Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Булерян..питання

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Хочу встановити в цокольному приміщенні пічку булерян і розвести тепле повітря гофрою по поверхах і кімнатах...

 

Чи буде тепле повітря без додатковий вентиляторів йти по гофрах в інші кімнати (по всіх законах малоб йти...:))

 

Хотів би почути відгуки про пічки такого типу, чи дійно все так гарно, як рекламують...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Присоединяюсь к вопросу. Есть идея на даче к дому пристроить маленькое подсобное помещение в котором будет располагаться печь. Печь эту "укутать " в чехол для сбора тепла. С чехла сделать разводку по комнатам в цокольном пространстве. Площадь дома около 60 кв.м. От котла до дальней комнаты около 6 метров. С котла надо будет "собрать" около 6-7кВт тепловой энергии. Как Вы считаете реально это?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как можно подсоединить гофротрубу у которой минимальный диаметр 60 мм к выходной трубе Булерьяна, где диаметр может быть, например 40 мм?

То же касается и в случае принудительной вентиляции: как конструктивно подсоединить вентилятор к трубам печи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ті булеряни, які я дивився - мали діаметр труб 78мм, тобто 80мм гофра якраз, а так то є перехідники

 

дивився вчора на один в роботі в цеху з бруківкою...гарно гріє, питань немає..прийдеться купити кусок гофри, підєднати і закинути на другий поверх того приміщення і глянути, як і що...

 

в інтернеті бачив чимало тем про розведення тепла від таких пічок...в основному позитивні відгуки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от цікаво, чи по гофрах буде норм тепло поступати на верхній поверхи

Без вентилятора и нагнетания воздуха раздача тепла по этажам очень слабая - проверено на опыте. Вопрос много обсуждался в разделе "вентиляция": www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=88711 Форумчане много экспериментировали, и я в том числе: www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2668113&postcount=89

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
У меня булерьян обогревае 2 этажа. правильно советует форумчанин по поводу вентиляторов. первый этаж нагревается очень быстро и эффективно, а вот второй без вентилятора буде слабым и не эффективным.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 років потому...

Поки не розумію до якої температури нагрівається нижня частина булер'яна, звідси виникають питання щодо можливості пошкодження поверхні підлоги.

Чи потрібно робити якусь підставку під булер'ян щоб підняти його на якусь відстань від підлоги?

Якщо так то на яку відстань піднімати? Підлога - плитка.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЯТД зависит от затирки: если там самый дешман, то лучше на дне булерьяна всегда оставлять немного старой золы (работает как изолятор), если затирка типа для теплого пола или балконов, то можно не переживать (должна отыграть при перепадах), а если термостойкая силиконовая, то забыть навсегда про это дело. Ну и чем ниже топка, тем лучше работает конвекция

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, в мене його не має, є плитка над склом чавунної топки 20кВт (це саме гаряче місце з плиткою) і вона там нагрівається до 80 градусів, під булером буде значно холодніше, бо там металл відділяє від вогню, а не скло і постійний обдув холодним повітрям з пола, на глаз не більше 40 градусів якшо сильно кочегарить, а зазвичай може біля 25...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

Не знаю, в мене його не має, є плитка над склом чавунної топки 20кВт (це саме гаряче місце з плиткою) і вона там нагрівається до 80 градусів, під булером буде значно холодніше, бо там металл відділяє від вогню, а не скло і постійний обдув холодним повітрям з пола, на глаз не більше 40 градусів якшо сильно кочегарить, а зазвичай може біля 25...

Теж подібне, постелив залізо на ОСБ-підлогу на відстань ніжок 25 см від буржуйки, а вона не сильно гріється, наіть дрова з вулиці сушитись кладу - і нічого, дивно...Чогось здається, що ніжки у 25-30см, та ще і зольна камера добре захищають підлогу від перегріву?

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене такі питання - по-перше, а навіщо підсобне примішення, хіба булер'ян сам не є підігріваючим прибором, навіщо його виставляти з приміщення?

По-друге, чи витримає тонка гофра довготривале користування булер'яном із високими температурами в трубах?

і по-третє, навіще вентилятор, чи не достатньо так встановити димохід. щоб тяги було достатньою і вентилятор був би непотрібний?

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.12.2014 в 17:50, Nobel сказал:

от цікаво, чи по гофрах буде норм тепло поступати на верхній поверхи

і чи не буде швидко прогорати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...