порцію остої води а трійник змішуватиме з поверненням з нижнього колектора. А насос качатиме в верхній. Правда ще б балансувальний кран.

насос качає вверх, трійник стоїть правильно, коли температура згідно зонту стає 50 гр. то він відкриває обратку і прикриває подачу . двохходовий остався з минулої схеми 1 сторінка даної теми. пост 9. підлога прогріваєься але швидко остиває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо нагрівається то які запитання до схеми?

Якщо швидко холоне то які запитання до схеми?

 

Якщо схема гріє то вона робоча. Якщо підлога не тримає тепло то не в колекторі справа.

До речі холоне підлога чи весь будинок?

Протопили підняли до скількох градусів температуру в приміщенні ? Через який час там стане холодніше й наскільки?

 

Подумайте чи покриваються тепловтрати будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо нагрівається то які запитання до схеми?

Якщо швидко холоне то які запитання до схеми?

 

Якщо схема гріє то вона робоча. Якщо підлога не тримає тепло то не в колекторі справа.

До речі холоне підлога чи весь будинок?

Протопили підняли до скількох градусів температуру в приміщенні ? Через який час там стане холодніше й наскільки?

 

Подумайте чи покриваються тепловтрати будинку.

 

ще й довго прогрівається, в 7 ранку виключається електрокотел в 9 підлога холодна протопка 13 годин на добу, темпераура впаде може на 2 градуси з 9 до 15 години о 15-17 годині палю вердопаливний котел, о 23 вкл. електрокотел, і так кожний день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що не так з колектором теплої підлоги довго гріється швидко остиває. Поставив трьох ходовий , був просто трійник рік тому писав у 1 сторінці даної теми. Допоможіть може щось я не розумію. Нагрів будинок теплою підлогою з 10 градусів до 19 за тиждень. Котел твердопаливних палю 1 раз на день в ночі вкл електрокотел з 23 до 7

 

Уже год " пилите" систему , а воз и ныне там.

В схеме пост 9 необходимо было добавить обратный клапан между тройником и коллектором обратки, направление потока в сторону насоса и датчик термоголовки перенести на коллектор подачи.

В теперешней схеме толку вообще не будет, гидравлика не правильная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже год " пилите" систему , а воз и ныне там.

В схеме пост 9 необходимо было добавить обратный клапан между тройником и коллектором обратки, направление потока в сторону насоса и датчик термоголовки перенести на коллектор подачи.

В теперешней схеме толку вообще не будет, гидравлика не правильная.

 

того року не палив почав в грудні цього року, якщо поставлю простий трійник а за ним обраний клапан то буде правильно працювати?

чому я поставив трьохходовий, тому що тягнуло з обратки холодну воду, і довго не поступала гаряча вода на верхнній колектор, а з трьохходовим подача на верхньому колекторі з разу йде гаряча.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

того року не палив почав в грудні цього року, якщо поставлю простий трійник а за ним обраний клапан то буде правильно працювати?

чому я поставив трьохходовий, тому що тягнуло з обратки холодну воду, і довго не поступала гаряча вода на верхнній колектор, а з трьохходовим подача на верхньому колекторі з разу йде гаряча.

Схема с обратным клапаном классическая как в пост 45.

Применив распределительный клапан перевернув его не по направлению стрелок на нем Вы не добьётесь результата , перевернув его по направлению стрелок он вообще работать не будет. Не даром трехходовые смесительные и распределительные существуют . Его можно применить ,но всю схему надо переделывать, как пример: kotelzip.com.ua/p223745989-herz-calis-klapan.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще й довго прогрівається, в 7 ранку виключається електрокотел в 9 підлога холодна протопка 13 годин на добу, темпераура впаде може на 2 градуси з 9 до 15 години о 15-17 годині палю вердопаливний котел, о 23 вкл. електрокотел, і так кожний день.

 

А скільки кіловат й дров іде? Може проблеми в тепловтратах? Дива не буває якщо в будинок закачуєте кіловати тепла а в ньому холодно то.....

В мене за добу падає на 1 градус. Щоб підняти на 2 йде кілограм 15 20 трухлявої ялини яка 3 роки під відкритим небом стояла.

 

Добавлено через 2 минуты

Схема с обратным клапаном классическая как в пост 45.

Применив распределительный клапан перевернув его не по направлению стрелок на нем Вы не добьётесь результата , перевернув его по направлению стрелок он вообще работать не будет. Не даром трехходовые смесительные и распределительные существуют . Его можно применить ,но всю схему надо переделывать, как пример: kotelzip.com.ua/p223745989-herz-calis-klapan.html

 

Працює й розвернуто. Але треба дивитись на конструкцію клапана. В сусіда герц стоїть розвернутий змішує з котла на будинок понижаючи температуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки кіловат й дров іде? Може проблеми в тепловтратах? Дива не буває якщо в будинок закачуєте кіловати тепла а в ньому холодно то.....

В мене за добу падає на 1 градус. Щоб підняти на 2 йде кілограм 15 20 трухлявої ялини яка 3 роки під відкритим небом стояла.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Працює й розвернуто. Але треба дивитись на конструкцію клапана. В сусіда герц стоїть розвернутий змішує з котла на будинок понижаючи температуру.

 

Не знаю як там у Вашего сусiда , але в моєму розумінні якщо на приладі є напрямок руху , то так треба й встановлювати. А у Вашого сусіда насос до чи після клапана?

Та і чому в пості 49 Ви уточнювали який клапан, кажете не має різниці?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насос качає вверх, трійник стоїть правильно, коли температура згідно зонту стає 50 гр. то він відкриває обратку і прикриває подачу . двохходовий остався з минулої схеми 1 сторінка даної теми. пост 9. підлога прогріваєься але швидко остиває.

 

Що не так з колектором теплої підлоги довго гріється швидко остиває. Поставив трьох ходовий , був просто трійник рік тому писав у 1 сторінці даної теми. Допоможіть може щось я не розумію. Нагрів будинок теплою підлогою з 10 градусів до 19 за тиждень. Котел твердопаливних палю 1 раз на день в ночі вкл електрокотел з 23 до 7

 

Так а зачем переспрашиваете если по Вашему мнению все работает правильно? В подачу идет 50*С :shock::shock::o , трёхходовой подмешивает против стрелок ... вроде все чудесно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема с обратным клапаном классическая как в пост 45.

Применив распределительный клапан перевернув его не по направлению стрелок на нем Вы не добьётесь результата , перевернув его по направлению стрелок он вообще работать не будет. Не даром трехходовые смесительные и распределительные существуют . Его можно применить ,но всю схему надо переделывать, как пример: kotelzip.com.ua/p223745989-herz-calis-klapan.html

 

Це ж такий самий тільки 3/4, якщо його перевернути то не буде працювати, а так мішає гарячу подачу з холодною обраткою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працює й розвернуто. Але треба дивитись на конструкцію клапана. В сусіда герц стоїть розвернутий змішує з котла на будинок понижаючи температуру.

 

Ну собі б таке поставив? Не бери приклад з сусіда.

333.JPG.32d37b43fd95e26a5d5037f9048d292c.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це ж такий самий тільки 3/4, якщо його перевернути то не буде працювати, а так мішає гарячу подачу з холодною обраткою

 

Я выше давал фото. Повторюсь.

1135152862_333.JPG.6cf5d123212b3b51492fca8dc48a4b76.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як там у Вашего сусiда , але в моєму розумінні якщо на приладі є напрямок руху , то так треба й встановлювати. А у Вашого сусіда насос до чи після клапана?

Та і чому в пості 49 Ви уточнювали який клапан, кажете не має різниці?

 

Конструкця в них різна.

Тому й уточнював.

Насос в нього за клапаном.

Стрілки то є супер. Але мізки воєнну смєкалку ніхто не відміняв.:beer:

Коли сусіду робили я теж казав про стрілки. А воно блін працює.

Правда самі сантехніки сиділи й дули в клапан. Самі перевіряли чи працюватиме.

 

Добавлено через 15 минут

Я выше давал фото. Повторюсь.

 

Ти розріз дивись а не зовнішній вигляд. Вся сіль там.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструкця в них різна.

Тому й уточнював.

Насос в нього за клапаном.

Стрілки то є супер. Але мізки воєнну смєкалку ніхто не відміняв.:beer:

Коли сусіду робили я теж казав про стрілки. А воно блін працює.

Правда самі сантехніки сиділи й дули в клапан. Самі перевіряли чи працюватиме.

 

Добавлено через 15 минут

 

 

Ти розріз дивись а не зовнішній вигляд. Вся сіль там.;)

 

Рома, ну унитаз подключить переходником в 50 каналью и умывальник в 100 - оно тоже как-то будет работать ...

Вообще не понимаю зачем инженеры создающие трёхходовые клапана стрелки задумали рисовать ... :)Может там геометрия внутри иначе? Не распиливал случайно?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструкця в них різна.

Тому й уточнював.

Насос в нього за клапаном.

Стрілки то є супер. Але мізки воєнну смєкалку ніхто не відміняв.:beer:

Коли сусіду робили я теж казав про стрілки. А воно блін працює.

Правда самі сантехніки сиділи й дули в клапан. Самі перевіряли чи працюватиме.

 

Добавлено через 15 минут

 

 

Ти розріз дивись а не зовнішній вигляд. Вся сіль там.;)

 

У військових - Устав. Там усе" четко".!Борони Боже от військового який буде користуватися ні " по стрелке".

Гідравліка вона не вбиває, вона "с..Ка" не працює як слід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то як правильно ізтрійником і зворотним чи з трьохходовим?

 

Протопите дня три электрокотлом постоянно - хотя и будет это стоить денег. Поставьте накладные термометры на коллектор подачи и обратки - чтоб понять разницу температур.

П.С. Понятное дело, если Вы уверены что мощность эл.котла соответствует теплопотерям дома. Ну и фото -параметры эл.котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то як правильно ізтрійником і зворотним чи з трьохходовим?

 

Не нужен в этой схеме трёхходовой клапан...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є барига в виде буферной ємкости але ще не використовую, потрібно налаштувати процес.

 

 

Буферная емкость уже в системе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так є 1000 л

 

Ииии ... График температуры подачи с ГА при топке 1 раз в день и электро ночью?

 

 

И лучше фото всего. Если на коллекторе ТП нет термометров, на ГА тоже может не быть их.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ииии ... График температуры подачи с ГА при топке 1 раз в день и электро ночью?

 

я там ще не живу, раз в день запалюю твердопал год 5 тримає може більше температура подачі 50-55 градусів, а в ночі електрокотел 12 кв температура подачі 45 градусів. з 23 до 7 ранку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я там ще не живу, раз в день запалюю твердопал год 5 тримає може більше температура подачі 50-55 градусів, а в ночі електрокотел 12 кв температура подачі 45 градусів. з 23 до 7 ранку

 

Ключевое слово выделил. Прогрейте полы нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав і прийшов до висновку, там підлога не прогрівається.ЇЇ тре інтенсивно гріти, щоб вона вийшла на свій параметр обігріву. Включив-виключив, так не буде, Це не радіатор, велика інертність.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...