Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Всім добого дня! Прошу поділитися власним досвідом або хто що знає з деяких питань, а саме все, що стосується заземлення при вводі в експлуатацію станції, що вимагає обленерго, які можуть виникнути питання при підключенні?. Достатньо щоб воно просто було чи потрібно щоб був офіційний документ по заміру його опору? Чи взагалі потрібно проект на нього і вся документація?

 

Буду вдячний будь якій інформації.)

 

Не морочить собі голову,якщо вас РЕМ не заставив робити заземлення офіційно,то вважайте ви з економили десь гривень 500. А для себе забийте три прути до двох метрів з інтервалом 1.5 метри,зваріть між собою і буде вам заземлення.....При оформлені СЕС за заземлення ні хто не питає.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Запорожье при оформлении ЗТ требовали акт о проверке заземления и о проверке изоляции кабеля. Сделал это частник за один день и 800гр, это была проверка кабеля и заземления, выдали бумажки на это дело. Заземление сам делал, сделал на въезде в цоколь, 2м ниже уровня земли, вбил 3 50-х уголка, заземление вышло 2 единицы. Делов на 2 дня ))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня терзают смутные сомнения... Народ кто то уже подписывал акты приёма передачи за май? Уже 5 июня, мне обычно обла до 5го числа звонила и приглашала приехать и подписать акт. Пока молчат. Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня терзают смутные сомнения... Народ кто то уже подписывал акты приёма передачи за май? Уже 5 июня, мне обычно обла до 5го числа звонила и приглашала приехать и подписать акт. Пока молчат. Ж-)

 

Мне в этом месяце первый раз должны дать акты, маякните когда получите. У нас одна обла. И я что-то сомневаюсь что мне их оперативно нададут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить питання щодо підвищення напруги в мережі інвертором СЕС. У мене наразі в мережі на кожній із фаз, майже постійно, в районі 242В іноді 250В. Якщо в майбутеьому запустити СЕС, то напруга ще зросте. Цікавить на скільки? І чи не буде це впливати на роботу інвертору(чи не буде він припиняти генерацію) й що з цим робити? На скільки у вас змінюються показники напруги в мережі при роботі інвертора? І цікаво чи є різниця у величині підняття напруги в залежності від виробника інвертора? Поділіться будь ласка власним досвідом бо чув, що є таке явище, а реальних даних ніде не можу знайти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить питання щодо підвищення напруги в мережі інвертором СЕС. У мене наразі в мережі на кожній із фаз, майже постійно, в районі 242В іноді 250В. Якщо в майбутеьому запустити СЕС, то напруга ще зросте. Цікавить на скільки? І чи не буде це впливати на роботу інвертору(чи не буде він припиняти генерацію) й що з цим робити? На скільки у вас змінюються показники напруги в мережі при роботі інвертора? І цікаво чи є різниця у величині підняття напруги в залежності від виробника інвертора? Поділіться будь ласка власним досвідом бо чув, що є таке явище, а реальних даних ніде не можу знайти.

 

надайте занчення опору лінії до ТП, показники потужності споживанння сусідів, і тоді можна будет розрахувати підвищення напруги на клемах інвертора

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надайте занчення опору лінії до ТП, показники потужності споживанння сусідів, і тоді можна будет розрахувати підвищення напруги на клемах інвертора

Опір лінії до ТП в районі 0,09 Ом, окрема лінія, сусіди висять на іншій лінії правда цієї ж ТП.

 

Добавлено через 3 минуты

Є якісь окремі формули для розрахунку, чи просто потрібно розрахувати падіння напруги при певному навантаженні в залежності від довжини лінії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение, после легкой эксплуатации сетевика, что инвертор, это электрический прибор, который работает с сетью, как чайник например. Но он отслеживает значения в сети и при выходе их за рамки нормы (установленных параметров)вываливается в аварию.

Мне пришлось повысить пороги безаварийной работы инвертора почти до 280 вольт, так как присутствует повышенное напряжение трансформатора и перекос, и одна из фаз прыгает к 270 вольт иногда, независимо от включен или нет инвертор.

Скачки приводят к перезапуску инвертора и срабатывании внутри него реле, что не добавляет им жизни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є якісь окремі формули для розрахунку, чи просто потрібно розрахувати падіння напруги при певному навантаженні в залежності від довжини лінії?

не тратьте час, бо воно живе своїм життям і прогнози можна зробити, але вони будут паравозна зупинка. Поки не включите не дізнаєтеся як воно і що, та й з часом ситуація може бути різна

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня терзают смутные сомнения... Народ кто то уже подписывал акты приёма передачи за май?
да, 4-го июня. Змінено користувачем bampo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панели на крыше или на земле?

 

Расскажите какой процесс? Сначала акты с подписью едут в обленерго, потом деньги на счет падают?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если вопрос мне, то да, панели(часть) на земле. 1-5 числа каждого месяца подъезжаю на подпись в энергокомпанию, до 10-го деньги на счете. У меня станция не коммерческая, 10кВт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня сегодня инвертер 4 раза отключался по повышенному вольтажу сети. Первый раз в 5 утра, когда ещё и выработки то нет толком. Потом у меня на глазах в 8 утра, было 262в. в сети, хотя обычно 230-240. Поставил 264 верхний порог, больше не отключался. Вот у меня на улице домов через 5 человек собирается ставить тоже 30кВт станцию. Не задерется ли напряжение двумя станциями? Есть опыт такова у когo?

Screenshot_20190606-192424.thumb.png.bf4a41f2843aa5404ad6d6d2a830551b.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня сегодня инвертер 4 раза отключался по повышенному вольтажу сети. Первый раз в 5 утра, когда ещё и выработки то нет толком. Потом у меня на глазах в 8 утра, было 262в. в сети, хотя обычно 230-240. Поставил 264 верхний порог, больше не отключался. Вот у меня на улице домов через 5 человек собирается ставить тоже 30кВт станцию. Не задерется ли напряжение двумя станциями? Есть опыт такова у когo?

У меня на одной линии моя 3х фазн 15 кВт (я в конце линии) а после меня в сторону ТП метров через 300 у соседа стоит однофазка 6 кВт. Перекосы конкретные,хорошего мало учитывая состояние сетей. Бывает тоже задирает вольтаж и уходит в аварию, особенно когда разбора в посёлке нет примерно с 11.00 до 14.00.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене коли була тільки одна фаза в мережі постійно було 240-245В я все грішив, що просто не пощастило і мене повішали на малонавантажену фазу("перекос фаз"), але зараз після підключення 380В зрозумів, що на інших фазах ситуація та ж сама, плюс-мінус декілька вольт. Ось тому й цікавить реальний досвід життя з інвертором в реальних умовах. Цікаво саме, як себе поводять апарати різних виробників, можливо є якісь плюси мінуси?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой перекос фаз считается сильным? Я у себя в трехвазке вижу разбег примерно до 25 вольт. 225-250. Сегодня правда было 250-262в.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой перекос фаз считается сильным? Я у себя в трехвазке вижу разбег примерно до 25 вольт. 225-250. Сегодня правда было 250-262в.

 

для Хуавея не более 50%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой перекос фаз считается сильным? Я у себя в трехвазке вижу разбег примерно до 25 вольт. 225-250. Сегодня правда было 250-262в.

Та взагалі будь який перекос це недобре. Чи є якась конкретно гранична величина так званого перекосу фаз не знаю. Але я думаю допустимий це той який не виходить за рамки відхилення величини напруги в кожній фазі передбачені законом, а саме +-10% від номінальної напруги 220В, тобто 198-242В.

 

Добавлено через 3 минуты

Але в мене на кожній із фаз напруга коливається на верхній межі цього допуску +- декілька вольт:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але в мене на кожній із фаз напруга коливається на верхній межі цього допуску +- декілька вольт

на ТП можна понизити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ТП можна понизити

 

Какой будет правильный порядок действий в этом вопросе?

 

У меня когда на нагруженной 200 и чуть ниже на пустой 268 и чуть выше. Реле напряжения вырубает дом, больше 270 не настраивается.

В среднем 220-240-260, а когда ровно то 230-240-240.

Провентилировал по поводу понизить за нал. мимо "процедур" не хотят, боятся массовых жалоб на пониженное напряжение.

У меня отдельный кабель к трансформатору,и я думаю, что там творится у потребителей в конце линии когда на трансформаторе уже 200в на фазе...

А с другой стороны, уверен, что почти у всех договора на 2квт, а автоматы стоят на 25а, 5.5 квт (у меня так было :) ) Они не платят за мощность и берут, а я страдаю от перекоса. А если транс понизить - начнут плакать... Воть. Поумничал :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але я думаю допустимий це той який не виходить за рамки відхилення величини напруги в кожній фазі передбачені законом, а саме +-10% від номінальної напруги 220В, тобто 198-242В.

Номинал напруги с 2014 года в Украине 400/230 плюс-минус 10%, как вы собираетесь электричество производить не зная элементарного:)?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел сегодняшние логи инвертора утром, это капец, 70 раз отключался, то что я увидел 265в на одной фазе подскакивало, на других по 250 держалось. После 8 утра как то устаканилось на 250.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Номинал напруги с 2014 года в Украине 400/230 плюс-минус 10%, как вы собираетесь электричество производить не зная элементарного:)?

Цікаво звідки у вас ці данні? Адже відповідно до розділу ХІ п.11.4.7. КОДЕКСУ систем розподілу чинного на даний час:

Стандартна номінальна напруга Uп для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

для трифазних чотирипровідних мереж: Uп = 220 В між фазним та нульовим проводом;

для трифазних трипровідних мереж: Uп = 220 В між фазними проводами.

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

 

Добавлено через 3 минуты

Можливо є ще якісь нормативні документи де зазначено інше, що при законотворчій діяльності наших можновладців не виключаю?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво звідки у вас ці данні? Адже відповідно до розділу ХІ п.11.4.7. КОДЕКСУ систем розподілу чинного на даний час:

Стандартна номінальна напруга Uп для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

для трифазних чотирипровідних мереж: Uп = 220 В між фазним та нульовим проводом;

для трифазних трипровідних мереж: Uп = 220 В між фазними проводами.

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

 

Добавлено через 3 минуты

Можливо є ще якісь нормативні документи де зазначено інше, що при законотворчій діяльності наших можновладців не виключаю?

 

Спасибо за разъяснения и примите извинения:beer:, а я уже 5 лет живу в виртуальной реальности, уверен был за 230В.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...