Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Спасибо за разъяснения и примите извинения:beer:, а я уже 5 лет живу в виртуальной реальности, уверен был за 230В.

Нажаль, ми всі живемо у казковій країні й не 5 років, а вже набагато більше.:(

 

Ви не зовсім не праві. Як я й писав можливо є ще якийсь документ(я вже з таким зустрічався й неодноразово). Вирішив пошукати. Ось що знайшов:

У Кодексі систем розподілу в ХІ розділі зазначено:

11.4.6. Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (далі - ДСТУ EN 50160:2014).

11.4.7. Стандартна номінальна напруга Uп для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

для трифазних чотирипровідних мереж: Uп = 220 В між фазним та нульовим проводом;

для трифазних трипровідних мереж: Uп = 220 В між фазними проводами.

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

Вирішив знайти той ДСТУ EN 50160:2014. Дійсно 20 травня 2014 року в Україні був прийнятий міжнародний європейський стандарт організації "CENELEC" - "EN 50160:2010". Цей стандарт набрав чинності 1 жовтня 2014 року під назвою "ДСТУ ЕN 50160:2014" - "Характеристики напруги в системах електропостачання загального призначення". У цьому стандарті напруга 400/230 В ±10%, та інше офіційно гармонізовано зі стандартами ЄС.

Але у ньому є маленька приміточка, ось скрін:

6eaedfa56119bea0f0cb2a9607f64962.jpg

 

Виходить по ДСТУ, що уже в нас 230В, але поки тимчасово 220В,а наскільки це тимчасово - хто його знає. Поки в кодексі від 2018 року прописано 220В. Ось така історія.:(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВРУ не приймає рішення про напругу в мережі. Напруга регулюється державними стандартами, а саме ДСТУ ЕN 50160:2014

 

Добавлено через 1 минуту

але поки тимчасово 220В,а наскільки це тимчасово - хто його знає

Доки не переналаштують ТП. В мене вже налаштували 230 В.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВРУ не приймає рішення про напругу в мережі. Напруга регулюється державними стандартами, а саме ДСТУ ЕN 50160:2014

 

Добавлено через 1 минуту

 

Доки не переналаштують ТП. В мене вже налаштували 230 В.

 

У нас стандарт загальний для всієї країни. І 230 в це є вже порушення. Так як на зміну напруги ніхто дозволу не надавав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас стандарт загальний для всієї країни.

Саме так. ДСТУ ЕN 50160:2014

І 230 в це є вже порушення.

Порушення чого? В стандарті 230 В.

Так як на зміну напруги ніхто дозволу не надавав.

Стандарт давав. Просто за одну ніч не можна перелаштувати всі ТП, тому й була примітка. Але вже 4 роки пройшло - вже давно більшість ТП перелаштовані під новий стандарт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандарт ето одно, а точка подключения ето другое. Напрежение 230в в точке подключения соответствует стандарту 220в.... Если Ваша точка подключения находиться в конце линии НН, то енергоснаб вправе записать в паспорте подключения аж 200в.

 

Добавлено через 3 минуты

А теоретически 187в. !!!

 

Добавлено через 1 минуту

Или 242в. если в двух шагах от ТП....

 

Добавлено через 5 минут

Никто из енергоснаба не будет "переналаштувать" (а ето и запрещено !!) ТП мощностью 5-8-10 МВт изза Ваших 10-15 кВт непостоянних генераций....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А 5-8-10 МВт и не нужно. Жалоба начальнику РЭС на несоответствие напряжению и бригада в течении недели на КТП мощностью в пару сотен кВт все отрегулировала.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порушення чого? В стандарті 230 В.

Так але там є примітка в якій чітко сказано що 220В, а з яких саме причин це "тимчасово" ми можемо тількти здогадуватися) Кодекс систем розподілу від 2018 року, яким має керуватися Обленерго, РЕС й ми, також посилається на стандарт і зазначає що згідно із ДСТУ в нас в мережі 220В). І він не вказує чи це "тимчасово" й до якої пори - все інше це наші здогадки)

 

Судячи з ДСТУ та Кодексу систем розподілу всі відносина та спори, якщо вони виникатимуть, будуть спиратися на значення саме в 220В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з ДСТУ та Кодексу систем розподілу всі відносина та спори, якщо вони виникатимуть, будуть спиратися на значення саме в 220 В.

Ахаха. З періодичними 260В в розетці (а 250 В так взагалі не рідкість в селі), швидше за все, спиратимуться на 230 В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ахаха. З періодичними 260В в розетці (а 250 В так взагалі не рідкість в селі), швидше за все, спиратимуться на 230 В.

І я про це ж) У мене в самого в районі 240В постійно й вище 250В бачив неодноразово. На що вони спиратимуться залежить від ситуації.)

А юридично, як я написав в попередньому пості, на те, що прописано в Кодексі, оскільки він посилається на ДСТУ і вказує, що в ньому зазначено 220В.(можете глянути мій пост зверху сторінки з витягами з нормативних актів)

Також хотілося б визначеності в данному питанні, оскільки воно відіграє не останню роль в роботі СЕС й при спілкуванні з Обленерго та РЕС потрібно знати на, що можна посилатися, щоб можна було чогось добитисяся, що в більшості випадків, ой, як не легко.

 

Добавлено через 19 минут

Доречі, щодо якості електричної енергії інформація на сайті НКРЕКП за посиланням:

www.nerc.gov.ua/?id=19529

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вінницький обл. проходят одеські ЕНЕРГІЯ 9,не дуже дорогі......

 

Вы модем для АСКОЕ уже поставили? Если да, то какой?

 

У меня тоже Энергия 9. В РЭСе сказали, что Вінницяобленерго даёт 30 дней для подключения к АСКОЕ. Если нет, то не будут платить за выработанную эл. энергию.

Зелёный тариф отменяют, но за модем ещё надо содрать:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы модем для АСКОЕ уже поставили? Если да, то какой?

 

У меня тоже Энергия 9. В РЭСе сказали, что Вінницяобленерго даёт 30 дней для подключения к АСКОЕ. Если нет, то не будут платить за выработанную эл. энергию.

Зелёный тариф отменяют, но за модем ещё надо содрать:)

 

Вчора підписав припис на модем,сьогодні поїхав та купив модем СОМ-900,вартість 3400 грн та зразу віддав в лабораторію,там встановлять карточку та наладять....Але людина ця у відпустці,так що буде не знаю,сказали в кінці місяця передзвонити....Да,щоби два рази не їхати у Вінницю,зразу візьміть направлення в РЕМі та таблицю,в РЕМі знають яку.......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я про це ж ..... можете глянути мій пост зверху сторінки .....

то що у меня пост зверху сторинки Ви не разглядели ? Закони енергетики одинакови по обе сторони Дуная. Прочитайте еще раз мои клавишогенерации, мож толк будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то що у меня пост зверху сторинки Ви не разглядели ?

Можливо, в когжного різна кількість повідомлень на сторінці, тоді уточню - повідомлення #3981.

Прочитайте еще раз мои клавишогенерации, мож толк будет.

Що Ви саме мали на увазі, які конкретно "мои клавишогенерации"?

 

Добавлено через 12 минут

Закони енергетики одинакови по обе сторони Дуная.

Можливо, за Дунаєм(в іншій державі) закони, таки, дійсно можуть відрізнятися.)

Змінено користувачем Serg017
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброй ночи всем.

Пока затишье на форуме, позволю себе "кинуть вопросик".

Для использующих "зеленый тариф", существует "ночной тариф" или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброй ночи всем.

Пока затишье на форуме, позволю себе "кинуть вопросик".

Для использующих "зеленый тариф", существует "ночной тариф" или нет?

 

Да, существует

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И сколько он стоит?

«Ночной» тариф «появляется» в том случае, если собственное потребление превысило генерацию и, естественно, ваше потребление было ночью, которое оплатится как половина стандартного тарифа. Понятия «ночного» тарифа при генерации нет, хотя летом пару кВт*ч набегает до 7 утра, оплачивается так же как и обычный ЗТ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу Вас обидеть, просто не знаю как воспринимать:

Да, существует

.........................

Понятия «ночного» тарифа при генерации нет...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу Вас обидеть, просто не знаю как воспринимать:

 

.........................

 

Значит - на пальцах

Зима - потребление превышает генерацию - из потребления минусуют генерацию и вот на эту разницу, которую Вы должны оплатить - применяют

двухтарифный учёт

Лето - генерация превышает потребление - из генерации минусуют потребление

Разницу между ними зачисляют Вам на счёт по ЗТ

Т.е. двухтарифный учёт зимой как-бы есть, а летом нету

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что-ж, можно и на пальцах.

Генерация 10, ночное потребление 10, дневное потребление 10.

Что будем отнимать от генерации, ночное или дневное потребление?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что-ж, можно и на пальцах.

Генерация 10, ночное потребление 10, дневное потребление 10.

Что будем отнимать от генерации, ночное или дневное потребление?

 

Отнимать от генерации будут общее потребление

Оставшуюся разницу для оплаты 10

Поделят на 6,6 по дневному

И 3,3 по ночному

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отнимать от генерации будут общее потребление

Оставшуюся разницу для оплаты 10

Поделят на 6,6 по дневному

И 3,3 по ночному

И кто это определяет, что 2/3 днем и 1/3 ночью.

Или это так...

... просто поговорить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это определяет ночной тариф

Который применяется с 23 до 7

Вам и дальше просчитать какая часть суток - 8 часов

Простите - желание Вам отвечать исчезло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотел Вас обидеть, если что не так, извините...

И так как у Вас желание отвечать исчезло, вопрос к остальным, или просто "в воздух".

Уважаемые, для тех, у кого нет "зеленого тарифа", оплату рассчитывают также, потому что 8:16, это всё равно, что 1:2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...