Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

И снова теплый пол. Узел подмеса.

vadimck

Рекомендовані повідомлення

Ну собі б таке поставив? Не бери приклад з сусіда.

 

В нас однакові котли.

В себе я зробив на сервоприводі. Як мінімум тому що не бачу сенсу купувати обладнання але використовувати половину функціоналу.;)

Якщо казати за випадок з сусідом то там самі монтажники провтикали й купили не той клапан. Сиділи й дули в нього. Але працює.

Загалом в нас різні підходи. Ти заробляєш на життя мабуть ще й на матеріалах також. ;) Мене ж кличуть знайомі й родичі щоб я з лайна й палиць того що є з мінімальними вкладеннями запустив систему.

 

Тому ти дивишся на стрілки шукаєш дорогі рішення які без танців з бубном гарантовано дадуть результат. Я ж змушений думати чи буде пряцювати той конструктор що є в наявності.

 

Добавлено через 5 минут

У військових - Устав. Там усе" четко".!Борони Боже от військового який буде користуватися ні " по стрелке".

Гідравліка вона не вбиває, вона "с..Ка" не працює як слід.

 

Досвід показує що працює.

Завтра треба буде пруф в сусіда сфотографувати щоб охолодити гарячих фінських парнів. Які не хочуть подумати чому воно не буде працювати. Так може працює не так як змішувальний але не працює. Так я розумію розрив шаблону але я працював на підприємстві де заставляли з підручних матеріалів запускати обладнання тому спокійно ставлюсь до не стандартних рішень.:beer:

Найприкольніше було зібрати на релюхах схему керування карусельним пресом коли комп який ним керував гигнув. Там програма прасування з 8 виходами плюс поворот з вловлюванняметою платформи були.

А в камрада який запитує явно не в колекторі проблема.

 

Добавлено через 1 минуту

Не нужен в этой схеме трёхходовой клапан...

 

Але ж не слухають.....

 

Добавлено через 2 минуты

я там ще не живу, раз в день запалюю твердопал год 5 тримає може більше температура подачі 50-55 градусів, а в ночі електрокотел 12 кв температура подачі 45 градусів. з 23 до 7 ранку

 

Блін та на лічильник подивіться. ......

Не скільки стоїть а скільки за ніч тепла накачує.

Може там нічого й не гріє......

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема с разделительным клапаном, не смотря на свою собранность " не по стрелкам", собрана верно и работать должна коректно.

Заботу искать надо или в больших теплопотерях, или в нерегулярности топки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может там геометрия внутри иначе? Не распиливал случайно?:lol:

На сайті мануал подивитись думка не приходила?

В ньому й розріз є. Елементарні ж речі, а треба пояснювати.:lol:

 

Добавлено через 1 минуту

О профі які мають досвід теж про устав не згадують.

 

Добавлено через 7 минут

osn.by/catalog/kotly/klapany_termostaticheskie_elektroprivody/trekhkhodovoy_klapan_herz_calis_ts_rd_dn20_1_quot/

Віталій он тут вже розпилили клапан:lol:

Подумай як куди що потече. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, да прочтите уже наконец мануалы.

 

Эти клапаны нигде не запрещено ставить хоть раком, хоть боком: хоть из смесительного делать разделительный, хоть наоборот.

 

Просто меняется параметры Kv \ Kvs.

Если их значения находятся в диапазоне допустимых для ваших схем величин - пользуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті мануал подивитись думка не приходила?

В ньому й розріз є. Елементарні ж речі, а треба пояснювати.:lol:

 

Добавлено через 1 минуту

О профі які мають досвід теж про устав не згадують.

 

Добавлено через 7 минут

osn.by/catalog/kotly/klapany_termostaticheskie_elektroprivody/trekhkhodovoy_klapan_herz_calis_ts_rd_dn20_1_quot/

Віталій он тут вже розпилили клапан:lol:

Подумай як куди що потече. :beer:

 

Фима, идите куда хотите (С -"Ликвидация"). Рома, можешь хоть обратный клапан стрелкой наоборот ставить. Я по мануалу каждого элемента собираю в узлы, которые работают, и никто не звонит с проблемами.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Просто меняется параметры Kv \ Kvs.

Если их значения находятся в диапазоне допустимых для ваших схем величин - пользуйте.

 

ЕСЛИ ... А подуть в него и принять решение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ЕСЛИ ... А подуть в него и принять решение?

 

Вы так говорите, как будто в этом есть что-то плохое...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы так говорите, как будто в этом есть что-то плохое...

 

Вы как всегда на позитиве, и с юмором:beer:. :Bravo::Bravo::Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті мануал подивитись думка не приходила?

В ньому й розріз є. Елементарні ж речі, а треба пояснювати.:lol:

 

Смотрим мануал распределительного HERZ Calis TS:

1263776175_.JPG.420941b4a25aefcb6c7f1b2d82dc09fb.JPG

652907058_.JPG.6201b9d390352a50fbd7fc3a76d1c0b5.JPG

541146201_1.JPG.7255d3b6b9203977530b9488ece7796d.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті мануал подивитись думка не приходила?

В ньому й розріз є. Елементарні ж речі, а треба пояснювати.:lol:

 

Смотрим мануал регулирующего HERZ (который можно переворачивать - производитель):

1192897185_.JPG.943068ff156925e5ec14622cbe74a75a.JPG

1943244032_.JPG.04bc8462013339b0b51f25be7b588978.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фима, идите куда хотите (С -"Ликвидация"). Рома, можешь хоть обратный клапан стрелкой наоборот ставить. Я по мануалу каждого элемента собираю в узлы, которые работают, и никто не звонит с проблемами.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

ЕСЛИ ... А подуть в него и принять решение?

Я ридаю. .....

 

Ти хоч дивився малюнок який сам же дав?????:-D 62 пост

Подивись чим відрізняється змішувальний від розділяючого.

 

Я тобі навіть підкажу з розділяючого зробити змішувальний можна. А з змішувального розділяючий ні.

 

А чому так то це вже сама все сама (с)

 

Дивно що людина яка займається професійно не хоче думати та на розуміє того що розуміє любитель. Мало б бути навпаки. Профі мав би вчити любителя.

 

Але якщо гуру каже що схема робоча а ти не віриш то я умираю руки.:beer:

 

Пояснювати елементарні речі людині яка нічого не хоче чути то є марна трата часу. В мене є значно цікавіші заняття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ридаю. умираю руки.:beer:

 

 

У Вопрошающего установлен HERZ Calis TS - который устанавливается только по потоку, по мануалу производителя. Какие вопросы?

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4791483&postcount=83

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 7 минут

osn.by/catalog/kotly/klapany_termostaticheskie_elektroprivody/trekhkhodovoy_klapan_herz_calis_ts_rd_dn20_1_quot/

Віталій он тут вже розпилили клапан:lol:

Подумай як куди що потече. :beer:

Куда посмотреть? На роис сайт без фото?

П.С. пользуйся оф сайтами и документацией

136888425_.thumb.JPG.d5bee09b0fb867db24ecbb783cb68797.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вопрошающего установлен HERZ Calis TS - который устанавливается только по потоку, по мануалу производителя. Какие вопросы?

 

 

 

 

Куда посмотреть? На роис сайт без фото?

П.С. пользуйся оф сайтами и документацией

Віталій тобі варто трішки перепочити.

А то я бачу тебе починає заности. До чого ця муть? нижче прокрутити віра не дозволяє?

 

 

 

Тобі вже декілька чоловік сказало що воно чудово працює.

 

 

Я за безплатно не буду тобі пояснювати елементарні речі.

За пиріжок можу намалювати стрілочками як воно працюватиме.

 

 

Ой правда?

 

Схема с разделительным клапаном, не смотря на свою собранность " не по стрелкам", собрана верно и работать должна коректно.

Заботу искать надо или в больших теплопотерях, или в нерегулярности топки.

Ой ще раз

Це ж такий самий тільки 3/4, якщо його перевернути то не буде працювати, а так мішає гарячу подачу з холодною обраткою

Ой ще раз

 

Блин, да прочтите уже наконец мануалы.

 

Эти клапаны нигде не запрещено ставить хоть раком, хоть боком: хоть из смесительного делать разделительный, хоть наоборот.

Просто меняется параметры Kv \ Kvs.

Если их значения находятся в диапазоне допустимых для ваших схем величин - пользуйте.

1257462997_.thumb.jpg.aee45297a18c092bb95cee14319775fb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тобі вже декілька чоловік сказало що воно чудово працює.

 

 

 

А я не из тех, кто с помощью интернета узлы собирает. Есть требования производителя. К мнению и опыту форумчан - прислушиваюсь, но только в познавательных целях, может пригодится.

И еще раз. HERZ Calis TS - у вопрошающего -установлен - НЕ ПРАВИЛЬНО. ИМХО, согласно мануалу и рекомендациям производителя этого трехходового . Какие ко мне претензии? Пиши в службу поддержки HERZ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Тобі вже декілька чоловік сказало що воно чудово працює.

 

Не будет это клапан работать "чудово".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я не из тех, кто с помощью интернета узлы собирает. Есть требования производителя. К мнению и опыту форумчан - прислушиваюсь, но только в познавательных целях, может пригодится.

И еще раз. HERZ Calis TS - у вопрошающего -установлен - НЕ ПРАВИЛЬНО. ИМХО, согласно мануалу и рекомендациям производителя этого трехходового . Какие ко мне претензии? Пиши в службу поддержки HERZ

 

Та не напрягайтесь Вы так- это бесполезно. Просто некоторым нравиться " допилить напильником" и потом гордиться ,как они из" говна и палок" собрали пентиум 5, в то время как рядом пользуют пентиум dual core.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто є ті хто зберуть з того що є. Не загнавши замовника в не потрібні витрати.

А є ті хто бачачи схему що працює скажуть треба переробити.

Оно людина маючи робочу схему на 2ходовому за порадами мудреців витратилась на 3ходовий. А результату пшик. Тепер його розводять на нові вкладення. Може нехай все взагалі роздовбає й по новій збере?

Так і не зрозумів порадник що не в схемі проблема....... Вона працювала й раніше. Працює й зараз.

Воно то нічого але гроші ж тратять не ті хто радить.:D А чужими грошима мабуть легко розкидатись. Камрад же ж не скаже що відай мені гроші. На об'єкті все було б значно цікавіше ніж за екраном монітора. За відсутність результату на гроші попав би порадник.....

 

Просто є технарі а є гуманітарії. Які за розрізом двох клапанів не можуть розібратись. Та не розуміють що стрілки там для того щоб показати в яку сторону працюватиме саме так як розділяючий.

 

А про пентіум навіть не смішно. Ніхто його не ваяв. Ваяли схему щоб обладнання запустити поки пів року німці ремонтували плату на основі Z80. В ній було 10 кінцевиків 2 клапана вакуума 20 повітряних та 3 пару. Тому все запустили щоб не було простою не дивлячись на стрілки. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Новым годом! Всех благ семьям форумчан! Пусть в этом году электрикам - заниматься электрикой, электронщикам - в платах, сантехникам- в своей сфере. Каждый спец должен заниматься своим делом. Ну и здоровья Всем,- и родным и близким Ваших семей.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А водії баранку крутять.:D

А шукаючи щось в оці іншого уважно дивляться на свої. :beer:

 

 

Всім смачної куті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так звісно кожен має займатись своєю справою і робити так , щоб там "ще щось виросло".

Мене наприклад дуже цікавить як визначити Kv клапана - буде працювати чи ні( окрім " метода втыка") , якщо напрямок руху теплоносія " не по стрелке". Поясніть будь ласка, буду дуже вдячний.

А так усіх С Новым Годом та Веселих Свят! Міцного здоров'я!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що не так з колектором теплої підлоги довго гріється швидко остиває. Поставив трьох ходовий , був просто трійник рік тому писав у 1 сторінці даної теми. Допоможіть може щось я не розумію. Нагрів будинок теплою підлогою з 10 градусів до 19 за тиждень. Котел твердопаливних палю 1 раз на день в ночі вкл електрокотел з 23 до 7

 

Уберите кран, стоящий ниже трех ходового. Он заужает сечение подачи горячей воды. И будет Вам тепло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжим гадать... Самое время.:beer:

Навіщо гадати.

Діагноз поставлений давно в цій темі.

Перший дзвіночок 27 пост

Потім 51 пост вже з натяком куди дивитись.

53 пост останнє речення відкритим текстом....

 

 

Але зима. От люди похоліварити хочуть. ;)

Ще є 73 пост від самого ТС. ;)

А потім знову 75 пост.

Що там ще гадати то?

 

П.С.

ТС вже видав би в темі відповідь на моє запитання, про тепловтрати. Тоді б страсті давно б уляглись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А водії баранку крутять.:D

Имею все категории (кроме тролейбусы,трамваи,трактора) - почему-бы не помочь другу (оба вторых водителей заболели), и не поехать вторым водителем в Италию? Еще и денег заработал.

Навіщо гадати.

Діагноз поставлений давно в цій темі...

 

Що там ще гадати то?

 

П.С.

ТС вже видав би в темі відповідь на моє запитання, про тепловтрати. Тоді б страсті давно б уляглись.

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4791007&postcount=68

 

П.С. кстати может кому надо в Рим, Милан с Западной Украины - https://www.facebook.com/groups/192646184618943/ , там есть фото автобуса и расписание (типа реклама)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...